Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Štrof Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:Štrof Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Střítežský Vlastimil
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6385:276TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Marek David
 
 
Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
666  3010
2.Kadlček Michal
Janča Miroslav
 
 
Lapčík Ondřej
Tymofieiev Oleksandr
 
 
499  3020
3.Marek DavidTymofieiev Oleksandr5116  3030
4.Kanta FrantišekLapčík Ondřej2310  3040
5.Janča MiroslavHromek Filip1072  3050
6.Kadlček MichalMikeska Jaroslav79-89 3160
7.Kanta FrantišekTymofieiev Oleksandr1110-11-753270
8.Janča MiroslavLapčík Ondřej6-7-7563280
9.Kadlček MichalHromek Filip-7797 3190
10.Marek DavidMikeska Jaroslav6105  30100
11.Janča MiroslavTymofieiev Oleksandr         
12.Kadlček MichalLapčík Ondřej         
13.Marek DavidHromek Filip         
14.Kanta FrantišekMikeska Jaroslav         
15.Kadlček MichalTymofieiev Oleksandr         
16.Marek DavidLapčík Ondřej         
17.Kanta FrantišekHromek Filip         
18.Janča MiroslavMikeska Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek David20Tymofieiev Oleksandr02
Kanta František20Lapčík Ondřej02
Janča Miroslav20Hromek Filip02
Kadlček Michal20Mikeska Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Blatná Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32626:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Šmerda Marek
 
 
Korbel Richard
Pavlík Tibor
 
 
-4-6-5  0301
2.Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
Revay Radomír
Wawrosz Pavel
 
 
5511  3011
3.Žoldoš PetrKorbel Richard-6107-7-72312
4.Skála RadekPavlík Tibor5-6-4-6 1313
5.Šmerda MarekWawrosz Pavel-9811-17-72314
6.Handl PetrRevay Radomír254  3024
7.Skála RadekKorbel Richard-78-8-4 1325
8.Šmerda MarekPavlík Tibor5-6-9-10 1326
9.Handl PetrWawrosz Pavel984  3036
10.Žoldoš PetrRevay Radomír759  3046
11.Šmerda MarekKorbel Richard-10-5-10  0347
12.Handl PetrPavlík Tibor-5-7-8  0348
13.Žoldoš PetrWawrosz Pavel1095  3058
14.Skála RadekRevay Radomír99-27 3168
15.Handl PetrKorbel Richard88-8-693278
16.Žoldoš PetrPavlík Tibor9-612-9-62379
17.Skála RadekWawrosz Pavel-6796 3189
18.Šmerda MarekRevay Radomír-43210 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žoldoš Petr22Korbel Richard31
Skála Radek22Pavlík Tibor40
Šmerda Marek13Wawrosz Pavel13
Handl Petr31Revay Radomír04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Hrobský Jiří
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:35556:558AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
Strejc Filip
Černota Filip
 
 
-5735 3110
2.Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
-2-412-11 1311
3.Šlapák MilošZlámal Jaromír-7-6-6  0312
4.Lučan MartinŠtepka Miroslav-7-9-6  0313
5.Bittner MichalStrejc Filip-749-10113223
6.Foff LukášČernota Filip344  3033
7.Lučan MartinZlámal Jaromír-4-6-5  0334
8.Bittner MichalŠtepka Miroslav-9-107-3 1335
9.Foff LukášStrejc Filip8115  3045
10.Šlapák MilošČernota Filip657  3055
11.Bittner MichalZlámal Jaromír-57-10-8 1356
12.Foff Lukᚊtepka Miroslav658  3066
13.Šlapák MilošStrejc Filip6-9-9-4 1367
14.Lučan MartinČernota Filip-9-7-7  0368
15.Foff LukášZlámal Jaromír-11-95-7 1369
16.Šlapák MilošŠtepka Miroslav4-133-1153279
17.Lučan MartinStrejc Filip-9-9-9  03710
18.Bittner MichalČernota Filip5-76  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapák Miloš22Zlámal Jaromír40
Lučan Martin04Štepka Miroslav22
Bittner Michal12Strejc Filip22
Foff Lukáš31Černota Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňVrchní
rozhodčí:
Kršiak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Průcha Vladimír
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38636:634SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Schwarzer Antonín
Dusík Stanislav
 
 
-5734 3110
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-18-99-72311
3.Přistál TomášObešlo Marek-85-6-6 1312
4.Bělohlávek DominikSchwarzer Antonín5-6-74-92313
5.Čopián OndřejMálek Tomáš-9-9-6  0314
6.Štrof VojtěchDusík Stanislav-4965 3124
7.Bělohlávek DominikObešlo Marek-13-7-8  0325
8.Čopián OndřejSchwarzer Antonín8-11-6923235
9.Štrof VojtěchMálek Tomáš11-6-49-82336
10.Přistál TomášDusík Stanislav2-9-610-92337
11.Čopián OndřejObešlo Marek-812-5-5 1338
12.Štrof VojtěchSchwarzer Antonín694  3048
13.Přistál TomášMálek Tomáš8-97-9-62349
14.Bělohlávek DominikDusík Stanislav59-86 3159
15.Štrof VojtěchObešlo Marek6-861 3169
16.Přistál TomášSchwarzer Antonín-126-7423279
17.Bělohlávek DominikMálek Tomáš-1-1-9  03710
18.Čopián OndřejDusík Stanislav6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přistál Tomáš13Obešlo Marek31
Bělohlávek Dominik13Schwarzer Antonín13
Čopián Ondřej12Málek Tomáš40
Štrof Vojtěch31Dusík Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Mazur Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11433:329TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
5-685 3110
2.Karásek Karel
Liška Libor
 
 
Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
5-4-9-6 1311
3.Onderka FrantišekHobl Lukáš67-55 3121
4.Klos PatrikGavlas Petr373  3031
5.Liška LiborŽaloudík Jan13-6-683241
6.Holaň PavelBřezovský Petr663  3051
7.Klos PatrikHobl Lukáš898  3061
8.Liška LiborGavlas Petr685  3071
9.Holaň PavelŽaloudík Jan98-89 3181
10.Onderka FrantišekBřezovský Petr1068  3091
11.Liška LiborHobl Lukáš-86-11-10 1392
12.Holaň PavelGavlas Petr8610  30102
13.Onderka FrantišekŽaloudík Jan         
14.Klos PatrikBřezovský Petr         
15.Holaň PavelHobl Lukáš         
16.Onderka FrantišekGavlas Petr         
17.Klos PatrikŽaloudík Jan         
18.Liška LiborBřezovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Onderka František20Hobl Lukáš12
Klos Patrik20Gavlas Petr03
Liška Libor21Žaloudík Jan02
Holaň Pavel30Březovský Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bednář Otakar
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16549:464SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-911118 3110
2.Lokaj Roman
Škopec Oliver
 
 
Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
12-810-7-102311
3.Rozínek VojtěchPinka Jan-10810-693221
4.Škopec OliverLev Lukáš8-310-13-132322
5.Lokaj RomanTschakert Tomáš51210  3032
6.Karabec IvanHervert Josef968  3042
7.Škopec OliverPinka Jan73-10-7-92343
8.Lokaj RomanLev Lukáš11-1068 3153
9.Karabec IvanTschakert Tomáš8-635 3163
10.Rozínek VojtěchHervert Josef2310  3073
11.Lokaj RomanPinka Jan-8878 3183
12.Karabec IvanLev Lukáš368  3093
13.Rozínek VojtěchTschakert Tomáš8-787 31103
14.Škopec OliverHervert Josef         
15.Karabec IvanPinka Jan         
16.Rozínek VojtěchLev Lukáš         
17.Škopec OliverTschakert Tomáš         
18.Lokaj RomanHervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínek Vojtěch30Pinka Jan12
Škopec Oliver02Lev Lukáš12
Lokaj Roman30Tschakert Tomáš03
Karabec Ivan30Hervert Josef02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy