Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí:Fuček Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12116:157SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panský JindřichManna Romualdo-5-8-3  0301
2.Havlík TomášPavelka Tomáš-6-6-5  0302
3.Javůrek PetrGavlas Antonín ml.-11-88-6 1303
4.Havlík TomášManna Romualdo8-97-9-72304
5.Panský JindřichGavlas Antonín ml.         
6.Javůrek PetrPavelka Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Panský Jindřich01Manna Romualdo20
Havlík Tomáš02Pavelka Tomáš10
Javůrek Petr01Gavlas Antonín ml.10
52 diváků



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Kovář Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:Roman Šlechta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:39:9149:153nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinTregler Tomáš-3-6-6  0301
2.Olejník MartinPavlovský Lukáš226  3011
3.Palkovský DavidKorbel Petr-6-4-5  0312
4.Olejník MartinTregler Tomáš783  3022
5.Koblížek MartinKorbel Petr-5-8-6  0323
6.Palkovský DavidPavlovský Lukáš9107  3033
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin02Tregler Tomáš11
Olejník Martin20Pavlovský Lukáš02
Palkovský David11Korbel Petr20
45 diváků



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Hovorková
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:48:14185:214SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek TomášKleprlík Jakub68-6-9-112301
2.Kučera StanislavReitšpies David-7-4-4  0302
3.Němeček JakubBardoň Michal6-2-78-72303
4.Kučera StanislavBajger Ondřej-77-8993213
5.Málek TomášBardoň Michal-8-85-9 1314
6.Němeček JakubReitšpies David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Málek Tomáš02Kleprlík Jakub10
Kučera Stanislav11Reitšpies David10
Němeček Jakub01Bardoň Michal20
   Bajger Ondřej01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí:Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:11233:225TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubBuben Vlastimil4-764 3110
2.Brát Karel ml.Hort Tomáš-39-3-7 1311
3.Lebeda Michal ml.Mokrejš Jan78-98 3121
4.Brát Karel ml.Buben Vlastimil-169-4-3 1322
5.Crha JakubMokrejš Jan66-95 3132
6.Lebeda Michal ml.Hort Tomáš137-8-653242
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub20Buben Vlastimil11
Brát Karel ml.02Hort Tomáš11
Lebeda Michal ml.20Mokrejš Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Miloslav Valenta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:10238:220SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanŠimončík Josef-8-7-7  0301
2.Beneš MichalBindač Miroslav6-65-873211
3.Čihák MarekMartinko Jiří16810  3021
4.Beneš MichalKlos Patrik89-75 3131
5.Rezetka RomanMartinko Jiří-116-98-52332
6.Čihák MarekBindač Miroslav-74106 3142
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman02Šimončík Josef10
Beneš Michal20Bindač Miroslav02
Čihák Marek20Martinko Jiří11
   Klos Patrik01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí:Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vondrová Iva
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:11224:215TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelKošťál Radek-12-67963210
2.Hrnčiřík JanValenta Jan9-10-10-5 1311
3.Laboutka LuděkSeibert Jakub-6-6-6  0312
4.Hrnčiřík JanKošťál Radek7-63-863222
5.Kalužný SamuelSeibert Jakub989  3032
6.Laboutka LuděkValenta Jan53-68 3142
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel20Košťál Radek02
Hrnčiřík Jan11Valenta Jan11
Laboutka Luděk11Seibert Jakub11
87 diváků

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline