Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Brhel Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Novák David
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32448:490TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Richard
Lapčík Ondřej
 
 
Liška Libor
Karásek Karel
 
 
-7-55-6 1301
2.Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
-9-10-6  0302
3.Hasil TomášLiška Libor-5-7-9  0303
4.Mikeska JaroslavKarásek Karel-8-9-7  0304
5.Lapčík OndřejHolaň Pavel9-7-710-62305
6.Zajíc MiroslavKlos Patrik-4-1210-9 1306
7.Hromek FilipLiška Libor-695-3-42307
8.Lapčík OndřejKarásek Karel6-487 3117
9.Zajíc MiroslavHolaň Pavel959  3027
10.Hasil TomášKlos Patrik-7-11-8  0328
11.Lapčík OndřejLiška Libor965  3038
12.Zajíc MiroslavKarásek Karel-10523 3148
13.Hasil TomášHolaň Pavel4-8-14-8 1349
14.Hromek FilipKlos Patrik-7-6-8  03410
15.Zajíc MiroslavLiška Libor4    10  
16.Hasil TomášKarásek Karel         
17.Hromek FilipHolaň Pavel         
18.Lapčík OndřejKlos Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hasil Tomáš03Liška Libor21
Mikeska Jaroslav01Karásek Karel12
Lapčík Ondřej21Holaň Pavel21
Zajíc Miroslav21Klos Patrik30
Hromek Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Tomáš Blucha
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Mirek Schenk
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28582:575TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Sikora Filip
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
-9-29983210
2.Korbel Richard
Pavlík Tibor
 
 
Lokaj Roman
Rozínek Vojtěch
 
 
1078  3020
3.Pavlík TiborKarabec Ivan-9-10-7  0321
4.Wawrosz PavelRozínek Vojtěch-24-1149-72322
5.Sikora FilipLokaj Roman-11-7-8  0323
6.Korbel RichardMikolašík Michal105-89 3133
7.Wawrosz PavelKarabec Ivan-6-5-5  0334
8.Sikora FilipRozínek Vojtěch5-74-1173244
9.Korbel RichardLokaj Roman989  3054
10.Pavlík TiborMikolašík Michal-8-13-10  0355
11.Sikora FilipKarabec Ivan-1-8-7  0356
12.Korbel RichardRozínek Vojtěch863  3066
13.Pavlík TiborLokaj Roman-6-766103276
14.Wawrosz PavelMikolašík Michal-6959 3186
15.Korbel RichardKarabec Ivan859  3096
16.Pavlík TiborRozínek Vojtěch10-57-8932106
17.Wawrosz PavelLokaj Roman         
18.Sikora FilipMikolašík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlík Tibor22Karabec Ivan31
Wawrosz Pavel12Rozínek Vojtěch13
Sikora Filip12Lokaj Roman12
Korbel Richard40Mikolašík Michal12
Žlutá karta: Mikolašík Michal (Hav)- raketa hozená do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Průcha Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Gavlas Anton
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:39681:686DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
Bittner Michal
Lučan Martin
 
 
75-10-8-72301
2.Polák Michal
Hobl Lukáš
 
 
Šlapák Miloš
Foff Lukáš
 
 
-7-5-7  0302
3.Žaloudík JanŠlapák Miloš-79-610113212
4.Hobl LukášFoff Lukáš-96116 3122
5.Polák MichalBittner Michal94-9-933232
6.Gavlas PetrLučan Martin1-79-8-192333
7.Hobl Lukᚊlapák Miloš812-4-9-92334
8.Polák MichalFoff Lukáš-1-7-11  0335
9.Gavlas PetrBittner Michal5513  3045
10.Žaloudík JanLučan Martin3-7-87-92346
11.Polák MichalŠlapák Miloš94-9-6-82347
12.Gavlas PetrFoff Lukáš-58-8-6 1348
13.Žaloudík JanBittner Michal-910-10-14 1349
14.Hobl LukášLučan Martin-7-10101173259
15.Gavlas PetrŠlapák Miloš-97-12873269
16.Žaloudík JanFoff Lukáš-7-106-11 13610
17.Hobl LukášBittner Michal-9    01  
18.Polák MichalLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žaloudík Jan13Šlapák Miloš22
Hobl Lukáš21Foff Lukáš31
Polák Michal12Bittner Michal12
Gavlas Petr22Lučan Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39607:628SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Přistál Tomáš
Gregořica Radek
 
 
-8-5-6  0301
2.Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
-8-410293211
3.Tschakert Tomᚊtrof Vojtěch-4-83-1 1312
4.Lev LukášPřistál Tomáš9-6-7-9 1313
5.Hervert JosefČopián Ondřej-6376 3123
6.Pinka JanGregořica Radek627  3033
7.Lev Lukᚊtrof Vojtěch6-9-2783243
8.Hervert JosefPřistál Tomáš-4-10-4  0344
9.Pinka JanČopián Ondřej78-712 3154
10.Tschakert TomášGregořica Radek8-10-7-7 1355
11.Hervert JosefŠtrof Vojtěch-4-8-6  0356
12.Pinka JanPřistál Tomáš-6851 3166
13.Tschakert TomášČopián Ondřej8-8-8-5 1367
14.Lev LukášGregořica Radek-78111 3177
15.Pinka JanŠtrof Vojtěch-87-11-7 1378
16.Tschakert TomášPřistál Tomáš2-9-7-3 1379
17.Lev LukášČopián Ondřej-5662 3189
18.Hervert JosefGregořica Radek-6-98-11 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš04Štrof Vojtěch31
Lev Lukáš31Přistál Tomáš31
Hervert Josef13Čopián Ondřej13
Pinka Jan31Gregořica Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Šenk Jakub
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31660:653AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
Kanta František
Marek David
 
 
7-6-7-7 1301
2.Strejc Filip
Černota Filip
 
 
Kadlček Michal
Janča Miroslav
 
 
99-6-883211
3.Štepka MiroslavKadlček Michal10-98-5-82312
4.Strejc FilipKanta František10-10721 3122
5.Černota FilipMarek David-3-11-8  0323
6.Zlámal JaromírJanča Miroslav575  3033
7.Strejc FilipKadlček Michal-7-7-5  0334
8.Černota FilipKanta František99-79 3144
9.Zlámal JaromírMarek David5-8-108103254
10.Štepka MiroslavJanča Miroslav5-729 3164
11.Černota FilipKadlček Michal-8-8-5  0365
12.Zlámal JaromírKanta František87-8-1063275
13.Štepka MiroslavMarek David-812-1010-62376
14.Strejc FilipJanča Miroslav71010  3086
15.Zlámal JaromírKadlček Michal13139  3096
16.Štepka MiroslavKanta František-49-8-8 1397
17.Strejc FilipMarek David-10712WO 31107
18.Černota FilipJanča Miroslav4-946 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štepka Miroslav13Kadlček Michal31
Strejc Filip31Kanta František13
Černota Filip12Marek David22
Zlámal Jaromír40Janča Miroslav03
V předposledním zápase za stavu 2:1 z pohledu hráče Strejce Filipa bylo od hráče Marka Davida řečeno w.o.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4376:251SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
312-65 3110
2.Schwarzer Antonín
Valenta Jan
 
 
Vybíral Marek
Šmerda Marek
 
 
757  3020
3.Schwarzer AntonínHandl Petr4-635 3130
4.Málek Tomᚎoldoš Petr7913  3040
5.Valenta JanŠmerda Marek965  3050
6.Obešlo MarekVybíral Marek4211  3060
7.Málek TomášHandl Petr158-114 3170
8.Valenta JanŽoldoš Petr89-88 3180
9.Obešlo MarekŠmerda Marek279  3090
10.Schwarzer AntonínVybíral Marek864  30100
11.Valenta JanHandl Petr         
12.Obešlo MarekŽoldoš Petr         
13.Schwarzer AntonínŠmerda Marek         
14.Málek TomášVybíral Marek         
15.Obešlo MarekHandl Petr         
16.Schwarzer AntonínŽoldoš Petr         
17.Málek Tomᚊmerda Marek         
18.Valenta JanVybíral Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schwarzer Antonín20Handl Petr02
Málek Tomáš20Žoldoš Petr02
Valenta Jan20Šmerda Marek02
Obešlo Marek20Vybíral Marek02
ŽK - Žoldoš - sprostá slova ŽK - TTC MS Brno (Šmerda) - neoprávněné rady

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy