Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Novotný Miroslav
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22578:490SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Šálený David
 
 
Strejc Filip
Černota Filip
 
 
-7-89-11 1301
2.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
798  3011
3.Málek TomášZlámal Jaromír7-3167 3121
4.Šálený DavidČernota Filip-9-1397-72322
5.Průša DavidŠtepka Miroslav-10-77-3 1323
6.Obešlo MarekStrejc Filip759  3033
7.Šálený DavidZlámal Jaromír-5-6-4  0334
8.Průša DavidČernota Filip477  3044
9.Obešlo MarekŠtepka Miroslav-1065-773254
10.Málek TomášStrejc Filip484  3064
11.Průša DavidZlámal Jaromír612-710 3174
12.Obešlo MarekČernota Filip633  3084
13.Málek Tomᚊtepka Miroslav484  3094
14.Šálený DavidStrejc Filip-984-4-62395
15.Obešlo MarekZlámal Jaromír-9-89-7 1396
16.Málek TomášČernota Filip121  30106
17.Šálený DavidŠtepka Miroslav         
18.Průša DavidStrejc Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Málek Tomáš40Zlámal Jaromír22
Šálený David03Černota Filip13
Průša David21Štepka Miroslav12
Obešlo Marek31Strejc Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Lučko Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:Baur Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33604:634nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Šmerda Marek
 
 
Marek David
Kadlček Michal
 
 
-3-11-5  0301
2.Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
Kanta František
Janča Miroslav
 
 
485  3011
3.Šenkapoul PetrKadlček Michal-248-6-62312
4.Žoldoš PetrMarek David873  3022
5.Šmerda MarekKanta František-9-5-2  0323
6.Handl PetrJanča Miroslav768  3033
7.Žoldoš PetrKadlček Michal8912  3043
8.Šmerda MarekMarek David-27-7-8 1344
9.Handl PetrKanta František-85610 3154
10.Šenkapoul PetrJanča Miroslav-397-593264
11.Šmerda MarekKadlček Michal-6-611-10 1365
12.Handl PetrMarek David-7-99-6 1366
13.Šenkapoul PetrKanta František-5-9-4  0367
14.Žoldoš PetrJanča Miroslav-96102 3177
15.Handl PetrKadlček Michal-5978 3187
16.Šenkapoul PetrMarek David-7-7-8  0388
17.Žoldoš PetrKanta František-10-51315-92389
18.Šmerda MarekJanča Miroslav108-89 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenkapoul Petr13Kadlček Michal22
Žoldoš Petr31Marek David31
Šmerda Marek13Kanta František31
Handl Petr31Janča Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Zahálka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35554:606SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
910-78 3110
2.Lučan Martin
Bárta Daniel
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
-7-6-14  0311
3.Šlapák MilošPřistál Tomáš-99-9-6 1312
4.Lučan MartinŠtrof Vojtěch-2-2-4  0313
5.Bárta DanielBělohlávek Dominik-8939 3123
6.Foff LukášČopián Ondřej5118  3033
7.Lučan MartinPřistál Tomáš-6-10-7  0334
8.Bárta DanielŠtrof Vojtěch-912-8-8 1335
9.Foff LukášBělohlávek Dominik-769-5-122336
10.Šlapák MilošČopián Ondřej1237  3046
11.Bárta DanielPřistál Tomáš8-5-6-9 1347
12.Foff Lukᚊtrof Vojtěch-78-3783257
13.Šlapák MilošBělohlávek Dominik8-10-12-10 1358
14.Lučan MartinČopián Ondřej-10-6-2  0359
15.Foff LukášPřistál Tomáš87-68 3169
16.Šlapák MilošŠtrof Vojtěch-99-84-1023610
17.Lučan MartinBělohlávek Dominik-812-4  12  
18.Bárta DanielČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapák Miloš13Přistál Tomáš31
Lučan Martin03Štrof Vojtěch31
Bárta Daniel12Bělohlávek Dominik21
Foff Lukáš31Čopián Ondřej12
ŽK-Štrof - vzteklé kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37711:708nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
-5-77-11 1301
2.Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
Liška Libor
Plachta Jakub
 
 
89-66 3111
3.Lokaj RomanKlos Patrik-65-6-12 1312
4.Rozínek VojtěchLiška Libor-109-67-42313
5.Gorecki JanHolaň Pavel7-12-10-9 1314
6.Karabec IvanPlachta Jakub10119  3024
7.Rozínek VojtěchKlos Patrik-8119-8-142325
8.Gorecki JanLiška Libor-9-5-9  0326
9.Karabec IvanHolaň Pavel10-6-99-112327
10.Lokaj RomanPlachta Jakub-6497 3137
11.Gorecki JanKlos Patrik96-6-873247
12.Karabec IvanLiška Libor9-11-91093257
13.Lokaj RomanHolaň Pavel-7-7-8  0358
14.Rozínek VojtěchPlachta Jakub69-74 3168
15.Karabec IvanKlos Patrik77-134 3178
16.Lokaj RomanLiška Libor6108  3088
17.Rozínek VojtěchHolaň Pavel-7-10-9  0389
18.Gorecki JanPlachta Jakub-77-9663299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lokaj Roman22Klos Patrik22
Rozínek Vojtěch13Liška Libor22
Gorecki Jan22Holaň Pavel40
Karabec Ivan31Plachta Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37661:642KST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Hobl Lukáš
Gavlas Petr
 
 
7-8-8-9 1301
2.Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
-8-779-132302
3.Lev LukášPolák Michal8-8-78-72303
4.Tschakert Tomᚎaloudík Jan-679-11-42304
5.Hervert JosefHobl Lukáš-9-9-9  0305
6.Pinka JanGavlas Petr575  3015
7.Tschakert TomášPolák Michal-4-74-9 1316
8.Hervert JosefŽaloudík Jan-6-5-10  0317
9.Pinka JanHobl Lukáš-9-125953227
10.Lev LukášGavlas Petr6-109-783237
11.Hervert JosefPolák Michal-6-6-7  0338
12.Pinka JanŽaloudík Jan1169  3048
13.Lev LukášHobl Lukáš-666-9-102349
14.Tschakert TomášGavlas Petr-911103 3159
15.Pinka JanPolák Michal953  3069
16.Lev Lukᚎaloudík Jan53-7-933279
17.Tschakert TomášHobl Lukáš-6-659-1023710
18.Hervert JosefGavlas Petr-59   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lev Lukáš22Polák Michal31
Tschakert Tomáš13Žaloudík Jan22
Hervert Josef03Hobl Lukáš31
Pinka Jan40Gavlas Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:38703:692SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Richard
Pavlík Tibor
 
 
Didukh Viktor
Gráf Jiří
 
 
-556-643210
2.Pisarczyk Tomek
Wawrosz Pavel
 
 
Tymofieiev Oleksandr
Zajíc Miroslav
 
 
77-5-6-62311
3.Korbel RichardTymofieiev Oleksandr-377-7-92312
4.Wawrosz PavelZajíc Miroslav9-9-8-8 1313
5.Pisarczyk TomekGráf Jiří4-8-69-82314
6.Pavlík TiborDidukh Viktor7310  3024
7.Wawrosz PavelTymofieiev Oleksandr-8-8-4  0325
8.Pisarczyk TomekZajíc Miroslav-1-77-5 1326
9.Pavlík TiborGráf Jiří-8752 3136
10.Korbel RichardDidukh Viktor-8-7109-72337
11.Pisarczyk TomekTymofieiev Oleksandr-68-514-102338
12.Pavlík TiborLapčík Ondřej-9837 3148
13.Korbel RichardGráf Jiří-124-8583258
14.Wawrosz PavelDidukh Viktor67-2-9-72359
15.Pavlík TiborTymofieiev Oleksandr-7412-963269
16.Korbel RichardLapčík Ondřej398  3079
17.Wawrosz PavelGráf Jiří8117  3089
18.Pisarczyk TomekDidukh Viktor7-9-5-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korbel Richard22Tymofieiev Oleksandr31
Wawrosz Pavel13Zajíc Miroslav20
Pisarczyk Tomek04Gráf Jiří13
Pavlík Tibor40Didukh Viktor31
   Lapčík Ondřej02
ŽK - KORBEL R ŽK - DIDUKH

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy