Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Petr Zahradník
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Petr Sudek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:21Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:40:1270:132SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Medek JosefGavlas Antonín ml.-8-4-8  03-/
2.Seibert JakubPavelka Tomáš-6-5-6  03-/
3.Šilhán PetrManna Romualdo-6-7-6  03-/
4.Seibert JakubGavlas Antonín ml.-9-4-1  03-/
5.Medek JosefManna Romualdo         
6.Šilhán PetrPavelka Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Medek Josef01Gavlas Antonín ml.20
Seibert Jakub02Pavelka Tomáš10
Šilhán Petr01Manna Romualdo10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Vondrová Iva
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:15240:251nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelPanský Jindřich6-55-9532/-
2.Hrnčiřík JanJavůrek Petr9-9-1071032/-
3.Turček PeterHavlík Tomáš-11-9-5  03-/
4.Hrnčiřík JanPanský Jindřich8-74-10932/-
5.Kalužný SamuelHavlík Tomáš-117-8-6 13-/
6.Turček PeterJavůrek Petr-510-8-4 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel11Panský Jindřich02
Hrnčiřík Jan20Javůrek Petr11
Turček Peter02Havlík Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Olbricht Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:13147:188TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikTregler Tomáš-6-9-7  03-/
2.Šimončík JosefKorbel Petr-8-68-9 13-/
3.Martinko JiříChiang Chieh Hung-778-1-423-/
4.Šimončík JosefTregler Tomáš74-311 31/-
5.Klos PatrikChiang Chieh Hung-6-8-5  03-/
6.Martinko JiříKorbel Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik02Tregler Tomáš11
Šimončík Josef11Korbel Petr10
Martinko Jiří01Chiang Chieh Hung20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Vladimír Lesník
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12132:158DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanOlejník Martin-76-4-8 13-/
2.Karabec IvanKoblížek Martin38-5-9-1023-/
3.Čihák MarekPalkovský David8-6-6-9 13-/
4.Karabec IvanOlejník Martin-8-9-7  03-/
5.Rezetka RomanPalkovský David         
6.Čihák MarekKoblížek Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman01Olejník Martin20
Karabec Ivan02Koblížek Martin10
Čihák Marek01Palkovský David10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:13179:216SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilBardoň Michal9-119-9-523-/
2.Pavlica MartinKleprlík Jakub8-2104 31/-
3.Hort TomášReitšpies David-410-7-6 13-/
4.Pavlica MartinBajger Ondřej759  30/-
5.Buben VlastimilReitšpies David-6-4-6  03-/
6.Hort TomášKleprlík Jakub-9-3-6  03-/
7.Pavlica Martin
Buben Vlastimil
Bajger Ondřej
Reitšpies David
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil02Bardoň Michal10
Pavlica Martin20Kleprlík Jakub11
Hort Tomáš02Reitšpies David20
   Bajger Ondřej01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12119:150SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubKučera Stanislav6-75-9-723-/
2.Lebeda Michal ml.Němeček Jakub-7-7-8  03-/
3.Brát Karel ml.Kaucký Petr-12-6-7  03-/
4.Lebeda Michal ml.Kučera Stanislav-54-5-6 13-/
5.Crha JakubKaucký Petr         
6.Brát Karel ml.Němeček Jakub         
7.Crha Jakub
Lebeda Michal ml.
Kaucký Petr
Němeček Jakub
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub01Kučera Stanislav20
Lebeda Michal ml.02Němeček Jakub10
Brát Karel ml.01Kaucký Petr10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline