Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:12226:230nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekČihák Marek511-75 31/-
2.Seibert JakubRezetka Roman-8-897-723-/
3.Valenta JanKarabec Ivan-8-5-7  03-/
4.Seibert JakubČihák Marek9-7911 31/-
5.Košťál RadekKarabec Ivan4-694 31/-
6.Valenta JanRezetka Roman15-7-9-5 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Čihák Marek02
Seibert Jakub11Rezetka Roman20
Valenta Jan02Karabec Ivan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:14199:222TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelKlos Patrik669  30/-
2.Holáň JanBindač Miroslav-96-6-3 13-/
3.Turček PeterŠimončík Josef-5-6-9  03-/
4.Holáň JanKlos Patrik-9-767-923-/
5.Kalužný SamuelŠimončík Josef8-99-51132/-
6.Turček PeterBindač Miroslav-8-7-6  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel20Klos Patrik11
Holáň Jan02Bindač Miroslav20
Turček Peter02Šimončík Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Průcha Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1146:91SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Brát Karel ml.743  30/-
2.Manna RomualdoCrha Jakub-129810 31/-
3.Pavelka TomášHanák Martin668  30/-
4.Manna RomualdoBrát Karel ml.1024  30/-
5.Gavlas Antonín ml.Hanák Martin         
6.Pavelka TomášCrha Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.10Brát Karel ml.02
Manna Romualdo20Crha Jakub01
Pavelka Tomáš10Hanák Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Fuček Miloslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:8208:178KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášPavlica Martin7-10-5-9 13-/
2.Panský JindřichHort Tomáš5-885 31/-
3.Javůrek PetrBuben Vlastimil-43116 31/-
4.Panský JindřichPavlica Martin88-9-9532/-
5.Havlík TomášBuben Vlastimil-9698 31/-
6.Javůrek PetrHort Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš11Pavlica Martin11
Panský Jindřich20Hort Tomáš01
Javůrek Petr10Buben Vlastimil02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:14132:185TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo MarekTregler Tomáš-5-5-8  03-/
2.Kučera StanislavKarakaševič Aleksandar-10-510-1 13-/
3.Kaucký PetrChiang Chieh Hung-7-8-5  03-/
4.Kučera StanislavTregler Tomáš65-6-4932/-
5.Obešlo MarekChiang Chieh Hung-9-6-8  03-/
6.Kaucký PetrKarakaševič Aleksandar         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Obešlo Marek02Tregler Tomáš11
Kučera Stanislav11Karakaševič Aleksandar10
Kaucký Petr01Chiang Chieh Hung20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:12132:166SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBardoň Michal979  30/-
2.Palkovský DavidBajger Ondřej-7-7-12  03-/
3.Koblížek MartinKleprlík Jakub-7-76-2 13-/
4.Palkovský DavidBardoň Michal-9-7-9  03-/
5.Olejník MartinKleprlík Jakub-9-8-4  03-/
6.Koblížek MartinBajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Bardoň Michal11
Palkovský David02Bajger Ondřej10
Koblížek Martin01Kleprlík Jakub20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline