Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:12226:230nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekČihák Marek511-75 3110
2.Seibert JakubRezetka Roman-8-897-72311
3.Valenta JanKarabec Ivan-8-5-7  0312
4.Seibert JakubČihák Marek9-7911 3122
5.Košťál RadekKarabec Ivan4-694 3132
6.Valenta JanRezetka Roman15-7-9-5 1333
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Čihák Marek02
Seibert Jakub11Rezetka Roman20
Valenta Jan02Karabec Ivan11
Žlutá karta - Marek Čihák / hození pálky na stůl. Sportovní gesto - Jakub Seibert / přiznání míčku pro soupeře.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:14199:222TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelKlos Patrik669  3010
2.Holáň JanBindač Miroslav-96-6-3 1311
3.Turček PeterŠimončík Josef-5-6-9  0312
4.Holáň JanKlos Patrik-9-767-92313
5.Kalužný SamuelŠimončík Josef8-99-5113223
6.Turček PeterBindač Miroslav-8-7-6  0324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel20Klos Patrik11
Holáň Jan02Bindač Miroslav20
Turček Peter02Šimončík Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí:Průcha Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1146:91SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Brát Karel ml.743  3010
2.Manna RomualdoCrha Jakub-129810 3120
3.Pavelka TomášHanák Martin668  3030
4.Manna RomualdoBrát Karel ml.1024  3040
5.Gavlas Antonín ml.Hanák Martin         
6.Pavelka TomášCrha Jakub         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.10Brát Karel ml.02
Manna Romualdo20Crha Jakub01
Pavelka Tomáš10Hanák Martin01
Bez



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí:Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí:Fuček Miloslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:8208:178KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášPavlica Martin7-10-5-9 1301
2.Panský JindřichHort Tomáš5-885 3111
3.Javůrek PetrBuben Vlastimil-43116 3121
4.Panský JindřichPavlica Martin88-9-953231
5.Havlík TomášBuben Vlastimil-9698 3141
6.Javůrek PetrHort Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš11Pavlica Martin11
Panský Jindřich20Hort Tomáš01
Javůrek Petr10Buben Vlastimil02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:14132:185TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo MarekTregler Tomáš-5-5-8  0301
2.Kučera StanislavKarakaševič Aleksandar-10-510-1 1302
3.Kaucký PetrChiang Chieh Hung-7-8-5  0303
4.Kučera StanislavTregler Tomáš65-6-493213
5.Obešlo MarekChiang Chieh Hung-9-6-8  0314
6.Kaucký PetrKarakaševič Aleksandar         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Obešlo Marek02Tregler Tomáš11
Kučera Stanislav11Karakaševič Aleksandar10
Kaucký Petr01Chiang Chieh Hung20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Sedláček Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:12132:166SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBardoň Michal979  3010
2.Palkovský DavidBajger Ondřej-7-7-12  0311
3.Koblížek MartinKleprlík Jakub-7-76-2 1312
4.Palkovský DavidBardoň Michal-9-7-9  0313
5.Olejník MartinKleprlík Jakub-9-8-4  0314
6.Koblížek MartinBajger Ondřej         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Bardoň Michal11
Palkovský David02Bajger Ondřej10
Koblížek Martin01Kleprlík Jakub20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline