Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Blucha Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Jaglář Zdeněk
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35576:597TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Richard
Pavlík Tibor
 
 
Kanta František
Janča Miroslav
 
 
146-95 3110
2.Revay Radomír
Pisarczyk Tomek
 
 
Marek David
Kadlček Michal
 
 
9-118-7-22311
3.Pisarczyk TomekMarek David-7-9-5  0312
4.Revay RadomírKanta František-7-9-15  0313
5.Korbel RichardKadlček Michal-695-1073223
6.Pavlík TiborKowal René311-311 3133
7.Revay RadomírMarek David-6-7-3  0334
8.Korbel RichardKanta František1094  3044
9.Pavlík TiborKadlček Michal-9112-9-72345
10.Pisarczyk TomekKowal René-359-8-52346
11.Korbel RichardMarek David-4-77-7 1347
12.Pavlík TiborKanta František7-989 3157
13.Pisarczyk TomekKadlček Michal-9-3-2  0358
14.Revay RadomírKowal René5110  3068
15.Pavlík TiborMarek David27WO  3078
16.Pisarczyk TomekKanta František-10-5-6  0379
17.Revay RadomírKadlček Michal-8-98-8 13710
18.Korbel RichardKowal René9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisarczyk Tomek04Marek David31
Revay Radomír13Kanta František22
Korbel Richard21Kadlček Michal31
Pavlík Tibor31Kowal René12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Mikulecký František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11458:327SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Miroslav
Lapčík Ondřej
 
 
Skála Radek
Šmerda Marek
 
 
7611  3010
2.Tymofieiev Oleksandr
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
8-89-9-92311
3.Tymofieiev OleksandrHandl Petr1066  3021
4.Lapčík OndřejŽoldoš Petr863  3031
5.Broiakovskyi VsevolodSkála Radek-6-7141053241
6.Zajíc MiroslavŠmerda Marek9-7310 3151
7.Lapčík OndřejHandl Petr58-9-683261
8.Broiakovskyi VsevolodŽoldoš Petr586  3071
9.Zajíc MiroslavSkála Radek1197  3081
10.Tymofieiev OleksandrŠmerda Marek-58-8-9 1382
11.Broiakovskyi VsevolodHandl PetrWO    3092
12.Zajíc MiroslavŽoldoš PetrWO    30102
13.Tymofieiev OleksandrSkála Radek         
14.Lapčík OndřejŠmerda Marek         
15.Zajíc MiroslavHandl Petr         
16.Tymofieiev OleksandrŽoldoš Petr         
17.Lapčík OndřejSkála Radek         
18.Broiakovskyi VsevolodŠmerda Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tymofieiev Oleksandr11Handl Petr02
Lapčík Ondřej20Žoldoš Petr02
Broiakovskyi Vsevolod20Skála Radek02
Zajíc Miroslav20Šmerda Marek11
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Šrytr Petr
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:24434:471SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
336  3010
2.
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
WO    0311
3.Valenta JanFoff Lukáš-109-81263221
4.Šlapák MilošWO    0322
5.Málek TomášBittner Michal-86-5633232
6.Obešlo MarekLučan Martin-74410 3142
7.Foff LukášWO    0343
8.Málek Tomᚊlapák Miloš-8-89-4 1344
9.Obešlo MarekBittner Michal446  3054
10.Valenta JanLučan Martin454  3064
11.Málek TomášFoff Lukáš10124  3074
12.Obešlo MarekŠlapák Miloš-6-381053284
13.Valenta JanBittner Michal9-999 3194
14.Lučan MartinWO    0395
15.Obešlo MarekFoff Lukáš711-64 31105
16.Valenta JanŠlapák Miloš810-7  21  
17.Bittner Michal         
18.Málek TomášLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Valenta Jan30Foff Lukáš03
Málek Tomáš21Šlapák Miloš11
Obešlo Marek40Bittner Michal03
   Lučan Martin02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Hubač Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kubový Jan
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32482:535SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
-8-62-5 1301
2.Černota Filip
Bartošek Vít
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
-65-119-32302
3.Štepka MiroslavPřistál Tomáš-98-7-11 1303
4.Černota FilipŠtrof Vojtěch-75-4-3 1304
5.Bartošek VítČopián Ondřej9-7-117-72305
6.Zlámal JaromírBělohlávek Dominik956  3015
7.Černota FilipPřistál Tomáš-5-6-7  0316
8.Bartošek VítŠtrof Vojtěch-1-6-4  0317
9.Zlámal JaromírČopián Ondřej1-11117 3127
10.Štepka MiroslavBělohlávek Dominik7715  3037
11.Bartošek VítPřistál Tomáš-6-99-6 1338
12.Zlámal JaromírŠtrof Vojtěch8-557 3148
13.Štepka MiroslavČopián Ondřej-7-1589-112349
14.Černota FilipBělohlávek Dominik8-6-5-6 13410
15.Zlámal JaromírPřistál Tomáš         
16.Štepka MiroslavŠtrof Vojtěch         
17.Černota FilipČopián Ondřej         
18.Bartošek VítBělohlávek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štepka Miroslav12Přistál Tomáš30
Černota Filip03Štrof Vojtěch21
Bartošek Vít03Čopián Ondřej21
Zlámal Jaromír30Bělohlávek Dominik12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Nedbal Václav
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30369:409TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tschakert Tomáš
Hervert Josef
 
 
Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
-1067-6-102301
2.Lev Lukáš
Pinka Jan
 
 
Karásek Karel
Liška Libor
 
 
8-6-9-9 1302
3.Lev LukášLiška Libor87-5-8-132303
4.Tschakert TomášKlos Patrik-6-9-11  0304
5.Hervert JosefHolaň Pavel-9-6-6  0305
6.Pinka JanKarásek KarelWO    3015
7.Tschakert TomášLiška Libor-106-7-9 1316
8.Hervert JosefKlos Patrik-3-9-7  0317
9.Pinka JanHolaň Pavel11-8-5-5 1318
10.Lev LukášKarásek Karel6-68-11-102319
11.Hervert JosefLiška Libor-7-9-6  03110
12.Pinka JanKlos Patrik         
13.Lev LukášHolaň Pavel         
14.Tschakert TomášKarásek Karel         
15.Pinka JanLiška Libor         
16.Lev LukášKlos Patrik         
17.Tschakert TomášHolaň Pavel         
18.Hervert JosefKarásek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lev Lukáš02Liška Libor30
Tschakert Tomáš02Klos Patrik20
Hervert Josef03Holaň Pavel20
Pinka Jan01Karásek Karel10
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ChebVrchní
rozhodčí:
Volf Oldřich
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová 14, Cheb, vchod od parku na západní straně objektuRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33497:539SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
-6-6-8  0301
2.Hobl Lukáš
Gavlas Petr
 
 
Lokaj Roman
Mikolašík Michal
 
 
811-511 3111
3.Gavlas PetrKarabec Ivan-119-7-1 1312
4.Žaloudík JanMikolašík Michal2-10-5-9 1313
5.Polák MichalRozínek Vojtěch356  3023
6.Hobl LukášLokaj Roman8-9-10-9 1324
7.Žaloudík JanKarabec Ivan8-7-7-3 1325
8.Polák MichalMikolašík Michal-98-99-82326
9.Hobl LukášRozínek Vojtěch1179  3036
10.Gavlas PetrLokaj Roman-9-58843246
11.Polák MichalKarabec Ivan-6-10-6  0347
12.Hobl LukášMikolašík Michal899  3057
13.Gavlas PetrRozínek Vojtěch-108-8-9 1358
14.Žaloudík JanLokaj Roman-6-9-8  0359
15.Hobl LukášKarabec Ivan-5-9-10  03510
16.Gavlas PetrMikolašík Michal         
17.Žaloudík JanRozínek Vojtěch         
18.Polák MichalLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gavlas Petr12Karabec Ivan40
Žaloudík Jan03Mikolašík Michal21
Polák Michal12Rozínek Vojtěch12
Hobl Lukáš22Lokaj Roman21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy