Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Lesník Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6192:156SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekSeibert Jakub81-96 31/-
2.Rezetka RomanValenta Jan-76-6-7 13-/
3.Beneš MichalKošťál Radek977  30/-
4.Rezetka RomanSeibert Jakub-9-8291232/-
5.Karabec IvanMedek Josef896  30/-
6.Beneš MichalValenta Jan         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek10Seibert Jakub02
Rezetka Roman11Valenta Jan10
Beneš Michal10Košťál Radek01
Karabec Ivan10Medek Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Jalůvka Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6188:175TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefKalužný Samuel-6-35-4 13-/
2.Klos PatrikTurček Peter949  30/-
3.Bindač MiroslavMerta David998  30/-
4.Klos PatrikKalužný Samuel79-15-121032/-
5.Šimončík JosefMerta David-4669 31/-
6.Bindač MiroslavTurček Peter         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef11Kalužný Samuel11
Klos Patrik20Turček Peter01
Bindač Miroslav10Merta David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:43:14106:171SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.Manna Romualdo-7-0-5  03-/
2.Crha JakubGavlas Antonín ml.-4-5-6  03-/
3.Lebeda Michal ml.Pavelka Tomáš-7-8-7  03-/
4.Crha JakubManna Romualdo48-4-7532/-
5.Brát Karel ml.Pavelka Tomáš-4-8-1  03-/
6.Lebeda Michal ml.Gavlas Antonín ml.         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brát Karel ml.02Manna Romualdo11
Crha Jakub11Gavlas Antonín ml.10
Lebeda Michal ml.01Pavelka Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Kovár Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu19. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10211:186nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilHavlík Tomáš487  30/-
2.Pavlica MartinJavůrek Petr657  30/-
3.Hort TomášPanský Jindřich8-7-11-6 13-/
4.Pavlica MartinHavlík Tomáš-9791 31/-
5.Buben VlastimilPanský Jindřich-7-75-8 13-/
6.Hort TomášJavůrek Petr-8-87-8 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil11Havlík Tomáš02
Pavlica Martin20Javůrek Petr11
Hort Tomáš02Panský Jindřich20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Zdeněk Manda
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Milan Jašek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2149:91TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Korbel PetrKučera Stanislav587  30/-
2.Karakaševič AleksandarKaucký Petr-9872 31/-
3.Tregler TomášNěmeček Jakub476  30/-
4.Karakaševič AleksandarKučera Stanislav3-857 31/-
5.Korbel PetrNěmeček Jakub         
6.Tregler TomášKaucký Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Korbel Petr10Kučera Stanislav02
Karakaševič Aleksandar20Kaucký Petr01
Tregler Tomáš10Němeček Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Hrdý Jiří
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:6194:160SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bardoň MichalOlejník Martin-763-51032/-
2.Bajger OndřejKoblížek Martin9129  30/-
3.Kleprlík JakubPalkovský David485  30/-
4.Bajger OndřejOlejník Martin-42-310-623-/
5.Bardoň MichalPalkovský David7-1053 31/-
6.Kleprlík JakubKoblížek Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bardoň Michal20Olejník Martin11
Bajger Ondřej11Koblížek Martin01
Kleprlík Jakub10Palkovský David02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline