Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Jiří Olbricht
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Radim Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Milan Jašek
Datum dle rozpisu18. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4181:107TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Karakaševič AleksandarSeibert Jakub-11-94-9 13-/
2.Tregler TomášKošťál Radek-9466 31/-
3.Korbel PetrMedek Josef644  30/-
4.Tregler TomášSeibert Jakub426  30/-
5.Karakaševič AleksandarMedek Josef645  30/-
6.Korbel PetrKošťál Radek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Karakaševič Aleksandar11Seibert Jakub11
Tregler Tomáš20Košťál Radek01
Korbel Petr10Medek Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Manda Zdeněk
Datum dle rozpisu18. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:7179:171TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikOlejník Martin-5-8-4  03-/
2.Šimončík JosefPalkovský David9-7911 31/-
3.Martinko JiříKoblížek Martin8106  30/-
4.Šimončík JosefOlejník Martin-8579 31/-
5.Klos PatrikKoblížek Martin7-7-58532/-
6.Martinko JiříPalkovský David         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik11Olejník Martin11
Šimončík Josef20Palkovský David01
Martinko Jiří10Koblížek Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Haluška Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Průcha Petr
Datum dle rozpisu18. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:5198:149SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Beneš Michal866  30/-
2.Manna RomualdoČihák Marek27-810 31/-
3.Pavelka TomášKarabec Ivan4-1288 31/-
4.Manna RomualdoBeneš Michal-476-10-923-/
5.Gavlas Antonín ml.Karabec Ivan549  30/-
6.Pavelka TomášČihák Marek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.20Beneš Michal11
Manna Romualdo11Čihák Marek01
Pavelka Tomáš10Karabec Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Hrdý Jiří
Datum dle rozpisu18. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:5177:146SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidKučera Stanislav-969-10632/-
2.Kleprlík JakubKaucký Petr99-9-9832/-
3.Bardoň MichalMálek Tomáš7-51110 31/-
4.Kleprlík JakubKučera Stanislav564  30/-
5.Reitšpies DavidMálek Tomáš         
6.Bardoň MichalKaucký Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David10Kučera Stanislav02
Kleprlík Jakub20Kaucký Petr01
Bardoň Michal10Málek Tomáš01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline