Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Schenk Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19536:445TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Sikora Filip
 
 
Lučan Martin
Šlapák Miloš
 
 
875  3010
2.Pisarczyk Tomek
Wawrosz Pavel
 
 
Foff Lukáš
Bittner Michal
 
 
88-5-5-92311
3.Wawrosz PavelFoff Lukáš-4-73-6 1312
4.Sikora FilipŠlapák Miloš916  3022
5.Pisarczyk TomekBittner Michal48-7-853232
6.Pavlík TiborLučan Martin372  3042
7.Sikora FilipFoff Lukáš8-98-7-92343
8.Pisarczyk TomekŠlapák Miloš-8388 3153
9.Pavlík TiborBittner Michal-77107 3163
10.Wawrosz PavelLučan Martin4-8811 3173
11.Pisarczyk TomekFoff Lukáš7-8-10-9 1374
12.Pavlík TiborŠlapák Miloš65-32 3184
13.Wawrosz PavelBittner Michal-71098 3194
14.Sikora FilipLučan Martin985  30104
15.Pavlík TiborFoff Lukáš         
16.Wawrosz PavelŠlapák Miloš         
17.Sikora FilipBittner Michal         
18.Pisarczyk TomekLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel21Foff Lukáš30
Sikora Filip21Šlapák Miloš03
Pisarczyk Tomek21Bittner Michal03
Pavlík Tibor30Lučan Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37653:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
-8-3-3  0301
2.Didukh Viktor
Růžička Filip
 
 
Gregořica Radek
Bělohlávek Dominik
 
 
10-99-8-82302
3.Růžička FilipŠtrof Vojtěch-4-3-4  0303
4.Didukh ViktorBělohlávek Dominik76-98 3113
5.Lapčík OndřejČopián Ondřej3-7-7993223
6.Broiakovskyi VsevolodGregořica Radek8-9-98103233
7.Didukh ViktorŠtrof Vojtěch4-9-85-92334
8.Lapčík OndřejBělohlávek Dominik785  3044
9.Broiakovskyi VsevolodČopián Ondřej8104  3054
10.Růžička FilipGregořica Radek-10-6-10  0355
11.Lapčík OndřejŠtrof Vojtěch-687-8113265
12.Broiakovskyi VsevolodBělohlávek Dominik9-9-46-92366
13.Růžička FilipČopián Ondřej-9-9-5  0367
14.Didukh ViktorGregořica Radek95-75 3177
15.Broiakovskyi VsevolodŠtrof Vojtěch-7-7-5  0378
16.Růžička FilipBělohlávek Dominik6-10-14-8 1379
17.Didukh ViktorČopián Ondřej756  3089
18.Lapčík OndřejGregořica Radek7-79-743299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Filip04Štrof Vojtěch31
Didukh Viktor31Bělohlávek Dominik22
Lapčík Ondřej40Čopián Ondřej13
Broiakovskyi Vsevolod22Gregořica Radek13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Bednářová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Lučko Martin
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33459:490TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
Holaň Pavel
Klos Patrik
 
 
9-6-118-102301
2.Šmerda Marek
Toufar Jan
 
 
Onderka František
Liška Libor
 
 
-96-105-82302
3.Žoldoš PetrLiška Libor-2-5-9  0303
4.Toufar JanHolaň Pavel-7-9-7  0304
5.Šmerda MarekOnderka František69-8-993214
6.Handl PetrKlos Patrik6-6-7-9 1315
7.Toufar JanLiška Libor-9-5-8  0316
8.Šmerda MarekHolaň Pavel-8-10-9  0317
9.Handl PetrOnderka František885  3027
10.Žoldoš PetrKlos Patrik-89-10-8 1328
11.Šmerda MarekLiška Libor-4-59-10 1329
12.Handl PetrHolaň PavelWO    3039
13.Žoldoš PetrOnderka František-91067 3149
14.Toufar JanKlos Patrik-6-7-1  03410
15.Handl PetrLiška Libor         
16.Žoldoš PetrHolaň Pavel         
17.Toufar JanOnderka František         
18.Šmerda MarekKlos Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žoldoš Petr12Liška Libor30
Toufar Jan03Holaň Pavel20
Šmerda Marek12Onderka František03
Handl Petr11Klos Patrik30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Štrof Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Myšková Klára
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32562:513nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Kadlček Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Kanta František
Janča Miroslav
 
 
Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
-11-385-82311
3.Janča MiroslavKarabec Ivan-3-7-5  0312
4.Kanta FrantišekRozínek Vojtěch698  3022
5.Kowal RenéLokaj Roman9-5-99113232
6.Kadlček MichalWO    3042
7.Kanta FrantišekKarabec IvanWO    0343
8.Kowal RenéRozínek Vojtěch9-9-8-8 1344
9.Kadlček MichalLokaj Roman8-1067 3154
10.Janča MiroslavWO    3064
11.Kowal RenéKarabec Ivan-87-6-6 1365
12.Kadlček MichalRozínek Vojtěch-798-783275
13.Janča MiroslavLokaj Roman-96-99-82376
14.Kanta FrantišekWO    3086
15.Kadlček MichalKarabec IvanWO    0387
16.Janča MiroslavRozínek Vojtěch-986-10-102388
17.Kanta FrantišekLokaj RomanWO    0389
18.Kowal RenéWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janča Miroslav03Karabec Ivan20
Kanta František10Rozínek Vojtěch22
Kowal René12Lokaj Roman12
Kadlček Michal20   
WO53WO35



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Vyvadilová Jitka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Novotný Miroslav
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:21491:426SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
-5859 3110
2.Šálený David
Šablatura Michal
 
 
Gavlas Petr
Březovský Petr
 
 
8-883 3120
3.Šablatura MichalGavlas Petr-1-11-7  0321
4.Obešlo MarekPolák Michal5-638 3131
5.Šálený DavidŽaloudík Jan-7-9-11  0332
6.Málek TomášHobl Lukáš283  3042
7.Obešlo MarekGavlas Petr-13386 3152
8.Šálený DavidPolák Michal-1-6-9  0353
9.Málek Tomᚎaloudík Jan479  3063
10.Šablatura MichalHobl Lukáš3-6-9-4 1364
11.Šálený DavidBřezovský Petr911-107 3174
12.Málek TomášPolák Michal85-54 3184
13.Šablatura MichalŽaloudík Jan-2-6-12  0385
14.Obešlo MarekHobl Lukáš765  3095
15.Málek TomášBřezovský Petr722  30105
16.Šablatura MichalPolák Michal         
17.Obešlo MarekŽaloudík Jan         
18.Šálený DavidHobl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šablatura Michal03Gavlas Petr11
Obešlo Marek30Polák Michal12
Šálený David12Žaloudík Jan21
Málek Tomáš40Hobl Lukáš12
   Březovský Petr02
Střídání hosté - Březovský za Gravlas Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:33427:547TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černota Filip
Štepka Miroslav
 
 
Tschakert Tomáš
Lev Lukáš
 
 
698  3010
2.
 
 
Pinka Jan
Hervert Josef
 
 
WO    0311
3.Štepka MiroslavPinka Jan-7-119-9 1312
4.Černota FilipLev Lukáš-3-5-5  0313
5.Tschakert TomášWO    0314
6.Zlámal JaromírHervert Josef836  3024
7.Černota FilipPinka Jan105-7-683234
8.Lev LukášWO    0335
9.Zlámal JaromírTschakert Tomáš2-646 3145
10.Štepka MiroslavHervert Josef597  3055
11.Pinka JanWO    0356
12.Zlámal JaromírLev Lukáš-836-6-122357
13.Štepka MiroslavTschakert Tomáš7115  3067
14.Černota FilipHervert Josef798  3077
15.Zlámal JaromírPinka Jan846  3087
16.Štepka MiroslavLev Lukáš-9-9-9  0388
17.Černota FilipTschakert Tomáš-4-2-9  0389
18.Hervert JosefWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štepka Miroslav22Pinka Jan12
Černota Filip22Lev Lukáš30
Zlámal Jaromír31Tschakert Tomáš12
   Hervert Josef03
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy