Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Hubač Martin
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:20Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28601:558AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Miroslav
Strejc Filip
 
 
Tymofieiev Oleksandr
Mikeska Jaroslav
 
 
-9-8-9  0301
2.Zlámal Jaromír
Černota Filip
 
 
Lapčík Ondřej
Didukh Viktor
 
 
-6910-773211
3.Štepka MiroslavTymofieiev Oleksandr-69-8-8 1312
4.Strejc FilipLapčík Ondřej-25510 3122
5.Černota FilipDidukh Viktor-8-879-62323
6.Zlámal JaromírMikeska Jaroslav-6766 3133
7.Strejc FilipTymofieiev Oleksandr9-9-96-62334
8.Černota FilipLapčík Ondřej-7683 3144
9.Zlámal JaromírDidukh Viktor3-795 3154
10.Štepka MiroslavMikeska Jaroslav4114  3064
11.Černota FilipTymofieiev Oleksandr-10-14-7  0365
12.Zlámal JaromírLapčík Ondřej467  3075
13.Štepka MiroslavDidukh Viktor-3899 3185
14.Strejc FilipMikeska Jaroslav-8-7-8  0386
15.Zlámal JaromírTymofieiev Oleksandr710-99 3196
16.Štepka MiroslavLapčík Ondřej-87-86432106
17.Strejc FilipDidukh Viktor-10    01  
18.Černota FilipMikeska Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štepka Miroslav31Tymofieiev Oleksandr31
Strejc Filip12Lapčík Ondřej04
Černota Filip12Didukh Viktor12
Zlámal Jaromír40Mikeska Jaroslav12
ŽK - Mikeska (hod) - sprostá nadávka ŽK - Strejc (spa) - kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Vrňák Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28578:465SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Tomáš
Dusík Stanislav
 
 
Pavlík Tibor
Korbel Richard
 
 
7-7-7-9 1301
2.Schwarzer Antonín
Průša David
 
 

 
 
WO    3011
3.Schwarzer AntonínKorbel Richard-839-5-82312
4.Dusík StanislavPavlík Tibor-4-5-5  0313
5.Průša DavidPisarczyk Tomek-12-118-11 1314
6.Málek TomášWO    3024
7.Dusík StanislavKorbel Richard-310-8-9 1325
8.Průša DavidPavlík Tibor-3-6-9  0326
9.Málek TomášPisarczyk Tomek46-93 3136
10.Schwarzer AntonínWO    3046
11.Průša DavidKorbel Richard-2-4-6  0347
12.Málek TomášPavlík Tibor-8997 3157
13.Schwarzer AntonínPisarczyk Tomek-88510 3167
14.Dusík StanislavWO    3077
15.Málek TomášKorbel Richard-48-9123287
16.Schwarzer AntonínPavlík Tibor-4859 3197
17.Dusík StanislavPisarczyk Tomek9-782 31107
18.Průša David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schwarzer Antonín21Korbel Richard31
Dusík Stanislav12Pavlík Tibor22
Průša David03Pisarczyk Tomek13
Málek Tomáš30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Myšková Klára
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Radiměřská Marie
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:16446:360TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Kadlček Michal
 
 
Březovský Petr
Hobl Lukáš
 
 
9-845 3110
2.Kanta František
Janča Miroslav
 
 
Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
10-1053 3120
3.Marek DavidHobl Lukáš8-9415 3130
4.Kanta FrantišekŽaloudík Jan737  3040
5.Janča MiroslavGavlas Petr-7-8-4  0341
6.Kadlček MichalBřezovský Petr853  3051
7.Kanta FrantišekHobl Lukáš29-11-653261
8.Janča MiroslavŽaloudík Jan37-8-9113271
9.Kadlček MichalGavlas Petr8-855 3181
10.Marek DavidBřezovský Petr162  3091
11.Janča MiroslavHobl LukášWO    0392
12.Kadlček MichalŽaloudík Jan-106-99532102
13.Marek DavidGavlas Petr-8-83  12  
14.Kanta FrantišekBřezovský Petr         
15.Kadlček MichalHobl Lukáš         
16.Marek DavidŽaloudík Jan         
17.Kanta FrantišekGavlas Petr         
18.Janča MiroslavBřezovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek David20Hobl Lukáš02
Kanta František20Žaloudík Jan03
Janča Miroslav11Gavlas Petr11
Kadlček Michal30Březovský Petr02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Tureček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11444:336TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žoldoš Petr
Handl Petr
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-8594 3110
2.Sigmund Ivo
Šmerda Marek
 
 
Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
-10-711-7 1311
3.Sigmund IvoPinka Jan-6108-3-62312
4.Žoldoš PetrLev Lukáš598  3022
5.Šmerda MarekTschakert Tomáš-4614 3132
6.Handl PetrHervert Josef783  3042
7.Žoldoš PetrPinka Jan65-8-873252
8.Šmerda MarekLev Lukáš649  3062
9.Handl PetrTschakert Tomáš569  3072
10.Sigmund IvoHervert Josef687  3082
11.Šmerda MarekPinka Jan537  3092
12.Handl PetrLev Lukáš-11885 31102
13.Sigmund IvoTschakert Tomáš-646  21  
14.Žoldoš PetrHervert Josef         
15.Handl PetrPinka Jan         
16.Sigmund IvoLev Lukáš         
17.Žoldoš PetrTschakert Tomáš         
18.Šmerda MarekHervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sigmund Ivo11Pinka Jan12
Žoldoš Petr20Lev Lukáš03
Šmerda Marek30Tschakert Tomáš02
Handl Petr30Hervert Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Zahálka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:33583:595TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Michal
Lučan Martin
 
 
Liška Libor
Koldas Tomáš
 
 
-5-4-12  0301
2.Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
Holaň Pavel
Martinko Tomáš
 
 
4610  3011
3.Foff LukášHolaň Pavel511-107 3121
4.Bittner MichalLiška Libor9-106-893231
5.Lučan MartinKoldas Tomáš7-5-13-8 1332
6.Šlapák MilošMartinko Tomáš986  3042
7.Bittner MichalHolaň Pavel-9-8-11  0343
8.Lučan MartinLiška Libor-87-10-6 1344
9.Šlapák MilošKoldas Tomáš-7-9-8  0345
10.Foff LukášMartinko Tomáš1155  3055
11.Lučan MartinHolaň Pavel91010  3065
12.Šlapák MilošLiška Libor-85-97-142366
13.Foff LukášKoldas Tomáš14410  3076
14.Bittner MichalMartinko Tomáš3-7-9-3 1377
15.Šlapák MilošHolaň Pavel-7-5-6  0378
16.Foff LukášLiška Libor89-10-6-82379
17.Bittner MichalKoldas Tomáš-7-5-7  03710
18.Lučan MartinMartinko Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Lukáš31Holaň Pavel22
Bittner Michal13Liška Libor31
Lučan Martin12Koldas Tomáš31
Šlapák Miloš13Martinko Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Absolon Martin
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:14487:297SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 

 
 
WO    3010
2.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Mikolašík Michal
Lokaj Roman
 
 
7-895 3120
3.Čopián OndřejMikolašík Michal-45-92-72321
4.Štrof VojtěchLokaj Roman899  3031
5.Bělohlávek DominikWO    3041
6.Přistál TomášMedvecký Ján685  3051
7.Štrof VojtěchMikolašík Michal-61355 3161
8.Bělohlávek DominikLokaj Roman-3-5-9  0362
9.Přistál TomášWO    3072
10.Čopián OndřejMedvecký Ján-107-84-92373
11.Bělohlávek DominikMikolašík Michal-4-79-9 1374
12.Přistál TomášLokaj Roman962  3084
13.Čopián OndřejWO    3094
14.Štrof VojtěchMedvecký Ján9WO   30104
15.Přistál TomášMikolašík Michal         
16.Čopián OndřejLokaj Roman         
17.Štrof Vojtěch         
18.Bělohlávek DominikMedvecký Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čopián Ondřej02Mikolašík Michal21
Štrof Vojtěch30Lokaj Roman12
Bělohlávek Dominik02Medvecký Ján12
Přistál Tomáš20   
WO40WO04
Žlutá karta Štrof Vojtěch - nesportovní chování

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy