Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Chadima Bedřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Radiměřská Marie
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20551:466TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Marek David
 
 
Pavlík Tibor
Korbel Richard
 
 
45-3-563210
2.Kadlček Michal
Janča Miroslav
 
 
Wawrosz Pavel
Revay Radomír
 
 
-10-46-8 1311
3.Kadlček MichalKorbel Richard5812  3021
4.Marek DavidPavlík Tibor9-46-9-112322
5.Janča MiroslavWawrosz Pavel6-12-7-8 1323
6.Kanta FrantišekRevay Radomír499  3033
7.Marek DavidKorbel Richard393  3043
8.Janča MiroslavPavlík Tibor-7-10-5  0344
9.Kanta FrantišekWawrosz Pavel867  3054
10.Kadlček MichalRevay Radomír-97-12193264
11.Janča MiroslavKorbel Richard-10686 3174
12.Kanta FrantišekPavlík Tibor9-85-5-52375
13.Kadlček MichalWawrosz Pavel849  3085
14.Marek DavidRevay Radomír556  3095
15.Kanta FrantišekKorbel Richard976  30105
16.Kadlček MichalPavlík TiborWO    30  
17.Marek DavidWawrosz Pavel         
18.Janča MiroslavRevay Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlček Michal30Korbel Richard04
Marek David21Pavlík Tibor30
Janča Miroslav12Wawrosz Pavel12
Kanta František31Revay Radomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12452:362TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Skála Radek
 
 
Mikeska Jaroslav
Hromek Filip
 
 
1077  3010
2.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Tymofieiev Oleksandr
Lapčík Ondřej
 
 
-51382 3120
3.Sigmund IvoTymofieiev Oleksandr-86911 3130
4.Skála RadekLapčík Ondřej8-8-68103240
5.Šmerda MarekMikeska Jaroslav668  3050
6.Handl PetrHromek Filip756  3060
7.Skála RadekTymofieiev Oleksandr-6-9-6  0361
8.Šmerda MarekLapčík Ondřej67-126 3171
9.Handl PetrMikeska Jaroslav973  3081
10.Sigmund IvoHromek Filip9-967 3191
11.Šmerda MarekTymofieiev Oleksandr5-7-77-72392
12.Handl PetrLapčík Ondřej4113  30102
13.Sigmund IvoMikeska Jaroslav         
14.Skála RadekHromek Filip         
15.Handl PetrTymofieiev Oleksandr         
16.Sigmund IvoLapčík Ondřej         
17.Skála RadekMikeska Jaroslav         
18.Šmerda MarekHromek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Ivo20Tymofieiev Oleksandr21
Skála Radek11Lapčík Ondřej03
Šmerda Marek21Mikeska Jaroslav02
Handl Petr30Hromek Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Hrobský Jiří
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:37562:611SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
10-38-6-12301
2.Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
Schwarzer Antonín
Dusík Stanislav
 
 
5-6-71183211
3.Šlapák MilošObešlo Marek-8-10-10  0312
4.Bittner MichalSchwarzer Antonín-5-9-6  0313
5.Lučan MartinMálek Tomáš-12-12-9  0314
6.Foff LukášDusík Stanislav9-1034 3124
7.Bittner MichalObešlo Marek-9-5-2  0325
8.Lučan MartinSchwarzer Antonín-6-10-6  0326
9.Foff LukášMálek Tomáš8-647 3136
10.Šlapák MilošDusík Stanislav-9-1011-9 1337
11.Lučan MartinObešlo Marek-12-4-12  0338
12.Foff LukášSchwarzer Antonín655  3048
13.Šlapák MilošMálek Tomáš-271010 3158
14.Bittner MichalDusík Stanislav510-5-1343268
15.Foff LukášObešlo Marek10-7-12-2 1369
16.Šlapák MilošSchwarzer Antonín6410  3079
17.Bittner MichalMálek Tomáš-7-8-7  03710
18.Lučan MartinDusík Stanislav3    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapák Miloš22Obešlo Marek40
Bittner Michal13Schwarzer Antonín22
Lučan Martin03Málek Tomáš22
Foff Lukáš31Dusík Stanislav12
ŽK: Šlapák - hození pálky na stůl Dusík - vulgární výraz Foff - hození pálky na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Oliva Vladimír
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34686:657SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Černota Filip
Strejc Filip
 
 
-5684 3110
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
-979-4-62311
3.Přistál TomášZlámal Jaromír9-83-6-72312
4.Čopián OndřejŠtepka Miroslav55-12-973222
5.Bělohlávek DominikStrejc Filip910-96 3132
6.Štrof VojtěchČernota Filip948  3042
7.Čopián OndřejZlámal Jaromír-7-1-3  0343
8.Bělohlávek DominikŠtepka Miroslav7-7-9-9 1344
9.Štrof VojtěchStrejc Filip782  3054
10.Přistál TomášČernota Filip-85-6-5 1355
11.Bělohlávek DominikZlámal Jaromír-4-6-8  0356
12.Štrof VojtěchŠtepka Miroslav744  3066
13.Přistál TomášStrejc Filip-811-9-8 1367
14.Čopián OndřejČernota Filip7810  3077
15.Štrof VojtěchZlámal Jaromír-1066-5-102378
16.Přistál Tomᚊtepka Miroslav7-10-910103288
17.Čopián OndřejStrejc Filip-9-1074113298
18.Bělohlávek DominikČernota Filip710-6-6932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přistál Tomáš13Zlámal Jaromír40
Čopián Ondřej31Štepka Miroslav13
Bělohlávek Dominik22Strejc Filip13
Štrof Vojtěch31Černota Filip13
Strejc - žlutá karta - hozená pálka Černota - žlutá karta - hozená pálka na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9426:298TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Karel
Liška Libor
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
7811  3010
2.Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
8104  3020
3.Karásek KarelPinka Jan-585-8-82321
4.Klos PatrikLev Lukáš7-7109 3131
5.Holaň PavelHervert Josef5-933 3141
6.Liška LiborTschakert Tomáš661  3051
7.Klos PatrikPinka Jan-97610 3161
8.Holaň PavelLev Lukáš4-467 3171
9.Liška LiborHervert Josef494  3081
10.Karásek KarelTschakert TomášWO    3091
11.Holaň PavelPinka Jan614-11-3932101
12.Liška LiborLev Lukáš5-10125 31  
13.Karásek KarelHervert Josef         
14.Klos PatrikTschakert Tomáš         
15.Liška LiborPinka Jan         
16.Karásek KarelLev Lukáš         
17.Klos PatrikHervert Josef         
18.Holaň PavelTschakert Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karásek Karel01Pinka Jan12
Klos Patrik20Lev Lukáš02
Holaň Pavel30Hervert Josef02
Liška Libor20Tschakert Tomáš01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bednář Otakar
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9432:317SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
89-9-1093210
2.Lokaj Roman
Škopec Oliver
 
 
Březovský Petr
Hobl Lukáš
 
 
-10-1011-8 1311
3.Rozínek VojtěchHobl Lukáš1276  3021
4.Škopec OliverGavlas Petr-99138 3131
5.Lokaj RomanŽaloudík Jan1124  3041
6.Karabec IvanBřezovský Petr4710  3051
7.Škopec OliverHobl Lukáš-9-5-8  0352
8.Lokaj RomanGavlas Petr1016  3062
9.Karabec IvanŽaloudík Jan797  3072
10.Rozínek VojtěchBřezovský Petr592  3082
11.Lokaj RomanHobl Lukáš834  3092
12.Karabec IvanGavlas Petr257  30102
13.Rozínek VojtěchŽaloudík Jan         
14.Škopec OliverBřezovský Petr         
15.Karabec IvanHobl Lukáš         
16.Rozínek VojtěchGavlas Petr         
17.Škopec OliverŽaloudík Jan         
18.Lokaj RomanBřezovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínek Vojtěch20Hobl Lukáš12
Škopec Oliver11Gavlas Petr03
Lokaj Roman30Žaloudík Jan02
Karabec Ivan30Březovský Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy