Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Vítek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:14232:241nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinKošťál Radek-6510-5-1023-/
2.Buben VlastimilSeibert Jakub-5-96-2 13-/
3.Hort TomášMedek Josef46-8-91032/-
4.Buben VlastimilKošťál Radek-6949 31/-
5.Pavlica MartinMedek Josef-58-93632/-
6.Hort TomášSeibert Jakub-3-15-6  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin11Košťál Radek11
Buben Vlastimil11Seibert Jakub20
Hort Tomáš11Medek Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:48:13193:208TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubKalužný Samuel-11-97-9 13-/
2.Brát Karel ml.Turček Peter-7-5-6  03-/
3.Lebeda Michal ml.Merta David-9796 31/-
4.Brát Karel ml.Kalužný Samuel-8-5-8  03-/
5.Crha JakubMerta David1078  30/-
6.Lebeda Michal ml.Turček Peter-108-8-9 13-/
7.Crha Jakub
Lebeda Michal ml.
Kalužný Samuel
Turček Peter
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub11Kalužný Samuel20
Brát Karel ml.02Turček Peter20
Lebeda Michal ml.11Merta David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Malík Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4164:121SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubBindač Miroslav-862-9532/-
2.Reitšpies DavidKlos Patrik109-96 31/-
3.Bardoň MichalŠimončík Josef-5468 31/-
4.Reitšpies DavidMartinko Jiří849  30/-
5.Kleprlík JakubŠimončík Josef         
6.Bardoň MichalKlos Patrik         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub10Bindač Miroslav01
Reitšpies David20Klos Patrik01
Bardoň Michal10Šimončík Josef01
   Martinko Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Hovorková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12147:173SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrRezetka Roman9-5-57-923-/
2.Obešlo MarekČihák Marek6-6-8-9 13-/
3.Málek TomášKarabec Ivan-9-14-8  03-/
4.Obešlo MarekRezetka Roman12-9-11-7 13-/
5.Kaucký PetrKarabec Ivan         
6.Málek TomášČihák Marek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr01Rezetka Roman20
Obešlo Marek02Čihák Marek10
Málek Tomáš01Karabec Ivan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Milan Jašek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Jiří Olbricht
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:6181:136TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášManna Romualdo276  30/-
2.Chiang Chieh HungGavlas Antonín ml.-10-7-10  03-/
3.Korbel PetrPavelka Tomáš-10-558132/-
4.Chiang Chieh HungManna Romualdo98-77 31/-
5.Tregler TomášPavelka Tomáš734  30/-
6.Korbel PetrGavlas Antonín ml.         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš20Manna Romualdo02
Chiang Chieh Hung11Gavlas Antonín ml.10
Korbel Petr10Pavelka Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:4159:108DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinHavlík Tomáš552  30/-
2.Olejník MartinJavůrek Petr429  30/-
3.Palkovský DavidPanský Jindřich-4-9-9  03-/
4.Olejník MartinHavlík Tomáš554  30/-
5.Koblížek MartinPanský Jindřich89-56 31/-
6.Palkovský DavidJavůrek Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin20Havlík Tomáš02
Olejník Martin20Javůrek Petr01
Palkovský David01Panský Jindřich11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline