Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:02Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:41:1280:138SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelGavlas Antonín ml.-3-2-7  03-/
2.Merta DavidManna Romualdo-6-7-9  03-/
3.Novotný PetrPavelka Tomáš-7-3-10  03-/
4.Merta DavidGavlas Antonín ml.5-1-9-5 13-/
5.Kalužný SamuelPavelka Tomáš         
6.Novotný PetrManna Romualdo         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel01Gavlas Antonín ml.20
Merta David02Manna Romualdo10
Novotný Petr01Pavelka Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Zahradník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:43Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1145:107SKST DencoHappel Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubPanský Jindřich918  30/-
2.Valenta JanJavůrek Petr837  30/-
3.Medek JosefHavlík Tomáš-48109 31/-
4.Valenta JanPanský Jindřich15711  30/-
5.Seibert JakubHavlík Tomáš         
6.Medek JosefJavůrek Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub10Panský Jindřich02
Valenta Jan20Javůrek Petr01
Medek Josef10Havlík Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Vladimír Lesník
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:14154:199TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanTregler Tomáš7-8-15932/-
2.Rozínek VojtěchKorbel Petr-6-9-5  03-/
3.Beneš MichalChiang Chieh Hung-109-10-5 13-/
4.Rozínek VojtěchTregler Tomáš-7-3-7  03-/
5.Rezetka RomanChiang Chieh Hung6-77-4-623-/
6.Beneš MichalKorbel Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman11Tregler Tomáš11
Rozínek Vojtěch02Korbel Petr10
Beneš Michal01Chiang Chieh Hung20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Olbricht Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:11197:190nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříOlejník Martin-4-4-8  03-/
2.Šimončík JosefKoblížek Martin4-9-77-1123-/
3.Bindač MiroslavPalkovský David893  30/-
4.Šimončík JosefOlejník Martin-8-1-8  03-/
5.Martinko JiříPalkovský David948  30/-
6.Bindač MiroslavKoblížek Martin-83-85732/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří11Olejník Martin20
Šimončík Josef02Koblížek Martin11
Bindač Miroslav20Palkovský David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13137:185SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.Reitšpies David8-5-1-8 13-/
2.Crha JakubBajger Ondřej89-98 31/-
3.Lebeda Michal ml.Kleprlík Jakub-7-5-5  03-/
4.Crha JakubReitšpies David-7-5-10  03-/
5.Brát Karel ml.Kleprlík Jakub-6-98-5 13-/
6.Lebeda Michal ml.Bajger Ondřej         
7.Crha Jakub
Hanák Martin
Bajger Ondřej
Reitšpies David
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brát Karel ml.02Reitšpies David20
Crha Jakub11Bajger Ondřej01
Lebeda Michal ml.01Kleprlík Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12117:158SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilKučera Stanislav9-7-88-423-/
2.Pavlica MartinKaucký Petr-6-87-4 13-/
3.Hort TomášNěmeček Jakub-11-9-4  03-/
4.Pavlica MartinKučera Stanislav-6-9-8  03-/
5.Buben VlastimilNěmeček Jakub         
6.Hort TomášKaucký Petr         
7.Pavlica Martin
Buben Vlastimil
Kaucký Petr
Němeček Jakub
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil01Kučera Stanislav20
Pavlica Martin02Kaucký Petr10
Hort Tomáš01Němeček Jakub10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline