Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Petr Sudek
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Petr Zahradník
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:12128:177TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka JakubTregler Tomáš-2-7-4  03-/
2.Seibert JakubDemek Tomáš749  30/-
3.Medek JosefKorbel Petr-369-7-423-/
4.Seibert JakubTregler Tomáš-2-4-7  03-/
5.Borůvka JakubKorbel Petr-910-5-7 13-/
6.Medek JosefDemek Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Borůvka Jakub02Tregler Tomáš20
Seibert Jakub11Demek Tomáš01
Medek Josef01Korbel Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:13212:229nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Turček PeterOlejník Martin8-2-8-3 13-/
2.Laboutka LuděkPalkovský David9-98-8432/-
3.Kalužný SamuelKoblížek Martin699  30/-
4.Laboutka LuděkOlejník Martin8-10-4-1 13-/
5.Turček PeterKoblížek Martin-56-9-5 13-/
6.Kalužný SamuelPalkovský David66-7-9632/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Turček Peter02Olejník Martin20
Laboutka Luděk11Palkovský David02
Kalužný Samuel20Koblížek Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Petr Průcha
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Pavel Haluška
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:13132:169SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hobl LukášKleprlík Jakub-5-10-7  03-/
2.Manna RomualdoBajger Ondřej-5-87-9 13-/
3.Gavlas Antonín ml.Reitšpies David66-86 31/-
4.Manna RomualdoKleprlík Jakub-7-9-8  03-/
5.Hobl LukášReitšpies David-7-2-3  03-/
6.Gavlas Antonín ml.Bajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hobl Lukáš02Kleprlík Jakub20
Manna Romualdo02Bajger Ondřej10
Gavlas Antonín ml.10Reitšpies David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Emanuel Votípka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:43Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:49:13188:212SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Panský JindřichKučera Stanislav3-69-5-1323-/
2.Havlík TomášKaucký Petr7-3411 31/-
3.Orlowski MilanNěmeček Jakub5-7-47-523-/
4.Havlík TomášKučera Stanislav-10-4-9  03-/
5.Panský JindřichNěmeček Jakub-3108-9-823-/
6.Orlowski MilanKaucký Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Panský Jindřich02Kučera Stanislav20
Havlík Tomáš11Kaucký Petr01
Orlowski Milan01Němeček Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:12144:174TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hort TomášKlos Patrik-9-9-9  03-/
2.Buben VlastimilBindač Miroslav10-77-4-723-/
3.Hýbl JanMartinko Jiří-7-7-1  03-/
4.Buben VlastimilŠimončík Josef968  30/-
5.Hort TomášMartinko Jiří-11-8-9  03-/
6.Hýbl JanBindač Miroslav         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hort Tomáš02Klos Patrik10
Buben Vlastimil11Bindač Miroslav10
Hýbl Jan01Martinko Jiří20
   Šimončík Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:12161:179SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Karabec Ivan-6-939-923-/
2.Crha JakubČihák Marek-10-8711-523-/
3.Janovský DanRezetka Roman-9-9-5  03-/
4.Crha JakubKarabec Ivan448  30/-
5.Lebeda Michal ml.Rezetka Roman-7-3-2  03-/
6.Janovský DanČihák Marek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.02Karabec Ivan11
Crha Jakub11Čihák Marek10
Janovský Dan01Rezetka Roman20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline