Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Kovář Aleš
Datum dle rozpisu05. 05. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:45:12140:176TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinChiang Chieh Hung-47-810-923-/
2.Koblížek MartinKarakaševič Aleksandar-7-713-7 13-/
3.Palkovský DavidTregler Tomáš5-6-6-6 13-/
4.Koblížek MartinChiang Chieh Hung-7-59-8 13-/
5.Olejník MartinTregler Tomáš         
6.Palkovský DavidKarakaševič Aleksandar         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin01Chiang Chieh Hung20
Koblížek Martin02Karakaševič Aleksandar10
Palkovský David01Tregler Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2/3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Průcha Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Haluška Pavel
Datum dle rozpisu05. 05. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
23:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:315:15270:278SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Bajger Ondřej-5-1257632/-
2.Pavelka TomášReitšpies David-98-89732/-
3.Manna RomualdoKleprlík Jakub-58-6-6 13-/
4.Pavelka TomášBardoň Michal7-9-510-723-/
5.Gavlas Antonín ml.Kleprlík Jakub769  30/-
6.Manna RomualdoReitšpies David-9-5-2  03-/
7.Gavlas Antonín ml.
Pavelka Tomáš
Reitšpies David
Bajger Ondřej
-6-1058732/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gavlas Antonín ml.20Bajger Ondřej01
Pavelka Tomáš11Reitšpies David11
Manna Romualdo02Kleprlík Jakub11
   Bardoň Michal10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline