Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2148:90SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubKalužný Samuel-4-971332/-
2.Bardoň MichalŠedivý Zdeněk466  30/-
3.Bajger OndřejTurček Peter6411  30/-
4.Bardoň MichalKalužný Samuel1028  30/-
5.Kleprlík JakubTurček Peter         
6.Bajger OndřejŠedivý Zdeněk         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub10Kalužný Samuel02
Bardoň Michal20Šedivý Zdeněk01
Bajger Ondřej10Turček Peter01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3157:125SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavSeibert Jakub58-69 31/-
2.Němeček JakubMedek Josef852  30/-
3.Kaucký PetrValenta Jan-5999 31/-
4.Němeček JakubSeibert Jakub77-1112 31/-
5.Kučera StanislavValenta Jan         
6.Kaucký PetrMedek Josef         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav10Seibert Jakub02
Němeček Jakub20Medek Josef01
Kaucký Petr10Valenta Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:14165:199DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilOlejník Martin-6-5-10  03-/
2.Hort TomášKoblížek Martin5-5-5-6 13-/
3.Pavlica MartinPalkovský David67-7-11432/-
4.Hort TomášOlejník Martin-3-8-3  03-/
5.Buben VlastimilPalkovský David10-12-87-923-/
6.Pavlica MartinKoblížek Martin         
7.Pavlica Martin
Buben Vlastimil
Olejník Martin
Palkovský David
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil02Olejník Martin20
Hort Tomáš02Koblížek Martin10
Pavlica Martin10Palkovský David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:13113:180TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubTregler Tomáš1010-89 31/-
2.Lebeda Michal ml.Korbel Petr-2-6-6  03-/
3.Hrunka JakubKarakaševič Aleksandar-10-6-1  03-/
4.Lebeda Michal ml.Tregler Tomáš-4-5-2  03-/
5.Crha JakubKarakaševič Aleksandar-47-5-8 13-/
6.Hrunka JakubKorbel Petr         
7.Crha Jakub
Hanák Martin
Tregler Tomáš
Korbel Petr
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub11Tregler Tomáš11
Lebeda Michal ml.02Korbel Petr10
Hrunka Jakub01Karakaševič Aleksandar20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:6221:179TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříPanský Jindřich-84-10-10 13-/
2.Bindač MiroslavOrlowski Milan998  30/-
3.Šimončík JosefHavlík Tomáš1267  30/-
4.Bindač MiroslavPanský Jindřich-75-89-1023-/
5.Klos PatrikHavlík Tomáš877  30/-
6.Šimončík JosefOrlowski Milan676  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří01Panský Jindřich20
Bindač Miroslav11Orlowski Milan02
Šimončík Josef20Havlík Tomáš02
Klos Patrik10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Jalůvka Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12121:160SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Karabec IvanManna Romualdo-3-6-10  03-/
2.Rezetka RomanPavelka Tomáš-11-4-5  03-/
3.Čihák MarekGavlas Antonín ml.-99-7-5 13-/
4.Rezetka RomanManna Romualdo6-12-77-923-/
5.Karabec IvanGavlas Antonín ml.         
6.Čihák MarekPavelka Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Karabec Ivan01Manna Romualdo20
Rezetka Roman02Pavelka Tomáš10
Čihák Marek01Gavlas Antonín ml.10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline