Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36511:566AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tymofieiev Oleksandr
Mikeska Jaroslav
 
 
Černota Filip
Strejc Filip
 
 
-983-10-72301
2.Lapčík Ondřej
Gráf Jiří
 
 
Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
-7-291093211
3.Mikeska JaroslavZlámal Jaromír8-10-4-8 1312
4.Gráf JiříŠtepka Miroslav-6-6-6  0313
5.Lapčík OndřejStrejc Filip77-6-3-102314
6.Tymofieiev OleksandrČernota Filip766  3024
7.Gráf JiříZlámal Jaromír-8-9-8  0325
8.Lapčík OndřejŠtepka Miroslav-55-11-4 1326
9.Tymofieiev OleksandrStrejc Filip466  3036
10.Mikeska JaroslavČernota Filip-5-9-7  0337
11.Lapčík OndřejZlámal Jaromír-6-89-7 1338
12.Tymofieiev OleksandrŠtepka Miroslav46-5-643248
13.Mikeska JaroslavStrejc Filip-6-12-12  0349
14.Gráf JiříČernota Filip-7-691293259
15.Tymofieiev OleksandrZlámal Jaromír-8-8-14  03510
16.Mikeska JaroslavŠtepka Miroslav-6-6   02  
17.Gráf JiříStrejc Filip         
18.Lapčík OndřejČernota Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Jaroslav03Zlámal Jaromír40
Gráf Jiří12Štepka Miroslav21
Lapčík Ondřej03Strejc Filip21
Tymofieiev Oleksandr31Černota Filip12
ŽK Lapčík - hození pálky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Gembala Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Glacová Milena
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:30469:416SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Korbel Richard
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
8310  3010
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 

 
 
WO    3020
3.Pavlík TiborObešlo Marek-8-12-3  0321
4.Korbel RichardValenta Jan-11-9-4  0322
5.Pisarczyk TomekMálek Tomáš-6-7-7  0323
6.Wawrosz PavelWO    3033
7.Korbel RichardObešlo Marek7-8-7-8 1334
8.Pisarczyk TomekValenta Jan-5119-9-72335
9.Wawrosz PavelMálek Tomáš-6-9-9  0336
10.Pavlík TiborWO    3046
11.Pisarczyk TomekObešlo Marek-2-9-10  0347
12.Wawrosz PavelValenta Jan-84-8-5 1348
13.Pavlík TiborMálek Tomáš-95-1211-62349
14.Korbel RichardWO    3059
15.Wawrosz PavelObešlo Marek-6-59-7 13510
16.Pavlík TiborValenta Jan         
17.Korbel RichardMálek Tomáš         
18.Pisarczyk Tomek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavlík Tibor02Obešlo Marek40
Korbel Richard02Valenta Jan30
Pisarczyk Tomek03Málek Tomáš30
Wawrosz Pavel03   
WO40WO04
ŽK:Málek T.-kopnutí do obložení



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ChebVrchní
rozhodčí:
Wolf Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Průcha Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová 14, Cheb, vchod od parku na západní straně objektuRozhodčí:Kopecký Jiří
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32380:460TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Marek David
Kadlček Michal
 
 
-8-69-4 1301
2.Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
Kanta František
Janča Miroslav
 
 
-10-9-4  0302
3.Gavlas PetrKadlček Michal-9-710-4 1303
4.Žaloudík JanMarek David-69-11-8 1304
5.Hobl LukášKanta František87-53 3114
6.Polák MichalJanča Miroslav99-8-9-92315
7.Žaloudík JanKadlček Michal-10-10-9  0316
8.Hobl LukášMarek David-6-8-3  0317
9.Polák MichalKanta František-7587 3127
10.Gavlas PetrJanča Miroslav-95-7-6 1328
11.Hobl LukášKadlček Michal11-2-12-5 1329
12.Polák MichalMarek David-5-9-9  03210
13.Gavlas PetrKanta František-6    01  
14.Březovský PetrJanča Miroslav         
15.Polák MichalKadlček Michal         
16.Gavlas PetrMarek David         
17.Březovský PetrKanta František         
18.Hobl LukášJanča Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gavlas Petr02Kadlček Michal30
Žaloudík Jan02Marek David30
Hobl Lukáš12Kanta František02
Polák Michal12Janča Miroslav20
V zápase č. 14 střídal Březovský Žaloudíka



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36631:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
85-5-3-42301
2.Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
Skála Radek
Šmerda Marek
 
 
-988-373211
3.Lev LukášHandl Petr9-3-11-3 1312
4.Tschakert TomášSkála Radek6-3-13553222
5.Hervert JosefŽoldoš Petr-7-4-3  0323
6.Pinka JanŠmerda Marek697  3033
7.Tschakert TomášHandl Petr-8-10-8  0334
8.Hervert JosefSkála Radek-12-3-9  0335
9.Pinka JanŽoldoš Petr-934-563245
10.Lev Lukᚊmerda Marek104-77 3155
11.Hervert JosefHandl Petr6-6-4-11 1356
12.Pinka JanSkála Radek8812  3066
13.Lev Lukᚎoldoš Petr9-8-7-11 1367
14.Tschakert Tomᚊmerda Marek1095  3077
15.Pinka JanHandl Petr-486-4-72378
16.Lev LukášSkála Radek255  3088
17.Tschakert Tomᚎoldoš Petr-119-3693298
18.Hervert JosefŠmerda Marek-8-12-14  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lev Lukáš22Handl Petr40
Tschakert Tomáš31Skála Radek13
Hervert Josef04Žoldoš Petr22
Pinka Jan31Šmerda Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16475:400TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
6-510-963210
2.Liška Libor
Koldas Tomáš
 
 
Bittner Michal
Lučan Martin
 
 
886  3020
3.Holaň PavelŠlapák Miloš457  3030
4.Klos PatrikFoff Lukáš7-958 3140
5.Koldas TomášBittner Michal12-5-5793250
6.Liška LiborLučan Martin598  3060
7.Klos PatrikŠlapák Miloš8108  3070
8.Koldas TomášFoff Lukáš-87-8-7 1371
9.Liška LiborBittner Michal5-8-6-6 1372
10.Holaň PavelLučan Martin107-10-1133282
11.Koldas Tomᚊlapák Miloš-9-58663292
12.Liška LiborFoff Lukáš7-633 31102
13.Holaň PavelBittner Michal         
14.Klos PatrikLučan Martin         
15.Liška LiborŠlapák Miloš         
16.Holaň PavelFoff Lukáš         
17.Klos PatrikBittner Michal         
18.Koldas TomášLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holaň Pavel20Šlapák Miloš03
Klos Patrik20Foff Lukáš12
Koldas Tomáš21Bittner Michal11
Liška Libor21Lučan Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:30214:388SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínek Vojtěch
Mikolašík Michal
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
-9-9-5  0301
2.
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
WO    0302
3.Lokaj RomanŠtrof Vojtěch-9-16-8  0303
4.Mikolašík MichalPřistál Tomáš-9-12-3  0304
5.Bělohlávek DominikWO    0305
6.Rozínek VojtěchČopián Ondřej-6-6-6  0306
7.Mikolašík MichalŠtrof Vojtěch-7-14-16  0307
8.Přistál TomášWO    0308
9.Rozínek VojtěchBělohlávek Dominik-789-9-82309
10.Lokaj RomanČopián Ondřej883  3019
11.Štrof VojtěchWO    03110
12.Rozínek VojtěchPřistál Tomáš         
13.Lokaj RomanBělohlávek Dominik         
14.Mikolašík MichalČopián Ondřej         
15.Rozínek VojtěchŠtrof Vojtěch         
16.Lokaj RomanPřistál Tomáš         
17.Mikolašík MichalBělohlávek Dominik         
18.Čopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lokaj Roman11Štrof Vojtěch20
Mikolašík Michal02Přistál Tomáš10
Rozínek Vojtěch02Bělohlávek Dominik10
   Čopián Ondřej11
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy