Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Gavlas Anton st.
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Haluška Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Volf Oldřich
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:10218:193SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka TomášSeibert Jakub4-8-1071432/-
2.Plaček FrantišekMedek Josef157  30/-
3.Gavlas Antonín ml.Košťál Radek-56-581432/-
4.Plaček FrantišekSeibert Jakub-6-64-8 13-/
5.Manna RomualdoKošťál Radek-6-6-5  03-/
6.Gavlas Antonín ml.Medek Josef462  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavelka Tomáš10Seibert Jakub11
Plaček František11Medek Josef02
Gavlas Antonín ml.20Košťál Radek11
Manna Romualdo01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:315:9237:203nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášKalužný Samuel678  30/-
2.Panský JindřichTurček Peter8-10-109-1123-/
3.Orlowski MilanHoláň Jan-868-6-723-/
4.Panský JindřichKalužný Samuel6-77-8-523-/
5.Havlík TomášHoláň Jan848  30/-
6.Orlowski MilanThang Do Trong843  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš20Kalužný Samuel11
Panský Jindřich02Turček Peter10
Orlowski Milan11Holáň Jan11
   Thang Do Trong01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Lumír Jalůvka ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Lumír Jalůvka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 08. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:8189:166TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Chiang Chieh HungMartinko Jiří6-668 31/-
2.Tregler Tomᚊimončík Josef-5-6-7  03-/
3.Korbel PetrBindač Miroslav910-113 31/-
4.Tregler TomášKlos Patrik6-11-251032/-
5.Chiang Chieh HungBindač Miroslav13-77 31/-
6.Korbel PetrŠimončík Josef         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Chiang Chieh Hung20Martinko Jiří01
Tregler Tomáš11Šimončík Josef10
Korbel Petr10Bindač Miroslav02
   Klos Patrik01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Vítek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu28. 08. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:13197:210SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinRezetka Roman-710710 31/-
2.Olejník MartinBeneš Michal-1055-11-623-/
3.Palkovský DavidČihák Marek-3-7-9  03-/
4.Olejník MartinRezetka Roman756  30/-
5.Koblížek MartinČihák Marek-10-58-9 13-/
6.Palkovský DavidBeneš Michal-7-8-4  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin11Rezetka Roman02
Olejník Martin11Beneš Michal20
Palkovský David02Čihák Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 08. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3164:113SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubBuben Vlastimil6412  30/-
2.Bajger OndřejHort Tomáš-8-774532/-
3.Reitšpies DavidPavlica Martin9-1347 31/-
4.Bajger OndřejBuben Vlastimil3510  30/-
5.Kleprlík JakubPavlica Martin         
6.Reitšpies DavidHort Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub10Buben Vlastimil02
Bajger Ondřej20Hort Tomáš01
Reitšpies David10Pavlica Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 08. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:13222:223nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavHanák Martin14-105-8532/-
2.Němeček JakubLebeda Michal ml.-78-119432/-
3.Kaucký PetrCrha Jakub7-7-911-923-/
4.Němeček JakubHanák Martin-8-3-9  03-/
5.Kučera StanislavCrha Jakub-3-5-5  03-/
6.Kaucký PetrLebeda Michal ml.365  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav11Hanák Martin11
Němeček Jakub11Lebeda Michal ml.02
Kaucký Petr11Crha Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Gavlas Anton
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu28. 08. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1145:99SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Manna RomualdoKalužný Samuel91110  30/-
2.Plaček FrantišekTurček Peter868  30/-
3.Pavelka TomášHoláň Jan6106  30/-
4.Gavlas Antonín ml.Kalužný Samuel-9464 31/-
5.Manna RomualdoHoláň Jan         
6.Pavelka TomášTurček Peter         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Manna Romualdo10Kalužný Samuel02
Plaček František10Turček Peter01
Pavelka Tomáš10Holáň Jan01
Gavlas Antonín ml.10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Stanislav Haralík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Stanislav Hanek
Datum dle rozpisu28. 08. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:49:13186:208SKST DencoHappel Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášKošťál Radek-7-798-723-/
2.Panský JindřichMedek Josef7-858 31/-
3.Javůrek PetrSeibert Jakub-68-27-823-/
4.Panský JindřichKošťál Radek-3-67-9 13-/
5.Havlík TomášSeibert Jakub-8-105-6 13-/
6.Javůrek PetrMedek Josef         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš02Košťál Radek20
Panský Jindřich11Medek Josef01
Javůrek Petr01Seibert Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Lumír Jalůvka
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Jaroslav Jalůvka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:0132:72TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášBeneš Michal678  30/-
2.Chiang Chieh HungRezetka Roman669  30/-
3.Korbel PetrČihák Marek526  30/-
4.Chiang Chieh HungKarabec Ivan395  30/-
5.Tregler TomášČihák Marek         
6.Korbel PetrRezetka Roman         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš10Beneš Michal01
Chiang Chieh Hung20Rezetka Roman01
Korbel Petr10Čihák Marek01
   Karabec Ivan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:9186:160nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinŠimončík Josef-941-5-1223-/
2.Palkovský DavidKlos Patrik729  30/-
3.Koblížek MartinBindač Miroslav-4-6-6  03-/
4.Palkovský DavidŠimončík Josef-10-4-9  03-/
5.Olejník MartinBindač Miroslav665  30/-
6.Koblížek MartinKlos Patrik494  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Šimončík Josef20
Palkovský David11Klos Patrik02
Koblížek Martin11Bindač Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:11225:207nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejHanák Martin-7-9-8  03-/
2.Reitšpies DavidLebeda Michal ml.5-1235 31/-
3.Kleprlík JakubCrha Jakub6144  30/-
4.Reitšpies DavidHanák Martin9-6-10-1 13-/
5.Bajger OndřejCrha Jakub-77-154-623-/
6.Kleprlík JakubLebeda Michal ml.8-774 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej02Hanák Martin20
Reitšpies David11Lebeda Michal ml.02
Kleprlík Jakub20Crha Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Fuček Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 08. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:3160:123SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavBuben Vlastimil8107  30/-
2.Kaucký PetrHort Tomáš1139  30/-
3.Němeček JakubPavlica Martin-24-8-4 13-/
4.Kaucký PetrBuben Vlastimil565  30/-
5.Kučera StanislavPavlica Martin688  30/-
6.Němeček JakubHort Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav20Buben Vlastimil02
Kaucký Petr20Hort Tomáš01
Němeček Jakub01Pavlica Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Zahradník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:6219:182SKST DencoHappel Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Valenta JanBuben Vlastimil9-4-7-15 13-/
2.Košťál RadekHort Tomáš759  30/-
3.Seibert JakubPavlica Martin-9410-8-923-/
4.Košťál RadekBuben Vlastimil947  30/-
5.Valenta JanPavlica Martin889  30/-
6.Seibert JakubHort Tomáš1074  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Valenta Jan11Buben Vlastimil11
Košťál Radek20Hort Tomáš02
Seibert Jakub11Pavlica Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Hovorková Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Hovorková Tereza
Datum dle rozpisu09. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:12250:241TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelCrha Jakub-6-10-4  03-/
2.Holáň JanHanák Martin11-61313 31/-
3.Turček PeterLebeda Michal ml.11-92-7932/-
4.Holáň JanCrha Jakub-9-135-10 13-/
5.Kalužný SamuelLebeda Michal ml.-8455 31/-
6.Turček PeterHanák Martin-66-610932/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel11Crha Jakub20
Holáň Jan11Hanák Martin02
Turček Peter20Lebeda Michal ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40a, Ostrava 2, Areál TJ Ostrava, poblíž Obchoního centra FUTURUMRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Datum dle rozpisu09. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:39:11171:195nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříKleprlík Jakub-8-8-7  03-/
2.Bindač MiroslavReitšpies David-6-6-8  03-/
3.Šimončík JosefBajger Ondřej118-29 31/-
4.Bindač MiroslavKleprlík Jakub-4-3-8  03-/
5.Martinko JiříBajger Ondřej-9888 31/-
6.Šimončík JosefReitšpies David1075  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří11Kleprlík Jakub20
Bindač Miroslav02Reitšpies David11
Šimončík Josef20Bajger Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 09. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:315:12262:245nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Beneš MichalKučera Stanislav-66-63-1023-/
2.Čihák MarekNěmeček Jakub119-119 31/-
3.Rezetka RomanKaucký Petr7-117-6-1023-/
4.Čihák MarekKučera Stanislav579  30/-
5.Beneš MichalKaucký Petr-7-593732/-
6.Rezetka RomanNěmeček Jakub-86-47-1123-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Beneš Michal11Kučera Stanislav11
Čihák Marek20Němeček Jakub11
Rezetka Roman02Kaucký Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Volf Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:48:14195:205TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka TomášTregler Tomáš-6-8-3  03-/
2.Gavlas Antonín ml.Korbel Petr6-102-91032/-
3.Plaček FrantišekKarakaševič Aleksandar-83-98-723-/
4.Gavlas Antonín ml.Tregler Tomáš5-75-11-523-/
5.Pavelka TomášKarakaševič Aleksandar9-8-7-8 13-/
6.Plaček FrantišekKorbel Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavelka Tomáš02Tregler Tomáš20
Gavlas Antonín ml.11Korbel Petr01
Plaček František01Karakaševič Aleksandar20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Datum dle rozpisu10. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12122:161DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášOlejník Martin-5-6-9  03-/
2.Panský JindřichKoblížek Martin8-13-9-8 13-/
3.Javůrek PetrPalkovský David78-6-4-1023-/
4.Panský JindřichOlejník Martin-10-3-6  03-/
5.Havlík TomášPalkovský David         
6.Javůrek PetrKoblížek Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš01Olejník Martin20
Panský Jindřich02Koblížek Martin10
Javůrek Petr01Palkovský David10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Zahradník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:13181:207TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekLebeda Michal ml.98-810 31/-
2.Seibert JakubHanák Martin7-89-11-223-/
3.Valenta JanCrha Jakub-5-7-7  03-/
4.Seibert JakubLebeda Michal ml.-134-10-8 13-/
5.Košťál RadekCrha Jakub10-9-9-5 13-/
6.Valenta JanHanák Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek11Lebeda Michal ml.11
Seibert Jakub02Hanák Martin10
Valenta Jan01Crha Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Hovorková Tereza
Datum dle rozpisu10. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4158:128TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Turček PeterPavlica Martin878  30/-
2.Kalužný SamuelHort Tomáš659  30/-
3.Holáň JanBuben Vlastimil95-7-6232/-
4.Kalužný SamuelPavlica Martin-26-911832/-
5.Turček PeterBuben Vlastimil         
6.Holáň JanHort Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Turček Peter10Pavlica Martin02
Kalužný Samuel20Hort Tomáš01
Holáň Jan10Buben Vlastimil01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40a, Ostrava 2, Areál TJ Ostrava, poblíž Obchoního centra FUTURUMRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1141:88TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikKučera Stanislav7911  30/-
2.Bindač MiroslavKaucký Petr473  30/-
3.Šimončík JosefNěmeček Jakub639  30/-
4.Martinko JiříKučera Stanislav8-719 31/-
5.Klos PatrikNěmeček Jakub         
6.Šimončík JosefKaucký Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik10Kučera Stanislav02
Bindač Miroslav10Kaucký Petr01
Šimončík Josef10Němeček Jakub01
Martinko Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12131:163SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanReitšpies David-98-6-9 13-/
2.Rozínek VojtěchBajger Ondřej-8-4-8  03-/
3.Beneš MichalKleprlík Jakub-858-8-1023-/
4.Rozínek VojtěchReitšpies David-59-4-8 13-/
5.Rezetka RomanKleprlík Jakub         
6.Beneš MichalBajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman01Reitšpies David20
Rozínek Vojtěch02Bajger Ondřej10
Beneš Michal01Kleprlík Jakub10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Emanuel Votípka
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Emanuel Votípka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Stanislav Hanek
Datum dle rozpisu11. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12100:151TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášTregler Tomáš9-11-4-5 13-/
2.Panský JindřichKorbel Petr-67-10-5 13-/
3.Javůrek PetrKarakaševič Aleksandar-8-3-5  03-/
4.Panský JindřichTregler Tomáš-6-6-9  03-/
5.Havlík TomášKarakaševič Aleksandar         
6.Javůrek PetrKorbel Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš01Tregler Tomáš20
Panský Jindřich02Korbel Petr10
Javůrek Petr01Karakaševič Aleksandar10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Ing. Vladimír Lesník
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Zdeněk Manda
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3159:106TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Karakaševič AleksandarKalužný Samuel865  30/-
2.Tregler TomášPrůša David442  30/-
3.Pavlovský LukášHoláň Jan-11-489732/-
4.Tregler TomášKalužný Samuel112-104 31/-
5.Karakaševič AleksandarHoláň Jan         
6.Pavlovský LukášPrůša David         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Karakaševič Aleksandar10Kalužný Samuel02
Tregler Tomáš20Průša David01
Pavlovský Lukáš10Holáň Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
KovářAleš
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
SedláčekPetr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu02. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:7209:176DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKošťál Radek888  30/-
2.Koblížek MartinSeibert Jakub-97-88732/-
3.Palkovský DavidMedek Josef7-11114 31/-
4.Koblížek MartinKošťál Radek87-6-6-523-/
5.Olejník MartinMedek Josef-8392 31/-
6.Palkovský DavidSeibert Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Košťál Radek11
Koblížek Martin11Seibert Jakub01
Palkovský David10Medek Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
HARALÍK STANISLAV
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
HRDÝ JIŘÍ
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:13211:221nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidManna Romualdo-9-8-7  03-/
2.Kleprlík JakubGavlas Antonín ml.-55-791032/-
3.Plachý Josef ml.Pavelka Tomáš6-9-12-9 13-/
4.Kleprlík JakubManna Romualdo10-868 31/-
5.Reitšpies DavidPavelka Tomáš6-996 31/-
6.Plachý Josef ml.Gavlas Antonín ml.-5-6-5  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David11Manna Romualdo11
Kleprlík Jakub20Gavlas Antonín ml.11
Plachý Josef ml.02Pavelka Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3155:115SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavPanský Jindřich-7115-6832/-
2.Kaucký PetrHavlík Tomáš962  30/-
3.Němeček JakubOrlowski Milan-71092 31/-
4.Obešlo MarekPanský Jindřich776  30/-
5.Kučera StanislavOrlowski Milan         
6.Němeček JakubHavlík Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav10Panský Jindřich02
Kaucký Petr10Havlík Tomáš01
Němeček Jakub10Orlowski Milan01
Obešlo Marek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:7218:182TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bindač MiroslavPavlica Martin-886-131132/-
2.Martinko JiříBuben Vlastimil9-99-7932/-
3.Klos PatrikHort Tomáš767  30/-
4.Martinko JiříPavlica Martin7-9-88-823-/
5.Bindač MiroslavHort Tomáš554  30/-
6.Klos PatrikBuben Vlastimil         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bindač Miroslav20Pavlica Martin11
Martinko Jiří11Buben Vlastimil01
Klos Patrik10Hort Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Jalůvka Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:11232:219nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekLebeda Michal ml.2108  30/-
2.Rezetka RomanCrha Jakub-6-85-5 13-/
3.Karabec IvanHanák Martin-8-11107-1123-/
4.Rezetka RomanLebeda Michal ml.-6587 31/-
5.Čihák MarekHanák Martin-78-11-7 13-/
6.Karabec IvanCrha Jakub96-77 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek11Lebeda Michal ml.02
Rezetka Roman11Crha Jakub11
Karabec Ivan11Hanák Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Zdeněk Manda
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Ing. Vladimír Lesník
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:6208:154TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovský LukášBorůvka Jakub-89-99-923-/
2.Tregler TomášMedek Josef655  30/-
3.Karakaševič AleksandarSeibert Jakub985  30/-
4.Tregler TomášBorůvka Jakub612  30/-
5.Pavlovský LukášSeibert Jakub-69-9-2 13-/
6.Karakaševič AleksandarMedek Josef437  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlovský Lukáš02Borůvka Jakub11
Tregler Tomáš20Medek Josef02
Karakaševič Aleksandar20Seibert Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:7195:158DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinHoláň Jan4-824 31/-
2.Koblížek MartinHrnčiřík Jan767  30/-
3.Palkovský DavidKalužný Samuel10-67-8932/-
4.Koblížek MartinHoláň Jan-88-8-5 13-/
5.Olejník MartinKalužný Samuel74-86 31/-
6.Palkovský DavidHrnčiřík Jan         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Holáň Jan11
Koblížek Martin11Hrnčiřík Jan01
Palkovský David10Kalužný Samuel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
HARALÍK STANISLAV
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
HRDÝ JIŘÍ
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu01. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1145:79SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubHavlík Tomáš544  30/-
2.Reitšpies DavidPanský Jindřich815  30/-
3.Plachý Josef ml.Javůrek Petr-111164 31/-
4.Reitšpies DavidHavlík Tomáš936  30/-
5.Kleprlík JakubJavůrek Petr         
6.Plachý Josef ml.Panský Jindřich         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub10Havlík Tomáš02
Reitšpies David20Panský Jindřich01
Plachý Josef ml.10Javůrek Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Hovorková Tereza
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1294:149SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavGavlas Antonín ml.8-3-9-9 13-/
2.Kaucký PetrManna Romualdo-7-6-5  03-/
3.Němeček JakubPavelka Tomáš-7-39-4 13-/
4.Málek TomášGavlas Antonín ml.-4-6-9  03-/
5.Kučera StanislavPavelka Tomáš         
6.Němeček JakubManna Romualdo         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav01Gavlas Antonín ml.20
Kaucký Petr01Manna Romualdo10
Němeček Jakub01Pavelka Tomáš10
Málek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Jalůvka JaroslAV
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:02Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5172:134SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanPavlica Martin7-9-5-1 13-/
2.Čihák MarekBuben Vlastimil6610  30/-
3.Karabec IvanMokrejš Jan5102  30/-
4.Čihák MarekPavlica Martin3-7-58832/-
5.Rezetka RomanMokrejš Jan671  30/-
6.Karabec IvanBuben Vlastimil         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman11Pavlica Martin11
Čihák Marek20Buben Vlastimil01
Karabec Ivan10Mokrejš Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Várenska 40a, Ostrava 2, Areál TJ Ostrava, poblíž Obchoního centra FUTURUMRozhodčí
u stolu:
Manda Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9224:201TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříCrha Jakub-713-7-7 13-/
2.Bindač MiroslavLebeda Michal ml.445  30/-
3.Šimončík JosefHanák Martin6-66-0732/-
4.Bindač MiroslavCrha Jakub-5-769-923-/
5.Martinko JiříHanák Martin898  30/-
6.Šimončík JosefLebeda Michal ml.-7764 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří11Crha Jakub20
Bindač Miroslav11Lebeda Michal ml.02
Šimončík Josef20Hanák Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Průcha Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:8231:176SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Havlík Tomáš-92-114432/-
2.Manna RomualdoPanský Jindřich-8-868-923-/
3.Pavelka TomášJavůrek Petr3-10-1211232/-
4.Manna RomualdoHavlík Tomáš-67811 31/-
5.Gavlas Antonín ml.Javůrek Petr259  30/-
6.Pavelka TomášPanský Jindřich         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.20Havlík Tomáš02
Manna Romualdo11Panský Jindřich10
Pavelka Tomáš10Javůrek Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Jiří Olbricht
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Vlasta Svobodová
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:10205:179nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Korbel PetrOlejník Martin-68-57-823-/
2.Tregler TomášPalkovský David-12555 31/-
3.Pavlovský LukášKoblížek Martin9-9-7-7 13-/
4.Tregler TomášOlejník Martin623  30/-
5.Korbel PetrKoblížek Martin295  30/-
6.Pavlovský LukášPalkovský David-7-6-6  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Korbel Petr11Olejník Martin11
Tregler Tomáš20Palkovský David11
Pavlovský Lukáš02Koblížek Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Hovorková Tereza
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:6192:163SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidKučera Stanislav-8864 31/-
2.Kleprlík JakubKaucký Petr89-12-51232/-
3.Bajger OndřejNěmeček Jakub5-10-106832/-
4.Kleprlík JakubKučera Stanislav108-116 31/-
5.Reitšpies DavidNěmeček Jakub         
6.Bajger OndřejKaucký Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David10Kučera Stanislav02
Kleprlík Jakub20Kaucký Petr01
Bajger Ondřej10Němeček Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12135:167TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hort TomášHanák Martin7-7-9-4 13-/
2.Buben VlastimilCrha Jakub-5-3-10  03-/
3.Mokrejš JanLebeda Michal ml.-911-84-1023-/
4.Buben VlastimilHanák Martin-8-59-11 13-/
5.Hort TomášLebeda Michal ml.         
6.Mokrejš JanCrha Jakub         
7.Buben Vlastimil
Hort Tomáš
Crha Jakub
Hanák Martin
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hort Tomáš01Hanák Martin20
Buben Vlastimil02Crha Jakub10
Mokrejš Jan01Lebeda Michal ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Jalůvka Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská Ostrava, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4165:131TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bindač MiroslavČihák Marek787  30/-
2.Šimončík JosefKarabec Ivan-51137 31/-
3.Martinko JiříRezetka Roman8-10-29432/-
4.Šimončík JosefRozínek Vojtěch-14359 31/-
5.Bindač MiroslavRezetka Roman         
6.Martinko JiříKarabec Ivan         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bindač Miroslav10Čihák Marek01
Šimončík Josef20Karabec Ivan01
Martinko Jiří10Rezetka Roman01
   Rozínek Vojtěch01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:06Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:8225:190SKST DencoHappel Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubKalužný Samuel-86-73-823-/
2.Košťál RadekTurček Peter1697  30/-
3.Valenta JanHoláň Jan-7-957832/-
4.Košťál RadekKalužný Samuel5-975 31/-
5.Seibert JakubHoláň Jan9-54-101032/-
6.Valenta JanTurček Peter         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub11Kalužný Samuel11
Košťál Radek20Turček Peter01
Valenta Jan10Holáň Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Varcl Jan ml
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:14179:209TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubŠimončík Josef4-9-39-1323-/
2.Medek JosefKlos Patrik-8-6-4  03-/
3.Košťál RadekBindač Miroslav79-7-10432/-
4.Medek JosefŠimončík Josef-4-15-9  03-/
5.Seibert JakubBindač Miroslav-9-911-5 13-/
6.Košťál RadekKlos Patrik         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub02Šimončík Josef20
Medek Josef02Klos Patrik10
Košťál Radek10Bindač Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:313:12242:228nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelČihák Marek-11-114-4 13-/
2.Holáň JanRezetka Roman-993-5832/-
3.Turček PeterKarabec Ivan-1313-8-5 13-/
4.Holáň JanČihák Marek-2-887-623-/
5.Kalužný SamuelKarabec Ivan-13647 31/-
6.Turček PeterRezetka Roman744  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel11Čihák Marek20
Holáň Jan11Rezetka Roman02
Turček Peter11Karabec Ivan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Haluška Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3159:110SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Manna RomualdoBuben Vlastimil959  30/-
2.Gavlas Antonín ml.Pavlica Martin-97-117432/-
3.Pavelka TomášHort Tomáš-7542 31/-
4.Gavlas Antonín ml.Buben Vlastimil797  30/-
5.Manna RomualdoHort Tomáš         
6.Pavelka TomášPavlica Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Manna Romualdo10Buben Vlastimil02
Gavlas Antonín ml.20Pavlica Martin01
Pavelka Tomáš10Hort Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Fuček Miloslav
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:43:14145:185TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek PetrLebeda Michal ml.-6-8-11  03-/
2.Havlík TomášCrha Jakub-2-10-6  03-/
3.Orlowski MilanHanák Martin-8-7-10  03-/
4.Havlík TomášLebeda Michal ml.8-10-136832/-
5.Javůrek PetrHanák Martin-7-7-7  03-/
6.Orlowski MilanCrha Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Javůrek Petr02Lebeda Michal ml.11
Havlík Tomáš11Crha Jakub10
Orlowski Milan01Hanák Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6182:175SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubChiang Chieh Hung-8-677832/-
2.Bajger OndřejKarakaševič Aleksandar8-3-6-8 13-/
3.Reitšpies DavidTregler Tomáš-3969 31/-
4.Bajger OndřejChiang Chieh Hung9136  30/-
5.Kleprlík JakubTregler Tomáš9108  30/-
6.Reitšpies DavidKarakaševič Aleksandar         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub20Chiang Chieh Hung02
Bajger Ondřej11Karakaševič Aleksandar10
Reitšpies David10Tregler Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:212:10202:189DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKučera Stanislav2-1049 31/-
2.Koblížek MartinKaucký Petr-2-4-8  03-/
3.Palkovský DavidNěmeček Jakub894  30/-
4.Koblížek MartinKučera Stanislav-7-8-6  03-/
5.Olejník MartinNěmeček Jakub98-104 31/-
6.Palkovský DavidKaucký Petr5-6-99632/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Kučera Stanislav11
Koblížek Martin02Kaucký Petr11
Palkovský David20Němeček Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:12226:230nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Košťál RadekČihák Marek511-75 31/-
2.Seibert JakubRezetka Roman-8-897-723-/
3.Valenta JanKarabec Ivan-8-5-7  03-/
4.Seibert JakubČihák Marek9-7911 31/-
5.Košťál RadekKarabec Ivan4-694 31/-
6.Valenta JanRezetka Roman15-7-9-5 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Košťál Radek20Čihák Marek02
Seibert Jakub11Rezetka Roman20
Valenta Jan02Karabec Ivan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:14199:222TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelKlos Patrik669  30/-
2.Holáň JanBindač Miroslav-96-6-3 13-/
3.Turček PeterŠimončík Josef-5-6-9  03-/
4.Holáň JanKlos Patrik-9-767-923-/
5.Kalužný SamuelŠimončík Josef8-99-51132/-
6.Turček PeterBindač Miroslav-8-7-6  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel20Klos Patrik11
Holáň Jan02Bindač Miroslav20
Turček Peter02Šimončík Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí
u stolu:
Průcha Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1146:91SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Brát Karel ml.743  30/-
2.Manna RomualdoCrha Jakub-129810 31/-
3.Pavelka TomášHanák Martin668  30/-
4.Manna RomualdoBrát Karel ml.1024  30/-
5.Gavlas Antonín ml.Hanák Martin         
6.Pavelka TomášCrha Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.10Brát Karel ml.02
Manna Romualdo20Crha Jakub01
Pavelka Tomáš10Hanák Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Fuček Miloslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:8208:178KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášPavlica Martin7-10-5-9 13-/
2.Panský JindřichHort Tomáš5-885 31/-
3.Javůrek PetrBuben Vlastimil-43116 31/-
4.Panský JindřichPavlica Martin88-9-9532/-
5.Havlík TomášBuben Vlastimil-9698 31/-
6.Javůrek PetrHort Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš11Pavlica Martin11
Panský Jindřich20Hort Tomáš01
Javůrek Petr10Buben Vlastimil02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:14132:185TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo MarekTregler Tomáš-5-5-8  03-/
2.Kučera StanislavKarakaševič Aleksandar-10-510-1 13-/
3.Kaucký PetrChiang Chieh Hung-7-8-5  03-/
4.Kučera StanislavTregler Tomáš65-6-4932/-
5.Obešlo MarekChiang Chieh Hung-9-6-8  03-/
6.Kaucký PetrKarakaševič Aleksandar         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Obešlo Marek02Tregler Tomáš11
Kučera Stanislav11Karakaševič Aleksandar10
Kaucký Petr01Chiang Chieh Hung20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:12132:166SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBardoň Michal979  30/-
2.Palkovský DavidBajger Ondřej-7-7-12  03-/
3.Koblížek MartinKleprlík Jakub-7-76-2 13-/
4.Palkovský DavidBardoň Michal-9-7-9  03-/
5.Olejník MartinKleprlík Jakub-9-8-4  03-/
6.Koblížek MartinBajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Bardoň Michal11
Palkovský David02Bajger Ondřej10
Koblížek Martin01Kleprlík Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
HARALÍK STANISLAV
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
FAUSEK Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:08Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:5174:138SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bardoň MichalSeibert Jakub-710-128932/-
2.Bajger OndřejBorůvka Jakub7-855 31/-
3.Reitšpies DavidMedek Josef744  30/-
4.Bajger OndřejSeibert Jakub-84-68932/-
5.Bardoň MichalMedek Josef         
6.Reitšpies DavidBorůvka Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bardoň Michal10Seibert Jakub02
Bajger Ondřej20Borůvka Jakub01
Reitšpies David10Medek Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2149:107SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrTurček Peter56-77 31/-
2.Kučera StanislavHrnčiřík Jan41011  30/-
3.Němeček JakubKalužný Samuel7-788 31/-
4.Kučera StanislavTurček Peter874  30/-
5.Kaucký PetrKalužný Samuel         
6.Němeček JakubHrnčiřík Jan         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr10Turček Peter02
Kučera Stanislav20Hrnčiřík Jan01
Němeček Jakub10Kalužný Samuel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:12102:152TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hort TomášTregler Tomáš-6-4-5  03-/
2.Buben VlastimilKorbel Petr10-4-9-8 13-/
3.Pavlica MartinKarakaševič Aleksandar9-3-9-4 13-/
4.Buben VlastimilTregler Tomáš-9-10-8  03-/
5.Hort TomášKarakaševič Aleksandar         
6.Pavlica MartinKorbel Petr         
7.Pavlica Martin
Buben Vlastimil
Tregler Tomáš
Korbel Petr
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hort Tomáš01Tregler Tomáš20
Buben Vlastimil02Korbel Petr10
Pavlica Martin01Karakaševič Aleksandar10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 12. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:310:13230:238nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hanák MartinOlejník Martin-14-3-14  03-/
2.Lebeda Michal ml.Koblížek Martin-9107-9932/-
3.Crha JakubPalkovský David64-8-15932/-
4.Lebeda Michal ml.Olejník Martin-1-9-10  03-/
5.Hanák MartinPalkovský David9-5-7-13 13-/
6.Crha JakubKoblížek Martin2711  30/-
7.Crha Jakub
Hanák Martin
Olejník Martin
Palkovský David
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hanák Martin02Olejník Martin20
Lebeda Michal ml.11Koblížek Martin02
Crha Jakub20Palkovský David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Olbricht Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:413:14242:262SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefGavlas Antonín ml.9-9-11-4 13-/
2.Klos PatrikPavelka Tomáš-911-58-123-/
3.Bindač MiroslavManna Romualdo8-696 31/-
4.Klos PatrikGavlas Antonín ml.12-4-55-523-/
5.Šimončík JosefManna Romualdo7-11610 31/-
6.Bindač MiroslavPavelka Tomáš-794-7-923-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šimončík Josef11Gavlas Antonín ml.20
Klos Patrik02Pavelka Tomáš20
Bindač Miroslav11Manna Romualdo02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9239:214SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanPanský Jindřich-65-4-3 13-/
2.Čihák MarekJavůrek Petr-161098 31/-
3.Karabec IvanHavlík Tomáš9-913-8432/-
4.Čihák MarekPanský Jindřich5105  30/-
5.Rezetka RomanHavlík Tomáš8-10-54-723-/
6.Karabec IvanJavůrek Petr647  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman02Panský Jindřich11
Čihák Marek20Javůrek Petr02
Karabec Ivan20Havlík Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2148:90SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubKalužný Samuel-4-971332/-
2.Bardoň MichalŠedivý Zdeněk466  30/-
3.Bajger OndřejTurček Peter6411  30/-
4.Bardoň MichalKalužný Samuel1028  30/-
5.Kleprlík JakubTurček Peter         
6.Bajger OndřejŠedivý Zdeněk         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub10Kalužný Samuel02
Bardoň Michal20Šedivý Zdeněk01
Bajger Ondřej10Turček Peter01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3157:125SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kučera StanislavSeibert Jakub58-69 31/-
2.Němeček JakubMedek Josef852  30/-
3.Kaucký PetrValenta Jan-5999 31/-
4.Němeček JakubSeibert Jakub77-1112 31/-
5.Kučera StanislavValenta Jan         
6.Kaucký PetrMedek Josef         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kučera Stanislav10Seibert Jakub02
Němeček Jakub20Medek Josef01
Kaucký Petr10Valenta Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Kovář Aleš
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:14165:199DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilOlejník Martin-6-5-10  03-/
2.Hort TomášKoblížek Martin5-5-5-6 13-/
3.Pavlica MartinPalkovský David67-7-11432/-
4.Hort TomášOlejník Martin-3-8-3  03-/
5.Buben VlastimilPalkovský David10-12-87-923-/
6.Pavlica MartinKoblížek Martin         
7.Pavlica Martin
Buben Vlastimil
Olejník Martin
Palkovský David
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil02Olejník Martin20
Hort Tomáš02Koblížek Martin10
Pavlica Martin10Palkovský David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Kovář Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu18. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:13113:180TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubTregler Tomáš1010-89 31/-
2.Lebeda Michal ml.Korbel Petr-2-6-6  03-/
3.Hrunka JakubKarakaševič Aleksandar-10-6-1  03-/
4.Lebeda Michal ml.Tregler Tomáš-4-5-2  03-/
5.Crha JakubKarakaševič Aleksandar-47-5-8 13-/
6.Hrunka JakubKorbel Petr         
7.Crha Jakub
Hanák Martin
Tregler Tomáš
Korbel Petr
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub11Tregler Tomáš11
Lebeda Michal ml.02Korbel Petr10
Hrunka Jakub01Karakaševič Aleksandar20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:6221:179TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříPanský Jindřich-84-10-10 13-/
2.Bindač MiroslavOrlowski Milan998  30/-
3.Šimončík JosefHavlík Tomáš1267  30/-
4.Bindač MiroslavPanský Jindřich-75-89-1023-/
5.Klos PatrikHavlík Tomáš877  30/-
6.Šimončík JosefOrlowski Milan676  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří01Panský Jindřich20
Bindač Miroslav11Orlowski Milan02
Šimončík Josef20Havlík Tomáš02
Klos Patrik10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Jalůvka Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12121:160SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Karabec IvanManna Romualdo-3-6-10  03-/
2.Rezetka RomanPavelka Tomáš-11-4-5  03-/
3.Čihák MarekGavlas Antonín ml.-99-7-5 13-/
4.Rezetka RomanManna Romualdo6-12-77-923-/
5.Karabec IvanGavlas Antonín ml.         
6.Čihák MarekPavelka Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Karabec Ivan01Manna Romualdo20
Rezetka Roman02Pavelka Tomáš10
Čihák Marek01Gavlas Antonín ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Petr Zahradník
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Petr Sudek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:21Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:40:1270:132SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Medek JosefGavlas Antonín ml.-8-4-8  03-/
2.Seibert JakubPavelka Tomáš-6-5-6  03-/
3.Šilhán PetrManna Romualdo-6-7-6  03-/
4.Seibert JakubGavlas Antonín ml.-9-4-1  03-/
5.Medek JosefManna Romualdo         
6.Šilhán PetrPavelka Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Medek Josef01Gavlas Antonín ml.20
Seibert Jakub02Pavelka Tomáš10
Šilhán Petr01Manna Romualdo10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Vondrová Iva
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:15240:251nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelPanský Jindřich6-55-9532/-
2.Hrnčiřík JanJavůrek Petr9-9-1071032/-
3.Turček PeterHavlík Tomáš-11-9-5  03-/
4.Hrnčiřík JanPanský Jindřich8-74-10932/-
5.Kalužný SamuelHavlík Tomáš-117-8-6 13-/
6.Turček PeterJavůrek Petr-510-8-4 13-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel11Panský Jindřich02
Hrnčiřík Jan20Javůrek Petr11
Turček Peter02Havlík Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Olbricht Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:13147:188TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikTregler Tomáš-6-9-7  03-/
2.Šimončík JosefKorbel Petr-8-68-9 13-/
3.Martinko JiříChiang Chieh Hung-778-1-423-/
4.Šimončík JosefTregler Tomáš74-311 31/-
5.Klos PatrikChiang Chieh Hung-6-8-5  03-/
6.Martinko JiříKorbel Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik02Tregler Tomáš11
Šimončík Josef11Korbel Petr10
Martinko Jiří01Chiang Chieh Hung20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Vladimír Lesník
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12132:158DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanOlejník Martin-76-4-8 13-/
2.Karabec IvanKoblížek Martin38-5-9-1023-/
3.Čihák MarekPalkovský David8-6-6-9 13-/
4.Karabec IvanOlejník Martin-8-9-7  03-/
5.Rezetka RomanPalkovský David         
6.Čihák MarekKoblížek Martin         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman01Olejník Martin20
Karabec Ivan02Koblížek Martin10
Čihák Marek01Palkovský David10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:13179:216SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilBardoň Michal9-119-9-523-/
2.Pavlica MartinKleprlík Jakub8-2104 31/-
3.Hort TomášReitšpies David-410-7-6 13-/
4.Pavlica MartinBajger Ondřej759  30/-
5.Buben VlastimilReitšpies David-6-4-6  03-/
6.Hort TomášKleprlík Jakub-9-3-6  03-/
7.Pavlica Martin
Buben Vlastimil
Bajger Ondřej
Reitšpies David
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil02Bardoň Michal10
Pavlica Martin20Kleprlík Jakub11
Hort Tomáš02Reitšpies David20
   Bajger Ondřej01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12119:150SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubKučera Stanislav6-75-9-723-/
2.Lebeda Michal ml.Němeček Jakub-7-7-8  03-/
3.Brát Karel ml.Kaucký Petr-12-6-7  03-/
4.Lebeda Michal ml.Kučera Stanislav-54-5-6 13-/
5.Crha JakubKaucký Petr         
6.Brát Karel ml.Němeček Jakub         
7.Crha Jakub
Lebeda Michal ml.
Kaucký Petr
Němeček Jakub
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub01Kučera Stanislav20
Lebeda Michal ml.02Němeček Jakub10
Brát Karel ml.01Kaucký Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:02Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:41:1280:138SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelGavlas Antonín ml.-3-2-7  03-/
2.Merta DavidManna Romualdo-6-7-9  03-/
3.Novotný PetrPavelka Tomáš-7-3-10  03-/
4.Merta DavidGavlas Antonín ml.5-1-9-5 13-/
5.Kalužný SamuelPavelka Tomáš         
6.Novotný PetrManna Romualdo         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel01Gavlas Antonín ml.20
Merta David02Manna Romualdo10
Novotný Petr01Pavelka Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Zahradník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:43Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:1145:107SKST DencoHappel Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubPanský Jindřich918  30/-
2.Valenta JanJavůrek Petr837  30/-
3.Medek JosefHavlík Tomáš-48109 31/-
4.Valenta JanPanský Jindřich15711  30/-
5.Seibert JakubHavlík Tomáš         
6.Medek JosefJavůrek Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub10Panský Jindřich02
Valenta Jan20Javůrek Petr01
Medek Josef10Havlík Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Vladimír Lesník
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:14154:199TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanTregler Tomáš7-8-15932/-
2.Rozínek VojtěchKorbel Petr-6-9-5  03-/
3.Beneš MichalChiang Chieh Hung-109-10-5 13-/
4.Rozínek VojtěchTregler Tomáš-7-3-7  03-/
5.Rezetka RomanChiang Chieh Hung6-77-4-623-/
6.Beneš MichalKorbel Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman11Tregler Tomáš11
Rozínek Vojtěch02Korbel Petr10
Beneš Michal01Chiang Chieh Hung20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Olbricht Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:311:11197:190nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříOlejník Martin-4-4-8  03-/
2.Šimončík JosefKoblížek Martin4-9-77-1123-/
3.Bindač MiroslavPalkovský David893  30/-
4.Šimončík JosefOlejník Martin-8-1-8  03-/
5.Martinko JiříPalkovský David948  30/-
6.Bindač MiroslavKoblížek Martin-83-85732/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří11Olejník Martin20
Šimončík Josef02Koblížek Martin11
Bindač Miroslav20Palkovský David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13137:185SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.Reitšpies David8-5-1-8 13-/
2.Crha JakubBajger Ondřej89-98 31/-
3.Lebeda Michal ml.Kleprlík Jakub-7-5-5  03-/
4.Crha JakubReitšpies David-7-5-10  03-/
5.Brát Karel ml.Kleprlík Jakub-6-98-5 13-/
6.Lebeda Michal ml.Bajger Ondřej         
7.Crha Jakub
Hanák Martin
Bajger Ondřej
Reitšpies David
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brát Karel ml.02Reitšpies David20
Crha Jakub11Bajger Ondřej01
Lebeda Michal ml.01Kleprlík Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu08. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12117:158SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilKučera Stanislav9-7-88-423-/
2.Pavlica MartinKaucký Petr-6-87-4 13-/
3.Hort TomášNěmeček Jakub-11-9-4  03-/
4.Pavlica MartinKučera Stanislav-6-9-8  03-/
5.Buben VlastimilNěmeček Jakub         
6.Hort TomášKaucký Petr         
7.Pavlica Martin
Buben Vlastimil
Kaucký Petr
Němeček Jakub
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil01Kučera Stanislav20
Pavlica Martin02Kaucký Petr10
Hort Tomáš01Němeček Jakub10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Vítek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:14232:241nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinKošťál Radek-6510-5-1023-/
2.Buben VlastimilSeibert Jakub-5-96-2 13-/
3.Hort TomášMedek Josef46-8-91032/-
4.Buben VlastimilKošťál Radek-6949 31/-
5.Pavlica MartinMedek Josef-58-93632/-
6.Hort TomášSeibert Jakub-3-15-6  03-/
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin11Košťál Radek11
Buben Vlastimil11Seibert Jakub20
Hort Tomáš11Medek Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:48:13193:208TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubKalužný Samuel-11-97-9 13-/
2.Brát Karel ml.Turček Peter-7-5-6  03-/
3.Lebeda Michal ml.Merta David-9796 31/-
4.Brát Karel ml.Kalužný Samuel-8-5-8  03-/
5.Crha JakubMerta David1078  30/-
6.Lebeda Michal ml.Turček Peter-108-8-9 13-/
7.Crha Jakub
Lebeda Michal ml.
Kalužný Samuel
Turček Peter
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub11Kalužný Samuel20
Brát Karel ml.02Turček Peter20
Lebeda Michal ml.11Merta David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Malík Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:4164:121SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubBindač Miroslav-862-9532/-
2.Reitšpies DavidKlos Patrik109-96 31/-
3.Bardoň MichalŠimončík Josef-5468 31/-
4.Reitšpies DavidMartinko Jiří849  30/-
5.Kleprlík JakubŠimončík Josef         
6.Bardoň MichalKlos Patrik         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub10Bindač Miroslav01
Reitšpies David20Klos Patrik01
Bardoň Michal10Šimončík Josef01
   Martinko Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Hovorková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12147:173SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrRezetka Roman9-5-57-923-/
2.Obešlo MarekČihák Marek6-6-8-9 13-/
3.Málek TomášKarabec Ivan-9-14-8  03-/
4.Obešlo MarekRezetka Roman12-9-11-7 13-/
5.Kaucký PetrKarabec Ivan         
6.Málek TomášČihák Marek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr01Rezetka Roman20
Obešlo Marek02Čihák Marek10
Málek Tomáš01Karabec Ivan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Milan Jašek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Jiří Olbricht
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:6181:136TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášManna Romualdo276  30/-
2.Chiang Chieh HungGavlas Antonín ml.-10-7-10  03-/
3.Korbel PetrPavelka Tomáš-10-558132/-
4.Chiang Chieh HungManna Romualdo98-77 31/-
5.Tregler TomášPavelka Tomáš734  30/-
6.Korbel PetrGavlas Antonín ml.         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš20Manna Romualdo02
Chiang Chieh Hung11Gavlas Antonín ml.10
Korbel Petr10Pavelka Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:4159:108DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinHavlík Tomáš552  30/-
2.Olejník MartinJavůrek Petr429  30/-
3.Palkovský DavidPanský Jindřich-4-9-9  03-/
4.Olejník MartinHavlík Tomáš554  30/-
5.Koblížek MartinPanský Jindřich89-56 31/-
6.Palkovský DavidJavůrek Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin20Havlík Tomáš02
Olejník Martin20Javůrek Petr01
Palkovský David01Panský Jindřich11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Vítek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:410:12183:205SKST DencoHappel Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.Košťál Radek-210-4-5 13-/
2.Crha JakubSeibert Jakub896  30/-
3.Lebeda Michal ml.Medek Josef996  30/-
4.Crha JakubKošťál Radek-67-7-12 13-/
5.Brát Karel ml.Medek Josef-7-7-4  03-/
6.Lebeda Michal ml.Seibert Jakub-515-5-823-/
7.Crha Jakub
Lebeda Michal ml.
Košťál Radek
Seibert Jakub
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brát Karel ml.02Košťál Radek20
Crha Jakub11Seibert Jakub11
Lebeda Michal ml.11Medek Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:18Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:12230:239nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilMerta David9-811-5-1023-/
2.Pavlica MartinTurček Peter-9838 31/-
3.Hort TomášKalužný Samuel-5-710-8 13-/
4.Pavlica MartinMerta David889  30/-
5.Buben VlastimilKalužný Samuel-10-6-6  03-/
6.Hort TomášTurček Peter-7166-7932/-
7.Pavlica Martin
Buben Vlastimil
Kalužný Samuel
Turček Peter
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil02Merta David11
Pavlica Martin20Turček Peter02
Hort Tomáš11Kalužný Samuel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Hovorková Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 01. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:10240:223SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Němeček JakubŠimončík Josef-8146-9-623-/
2.Kaucký PetrMartinko Jiří995  30/-
3.Kučera StanislavBindač Miroslav9-610-61232/-
4.Kaucký PetrŠimončík Josef5-743 31/-
5.Málek TomášBindač Miroslav-5-9-15  03-/
6.Kučera StanislavMartinko Jiří83-510 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němeček Jakub01Šimončík Josef11
Kaucký Petr20Martinko Jiří02
Kučera Stanislav20Bindač Miroslav11
Málek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Hrdý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Kotlorz Lukáš
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:8212:176SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejRezetka Roman562  30/-
2.Kleprlík JakubČihák Marek10-6-37-823-/
3.Bardoň MichalKarabec Ivan-510-85432/-
4.Kleprlík JakubRezetka Roman-975-9332/-
5.Bajger OndřejKarabec Ivan98-87 31/-
6.Bardoň MichalČihák Marek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej20Rezetka Roman02
Kleprlík Jakub11Čihák Marek10
Bardoň Michal10Karabec Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Sedláček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:14157:197SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinManna Romualdo4-8-971032/-
2.Palkovský DavidPavelka Tomáš-9-5-2  03-/
3.Koblížek MartinGavlas Antonín ml.-6-69-9 13-/
4.Palkovský DavidManna Romualdo-7-44-5 13-/
5.Olejník MartinGavlas Antonín ml.-99-4-7 13-/
6.Koblížek MartinPavelka Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Manna Romualdo11
Palkovský David02Pavelka Tomáš10
Koblížek Martin01Gavlas Antonín ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí
u stolu:
Milan Jašek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí
u stolu:
Jiří Olbricht
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:3162:105TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášOrlowski Milan364  30/-
2.Chiang Chieh HungHavlík Tomáš643  30/-
3.Pavlovský LukášPanský Jindřich10-5-7-6 13-/
4.Chiang Chieh HungJavůrek Petr475  30/-
5.Tregler TomášPanský Jindřich947  30/-
6.Pavlovský LukášHavlík Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš20Orlowski Milan01
Chiang Chieh Hung20Havlík Tomáš01
Pavlovský Lukáš01Panský Jindřich11
   Javůrek Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Petr Sudek
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Petr Zahradník
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:12128:177TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka JakubTregler Tomáš-2-7-4  03-/
2.Seibert JakubDemek Tomáš749  30/-
3.Medek JosefKorbel Petr-369-7-423-/
4.Seibert JakubTregler Tomáš-2-4-7  03-/
5.Borůvka JakubKorbel Petr-910-5-7 13-/
6.Medek JosefDemek Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Borůvka Jakub02Tregler Tomáš20
Seibert Jakub11Demek Tomáš01
Medek Josef01Korbel Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:312:13212:229nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Turček PeterOlejník Martin8-2-8-3 13-/
2.Laboutka LuděkPalkovský David9-98-8432/-
3.Kalužný SamuelKoblížek Martin699  30/-
4.Laboutka LuděkOlejník Martin8-10-4-1 13-/
5.Turček PeterKoblížek Martin-56-9-5 13-/
6.Kalužný SamuelPalkovský David66-7-9632/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Turček Peter02Olejník Martin20
Laboutka Luděk11Palkovský David02
Kalužný Samuel20Koblížek Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Petr Průcha
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Pavel Haluška
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:13132:169SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hobl LukášKleprlík Jakub-5-10-7  03-/
2.Manna RomualdoBajger Ondřej-5-87-9 13-/
3.Gavlas Antonín ml.Reitšpies David66-86 31/-
4.Manna RomualdoKleprlík Jakub-7-9-8  03-/
5.Hobl LukášReitšpies David-7-2-3  03-/
6.Gavlas Antonín ml.Bajger Ondřej         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hobl Lukáš02Kleprlík Jakub20
Manna Romualdo02Bajger Ondřej10
Gavlas Antonín ml.10Reitšpies David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Emanuel Votípka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:43Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:49:13188:212SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Panský JindřichKučera Stanislav3-69-5-1323-/
2.Havlík TomášKaucký Petr7-3411 31/-
3.Orlowski MilanNěmeček Jakub5-7-47-523-/
4.Havlík TomášKučera Stanislav-10-4-9  03-/
5.Panský JindřichNěmeček Jakub-3108-9-823-/
6.Orlowski MilanKaucký Petr         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Panský Jindřich02Kučera Stanislav20
Havlík Tomáš11Kaucký Petr01
Orlowski Milan01Němeček Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:12144:174TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hort TomášKlos Patrik-9-9-9  03-/
2.Buben VlastimilBindač Miroslav10-77-4-723-/
3.Hýbl JanMartinko Jiří-7-7-1  03-/
4.Buben VlastimilŠimončík Josef968  30/-
5.Hort TomášMartinko Jiří-11-8-9  03-/
6.Hýbl JanBindač Miroslav         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hort Tomáš02Klos Patrik10
Buben Vlastimil11Bindač Miroslav10
Hýbl Jan01Martinko Jiří20
   Šimončík Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:12161:179SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Michal ml.Karabec Ivan-6-939-923-/
2.Crha JakubČihák Marek-10-8711-523-/
3.Janovský DanRezetka Roman-9-9-5  03-/
4.Crha JakubKarabec Ivan448  30/-
5.Lebeda Michal ml.Rezetka Roman-7-3-2  03-/
6.Janovský DanČihák Marek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Michal ml.02Karabec Ivan11
Crha Jakub11Čihák Marek10
Janovský Dan01Rezetka Roman20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Slobodzianová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:12123:166TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Turček PeterTregler Tomáš-1-4-8  03-/
2.Kalužný SamuelPavlovský Lukáš4512  30/-
3.Laboutka LuděkKorbel Petr-4-36-6 13-/
4.Kalužný SamuelTregler Tomáš-9-16-8  03-/
5.Turček PeterKorbel Petr-8-5-4  03-/
6.Laboutka LuděkPavlovský Lukáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Turček Peter02Tregler Tomáš20
Kalužný Samuel11Pavlovský Lukáš01
Laboutka Luděk01Korbel Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecVrchní
rozhodčí:
Petr Zahradník
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí
u stolu:
Jaromír Žid
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:33Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:42:1298:142DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubOlejník Martin-4-9-6  03-/
2.Medek JosefFoff Lukáš3-56-9-523-/
3.Šilhán PetrKoblížek Martin-10-9-4  03-/
4.Medek JosefOlejník Martin-2-6-7  03-/
5.Seibert JakubKoblížek Martin         
6.Šilhán PetrFoff Lukáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub01Olejník Martin20
Medek Josef02Foff Lukáš10
Šilhán Petr01Koblížek Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Iva Vondrová
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Stanislav Haralík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:1298:125SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek PetrReitšpies David-76-6-5 13-/
2.Panský JindřichKleprlík Jakub8-8-7-6 13-/
3.Orlowski MilanBardoň Michal10WOWOWO 13-/
4.Panský JindřichReitšpies David-8-6-11  03-/
5.Javůrek PetrBardoň Michal         
6.Orlowski MilanKleprlík Jakub         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Javůrek Petr01Reitšpies David20
Panský Jindřich02Kleprlík Jakub10
Orlowski Milan01Bardoň Michal10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněVrchní
rozhodčí:
Pavel Haluška
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí
u stolu:
Petr Průcha
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:9225:208SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Kučera Stanislav787  30/-
2.Pavelka TomášKaucký Petr8-1158 31/-
3.Manna RomualdoNěmeček Jakub-109-88-523-/
4.Hobl LukášKučera Stanislav-10-4-3  03-/
5.Gavlas Antonín ml.Němeček Jakub-9696 31/-
6.Manna RomualdoKaucký Petr9-1167 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.20Kučera Stanislav11
Pavelka Tomáš10Kaucký Petr02
Manna Romualdo11Němeček Jakub11
Hobl Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí
u stolu:
Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:45:12141:177SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilRezetka Roman-9-5-5  03-/
2.Hort TomášČihák Marek8-7-78-923-/
3.Koubek VojtěchKarabec Ivan711-2-10-423-/
4.Hort TomášRezetka Roman10-8-8-9 13-/
5.Buben VlastimilKarabec Ivan         
6.Koubek VojtěchČihák Marek         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil01Rezetka Roman20
Hort Tomáš02Čihák Marek10
Koubek Vojtěch01Karabec Ivan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Šlapák Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu05. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12123:160TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.Šimončík Josef-4-4-5  03-/
2.Crha JakubMartinko Jiří-9-75-7 13-/
3.Lebeda Michal ml.Klos Patrik5-9-5-7 13-/
4.Crha JakubŠimončík Josef-810-48-923-/
5.Brát Karel ml.Klos Patrik         
6.Lebeda Michal ml.Martinko Jiří         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brát Karel ml.01Šimončík Josef20
Crha Jakub02Martinko Jiří10
Lebeda Michal ml.01Klos Patrik10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Františkovy LázněRozhodčí
u stolu:
Fuček Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12116:157SK TTC Františkovy Lázně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Panský JindřichManna Romualdo-5-8-3  03-/
2.Havlík TomášPavelka Tomáš-6-6-5  03-/
3.Javůrek PetrGavlas Antonín ml.-11-88-6 13-/
4.Havlík TomášManna Romualdo8-97-9-723-/
5.Panský JindřichGavlas Antonín ml.         
6.Javůrek PetrPavelka Tomáš         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Panský Jindřich01Manna Romualdo20
Havlík Tomáš02Pavelka Tomáš10
Javůrek Petr01Gavlas Antonín ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Jan Kovář
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí
u stolu:
Roman Šlechta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:39:9149:153nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinTregler Tomáš-3-6-6  03-/
2.Olejník MartinPavlovský Lukáš226  30/-
3.Palkovský DavidKorbel Petr-6-4-5  03-/
4.Olejník MartinTregler Tomáš783  30/-
5.Koblížek MartinKorbel Petr-5-8-6  03-/
6.Palkovský DavidPavlovský Lukáš9107  30/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin02Tregler Tomáš11
Olejník Martin20Pavlovský Lukáš02
Palkovský David11Korbel Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí
u stolu:
Hovorková
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:48:14185:214SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Málek TomášKleprlík Jakub68-6-9-1123-/
2.Kučera StanislavReitšpies David-7-4-4  03-/
3.Němeček JakubBardoň Michal6-2-78-723-/
4.Kučera StanislavBajger Ondřej-77-89932/-
5.Málek TomášBardoň Michal-8-85-9 13-/
6.Němeček JakubReitšpies David         
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Málek Tomáš02Kleprlík Jakub10
Kučera Stanislav11Reitšpies David10
Němeček Jakub01Bardoň Michal20
   Bajger Ondřej01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDARozhodčí
u stolu:
Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál pro extraligu mužůRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:11233:225TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubBuben Vlastimil4-764 31/-
2.Brát Karel ml.Hort Tomáš-39-3-7 13-/
3.Lebeda Michal ml.Mokrejš Jan78-98 31/-
4.Brát Karel ml.Buben Vlastimil-169-4-3 13-/
5.Crha JakubMokrejš Jan66-95 31/-
6.Lebeda Michal ml.Hort Tomáš137-8-6532/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub20Buben Vlastimil11
Brát Karel ml.02Hort Tomáš11
Lebeda Michal ml.20Mokrejš Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Zdeněk Manda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Miloslav Valenta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:10238:220SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rezetka RomanŠimončík Josef-8-7-7  03-/
2.Beneš MichalBindač Miroslav6-65-8732/-
3.Čihák MarekMartinko Jiří16810  30/-
4.Beneš MichalKlos Patrik89-75 31/-
5.Rezetka RomanMartinko Jiří-116-98-523-/
6.Čihák MarekBindač Miroslav-74106 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rezetka Roman02Šimončík Josef10
Beneš Michal20Bindač Miroslav02
Čihák Marek20Martinko Jiří11
   Klos Patrik01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Hanek Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí
u stolu:
Vondrová Iva
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:11224:215TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelKošťál Radek-12-679632/-
2.Hrnčiřík JanValenta Jan9-10-10-5 13-/
3.Laboutka LuděkSeibert Jakub-6-6-6  03-/
4.Hrnčiřík JanKošťál Radek7-63-8632/-
5.Kalužný SamuelSeibert Jakub989  30/-
6.Laboutka LuděkValenta Jan53-68 31/-
7.

         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kalužný Samuel20Košťál Radek02
Hrnčiřík Jan11Valenta Jan11
Laboutka Luděk11Seibert Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST DencoHappel LiberecRozhodčí
u stolu:
Jalůvka Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3170:113TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šimončík JosefValenta Jan556  30/-
2.Klos PatrikMedek Josef-11-20113232/-
3.Bindač MiroslavSeibert Jakub679  30/-
4.Klos PatrikValenta Jan1-575 31/-
5.Šimončík JosefSeibert Jakub         
6.Bindač MiroslavMedek Josef         
7.