Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Zahradník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:13181:207TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekLebeda Michal ml.98-810 31/-
2.Seibert JakubHanák Martin7-89-11-223-/
3.Valenta JanCrha Jakub-5-7-7  03-/
4.Seibert JakubLebeda Michal ml.-134-10-8 13-/
5.Košťál RadekCrha Jakub10-9-9-5 13-/
6.Valenta JanHanák Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek11Lebeda Michal ml.11
Seibert Jakub02Hanák Martin10
Valenta Jan01Crha Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Hovorková Tereza
Datum dle rozpisu10. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4158:128TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Turček PeterPavlica Martin878  30/-
2.Kalužný SamuelHort Tomáš659  30/-
3.Holáň JanBuben Vlastimil95-7-6232/-
4.Kalužný SamuelPavlica Martin-26-911832/-
5.Turček PeterBuben Vlastimil         
6.Holáň JanHort Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Turček Peter10Pavlica Martin02
Kalužný Samuel20Hort Tomáš01
Holáň Jan10Buben Vlastimil01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40a, Ostrava 2, Areál TJ Ostrava, poblíž Obchoního centra FUTURUMRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1141:88TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikKučera Stanislav7911  30/-
2.Bindač MiroslavKaucký Petr473  30/-
3.Šimončík JosefNěmeček Jakub639  30/-
4.Martinko JiříKučera Stanislav8-719 31/-
5.Klos PatrikNěmeček Jakub         
6.Šimončík JosefKaucký Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik10Kučera Stanislav02
Bindač Miroslav10Kaucký Petr01
Šimončík Josef10Němeček Jakub01
Martinko Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12131:163SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanReitšpies David-98-6-9 13-/
2.Rozínek VojtěchBajger Ondřej-8-4-8  03-/
3.Beneš MichalKleprlík Jakub-858-8-1023-/
4.Rozínek VojtěchReitšpies David-59-4-8 13-/
5.Rezetka RomanKleprlík Jakub         
6.Beneš MichalBajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman01Reitšpies David20
Rozínek Vojtěch02Bajger Ondřej10
Beneš Michal01Kleprlík Jakub10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Emanuel Votípka
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Emanuel Votípka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Stanislav Hanek
Datum dle rozpisu11. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12100:151TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášTregler Tomáš9-11-4-5 13-/
2.Panský JindřichKorbel Petr-67-10-5 13-/
3.Javůrek PetrKarakaševič Aleksandar-8-3-5  03-/
4.Panský JindřichTregler Tomáš-6-6-9  03-/
5.Havlík TomášKarakaševič Aleksandar         
6.Javůrek PetrKorbel Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš01Tregler Tomáš20
Panský Jindřich02Korbel Petr10
Javůrek Petr01Karakaševič Aleksandar10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline