Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Varcl Jan ml
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:14179:209TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubŠimončík Josef4-9-39-1323-/
2.Medek JosefKlos Patrik-8-6-4  03-/
3.Košťál RadekBindač Miroslav79-7-10432/-
4.Medek JosefŠimončík Josef-4-15-9  03-/
5.Seibert JakubBindač Miroslav-9-911-5 13-/
6.Košťál RadekKlos Patrik         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub02Šimončík Josef20
Medek Josef02Klos Patrik10
Košťál Radek10Bindač Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:12242:228nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelČihák Marek-11-114-4 13-/
2.Holáň JanRezetka Roman-993-5832/-
3.Turček PeterKarabec Ivan-1313-8-5 13-/
4.Holáň JanČihák Marek-2-887-623-/
5.Kalužný SamuelKarabec Ivan-13647 31/-
6.Turček PeterRezetka Roman744  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel11Čihák Marek20
Holáň Jan11Rezetka Roman02
Turček Peter11Karabec Ivan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Haluška Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3159:110SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Manna RomualdoBuben Vlastimil959  30/-
2.Gavlas Antonín ml.Pavlica Martin-97-117432/-
3.Pavelka TomášHort Tomáš-7542 31/-
4.Gavlas Antonín ml.Buben Vlastimil797  30/-
5.Manna RomualdoHort Tomáš         
6.Pavelka TomášPavlica Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Manna Romualdo10Buben Vlastimil02
Gavlas Antonín ml.20Pavlica Martin01
Pavelka Tomáš10Hort Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Fuček Miloslav
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:43:14145:185TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek PetrLebeda Michal ml.-6-8-11  03-/
2.Havlík TomášCrha Jakub-2-10-6  03-/
3.Orlowski MilanHanák Martin-8-7-10  03-/
4.Havlík TomášLebeda Michal ml.8-10-136832/-
5.Javůrek PetrHanák Martin-7-7-7  03-/
6.Orlowski MilanCrha Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Javůrek Petr02Lebeda Michal ml.11
Havlík Tomáš11Crha Jakub10
Orlowski Milan01Hanák Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6182:175SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubChiang Chieh Hung-8-677832/-
2.Bajger OndřejKarakaševič Aleksandar8-3-6-8 13-/
3.Reitšpies DavidTregler Tomáš-3969 31/-
4.Bajger OndřejChiang Chieh Hung9136  30/-
5.Kleprlík JakubTregler Tomáš9108  30/-
6.Reitšpies DavidKarakaševič Aleksandar         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub20Chiang Chieh Hung02
Bajger Ondřej11Karakaševič Aleksandar10
Reitšpies David10Tregler Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:212:10202:189DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKučera Stanislav2-1049 31/-
2.Koblížek MartinKaucký Petr-2-4-8  03-/
3.Palkovský DavidNěmeček Jakub894  30/-
4.Koblížek MartinKučera Stanislav-7-8-6  03-/
5.Olejník MartinNěmeček Jakub98-104 31/-
6.Palkovský DavidKaucký Petr5-6-99632/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Kučera Stanislav11
Koblížek Martin02Kaucký Petr11
Palkovský David20Němeček Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline