Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanual
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu02. 04. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:33Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1293:142SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčiřík JanKleprlík Jakub-6-6-6  03-/
2.Turček PeterBardoň Michal-7-37-2 13-/
3.Šedivý ZdeněkReitšpies David-5-53-9 13-/
4.Turček PeterKleprlík Jakub-9-7-6  03-/
5.Hrnčiřík JanReitšpies David         
6.Šedivý ZdeněkBardoň Michal         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hrnčiřík Jan01Kleprlík Jakub20
Turček Peter02Bardoň Michal10
Šedivý Zdeněk01Reitšpies David10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Louda Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu02. 04. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4163:137SKST DencoHappel Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubKučera Stanislav1169  30/-
2.Valenta JanObešlo Marek-9675 31/-
3.Košťál RadekNěmeček Jakub5-598 31/-
4.Valenta JanKučera Stanislav8-89-61032/-
5.Seibert JakubNěmeček Jakub         
6.Košťál RadekObešlo Marek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub10Kučera Stanislav02
Valenta Jan20Obešlo Marek01
Košťál Radek10Němeček Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:4174:142DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBuben Vlastimil1345  30/-
2.Palkovský DavidHort Tomáš5-8611 31/-
3.Koblížek MartinPavlica Martin-6-79-3 13-/
4.Palkovský DavidBuben Vlastimil4610  30/-
5.Olejník MartinPavlica Martin997  30/-
6.Koblížek MartinHort Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Buben Vlastimil02
Palkovský David20Hort Tomáš01
Koblížek Martin01Pavlica Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Lumír Jalůvka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Jaroslav Jalůvka
Datum dle rozpisu02. 04. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7202:157TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášCrha Jakub5-10-75532/-
2.Chiang Chieh HungBrát Karel ml.341  30/-
3.Pavlovský LukášLebeda Michal ml.-11-93-4 13-/
4.Chiang Chieh HungCrha Jakub-5-11910632/-
5.Tregler TomášLebeda Michal ml.1068  30/-
6.Pavlovský LukášBrát Karel ml.         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš20Crha Jakub02
Chiang Chieh Hung20Brát Karel ml.01
Pavlovský Lukáš01Lebeda Michal ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:15196:233TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášKlos Patrik410-711 31/-
2.Panský JindřichŠimončík Josef-37-8-8 13-/
3.Javůrek PetrBindač Miroslav-4-6-5  03-/
4.Panský JindřichKlos Patrik3-7-128332/-
5.Havlík TomášBindač Miroslav-810-8-3 13-/
6.Javůrek PetrŠimončík Josef-10-28-2 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš11Klos Patrik02
Panský Jindřich11Šimončík Josef20
Javůrek Petr02Bindač Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Haluška Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu02. 04. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:6180:133SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Rozínek Vojtěch555  30/-
2.Manna RomualdoRezetka Roman9-115-8832/-
3.Hobl LukášBeneš Michal-8-4-8  03-/
4.Manna RomualdoRozínek Vojtěch-8252 31/-
5.Gavlas Antonín ml.Beneš Michal6310  30/-
6.Hobl LukášRezetka Roman         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.20Rozínek Vojtěch02
Manna Romualdo20Rezetka Roman01
Hobl Lukáš01Beneš Michal11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline