Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:33447:508DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Hromek Filip
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
-7-11-4  0301
2.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
4-9119 3111
3.Broiakovskyi VsevolodFoff Lukáš-8-8-9  0312
4.Hromek FilipŠlapák Miloš-3-9-7  0313
5.Lapčík OndřejBittner Michal72-1-9-42314
6.Tymofieiev OleksandrLučan Martin5910  3024
7.Hromek FilipFoff Lukáš-7-1-8  0325
8.Lapčík OndřejŠlapák Miloš-6-7-9  0326
9.Tymofieiev OleksandrBittner Michal9-129-473236
10.Broiakovskyi VsevolodLučan Martin696  3046
11.Lapčík OndřejFoff Lukáš497  3056
12.Tymofieiev OleksandrŠlapák Miloš-8-10-7  0357
13.Broiakovskyi VsevolodBittner Michal92-7-2-82358
14.Růžička FilipLučan Martin-6-8-8  0359
15.Tymofieiev OleksandrFoff Lukáš-14-7-7  03510
16.Broiakovskyi VsevolodŠlapák Miloš         
17.Růžička FilipBittner Michal         
18.Lapčík OndřejLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Broiakovskyi Vsevolod12Foff Lukáš31
Hromek Filip02Šlapák Miloš30
Lapčík Ondřej12Bittner Michal21
Tymofieiev Oleksandr22Lučan Martin12
Růžička Filip01   
Střídání SKST MART Hodonín - Růžička Filip za Hromek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Sikora Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:12Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28592:605TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Sikora Filip
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
-81397 3110
2.Pisarczyk Tomek
Revay Radomír
 
 
Gregořica Radek
Bělohlávek Dominik
 
 
968  3020
3.Sikora FilipŠtrof Vojtěch-4-2-4  0321
4.Revay RadomírČopián Ondřej-6-57-9 1322
5.Pisarczyk TomekBělohlávek Dominik94-911 3132
6.Pavlík TiborGregořica Radek995  3042
7.Revay RadomírŠtrof Vojtěch-7-4-7  0343
8.Pisarczyk TomekČopián Ondřej9612  3053
9.Pavlík TiborBělohlávek Dominik314-813 3163
10.Sikora FilipGregořica Radek-99-4-7 1364
11.Pisarczyk TomekŠtrof Vojtěch-8-6-5  0365
12.Pavlík TiborČopián Ondřej599  3075
13.Sikora FilipBělohlávek Dominik-78-81083285
14.Revay RadomírGregořica Radek-11-999-72386
15.Pavlík TiborŠtrof Vojtěch88-1-4-42387
16.Sikora FilipČopián Ondřej-6-88193297
17.Revay RadomírBělohlávek Dominik895  30107
18.Pisarczyk TomekGregořica Radek-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sikora Filip22Štrof Vojtěch40
Revay Radomír13Čopián Ondřej13
Pisarczyk Tomek21Bělohlávek Dominik04
Pavlík Tibor31Gregořica Radek21
Rozhodoval jsem za omluvenou VR p. V. Svobodovou.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Myšková Klára
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Štrof Jaroslav
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22569:477TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Kadlček Michal
 
 
Holaň Pavel
Klos Patrik
 
 
-874-793210
2.Kanta František
Janča Miroslav
 
 
Liška Libor
Onderka František
 
 
-43-7-11 1311
3.Kanta FrantišekLiška Libor495  3021
4.Marek DavidHolaň Pavel567  3031
5.Kowal RenéOnderka František-7-149983241
6.Kadlček MichalKlos Patrik-10-5-9  0342
7.Marek DavidLiška Libor498  3052
8.Kowal RenéHolaň Pavel7-95-7-62353
9.Kadlček MichalOnderka František-53-9693263
10.Kanta FrantišekKlos Patrik-6-68-8 1364
11.Kowal RenéLiška Libor-97-710-92365
12.Kadlček MichalHolaň Pavel416  3075
13.Kanta FrantišekOnderka František664  3085
14.Marek DavidKlos Patrik-8976 3195
15.Kadlček MichalLiška Libor1106  30105
16.Kanta FrantišekHolaň Pavel         
17.Marek DavidOnderka František         
18.Kowal RenéKlos Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kanta František21Liška Libor13
Marek David30Holaň Pavel12
Kowal René12Onderka František03
Kadlček Michal31Klos Patrik21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Bednářová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Juroška Ivan
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32658:523nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Toufar Jan
Šmerda Marek
 
 
Rozínek Vojtěch
Lokaj Roman
 
 
-81012-8-52311
3.Žoldoš PetrKarabec Ivan-8810-683221
4.Toufar JanRozínek Vojtěch-3-74-6 1322
5.Šmerda MarekLokaj Roman-127-24-92323
6.Handl PetrWO    3033
7.Toufar JanKarabec Ivan-9-8-7  0334
8.Šmerda MarekRozínek Vojtěch489  3044
9.Handl PetrLokaj Roman9-7-9-5 1345
10.Žoldoš PetrWO    3055
11.Šmerda MarekKarabec Ivan-956-11-92356
12.Handl PetrRozínek Vojtěch44-44 3166
13.Žoldoš PetrLokaj Roman-1068-7123276
14.Toufar JanWO    3086
15.Handl PetrKarabec Ivan-8-4-8  0387
16.Žoldoš PetrRozínek Vojtěch-1357-6-82388
17.Toufar JanLokaj Roman7-6-4-6 1389
18.Šmerda MarekWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žoldoš Petr21Karabec Ivan31
Toufar Jan03Rozínek Vojtěch22
Šmerda Marek12Lokaj Roman31
Handl Petr12   
WO50WO05
ŽK - Handl Petr - kopnutí do stolu ŽK - Rozínek Vojtěch - vulgarismy



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Hubač Martin
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27564:555AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
15141  3010
2.Černota Filip
Šenk Jakub
 
 
Gavlas Petr
Hobl Lukáš
 
 
-210-7-9 1311
3.Štepka MiroslavHobl Lukáš-6986 3121
4.Zlámal JaromírPolák Michal-108410 3131
5.Šenk JakubGavlas Petr-3-8-5  0332
6.Černota FilipŽaloudík Jan-5-2-6  0333
7.Zlámal JaromírHobl Lukáš685  3043
8.Šenk JakubPolák Michal-6-4-8  0344
9.Černota FilipGavlas Petr-879-1033254
10.Štepka MiroslavŽaloudík Jan7911  3064
11.Šenk JakubHobl Lukáš-49-8-8 1365
12.Černota FilipPolák Michal-6-5-5  0366
13.Štepka MiroslavGavlas Petr597  3076
14.Zlámal JaromírŽaloudík Jan384  3086
15.Černota FilipHobl Lukáš-979-9-72387
16.Štepka MiroslavPolák Michal78-6-763297
17.Zlámal JaromírGavlas Petr1167  30107
18.Kuchař JanŽaloudík Jan-12-9   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štepka Miroslav40Hobl Lukáš22
Zlámal Jaromír40Polák Michal22
Šenk Jakub03Gavlas Petr13
Černota Filip13Žaloudík Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Šrytr Petr
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:26612:566SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Tschakert Tomáš
Hervert Josef
 
 
9-798 3110
2.Šálený David
Šablatura Michal
 
 
Pinka Jan
Lev Lukáš
 
 
-797-6-92311
3.Šálený DavidPinka Jan-3-88-4 1312
4.Obešlo MarekLev Lukáš9105  3022
5.Šablatura MichalTschakert Tomáš-68-4703232
6.Málek TomášHervert Josef1047  3042
7.Obešlo MarekPinka Jan62-4-11-22343
8.Šablatura MichalLev Lukáš-10-38-8 1344
9.Málek TomášTschakert Tomáš4103  3054
10.Šálený DavidHervert Josef9-667 3164
11.Šablatura MichalPinka Jan5-7-3-4 1365
12.Málek TomášLev Lukáš5711  3075
13.Šálený DavidTschakert Tomáš-49-86-102376
14.Obešlo MarekHervert Josef635  3086
15.Málek TomášPinka Jan459  3096
16.Šálený DavidLev Lukáš-1-810-5 1397
17.Obešlo MarekTschakert Tomáš-123515 31107
18.Šablatura MichalHervert Josef3-91  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šálený David13Pinka Jan31
Obešlo Marek31Lev Lukáš22
Šablatura Michal12Tschakert Tomáš13
Málek Tomáš40Hervert Josef03
ŽK Tschakert - hození pálky na stůl Nominovaný rozhodčí p. Votipka se řádně předem omluvil.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy