Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Sikora Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Sionkala Eduard
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25573:500TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Richard
Pavlík Tibor
 
 
Černota Filip
Strejc Filip
 
 
7-9-9813210
2.Pisarczyk Tomek
Heuman Ivan
 
 
Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
-98-11-9 1311
3.Korbel RichardZlámal Jaromír-10-51-11 1312
4.Pisarczyk TomekŠtepka Miroslav-2-69-1 1313
5.Heuman IvanStrejc Filip6-899 3123
6.Pavlík TiborČernota Filip1137  3033
7.Pisarczyk TomekZlámal Jaromír78-4-993243
8.Heuman IvanŠtepka Miroslav-4-9-6  0344
9.Pavlík TiborStrejc Filip79-116 3154
10.Korbel RichardČernota Filip559  3064
11.Heuman IvanZlámal Jaromír-7-10-5  0365
12.Pavlík TiborŠtepka Miroslav88-82 3175
13.Korbel RichardStrejc Filip933  3085
14.Pisarczyk TomekČernota Filip-812-13-10 1386
15.Pavlík TiborZlámal JaromírWO    3096
16.Korbel RichardŠtepka Miroslav968  30106
17.Pisarczyk TomekStrejc Filip         
18.Heuman IvanČernota Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korbel Richard31Zlámal Jaromír21
Pisarczyk Tomek12Štepka Miroslav22
Heuman Ivan12Strejc Filip03
Pavlík Tibor30Černota Filip12
WO10WO01
Zlamal skreč poranění ruky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:32 SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tymofieiev Oleksandr
Mikeska Jaroslav
 
 

 
 
     3010
2.Brhel Richard
Gráf Jiří
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-4-8-2  0311
3.Mikeska JaroslavObešlo Marek-9-3-8  0312
4.Gráf JiříValenta Jan-11-9-8  0313
5.Tymofieiev OleksandrMálek Tomáš-586-5-92314
6.Brhel RichardWO    3024
7.Gráf JiříObešlo Marek-98-96103234
8.Tymofieiev OleksandrValenta Jan789  3044
9.Lapčík OndřejMálek Tomáš-5-3-8  0345
10.Mikeska JaroslavWO    3055
11.Tymofieiev OleksandrObešlo Marek7-108-8-42356
12.Lapčík OndřejValenta Jan-7-7-8  0357
13.Mikeska JaroslavMálek Tomáš-9-5-7  0358
14.Gráf JiříWO    3068
15.Lapčík OndřejObešlo Marek-9105-4-62369
16.Mikeska JaroslavValenta Jan-8-7-13  03610
17.Gráf JiříMálek Tomáš         
18.Tymofieiev Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Jaroslav03Obešlo Marek31
Gráf Jiří11Valenta Jan31
Tymofieiev Oleksandr12Málek Tomáš30
Lapčík Ondřej03   
WO30WO03
ŽK Tymofieiev - nesportovní chování Lapčík - kopnutí do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:30359:433TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Marek David
Kadlček Michal
 
 
-6-5-7  0301
2.Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
Kanta František
Janča Miroslav
 
 
9713  3011
3.Tschakert TomášKadlček Michal-109-1110-82312
4.Hervert JosefMarek David-5-2-10  0313
5.Lev LukášKanta František-976-10-82314
6.Pinka JanJanča Miroslav873  3024
7.Hervert JosefKadlček Michal-7-5-1  0325
8.Lev LukášMarek David-8-8-9  0326
9.Pinka JanKanta František-6-8-11  0327
10.Tschakert TomášJanča Miroslav-6-8-4  0328
11.Lev LukášKadlček Michal6-15-5-4 1329
12.Pinka JanMarek David-84-8-10 13210
13.Tschakert TomášKanta František7-8   11  
14.Hervert JosefJanča Miroslav         
15.Pinka JanKadlček Michal         
16.Tschakert TomášMarek David         
17.Hervert JosefKanta František         
18.Lev LukášJanča Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš02Kadlček Michal30
Hervert Josef02Marek David30
Lev Lukáš03Kanta František20
Pinka Jan12Janča Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ChebVrchní
rozhodčí:
Wolf Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Průcha Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová 14, Cheb, vchod od parku na západní straně objektuRozhodčí:Sucharda Jiří
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:Gavlas Anton st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34622:635KST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Žoldoš Petr
Handl Petr
 
 
-721011 3110
2.Gavlas Petr
Hobl Lukáš
 
 
Šmerda Marek
Skála Radek
 
 
-10-98-4 1311
3.Žaloudík JanHandl Petr977  3021
4.Gavlas PetrSkála Radek6-6-8653231
5.Hobl Lukᚎoldoš Petr-9-9-7  0332
6.Polák MichalŠmerda Marek-7-73-7 1333
7.Gavlas PetrHandl Petr13-10-9-7 1334
8.Hobl LukášSkála Radek4-93-1283244
9.Polák MichalŽoldoš Petr7-4-61073254
10.Žaloudík JanŠmerda Marek108-510 3164
11.Hobl LukášHandl Petr-11-6-5  0365
12.Polák MichalSkála Radek962  3075
13.Žaloudík JanŽoldoš Petr-0-8-8  0376
14.Gavlas PetrŠmerda MarekWO    0377
15.Polák MichalHandl Petr11103  3087
16.Žaloudík JanSkála Radek-87-7-5 1388
17.Gavlas PetrŽoldoš Petr11-957 3198
18.Hobl Lukᚊmerda Marek69-1310 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žaloudík Jan22Handl Petr22
Gavlas Petr21Skála Radek13
Hobl Lukáš22Žoldoš Petr22
Polák Michal31Šmerda Marek12
WO01WO10
Rozhodčí Průcha za opakované kopnutí do stolu udělil hráči Skálovi žlutou kartu.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15475:408SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
Bittner Michal
Lučan Martin
 
 
710-86 3110
2.Lokaj Roman
Mikolašík Michal
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
10-69-4-62311
3.Mikolašík MichalFoff Lukáš898  3021
4.Rozínek VojtěchŠlapák Miloš-7-98883231
5.Lokaj RomanBittner Michal-5-49-8 1332
6.Karabec IvanLučan Martin357  3042
7.Rozínek VojtěchFoff Lukáš977  3052
8.Lokaj RomanŠlapák Miloš8-88-993262
9.Karabec IvanBittner Michal785  3072
10.Mikolašík MichalLučan Martin47-56 3182
11.Lokaj RomanFoff Lukáš6-1085 3192
12.Karabec IvanŠlapák Miloš-10-9411732102
13.Mikolašík MichalBittner Michal         
14.Rozínek VojtěchLučan Martin         
15.Karabec IvanFoff Lukáš         
16.Mikolašík MichalŠlapák Miloš         
17.Rozínek VojtěchBittner Michal         
18.Lokaj RomanLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikolašík Michal20Foff Lukáš03
Rozínek Vojtěch20Šlapák Miloš03
Lokaj Roman21Bittner Michal11
Karabec Ivan30Lučan Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1023:30490:527SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
-767-8-82301
2.Liška Libor
Onderka František
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
-9-997-82302
3.Onderka FrantišekŠtrof Vojtěch95-8-6-92303
4.Holaň PavelPřistál Tomáš-5-41011-102304
5.Klos PatrikČopián Ondřej9712  3014
6.Liška LiborBělohlávek Dominik-14-810-10 1315
7.Holaň PavelŠtrof Vojtěch-13-1011-72316
8.Klos PatrikPřistál Tomáš598  3026
9.Liška LiborČopián Ondřej-698-11-32327
10.Onderka FrantišekBělohlávek Dominik8-6-8-6 1328
11.Klos PatrikŠtrof Vojtěch45-4-15-72329
12.Liška LiborPřistál Tomáš-79-9-5 13210
13.Onderka FrantišekČopián Ondřej         
14.Holaň PavelBělohlávek Dominik         
15.Liška LiborŠtrof Vojtěch         
16.Onderka FrantišekPřistál Tomáš         
17.Holaň PavelČopián Ondřej         
18.Klos PatrikBělohlávek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Onderka František02Štrof Vojtěch30
Holaň Pavel02Přistál Tomáš21
Klos Patrik21Čopián Ondřej11
Liška Libor03Bělohlávek Dominik20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy