Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3170:113TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefValenta Jan556  3010
2.Klos PatrikMedek Josef-11-2011323220
3.Bindač MiroslavSeibert Jakub679  3030
4.Klos PatrikValenta Jan1-575 3140
5.Šimončík JosefSeibert Jakub         
6.Bindač MiroslavMedek Josef         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef10Valenta Jan02
Klos Patrik20Medek Josef01
Bindač Miroslav10Seibert Jakub01
25



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1148:95SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekMerta David963  3010
2.Beneš MichalKalužný Samuel-811158 3120
3.Karabec IvanTurček Peter676  3030
4.Beneš MichalMerta David382  3040
5.Čihák MarekTurček Peter         
6.Karabec IvanKalužný Samuel         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek10Merta David02
Beneš Michal20Kalužný Samuel01
Karabec Ivan10Turček Peter01
15



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí:Sedláček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1291:148SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilPavelka Tomáš-4-4-5  0301
2.Hort TomášManna Romualdo-2-6-8  0302
3.Pavlica MartinGavlas Antonín ml.-56-29-72303
4.Hort TomášPavelka Tomáš-8-10-8  0304
5.Buben VlastimilGavlas Antonín ml.         
6.Pavlica MartinManna Romualdo         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil01Pavelka Tomáš20
Hort Tomáš02Manna Romualdo10
Pavlica Martin01Gavlas Antonín ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:412:14228:248KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.Havlík Tomáš-10-3-7  0301
2.Crha JakubJavůrek Petr595  3011
3.Lebeda Michal ml.Panský Jindřich9-3-8793221
4.Crha JakubHavlík Tomáš-85-109-92322
5.Brát Karel ml.Panský Jindřich-79-26-72323
6.Lebeda Michal ml.Javůrek Petr-7-5910-92324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brát Karel ml.02Havlík Tomáš20
Crha Jakub11Javůrek Petr11
Lebeda Michal ml.11Panský Jindřich11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Zdeněk Manda
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7195:172TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášReitšpies David710-29 3110
2.Karakaševič AleksandarBardoň Michal-8695 3120
3.Korbel PetrKleprlík Jakub9-10-6-7 1321
4.Karakaševič AleksandarReitšpies David769  3031
5.Tregler TomášKleprlík Jakub-947-963241
6.Korbel PetrBardoň Michal         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš20Reitšpies David02
Karakaševič Aleksandar20Bardoň Michal01
Korbel Petr01Kleprlík Jakub11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:8212:198SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrOlejník Martin-5-7-8  0301
2.Němeček JakubPalkovský David8-10610 3111
3.Kučera StanislavKoblížek Martin76-95 3121
4.Němeček JakubOlejník Martin-717-2-8 1322
5.Kaucký PetrKoblížek Martin595  3032
6.Kučera StanislavPalkovský David9139  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr11Olejník Martin20
Němeček Jakub11Palkovský David02
Kučera Stanislav20Koblížek Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS