Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Zahradník Petr
Datum dle rozpisu20. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:14157:197TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta JanKarakaševič Aleksandar-13-8-4  0301
2.Seibert JakubKorbel Petr10-4-9863211
3.Košťál RadekTregler Tomáš-10-84-4 1312
4.Seibert JakubKarakaševič Aleksandar9-7-10-8 1313
5.Valenta JanTregler Tomáš-2-6-8  0314
6.Košťál RadekKorbel Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Valenta Jan02Karakaševič Aleksandar20
Seibert Jakub11Korbel Petr01
Košťál Radek01Tregler Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Šlechta Roman
Datum dle rozpisu20. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:9227:189DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinŠimončík Josef782  3010
2.Koblížek MartinKlos Patrik58-8-713220
3.Palkovský DavidMartinko Jiří7-8-10-8 1321
4.Koblížek MartinŠimončík Josef10-8-9-7 1322
5.Olejník MartinMartinko Jiří7-767 3132
6.Palkovský DavidKlos Patrik786  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Šimončík Josef11
Koblížek Martin11Klos Patrik02
Palkovský David11Martinko Jiří11
ŽK Koblížek - hození rakety



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí:Jalůvka Lumír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Datum dle rozpisu20. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:10213:223SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekGavlas Antonín ml.-4-79-12 1301
2.Karabec IvanManna Romualdo9-184 3111
3.Beneš MichalPavelka Tomáš910-75 3121
4.Karabec IvanGavlas Antonín ml.-7-4-8  0322
5.Čihák MarekPavelka Tomáš-410-108123232
6.Beneš MichalManna Romualdo6109  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek11Gavlas Antonín ml.20
Karabec Ivan11Manna Romualdo02
Beneš Michal20Pavelka Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Houdková Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Menger Jaroslav
Datum dle rozpisu20. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:51Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12112:154SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubReitšpies David-4-95-3 1301
2.Kučera StanislavBardoň Michal-75-6-7 1302
3.Obešlo MarekKleprlík Jakub-69-8-9 1303
4.Kučera StanislavReitšpies David-12-4-4  0304
5.Němeček JakubKleprlík Jakub         
6.Obešlo MarekBardoň Michal         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub01Reitšpies David20
Kučera Stanislav02Bardoň Michal10
Obešlo Marek01Kleprlík Jakub10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline