Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Gavlas Anton
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu28. 08. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1145:99SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Manna RomualdoKalužný Samuel91110  30/-
2.Plaček FrantišekTurček Peter868  30/-
3.Pavelka TomášHoláň Jan6106  30/-
4.Gavlas Antonín ml.Kalužný Samuel-9464 31/-
5.Manna RomualdoHoláň Jan         
6.Pavelka TomášTurček Peter         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Manna Romualdo10Kalužný Samuel02
Plaček František10Turček Peter01
Pavelka Tomáš10Holáň Jan01
Gavlas Antonín ml.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Stanislav Haralík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Stanislav Hanek
Datum dle rozpisu28. 08. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:49:13186:208SKST DencoHappel Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášKošťál Radek-7-798-723-/
2.Panský JindřichMedek Josef7-858 31/-
3.Javůrek PetrSeibert Jakub-68-27-823-/
4.Panský JindřichKošťál Radek-3-67-9 13-/
5.Havlík TomášSeibert Jakub-8-105-6 13-/
6.Javůrek PetrMedek Josef         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš02Košťál Radek20
Panský Jindřich11Medek Josef01
Javůrek Petr01Seibert Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Lumír Jalůvka
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Jaroslav Jalůvka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:0132:72TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášBeneš Michal678  30/-
2.Chiang Chieh HungRezetka Roman669  30/-
3.Korbel PetrČihák Marek526  30/-
4.Chiang Chieh HungKarabec Ivan395  30/-
5.Tregler TomášČihák Marek         
6.Korbel PetrRezetka Roman         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Beneš Michal01
Chiang Chieh Hung20Rezetka Roman01
Korbel Petr10Čihák Marek01
   Karabec Ivan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:9186:160nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinŠimončík Josef-941-5-1223-/
2.Palkovský DavidKlos Patrik729  30/-
3.Koblížek MartinBindač Miroslav-4-6-6  03-/
4.Palkovský DavidŠimončík Josef-10-4-9  03-/
5.Olejník MartinBindač Miroslav665  30/-
6.Koblížek MartinKlos Patrik494  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Šimončík Josef20
Palkovský David11Klos Patrik02
Koblížek Martin11Bindač Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:11225:207nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejHanák Martin-7-9-8  03-/
2.Reitšpies DavidLebeda Michal ml.5-1235 31/-
3.Kleprlík JakubCrha Jakub6144  30/-
4.Reitšpies DavidHanák Martin9-6-10-1 13-/
5.Bajger OndřejCrha Jakub-77-154-623-/
6.Kleprlík JakubLebeda Michal ml.8-774 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej02Hanák Martin20
Reitšpies David11Lebeda Michal ml.02
Kleprlík Jakub20Crha Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Fuček Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:3160:123SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavBuben Vlastimil8107  30/-
2.Kaucký PetrHort Tomáš1139  30/-
3.Němeček JakubPavlica Martin-24-8-4 13-/
4.Kaucký PetrBuben Vlastimil565  30/-
5.Kučera StanislavPavlica Martin688  30/-
6.Němeček JakubHort Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav20Buben Vlastimil02
Kaucký Petr20Hort Tomáš01
Němeček Jakub01Pavlica Martin11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline