Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Karlík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Jašek Milan
Datum dle rozpisu17. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2144:84TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášSeibert Jakub-3327 31/-
2.Karakaševič AleksandarKošťál Radek62-810 31/-
3.Korbel PetrMedek Josef653  30/-
4.Karakaševič AleksandarSeibert Jakub846  30/-
5.Tregler TomášMedek Josef         
6.Korbel PetrKošťál Radek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Seibert Jakub02
Karakaševič Aleksandar20Košťál Radek01
Korbel Petr10Medek Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Jalůvka Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Datum dle rozpisu17. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:48:14196:225DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikOlejník Martin-5-97-4 13-/
2.Martinko JiříKoblížek Martin-3911-8-1123-/
3.Šimončík JosefPalkovský David6-8-1351432/-
4.Liška LiborOlejník Martin7-4-9-5 13-/
5.Klos PatrikPalkovský David-96-9-4 13-/
6.Šimončík JosefKoblížek Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik02Olejník Martin20
Martinko Jiří01Koblížek Martin10
Šimončík Josef10Palkovský David11
Liška Libor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Průcha Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Haluška Pavel
Datum dle rozpisu17. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:5192:156SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Čihák Marek1177  30/-
2.Manna RomualdoKarabec Ivan899  30/-
3.Pavelka TomášBeneš Michal862  30/-
4.Manna RomualdoČihák Marek-49-54-723-/
5.Gavlas Antonín ml.Beneš Michal-117-99332/-
6.Pavelka TomášKarabec Ivan         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.20Čihák Marek11
Manna Romualdo11Karabec Ivan01
Pavelka Tomáš10Beneš Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Hrdý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Datum dle rozpisu17. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:7169:149SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidKaucký Petr-9975 31/-
2.Kleprlík JakubKučera Stanislav67-5-4832/-
3.Bajger OndřejNěmeček Jakub-1-3-7  03-/
4.Kleprlík JakubMálek Tomáš934  30/-
5.Reitšpies DavidNěmeček Jakub7-834 31/-
6.Bajger OndřejKučera Stanislav         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David20Kaucký Petr01
Kleprlík Jakub20Kučera Stanislav01
Bajger Ondřej01Němeček Jakub11
   Málek Tomáš01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline