Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:Nedbal Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37600:632SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tschakert Tomáš
Hervert Josef
 
 
Didukh Viktor
Tymofieiev Oleksandr
 
 
-9-5-7  0301
2.Pinka Jan
Lev Lukáš
 
 
Lapčík Ondřej
Zajíc Miroslav
 
 
-10956 3111
3.Lev LukášTymofieiev Oleksandr-8989 3121
4.Hervert JosefDidukh Viktor-5-1-7  0322
5.Tschakert TomášLapčík Ondřej547  3032
6.Pinka JanZajíc Miroslav59-7-10-112333
7.Hervert JosefTymofieiev Oleksandr-11-11-9  0334
8.Tschakert TomášDidukh Viktor7-578 3144
9.Pinka JanLapčík Ondřej789  3054
10.Lev LukášZajíc Miroslav-5-123-8 1355
11.Tschakert TomášTymofieiev Oleksandr-7-9-4  0356
12.Pinka JanDidukh Viktor1376  3066
13.Lev LukášLapčík Ondřej8-7-10-5 1367
14.Hervert JosefZajíc Miroslav-2-8-9  0368
15.Pinka JanTymofieiev Oleksandr76-3-9113278
16.Lev LukášDidukh Viktor-106-6963288
17.Hervert JosefLapčík Ondřej-9-8-7  0389
18.Tschakert TomášZajíc Miroslav8-7-7-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lev Lukáš22Tymofieiev Oleksandr22
Hervert Josef04Didukh Viktor13
Tschakert Tomáš22Lapčík Ondřej22
Pinka Jan31Zajíc Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová 14, Cheb, vchod od parku na západní straně objektuRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32375:476TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Březovský Petr
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
9-10-8993210
2.Hobl Lukáš
Gavlas Petr
 
 
Pavlík Tibor
Korbel Richard
 
 
-6-6-9  0311
3.Březovský PetrPavlík Tibor-11-8-14  0312
4.Hobl LukášKorbel Richard1069  3022
5.Polák MichalWawrosz Pavel9-5-2-10 1323
6.Gavlas PetrPisarczyk Tomek-8-810-11 1324
7.Hobl LukášPavlík Tibor-6-7-7  0325
8.Polák MichalKorbel Richard-7-7-9  0326
9.Gavlas PetrWawrosz Pavel7-37-7-92327
10.Březovský PetrPisarczyk Tomek-410-7-7 1328
11.Polák MichalPavlík Tibor-2-5-7  0329
12.Gavlas PetrKorbel Richard9-8-69-523210
13.Březovský PetrWawrosz Pavel-5-11-2  03  
14.Hobl LukášPisarczyk Tomek         
15.Gavlas PetrPavlík Tibor         
16.Březovský PetrKorbel Richard         
17.Hobl LukášWawrosz Pavel         
18.Polák MichalPisarczyk Tomek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Březovský Petr02Pavlík Tibor30
Hobl Lukáš11Korbel Richard21
Polák Michal03Wawrosz Pavel20
Gavlas Petr03Pisarczyk Tomek20
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37596:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolašík Michal
Siwiec Matěj
 
 
Černota Filip
Strejc Filip
 
 
-988-573210
2.Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
-6-6-3  0311
3.Siwiec MatějČernota Filip5-4-9-11 1312
4.Lokaj RomanStrejc Filip446  3022
5.Škopec OliverŠtepka Miroslav8-4-13993232
6.Mikolašík MichalZlámal Jaromír5-96-5-72333
7.Lokaj RomanČernota Filip762  3043
8.Škopec OliverStrejc Filip55-69 3153
9.Mikolašík MichalŠtepka Miroslav-1-9-10  0354
10.Siwiec MatějZlámal Jaromír-1-11-5  0355
11.Škopec OliverČernota Filip3-6-7-8 1356
12.Gorecki JanStrejc Filip-1063-883266
13.Siwiec MatějŠtepka Miroslav-6-6-8  0367
14.Lokaj RomanZlámal Jaromír-8-10-9  0368
15.Gorecki JanČernota Filip11-548 3178
16.Siwiec MatějStrejc Filip9-887 3188
17.Lokaj RomanŠtepka Miroslav-9867 3198
18.Škopec OliverZlámal Jaromír-1-4-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Siwiec Matěj13Černota Filip22
Lokaj Roman31Strejc Filip04
Škopec Oliver22Štepka Miroslav22
Mikolašík Michal02Zlámal Jaromír40
Gorecki Jan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:37546:587SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
Bardoň Michal
Obešlo Marek
 
 
779  3010
2.Liška Libor
Koldas Tomáš
 
 
Valenta Jan
Průša David
 
 
-5-69-3 1311
3.Liška LiborObešlo Marek55-53 3121
4.Koldas TomášValenta Jan-6-3-7  0322
5.Klos PatrikPrůša David374  3032
6.Holaň PavelBardoň Michal-6-11-9  0333
7.Koldas TomášObešlo Marek-5-8-11  0334
8.Klos PatrikValenta Jan95-11-6-92335
9.Holaň PavelPrůša David-869-283245
10.Liška LiborBardoň Michal-88-5-6 1346
11.Klos PatrikObešlo Marek-3-98593256
12.Onderka FrantišekValenta Jan-6-9-9  0357
13.Liška LiborPrůša David-84-6793267
14.Koldas TomášBardoň Michal-7-11-8  0368
15.Onderka FrantišekObešlo Marek-8-9-7  0369
16.Liška LiborValenta Jan494  3079
17.Koldas TomášPrůša David-9-69-5 13710
18.Klos PatrikBardoň MichalWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Libor31Obešlo Marek22
Koldas Tomáš04Valenta Jan31
Klos Patrik21Průša David13
Holaň Pavel11Bardoň Michal30
Onderka František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Slavík Miroslav
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34448:529TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Kanta František
Janča Miroslav
 
 
10-4115 3110
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Marek David
Kadlček Michal
 
 
-84-14-1 1311
3.Přistál TomášKanta František969  3021
4.Bělohlávek DominikMarek David-6-6-5  0322
5.Čopián OndřejKadlček Michal-7-6-5  0323
6.Štrof VojtěchJanča Miroslav-657-953233
7.Bělohlávek DominikKanta František-5-79-15 1334
8.Čopián OndřejMarek David-3-8-8  0335
9.Štrof VojtěchKadlček Michal9-98-3-92336
10.Přistál TomášJanča Miroslav611-89 3146
11.Čopián OndřejKanta František-3-10-8  0347
12.Štrof VojtěchMarek David-888-9-82348
13.Přistál TomášKadlček Michal-4-4-8  0349
14.Bělohlávek DominikJanča Miroslav-9-9-13  03410
15.Štrof VojtěchKanta František         
16.Přistál TomášMarek David         
17.Bělohlávek DominikKadlček Michal         
18.Čopián OndřejJanča Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přistál Tomáš21Kanta František21
Bělohlávek Dominik03Marek David30
Čopián Ondřej03Kadlček Michal30
Štrof Vojtěch12Janča Miroslav12
Marek David - ŽK - neslušné vyjadřování Marek David - ŽK+ČK - neslušné vyjadřování



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Kršiak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Zahálka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:33532:575TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
-118-66-82301
2.Bittner Michal
Lučan Martin
 
 
Toufar Jan
Šmerda Marek
 
 
88-99 3111
3.Šlapák MilošHandl Petr9-127-2-62312
4.Bittner MichalŽoldoš Petr8-8-7-7 1313
5.Lučan MartinŠmerda Marek10-6-6-6 1314
6.Foff LukášToufar Jan9-657 3124
7.Bittner MichalHandl Petr5-8-5-3 1325
8.Lučan MartinŽoldoš Petr-9-1-9  0326
9.Foff Lukᚊmerda Marek10-98-6-82327
10.Šlapák MilošToufar Jan861  3037
11.Lučan MartinHandl Petr-10-410-7 1338
12.Foff Lukᚎoldoš Petr612-75 3148
13.Šlapák MilošŠmerda Marek-5-7-12  0349
14.Bittner MichalToufar Jan659  3059
15.Foff LukášHandl Petr-29-89-923510
16.Šlapák MilošŽoldoš Petr10    10  
17.Bittner MichalŠmerda Marek         
18.Lučan MartinToufar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapák Miloš12Handl Petr40
Bittner Michal12Žoldoš Petr21
Lučan Martin03Šmerda Marek30
Foff Lukáš22Toufar Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy