Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Zdeněk Manda
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Ing. Vladimír Lesník
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:6208:154TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovský LukášBorůvka Jakub-89-99-923-/
2.Tregler TomášMedek Josef655  30/-
3.Karakaševič AleksandarSeibert Jakub985  30/-
4.Tregler TomášBorůvka Jakub612  30/-
5.Pavlovský LukášSeibert Jakub-69-9-2 13-/
6.Karakaševič AleksandarMedek Josef437  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlovský Lukáš02Borůvka Jakub11
Tregler Tomáš20Medek Josef02
Karakaševič Aleksandar20Seibert Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7195:158DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinHoláň Jan4-824 31/-
2.Koblížek MartinHrnčiřík Jan767  30/-
3.Palkovský DavidKalužný Samuel10-67-8932/-
4.Koblížek MartinHoláň Jan-88-8-5 13-/
5.Olejník MartinKalužný Samuel74-86 31/-
6.Palkovský DavidHrnčiřík Jan         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Holáň Jan11
Koblížek Martin11Hrnčiřík Jan01
Palkovský David10Kalužný Samuel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
HARALÍK STANISLAV
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
HRDÝ JIŘÍ
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1145:79SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubHavlík Tomáš544  30/-
2.Reitšpies DavidPanský Jindřich815  30/-
3.Plachý JosefJavůrek Petr-111164 31/-
4.Reitšpies DavidHavlík Tomáš936  30/-
5.Kleprlík JakubJavůrek Petr         
6.Plachý JosefPanský Jindřich         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub10Havlík Tomáš02
Reitšpies David20Panský Jindřich01
Plachý Josef10Javůrek Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Hovorková Tereza
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1294:149SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavGavlas Antonín ml.8-3-9-9 13-/
2.Kaucký PetrManna Romualdo-7-6-5  03-/
3.Němeček JakubPavelka Tomáš-7-39-4 13-/
4.Málek TomášGavlas Antonín ml.-4-6-9  03-/
5.Kučera StanislavPavelka Tomáš         
6.Němeček JakubManna Romualdo         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav01Gavlas Antonín ml.20
Kaucký Petr01Manna Romualdo10
Němeček Jakub01Pavelka Tomáš10
Málek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Jalůvka JaroslAV
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:02Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5172:134SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanPavlica Martin7-9-5-1 13-/
2.Čihák MarekBuben Vlastimil6610  30/-
3.Karabec IvanMokrejš Jan5102  30/-
4.Čihák MarekPavlica Martin3-7-58832/-
5.Rezetka RomanMokrejš Jan671  30/-
6.Karabec IvanBuben Vlastimil         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman11Pavlica Martin11
Čihák Marek20Buben Vlastimil01
Karabec Ivan10Mokrejš Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40a, Ostrava 2, Areál TJ Ostrava, poblíž Obchoního centra FUTURUMRozhodčí
u stolu:
Manda Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9224:201TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříCrha Jakub-713-7-7 13-/
2.Bindač MiroslavLebeda Michal ml.445  30/-
3.Šimončík JosefHanák Martin6-66-0732/-
4.Bindač MiroslavCrha Jakub-5-769-923-/
5.Martinko JiříHanák Martin898  30/-
6.Šimončík JosefLebeda Michal ml.-7764 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří11Crha Jakub20
Bindač Miroslav11Lebeda Michal ml.02
Šimončík Josef20Hanák Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline