Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Brhel Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Novák David
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32448:490TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Richard
Lapčík Ondřej
 
 
Liška Libor
Karásek Karel
 
 
-7-55-6 1301
2.Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
-9-10-6  0302
3.Hasil TomášLiška Libor-5-7-9  0303
4.Mikeska JaroslavKarásek Karel-8-9-7  0304
5.Lapčík OndřejHolaň Pavel9-7-710-62305
6.Zajíc MiroslavKlos Patrik-4-1210-9 1306
7.Hromek FilipLiška Libor-695-3-42307
8.Lapčík OndřejKarásek Karel6-487 3117
9.Zajíc MiroslavHolaň Pavel959  3027
10.Hasil TomášKlos Patrik-7-11-8  0328
11.Lapčík OndřejLiška Libor965  3038
12.Zajíc MiroslavKarásek Karel-10523 3148
13.Hasil TomášHolaň Pavel4-8-14-8 1349
14.Hromek FilipKlos Patrik-7-6-8  03410
15.Zajíc MiroslavLiška Libor4    10  
16.Hasil TomášKarásek Karel         
17.Hromek FilipHolaň Pavel         
18.Lapčík OndřejKlos Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hasil Tomáš03Liška Libor21
Mikeska Jaroslav01Karásek Karel12
Lapčík Ondřej21Holaň Pavel21
Zajíc Miroslav21Klos Patrik30
Hromek Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Tomáš Blucha
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Mirek Schenk
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28582:575TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Sikora Filip
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
-9-29983210
2.Korbel Richard
Pavlík Tibor
 
 
Lokaj Roman
Rozínek Vojtěch
 
 
1078  3020
3.Pavlík TiborKarabec Ivan-9-10-7  0321
4.Wawrosz PavelRozínek Vojtěch-24-1149-72322
5.Sikora FilipLokaj Roman-11-7-8  0323
6.Korbel RichardMikolašík Michal105-89 3133
7.Wawrosz PavelKarabec Ivan-6-5-5  0334
8.Sikora FilipRozínek Vojtěch5-74-1173244
9.Korbel RichardLokaj Roman989  3054
10.Pavlík TiborMikolašík Michal-8-13-10  0355
11.Sikora FilipKarabec Ivan-1-8-7  0356
12.Korbel RichardRozínek Vojtěch863  3066
13.Pavlík TiborLokaj Roman-6-766103276
14.Wawrosz PavelMikolašík Michal-6959 3186
15.Korbel RichardKarabec Ivan859  3096
16.Pavlík TiborRozínek Vojtěch10-57-8932106
17.Wawrosz PavelLokaj Roman         
18.Sikora FilipMikolašík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlík Tibor22Karabec Ivan31
Wawrosz Pavel12Rozínek Vojtěch13
Sikora Filip12Lokaj Roman12
Korbel Richard40Mikolašík Michal12
Žlutá karta: Mikolašík Michal (Hav)- raketa hozená do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Průcha Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Gavlas Anton
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:39681:686DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
Bittner Michal
Lučan Martin
 
 
75-10-8-72301
2.Polák Michal
Hobl Lukáš
 
 
Šlapák Miloš
Foff Lukáš
 
 
-7-5-7  0302
3.Žaloudík JanŠlapák Miloš-79-610113212
4.Hobl LukášFoff Lukáš-96116 3122
5.Polák MichalBittner Michal94-9-933232
6.Gavlas PetrLučan Martin1-79-8-192333
7.Hobl Lukᚊlapák Miloš812-4-9-92334
8.Polák MichalFoff Lukáš-1-7-11  0335
9.Gavlas PetrBittner Michal5513  3045
10.Žaloudík JanLučan Martin3-7-87-92346
11.Polák MichalŠlapák Miloš94-9-6-82347
12.Gavlas PetrFoff Lukáš-58-8-6 1348
13.Žaloudík JanBittner Michal-910-10-14 1349
14.Hobl LukášLučan Martin-7-10101173259
15.Gavlas PetrŠlapák Miloš-97-12873269
16.Žaloudík JanFoff Lukáš-7-106-11 13610
17.Hobl LukášBittner Michal-9    01  
18.Polák MichalLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žaloudík Jan13Šlapák Miloš22
Hobl Lukáš21Foff Lukáš31
Polák Michal12Bittner Michal12
Gavlas Petr22Lučan Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39607:628SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Přistál Tomáš
Gregořica Radek
 
 
-8-5-6  0301
2.Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
-8-410293211
3.Tschakert Tomᚊtrof Vojtěch-4-83-1 1312
4.Lev LukášPřistál Tomáš9-6-7-9 1313
5.Hervert JosefČopián Ondřej-6376 3123
6.Pinka JanGregořica Radek627  3033
7.Lev Lukᚊtrof Vojtěch6-9-2783243
8.Hervert JosefPřistál Tomáš-4-10-4  0344
9.Pinka JanČopián Ondřej78-712 3154
10.Tschakert TomášGregořica Radek8-10-7-7 1355
11.Hervert JosefŠtrof Vojtěch-4-8-6  0356
12.Pinka JanPřistál Tomáš-6851 3166
13.Tschakert TomášČopián Ondřej8-8-8-5 1367
14.Lev LukášGregořica Radek-78111 3177
15.Pinka JanŠtrof Vojtěch-87-11-7 1378
16.Tschakert TomášPřistál Tomáš2-9-7-3 1379
17.Lev LukášČopián Ondřej-5662 3189
18.Hervert JosefGregořica Radek-6-98-11 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš04Štrof Vojtěch31
Lev Lukáš31Přistál Tomáš31
Hervert Josef13Čopián Ondřej13
Pinka Jan31Gregořica Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Šenk Jakub
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31660:653AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
Kanta František
Marek David
 
 
7-6-7-7 1301
2.Strejc Filip
Černota Filip
 
 
Kadlček Michal
Janča Miroslav
 
 
99-6-883211
3.Štepka MiroslavKadlček Michal10-98-5-82312
4.Strejc FilipKanta František10-10721 3122
5.Černota FilipMarek David-3-11-8  0323
6.Zlámal JaromírJanča Miroslav575  3033
7.Strejc FilipKadlček Michal-7-7-5  0334
8.Černota FilipKanta František99-79 3144
9.Zlámal JaromírMarek David5-8-108103254
10.Štepka MiroslavJanča Miroslav5-729 3164
11.Černota FilipKadlček Michal-8-8-5  0365
12.Zlámal JaromírKanta František87-8-1063275
13.Štepka MiroslavMarek David-812-1010-62376
14.Strejc FilipJanča Miroslav71010  3086
15.Zlámal JaromírKadlček Michal13139  3096
16.Štepka MiroslavKanta František-49-8-8 1397
17.Strejc FilipMarek David-10712WO 31107
18.Černota FilipJanča Miroslav4-946 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štepka Miroslav13Kadlček Michal31
Strejc Filip31Kanta František13
Černota Filip12Marek David22
Zlámal Jaromír40Janča Miroslav03
V předposledním zápase za stavu 2:1 z pohledu hráče Strejce Filipa bylo od hráče Marka Davida řečeno w.o.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4376:251SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
312-65 3110
2.Schwarzer Antonín
Valenta Jan
 
 
Vybíral Marek
Šmerda Marek
 
 
757  3020
3.Schwarzer AntonínHandl Petr4-635 3130
4.Málek Tomᚎoldoš Petr7913  3040
5.Valenta JanŠmerda Marek965  3050
6.Obešlo MarekVybíral Marek4211  3060
7.Málek TomášHandl Petr158-114 3170
8.Valenta JanŽoldoš Petr89-88 3180
9.Obešlo MarekŠmerda Marek279  3090
10.Schwarzer AntonínVybíral Marek864  30100
11.Valenta JanHandl Petr         
12.Obešlo MarekŽoldoš Petr         
13.Schwarzer AntonínŠmerda Marek         
14.Málek TomášVybíral Marek         
15.Obešlo MarekHandl Petr         
16.Schwarzer AntonínŽoldoš Petr         
17.Málek Tomᚊmerda Marek         
18.Valenta JanVybíral Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schwarzer Antonín20Handl Petr02
Málek Tomáš20Žoldoš Petr02
Valenta Jan20Šmerda Marek02
Obešlo Marek20Vybíral Marek02
ŽK - Žoldoš - sprostá slova ŽK - TTC MS Brno (Šmerda) - neoprávněné rady



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33446:520SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Richard
Lapčík Ondřej
 
 
Karabec Ivan
Lokaj Roman
 
 
-10699 3110
2.Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
Boháč Jan
Rozínek Vojtěch
 
 
9-78-6-72311
3.Brhel RichardKarabec Ivan-39-9-8 1312
4.Hromek FilipRozínek Vojtěch87-3-4-22313
5.Mikeska JaroslavLokaj Roman-58-6-4 1314
6.Lapčík OndřejBoháč Jan9-5-11833224
7.Hromek FilipKarabec Ivan-12-7-10  0325
8.Mikeska JaroslavRozínek Vojtěch7-5-6-5 1326
9.Lapčík OndřejLokaj Roman899  3036
10.Brhel RichardBoháč Jan-9-7-12  0337
11.Mikeska JaroslavKarabec Ivan-8-9-9  0338
12.Lapčík OndřejRozínek Vojtěch5-124-6-52339
13.Brhel RichardLokaj Roman6-4-11-10 13310
14.Hromek FilipBoháč Jan         
15.Lapčík OndřejKarabec Ivan         
16.Brhel RichardRozínek Vojtěch         
17.Hromek FilipLokaj Roman         
18.Mikeska JaroslavBoháč Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhel Richard03Karabec Ivan30
Hromek Filip02Rozínek Vojtěch30
Mikeska Jaroslav03Lokaj Roman21
Lapčík Ondřej21Boháč Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Blucha Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Glacová Milena
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30295:390TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Sikora Filip
 
 
Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
-9-7-6  0301
2.Korbel Richard
Revay Radomír
 
 
Liška Libor
Karásek Karel
 
 
9-5-11-5 1302
3.Wawrosz PavelLiška Libor-48-9-9 1303
4.Revay RadomírHolaň Pavel-11-8-10  0304
5.Sikora FilipKarásek Karel-8-9-7  0305
6.Korbel RichardKlos Patrik-8-8-9  0306
7.Revay RadomírLiška Libor-5-3-9  0307
8.Sikora FilipHolaň Pavel-412-9-7 1308
9.Korbel RichardKarásek Karel882  3018
10.Wawrosz PavelKlos Patrik-8-6-5  0319
11.Sikora FilipLiška Libor-7-78-2 13110
12.Korbel RichardHolaň Pavel         
13.Wawrosz PavelKarásek Karel         
14.Revay RadomírKlos Patrik         
15.Korbel RichardLiška Libor         
16.Wawrosz PavelHolaň Pavel         
17.Revay RadomírKarásek Karel         
18.Sikora FilipKlos Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wawrosz Pavel02Liška Libor30
Revay Radomír02Holaň Pavel20
Sikora Filip03Karásek Karel11
Korbel Richard11Klos Patrik20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34531:552SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Hobl Lukáš
 
 
Přistál Tomáš
Gregořica Radek
 
 
26-98 3110
2.Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
-8-592-72311
3.Žaloudík JanŠtrof Vojtěch-8-7-8  0312
4.Hobl LukášPřistál Tomáš-4-10-8  0313
5.Polák MichalČopián Ondřej64-91 3123
6.Gavlas PetrGregořica Radek9-7710 3133
7.Hobl Lukᚊtrof Vojtěch-7-6-8  0334
8.Polák MichalPřistál Tomáš38-8-4-72335
9.Gavlas PetrČopián Ondřej-76-1014-72336
10.Žaloudík JanGregořica Radek9-8-7-10 1337
11.Polák MichalŠtrof Vojtěch-6-7-8  0338
12.Gavlas PetrPřistál Tomáš-5-9119-62339
13.Žaloudík JanČopián Ondřej776  3049
14.Hobl LukášGregořica Radek5-6711 3159
15.Gavlas PetrŠtrof Vojtěch-68-7-7 13510
16.Žaloudík JanPřistál Tomáš9-6-10  12  
17.Hobl LukášČopián Ondřej         
18.Polák MichalGregořica Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žaloudík Jan12Štrof Vojtěch40
Hobl Lukáš12Přistál Tomáš30
Polák Michal12Čopián Ondřej12
Gavlas Petr13Gregořica Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34537:570DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
-11893 3110
2.Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
-8-8-6  0311
3.Lev Lukᚊlapák Miloš7-7-9-9 1312
4.Tschakert TomášFoff Lukáš-7-9-7  0313
5.Hervert JosefBittner Michal7-7-76-72314
6.Pinka JanLučan Martin-9-55-9 1315
7.Tschakert Tomᚊlapák Miloš874  3025
8.Hervert JosefFoff Lukáš-4-5-8  0326
9.Pinka JanBittner Michal11127  3036
10.Lev LukášLučan Martin-8978 3146
11.Hervert JosefŠlapák Miloš13-7-1-7 1347
12.Pinka JanFoff Lukáš5-5-9-5 1348
13.Lev LukášBittner Michal9-6-5823258
14.Tschakert TomášLučan Martin837  3068
15.Pinka JanŠlapák Miloš4-10-6-3 1369
16.Lev LukášFoff Lukáš88-4-4-923610
17.Tschakert TomášBittner Michal-7    01  
18.Hervert JosefLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lev Lukáš22Šlapák Miloš31
Tschakert Tomáš21Foff Lukáš40
Hervert Josef03Bittner Michal12
Pinka Jan13Lučan Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Kubový Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Hubač Martin
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39718:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
Šmerda Marek
Vybíral Marek
 
 
-9657 3110
2.Černota Filip
Strejc Filip
 
 
Žoldoš Petr
Handl Petr
 
 
-11-9-10  0311
3.Štepka MiroslavHandl Petr-10-8-5  0312
4.Strejc FilipŽoldoš Petr9-610-4-12313
5.Černota FilipVybíral Marek111-4-5-42314
6.Zlámal JaromírŠmerda Marek-9103-6-112315
7.Strejc FilipHandl Petr-11-8-3  0316
8.Černota FilipŽoldoš Petr2-6133 3126
9.Zlámal JaromírVybíral Marek8-75-1273236
10.Štepka MiroslavŠmerda Marek574  3046
11.Černota FilipHandl Petr-5711-893256
12.Zlámal JaromírŽoldoš Petr-85-8883266
13.Štepka MiroslavVybíral Marek4710  3076
14.Strejc FilipŠmerda Marek-6-797-82377
15.Zlámal JaromírHandl Petr9-10-93113287
16.Štepka MiroslavŽoldoš Petr-102-8-7 1388
17.Strejc FilipVybíral Marek5-18-643298
18.Černota FilipŠmerda Marek-10112-8-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štepka Miroslav22Handl Petr22
Strejc Filip13Žoldoš Petr22
Černota Filip22Vybíral Marek13
Zlámal Jaromír31Šmerda Marek31
žlutá karta hráče Handl Petr - Zahození rakety



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Vyvadilová Jitka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Plachý Josef ml.
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32521:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Kanta František
Marek David
 
 
-6-7-11  0301
2.Schwarzer Antonín
Valenta Jan
 
 
Kadlček Michal
Janča Miroslav
 
 
117-59 3111
3.Schwarzer AntonínKadlček Michal9-7-8-6 1312
4.Málek TomášKanta František-85-10-8 1313
5.Valenta JanMarek David-669WO 2314
6.Obešlo MarekJanča Miroslav355  3024
7.Málek TomášKadlček Michal89-1210 3134
8.Valenta JanKanta FrantišekWO    0335
9.Obešlo MarekMarek David799  3045
10.Schwarzer AntonínJanča Miroslav31211  3055
11.Valenta JanKadlček MichalWO    0356
12.Obešlo MarekKanta František496  3066
13.Schwarzer AntonínMarek David85-11-6-92367
14.Málek TomášJanča Miroslav766  3077
15.Obešlo MarekKadlček Michal-571011 3187
16.Schwarzer AntonínKanta František89-2-943297
17.Málek TomášMarek David-2-7-2  0398
18.Valenta JanJanča MiroslavWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwarzer Antonín22Kadlček Michal12
Málek Tomáš22Kanta František12
Valenta Jan01Marek David31
Obešlo Marek40Janča Miroslav03
WO03WO30
ŽK-Kanta-kopání do zdi ŽK-Schwarzer-sprostá slova ŽK-Málek-kopání do zdi ŽK-Kadlček-odpálení míčku ŽK-Janča-sprostá slova



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Štrof Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:Štrof Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Střítežský Vlastimil
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6385:276TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Marek David
 
 
Hromek Filip
Mikeska Jaroslav
 
 
666  3010
2.Kadlček Michal
Janča Miroslav
 
 
Lapčík Ondřej
Tymofieiev Oleksandr
 
 
499  3020
3.Marek DavidTymofieiev Oleksandr5116  3030
4.Kanta FrantišekLapčík Ondřej2310  3040
5.Janča MiroslavHromek Filip1072  3050
6.Kadlček MichalMikeska Jaroslav79-89 3160
7.Kanta FrantišekTymofieiev Oleksandr1110-11-753270
8.Janča MiroslavLapčík Ondřej6-7-7563280
9.Kadlček MichalHromek Filip-7797 3190
10.Marek DavidMikeska Jaroslav6105  30100
11.Janča MiroslavTymofieiev Oleksandr         
12.Kadlček MichalLapčík Ondřej         
13.Marek DavidHromek Filip         
14.Kanta FrantišekMikeska Jaroslav         
15.Kadlček MichalTymofieiev Oleksandr         
16.Marek DavidLapčík Ondřej         
17.Kanta FrantišekHromek Filip         
18.Janča MiroslavMikeska Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek David20Tymofieiev Oleksandr02
Kanta František20Lapčík Ondřej02
Janča Miroslav20Hromek Filip02
Kadlček Michal20Mikeska Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Blatná Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32626:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Šmerda Marek
 
 
Korbel Richard
Pavlík Tibor
 
 
-4-6-5  0301
2.Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
Revay Radomír
Wawrosz Pavel
 
 
5511  3011
3.Žoldoš PetrKorbel Richard-6107-7-72312
4.Skála RadekPavlík Tibor5-6-4-6 1313
5.Šmerda MarekWawrosz Pavel-9811-17-72314
6.Handl PetrRevay Radomír254  3024
7.Skála RadekKorbel Richard-78-8-4 1325
8.Šmerda MarekPavlík Tibor5-6-9-10 1326
9.Handl PetrWawrosz Pavel984  3036
10.Žoldoš PetrRevay Radomír759  3046
11.Šmerda MarekKorbel Richard-10-5-10  0347
12.Handl PetrPavlík Tibor-5-7-8  0348
13.Žoldoš PetrWawrosz Pavel1095  3058
14.Skála RadekRevay Radomír99-27 3168
15.Handl PetrKorbel Richard88-8-693278
16.Žoldoš PetrPavlík Tibor9-612-9-62379
17.Skála RadekWawrosz Pavel-6796 3189
18.Šmerda MarekRevay Radomír-43210 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žoldoš Petr22Korbel Richard31
Skála Radek22Pavlík Tibor40
Šmerda Marek13Wawrosz Pavel13
Handl Petr31Revay Radomír04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Hrobský Jiří
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:35556:558AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
Strejc Filip
Černota Filip
 
 
-5735 3110
2.Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
-2-412-11 1311
3.Šlapák MilošZlámal Jaromír-7-6-6  0312
4.Lučan MartinŠtepka Miroslav-7-9-6  0313
5.Bittner MichalStrejc Filip-749-10113223
6.Foff LukášČernota Filip344  3033
7.Lučan MartinZlámal Jaromír-4-6-5  0334
8.Bittner MichalŠtepka Miroslav-9-107-3 1335
9.Foff LukášStrejc Filip8115  3045
10.Šlapák MilošČernota Filip657  3055
11.Bittner MichalZlámal Jaromír-57-10-8 1356
12.Foff Lukᚊtepka Miroslav658  3066
13.Šlapák MilošStrejc Filip6-9-9-4 1367
14.Lučan MartinČernota Filip-9-7-7  0368
15.Foff LukášZlámal Jaromír-11-95-7 1369
16.Šlapák MilošŠtepka Miroslav4-133-1153279
17.Lučan MartinStrejc Filip-9-9-9  03710
18.Bittner MichalČernota Filip5-76  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapák Miloš22Zlámal Jaromír40
Lučan Martin04Štepka Miroslav22
Bittner Michal12Strejc Filip22
Foff Lukáš31Černota Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňVrchní
rozhodčí:
Kršiak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Průcha Vladimír
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38636:634SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Schwarzer Antonín
Dusík Stanislav
 
 
-5734 3110
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-18-99-72311
3.Přistál TomášObešlo Marek-85-6-6 1312
4.Bělohlávek DominikSchwarzer Antonín5-6-74-92313
5.Čopián OndřejMálek Tomáš-9-9-6  0314
6.Štrof VojtěchDusík Stanislav-4965 3124
7.Bělohlávek DominikObešlo Marek-13-7-8  0325
8.Čopián OndřejSchwarzer Antonín8-11-6923235
9.Štrof VojtěchMálek Tomáš11-6-49-82336
10.Přistál TomášDusík Stanislav2-9-610-92337
11.Čopián OndřejObešlo Marek-812-5-5 1338
12.Štrof VojtěchSchwarzer Antonín694  3048
13.Přistál TomášMálek Tomáš8-97-9-62349
14.Bělohlávek DominikDusík Stanislav59-86 3159
15.Štrof VojtěchObešlo Marek6-861 3169
16.Přistál TomášSchwarzer Antonín-126-7423279
17.Bělohlávek DominikMálek Tomáš-1-1-9  03710
18.Čopián OndřejDusík Stanislav6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přistál Tomáš13Obešlo Marek31
Bělohlávek Dominik13Schwarzer Antonín13
Čopián Ondřej12Málek Tomáš40
Štrof Vojtěch31Dusík Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Mazur Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11433:329TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
5-685 3110
2.Karásek Karel
Liška Libor
 
 
Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
5-4-9-6 1311
3.Onderka FrantišekHobl Lukáš67-55 3121
4.Klos PatrikGavlas Petr373  3031
5.Liška LiborŽaloudík Jan13-6-683241
6.Holaň PavelBřezovský Petr663  3051
7.Klos PatrikHobl Lukáš898  3061
8.Liška LiborGavlas Petr685  3071
9.Holaň PavelŽaloudík Jan98-89 3181
10.Onderka FrantišekBřezovský Petr1068  3091
11.Liška LiborHobl Lukáš-86-11-10 1392
12.Holaň PavelGavlas Petr8610  30102
13.Onderka FrantišekŽaloudík Jan         
14.Klos PatrikBřezovský Petr         
15.Holaň PavelHobl Lukáš         
16.Onderka FrantišekGavlas Petr         
17.Klos PatrikŽaloudík Jan         
18.Liška LiborBřezovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Onderka František20Hobl Lukáš12
Klos Patrik20Gavlas Petr03
Liška Libor21Žaloudík Jan02
Holaň Pavel30Březovský Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bednář Otakar
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16549:464SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-911118 3110
2.Lokaj Roman
Škopec Oliver
 
 
Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
12-810-7-102311
3.Rozínek VojtěchPinka Jan-10810-693221
4.Škopec OliverLev Lukáš8-310-13-132322
5.Lokaj RomanTschakert Tomáš51210  3032
6.Karabec IvanHervert Josef968  3042
7.Škopec OliverPinka Jan73-10-7-92343
8.Lokaj RomanLev Lukáš11-1068 3153
9.Karabec IvanTschakert Tomáš8-635 3163
10.Rozínek VojtěchHervert Josef2310  3073
11.Lokaj RomanPinka Jan-8878 3183
12.Karabec IvanLev Lukáš368  3093
13.Rozínek VojtěchTschakert Tomáš8-787 31103
14.Škopec OliverHervert Josef         
15.Karabec IvanPinka Jan         
16.Rozínek VojtěchLev Lukáš         
17.Škopec OliverTschakert Tomáš         
18.Lokaj RomanHervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínek Vojtěch30Pinka Jan12
Škopec Oliver02Lev Lukáš12
Lokaj Roman30Tschakert Tomáš03
Karabec Ivan30Hervert Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Chadima Bedřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Radiměřská Marie
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20551:466TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Marek David
 
 
Pavlík Tibor
Korbel Richard
 
 
45-3-563210
2.Kadlček Michal
Janča Miroslav
 
 
Wawrosz Pavel
Revay Radomír
 
 
-10-46-8 1311
3.Kadlček MichalKorbel Richard5812  3021
4.Marek DavidPavlík Tibor9-46-9-112322
5.Janča MiroslavWawrosz Pavel6-12-7-8 1323
6.Kanta FrantišekRevay Radomír499  3033
7.Marek DavidKorbel Richard393  3043
8.Janča MiroslavPavlík Tibor-7-10-5  0344
9.Kanta FrantišekWawrosz Pavel867  3054
10.Kadlček MichalRevay Radomír-97-12193264
11.Janča MiroslavKorbel Richard-10686 3174
12.Kanta FrantišekPavlík Tibor9-85-5-52375
13.Kadlček MichalWawrosz Pavel849  3085
14.Marek DavidRevay Radomír556  3095
15.Kanta FrantišekKorbel Richard976  30105
16.Kadlček MichalPavlík TiborWO    30  
17.Marek DavidWawrosz Pavel         
18.Janča MiroslavRevay Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlček Michal30Korbel Richard04
Marek David21Pavlík Tibor30
Janča Miroslav12Wawrosz Pavel12
Kanta František31Revay Radomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12452:362TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Skála Radek
 
 
Mikeska Jaroslav
Hromek Filip
 
 
1077  3010
2.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Tymofieiev Oleksandr
Lapčík Ondřej
 
 
-51382 3120
3.Sigmund IvoTymofieiev Oleksandr-86911 3130
4.Skála RadekLapčík Ondřej8-8-68103240
5.Šmerda MarekMikeska Jaroslav668  3050
6.Handl PetrHromek Filip756  3060
7.Skála RadekTymofieiev Oleksandr-6-9-6  0361
8.Šmerda MarekLapčík Ondřej67-126 3171
9.Handl PetrMikeska Jaroslav973  3081
10.Sigmund IvoHromek Filip9-967 3191
11.Šmerda MarekTymofieiev Oleksandr5-7-77-72392
12.Handl PetrLapčík Ondřej4113  30102
13.Sigmund IvoMikeska Jaroslav         
14.Skála RadekHromek Filip         
15.Handl PetrTymofieiev Oleksandr         
16.Sigmund IvoLapčík Ondřej         
17.Skála RadekMikeska Jaroslav         
18.Šmerda MarekHromek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Ivo20Tymofieiev Oleksandr21
Skála Radek11Lapčík Ondřej03
Šmerda Marek21Mikeska Jaroslav02
Handl Petr30Hromek Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Hrobský Jiří
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:37562:611SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
10-38-6-12301
2.Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
Schwarzer Antonín
Dusík Stanislav
 
 
5-6-71183211
3.Šlapák MilošObešlo Marek-8-10-10  0312
4.Bittner MichalSchwarzer Antonín-5-9-6  0313
5.Lučan MartinMálek Tomáš-12-12-9  0314
6.Foff LukášDusík Stanislav9-1034 3124
7.Bittner MichalObešlo Marek-9-5-2  0325
8.Lučan MartinSchwarzer Antonín-6-10-6  0326
9.Foff LukášMálek Tomáš8-647 3136
10.Šlapák MilošDusík Stanislav-9-1011-9 1337
11.Lučan MartinObešlo Marek-12-4-12  0338
12.Foff LukášSchwarzer Antonín655  3048
13.Šlapák MilošMálek Tomáš-271010 3158
14.Bittner MichalDusík Stanislav510-5-1343268
15.Foff LukášObešlo Marek10-7-12-2 1369
16.Šlapák MilošSchwarzer Antonín6410  3079
17.Bittner MichalMálek Tomáš-7-8-7  03710
18.Lučan MartinDusík Stanislav3    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapák Miloš22Obešlo Marek40
Bittner Michal13Schwarzer Antonín22
Lučan Martin03Málek Tomáš22
Foff Lukáš31Dusík Stanislav12
ŽK: Šlapák - hození pálky na stůl Dusík - vulgární výraz Foff - hození pálky na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Oliva Vladimír
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34686:657SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Černota Filip
Strejc Filip
 
 
-5684 3110
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
-979-4-62311
3.Přistál TomášZlámal Jaromír9-83-6-72312
4.Čopián OndřejŠtepka Miroslav55-12-973222
5.Bělohlávek DominikStrejc Filip910-96 3132
6.Štrof VojtěchČernota Filip948  3042
7.Čopián OndřejZlámal Jaromír-7-1-3  0343
8.Bělohlávek DominikŠtepka Miroslav7-7-9-9 1344
9.Štrof VojtěchStrejc Filip782  3054
10.Přistál TomášČernota Filip-85-6-5 1355
11.Bělohlávek DominikZlámal Jaromír-4-6-8  0356
12.Štrof VojtěchŠtepka Miroslav744  3066
13.Přistál TomášStrejc Filip-811-9-8 1367
14.Čopián OndřejČernota Filip7810  3077
15.Štrof VojtěchZlámal Jaromír-1066-5-102378
16.Přistál Tomᚊtepka Miroslav7-10-910103288
17.Čopián OndřejStrejc Filip-9-1074113298
18.Bělohlávek DominikČernota Filip710-6-6932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přistál Tomáš13Zlámal Jaromír40
Čopián Ondřej31Štepka Miroslav13
Bělohlávek Dominik22Strejc Filip13
Štrof Vojtěch31Černota Filip13
Strejc - žlutá karta - hozená pálka Černota - žlutá karta - hozená pálka na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9426:298TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Karel
Liška Libor
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
7811  3010
2.Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
8104  3020
3.Karásek KarelPinka Jan-585-8-82321
4.Klos PatrikLev Lukáš7-7109 3131
5.Holaň PavelHervert Josef5-933 3141
6.Liška LiborTschakert Tomáš661  3051
7.Klos PatrikPinka Jan-97610 3161
8.Holaň PavelLev Lukáš4-467 3171
9.Liška LiborHervert Josef494  3081
10.Karásek KarelTschakert TomášWO    3091
11.Holaň PavelPinka Jan614-11-3932101
12.Liška LiborLev Lukáš5-10125 31  
13.Karásek KarelHervert Josef         
14.Klos PatrikTschakert Tomáš         
15.Liška LiborPinka Jan         
16.Karásek KarelLev Lukáš         
17.Klos PatrikHervert Josef         
18.Holaň PavelTschakert Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karásek Karel01Pinka Jan12
Klos Patrik20Lev Lukáš02
Holaň Pavel30Hervert Josef02
Liška Libor20Tschakert Tomáš01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bednář Otakar
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9432:317SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
89-9-1093210
2.Lokaj Roman
Škopec Oliver
 
 
Březovský Petr
Hobl Lukáš
 
 
-10-1011-8 1311
3.Rozínek VojtěchHobl Lukáš1276  3021
4.Škopec OliverGavlas Petr-99138 3131
5.Lokaj RomanŽaloudík Jan1124  3041
6.Karabec IvanBřezovský Petr4710  3051
7.Škopec OliverHobl Lukáš-9-5-8  0352
8.Lokaj RomanGavlas Petr1016  3062
9.Karabec IvanŽaloudík Jan797  3072
10.Rozínek VojtěchBřezovský Petr592  3082
11.Lokaj RomanHobl Lukáš834  3092
12.Karabec IvanGavlas Petr257  30102
13.Rozínek VojtěchŽaloudík Jan         
14.Škopec OliverBřezovský Petr         
15.Karabec IvanHobl Lukáš         
16.Rozínek VojtěchGavlas Petr         
17.Škopec OliverŽaloudík Jan         
18.Lokaj RomanBřezovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínek Vojtěch20Hobl Lukáš12
Škopec Oliver11Gavlas Petr03
Lokaj Roman30Žaloudík Jan02
Karabec Ivan30Březovský Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35434:528SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-2-4-2  0301
2.Černota Filip
Strejc Filip
 
 
Schwarzer Antonín
Průša David
 
 
-95-79-92302
3.Strejc FilipObešlo Marek-1-69-13 1303
4.Černota FilipSchwarzer Antonín-3-55-7 1304
5.Štepka MiroslavMálek Tomáš6-59-883214
6.Zlámal JaromírPrůša David-5-162333224
7.Černota FilipObešlo Marek-4-7-3  0325
8.Štepka MiroslavSchwarzer Antonín-5-12-11  0326
9.Zlámal JaromírMálek Tomáš-5-375-182327
10.Strejc FilipPrůša David-96710 3137
11.Štepka MiroslavObešlo Marek7-4-9-9 1338
12.Zlámal JaromírSchwarzer Antonín926  3048
13.Strejc FilipMálek Tomáš-9-6-8  0349
14.Černota FilipPrůša DavidWO    03410
15.Zlámal JaromírObešlo Marek         
16.Strejc FilipSchwarzer Antonín         
17.Černota FilipMálek Tomáš         
18.Štepka MiroslavPrůša David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strejc Filip12Obešlo Marek30
Černota Filip02Schwarzer Antonín21
Štepka Miroslav12Málek Tomáš21
Zlámal Jaromír21Průša David02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Chadima Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Honzálek Petr
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17482:417TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Marek David
 
 
Skála Radek
Šmerda Marek
 
 
10102  3010
2.Kadlček Michal
Janča Miroslav
 
 
Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
-4-5-8  0311
3.Kanta FrantišekHandl Petr710-8-1053221
4.Kadlček MichalŽoldoš Petr-10-8-5  0322
5.Janča MiroslavŠmerda Marek-1349-993232
6.Marek DavidSkála Radek1059  3042
7.Kadlček MichalHandl Petr9-569 3152
8.Janča MiroslavŽoldoš Petr-97-8-5 1353
9.Marek DavidŠmerda Marek496  3063
10.Kanta FrantišekSkála Radek358  3073
11.Janča MiroslavHandl Petr-7-58-7 1374
12.Marek DavidŽoldoš Petr758  3084
13.Kanta FrantišekŠmerda Marek384  3094
14.Kadlček MichalSkála Radek997  30104
15.Marek DavidHandl Petr         
16.Kanta FrantišekŽoldoš Petr         
17.Kadlček MichalŠmerda Marek         
18.Janča MiroslavSkála Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kanta František30Handl Petr12
Kadlček Michal21Žoldoš Petr21
Janča Miroslav12Šmerda Marek03
Marek David30Skála Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Slavík Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36630:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
6-9-77-62301
2.Šlapák Miloš
Foff Lukáš
 
 
Přistál Tomáš
Gregořica Radek
 
 
95-96 3111
3.Šlapák MilošŠtrof Vojtěch-9109-383221
4.Bárta DanielPřistál Tomáš-5-7-11  0322
5.Bittner MichalGregořica Radek468  3032
6.Foff LukášČopián Ondřej-11478 3142
7.Bárta DanielŠtrof Vojtěch-7-9-3  0343
8.Bittner MichalPřistál Tomáš-88-13-7 1344
9.Foff LukášGregořica Radek710-87 3154
10.Šlapák MilošČopián Ondřej410-58 3164
11.Bittner MichalŠtrof Vojtěch-5-4-7  0365
12.Foff LukášPřistál Tomáš91110  3075
13.Šlapák MilošGregořica Radek-5653 3185
14.Bárta DanielČopián Ondřej-99-9-9 1386
15.Foff Lukᚊtrof Vojtěch-510-3-7 1387
16.Šlapák MilošPřistál Tomáš-10-3-7  0388
17.Bárta DanielGregořica Radek9-8-8983298
18.Bittner MichalČopián Ondřej10-10-9-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapák Miloš31Štrof Vojtěch31
Bárta Daniel13Přistál Tomáš31
Bittner Michal13Gregořica Radek04
Foff Lukáš31Čopián Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Mazur Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23553:525TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
47-711 3110
2.Liška Libor
Koldas Tomáš
 
 
Lokaj Roman
Mikolašík Michal
 
 
8710  3020
3.Koldas TomášKarabec Ivan-11-9-8  0321
4.Klos PatrikRozínek Vojtěch610-6-493231
5.Holaň PavelMikolašík Michal8-8-8-8 1332
6.Liška LiborLokaj Roman1088  3042
7.Klos PatrikKarabec Ivan8-9-8963252
8.Holaň PavelRozínek Vojtěch898  3062
9.Liška LiborMikolašík Michal-8-8127-92363
10.Koldas TomášLokaj Roman8109  3073
11.Holaň PavelKarabec Ivan-37-9-2 1374
12.Liška LiborRozínek Vojtěch716  3084
13.Koldas TomášMikolašík Michal-2-37-4 1385
14.Klos PatrikLokaj Roman6-555 3195
15.Liška LiborKarabec Ivan8-86-12932105
16.Koldas TomášRozínek Vojtěch1112-7-8 22  
17.Klos PatrikMikolašík Michal         
18.Holaň PavelLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koldas Tomáš12Karabec Ivan22
Klos Patrik30Rozínek Vojtěch03
Holaň Pavel12Mikolašík Michal30
Liška Libor31Lokaj Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ChebVrchní
rozhodčí:
Volf Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Gavlas Anton
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová 14, Cheb, vchod od parku na západní straně objektuRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:32665:650KST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-67-101143210
2.Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
-6-5-10  0311
3.Gavlas PetrPinka Jan-11-3-8  0312
4.Žaloudík JanLev Lukáš-1-59-9 1313
5.Hobl LukášTschakert Tomáš1157  3023
6.Polák MichalHervert Josef-7886 3133
7.Žaloudík JanPinka Jan-7-9-6  0334
8.Hobl LukášLev Lukáš14107  3044
9.Polák MichalTschakert Tomáš65-94 3154
10.Gavlas PetrHervert Josef-4-94963264
11.Hobl LukášPinka Jan-78-122-102365
12.Polák MichalLev Lukáš9610  3075
13.Gavlas PetrTschakert Tomáš-8109-11-82376
14.Žaloudík JanHervert Josef59-96 3186
15.Polák MichalPinka Jan-6-78883296
16.Gavlas PetrLev Lukáš-1110-79-62397
17.Žaloudík JanTschakert Tomáš-679-91232107
18.Hobl LukášHervert Josef-115   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gavlas Petr13Pinka Jan31
Žaloudík Jan22Lev Lukáš22
Hobl Lukáš21Tschakert Tomáš13
Polák Michal40Hervert Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:31391:487TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tymofieiev Oleksandr
Lapčík Ondřej
 
 
Korbel Richard
Pavlík Tibor
 
 
-68-7-6 1301
2.Novák David
Mikeska Jaroslav
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
-3-512-3 1302
3.Novák DavidKorbel Richard-6-79-4 1303
4.Mikeska JaroslavPavlík Tibor-4-6-5  0304
5.Lapčík OndřejWawrosz Pavel796  3014
6.Tymofieiev OleksandrPisarczyk Tomek10137  3024
7.Mikeska JaroslavKorbel Richard-99-6-8 1325
8.Lapčík OndřejPavlík Tibor-9-6-4  0326
9.Tymofieiev OleksandrWawrosz Pavel759  3036
10.Novák DavidPisarczyk Tomek-6-2-6  0337
11.Lapčík OndřejKorbel Richard7-9-89-102338
12.Tymofieiev OleksandrPavlík Tibor8-982 3148
13.Novák DavidWawrosz Pavel-6-1-4  0349
14.Mikeska JaroslavPisarczyk Tomek-5-9-6  03410
15.Tymofieiev OleksandrKorbel Richard         
16.Novák DavidPavlík Tibor         
17.Mikeska JaroslavWawrosz Pavel         
18.Lapčík OndřejPisarczyk Tomek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák David03Korbel Richard30
Mikeska Jaroslav03Pavlík Tibor21
Lapčík Ondřej12Wawrosz Pavel12
Tymofieiev Oleksandr30Pisarczyk Tomek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mocek Jaromír
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18526:449SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapčík Ondřej
Brhel Richard
 
 
Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
-11-1038-72301
2.Mikeska Jaroslav
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
883  3011
3.Hasil TomášHobl Lukáš-55-710-92312
4.Tymofieiev OleksandrŽaloudík Jan-9-95383222
5.Lapčík OndřejGavlas Petr1069  3032
6.Zajíc MiroslavBřezovský Petr588  3042
7.Tymofieiev OleksandrHobl Lukáš11-758 3152
8.Lapčík OndřejŽaloudík Jan9-8129 3162
9.Zajíc MiroslavGavlas Petr57-103 3172
10.Hasil TomášBřezovský Petr65-57 3182
11.Lapčík OndřejHobl Lukáš11-9-97-62383
12.Zajíc MiroslavŽaloudík Jan573  3093
13.Hasil TomášGavlas PetrWO    0394
14.Tymofieiev OleksandrBřezovský Petr767  30104
15.Zajíc MiroslavHobl Lukáš         
16.Hasil Tomᚎaloudík Jan         
17.Tymofieiev OleksandrGavlas Petr         
18.Lapčík OndřejBřezovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hasil Tomáš11Hobl Lukáš21
Tymofieiev Oleksandr30Žaloudík Jan03
Lapčík Ondřej21Gavlas Petr02
Zajíc Miroslav30Březovský Petr03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Blucha Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:28589:553TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Richard
Pavlík Tibor
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
115-711 3110
2.Pisarczyk Tomek
Revay Radomír
 
 
Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
9-7-7-10 1311
3.Korbel RichardPinka Jan-15109-9-72312
4.Revay RadomírLev Lukáš-3-3-8  0313
5.Pisarczyk TomekTschakert Tomáš-1077-763223
6.Pavlík TiborHervert Josef1011-125 3133
7.Revay RadomírPinka Jan9-9-3-11 1334
8.Pisarczyk TomekLev Lukáš-6-5-9  0335
9.Pavlík TiborTschakert Tomáš66-63 3145
10.Korbel RichardHervert Josef-8143 3155
11.Pisarczyk TomekPinka Jan-2108-563265
12.Pavlík TiborLev Lukáš88-46 3175
13.Korbel RichardTschakert Tomáš447  3085
14.Wawrosz PavelHervert Josef-763-1083295
15.Pavlík TiborPinka Jan-9-796532105
16.Korbel RichardLev Lukáš10-129  21  
17.Wawrosz PavelTschakert Tomáš         
18.Pisarczyk TomekHervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korbel Richard21Pinka Jan22
Revay Radomír02Lev Lukáš21
Pisarczyk Tomek21Tschakert Tomáš03
Pavlík Tibor40Hervert Josef03
Wawrosz Pavel10   
ŽK: Wawrosz Pavel- hození rakety na stůl ŽK: Korbel Richard- kopnutí nohou do zdi tělocvičny



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Kubový Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Hubač Martin
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38525:611TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
Karásek Karel
Liška Libor
 
 
66-87 3110
2.Strejc Filip
Černota Filip
 
 
Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
7-7-107-52311
3.Strejc FilipLiška Libor-1-7-8  0312
4.Černota FilipHolaň Pavel-76-310-32313
5.Štepka MiroslavKlos Patrik6-4710 3123
6.Zlámal JaromírKarásek Karel-5611-9113233
7.Černota FilipLiška Libor-4-7-5  0334
8.Štepka MiroslavHolaň Pavel-7-4-5  0335
9.Zlámal JaromírKlos Patrik8-96-753245
10.Strejc FilipKarásek Karel2118  3055
11.Štepka MiroslavLiška Libor69-3-783265
12.Zlámal JaromírHolaň Pavel-988-4-82366
13.Strejc FilipKlos Patrik-7-5-5  0367
14.Černota FilipKarásek Karel-7-3-6  0368
15.Zlámal JaromírLiška Libor11-9-11-7 1369
16.Strejc FilipHolaň Pavel-9-8-7  03610
17.Černota FilipKlos Patrik         
18.Štepka MiroslavKarásek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strejc Filip13Liška Libor31
Černota Filip03Holaň Pavel40
Štepka Miroslav21Klos Patrik12
Zlámal Jaromír22Karásek Karel12
Část utkání navštívil a shlédnul p. Drozda



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:22598:492SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Rozínek Vojtěch
Boháč Jan
 
 
554  3010
2.Schwarzer Antonín
Dusík Stanislav
 
 
Lokaj Roman
Škopec Oliver
 
 
38-85 3120
3.Schwarzer AntonínRozínek Vojtěch137-6-6-62321
4.Obešlo MarekBoháč Jan-9238 3131
5.Málek Tomᚊkopec Oliver-109-97103241
6.Dusík StanislavLokaj Roman-59-59-122342
7.Obešlo MarekRozínek Vojtěch48-117 3152
8.Málek TomášBoháč Jan752  3062
9.Dusík StanislavŠkopec Oliver-13-1187-32363
10.Schwarzer AntonínLokaj Roman-6-77963273
11.Málek TomášRozínek Vojtěch-836-8-72374
12.Dusík StanislavBoháč Jan-97311 3184
13.Schwarzer AntonínŠkopec Oliver-69-8383294
14.Obešlo MarekLokaj Roman623  30104
15.Dusík StanislavRozínek Vojtěch65   20  
16.Schwarzer AntonínBoháč Jan         
17.Obešlo MarekŠkopec Oliver         
18.Málek TomášLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schwarzer Antonín21Rozínek Vojtěch21
Obešlo Marek30Boháč Jan03
Málek Tomáš21Škopec Oliver12
Dusík Stanislav12Lokaj Roman12
ŽK - Dusík Stanislav - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Myšková Klára
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Radiměřská Marie
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18493:417TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Marek David
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
975  3010
2.Kadlček Michal
Janča Miroslav
 
 
Bittner Michal
Lučan Martin
 
 
4-8-9-6 1311
3.Kadlček MichalFoff Lukáš8514  3021
4.Marek DavidŠlapák Miloš-4741 3131
5.Janča MiroslavBittner Michal-47-76-72332
6.Kanta FrantišekLučan Martin-968-953242
7.Marek DavidFoff Lukáš-87119 3152
8.Janča MiroslavŠlapák Miloš986  3062
9.Kanta FrantišekBittner Michal78-45 3172
10.Kadlček MichalLučan Martin-711-8493282
11.Janča MiroslavFoff Lukáš-4-4-7  0383
12.Kanta FrantišekŠlapák Miloš24-73 3193
13.Kadlček MichalBittner Michal5-978 31103
14.Marek DavidLučan Martin         
15.Kanta FrantišekFoff Lukáš         
16.Kadlček MichalŠlapák Miloš         
17.Marek DavidBittner Michal         
18.Janča MiroslavLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlček Michal30Foff Lukáš12
Marek David20Šlapák Miloš03
Janča Miroslav12Bittner Michal12
Kanta František30Lučan Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Bednářová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30569:547nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Šmerda Marek
 
 
Přistál Tomáš
Gregořica Radek
 
 
-9-10-9  0301
2.Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
48-74 3111
3.Sigmund IvoŠtrof Vojtěch7-8-5-6 1312
4.Žoldoš PetrPřistál Tomáš11-6-4-7 1313
5.Šmerda MarekČopián Ondřej-9-7-9  0314
6.Handl PetrGregořica Radek9610  3024
7.Žoldoš PetrŠtrof Vojtěch-2-5-8  0325
8.Šmerda MarekPřistál Tomáš-102-5-8 1326
9.Handl PetrČopián Ondřej478  3036
10.Sigmund IvoGregořica Radek9-93-9-72337
11.Šmerda MarekŠtrof Vojtěch105-75 3147
12.Handl PetrPřistál Tomáš101-17 3157
13.Sigmund IvoČopián Ondřej-5-3-9  0358
14.Žoldoš PetrGregořica Radek757  3068
15.Handl PetrŠtrof Vojtěch797  3078
16.Sigmund IvoPřistál Tomáš-6-58-6 1379
17.Žoldoš PetrČopián Ondřej798  3089
18.Šmerda MarekGregořica Radek515  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sigmund Ivo04Štrof Vojtěch22
Žoldoš Petr22Přistál Tomáš31
Šmerda Marek22Čopián Ondřej22
Handl Petr40Gregořica Radek13
ŽK - zápas č. 13 Sigmund Ivo - kopnutí do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Novák David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28626:574SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Jaroslav
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
8-10811 3110
2.Zajíc Miroslav
Lapčík Ondřej
 
 
Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
33-77 3120
3.Tymofieiev OleksandrPinka Jan44-69 3130
4.Mikeska JaroslavLev Lukáš-72-5-8 1331
5.Lapčík OndřejTschakert Tomáš-7-4-7  0332
6.Zajíc MiroslavHervert Josef1016  3042
7.Mikeska JaroslavPinka Jan10-48-7-32343
8.Lapčík OndřejLev Lukáš-10-897-32344
9.Zajíc MiroslavTschakert Tomáš10514  3054
10.Tymofieiev OleksandrHervert Josef946  3064
11.Lapčík OndřejPinka Jan11-9-51393274
12.Zajíc MiroslavLev Lukáš-9-11-7  0375
13.Tymofieiev OleksandrTschakert Tomáš2-7-6743285
14.Mikeska JaroslavHervert Josef-87-73-52386
15.Zajíc MiroslavPinka Jan4-976 3196
16.Tymofieiev OleksandrLev Lukáš-12-9812832106
17.Mikeska JaroslavTschakert Tomáš-665-8 22  
18.Lapčík OndřejHervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tymofieiev Oleksandr40Pinka Jan13
Mikeska Jaroslav03Lev Lukáš31
Lapčík Ondřej12Tschakert Tomáš12
Zajíc Miroslav31Hervert Josef12
ŽK - Lapčík Ondřej (SKST Hodonín) - udeření raketou do země



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:KST ChebRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:14438:370TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Richard
Pavlík Tibor
 
 
Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
886  3010
2.Revay Radomír
Pisarczyk Tomek
 
 
Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
974  3020
3.Revay RadomírHobl Lukáš-5-9-4  0321
4.Pisarczyk TomekŽaloudík Jan8-495 3131
5.Pavlík TiborGavlas Petr11117  3041
6.Korbel RichardBřezovský Petr444  3051
7.Pisarczyk TomekHobl Lukáš-5-3-4  0352
8.Pavlík TiborŽaloudík Jan-7443 3162
9.Korbel RichardGavlas Petr6-757 3172
10.Revay RadomírBřezovský Petr-111199 3182
11.Pavlík TiborHobl Lukáš-11-1296113292
12.Korbel RichardŽaloudík Jan-1194-7532102
13.Revay RadomírGavlas Petr         
14.Pisarczyk TomekBřezovský Petr         
15.Korbel RichardHobl Lukáš         
16.Revay RadomírŽaloudík Jan         
17.Pisarczyk TomekGavlas Petr         
18.Pavlík TiborBřezovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Revay Radomír11Hobl Lukáš21
Pisarczyk Tomek11Žaloudík Jan03
Pavlík Tibor30Gavlas Petr02
Korbel Richard30Březovský Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Hubač Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kubový Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16525:348AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Černota Filip
 
 

 
 
WO    3010
2.Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
Rozínek Vojtěch
Boháč Jan
 
 
556  3020
3.Štepka MiroslavRozínek Vojtěch6-9810 3130
4.Černota FilipBoháč Jan-13-4-9  0331
5.Strejc FilipŠkopec Oliver-67-9-8 1332
6.Zlámal JaromírWO    3042
7.Černota FilipRozínek Vojtěch-8-669-102343
8.Strejc FilipBoháč Jan6-63-1473253
9.Zlámal JaromírŠkopec Oliver8910  3063
10.Štepka MiroslavWO    3073
11.Strejc FilipRozínek Vojtěch711-107 3183
12.Zlámal JaromírBoháč Jan1035  3093
13.Štepka MiroslavŠkopec Oliver4-75-3-132394
14.Černota FilipWO    30104
15.Zlámal JaromírRozínek Vojtěch         
16.Štepka MiroslavBoháč Jan         
17.Černota FilipŠkopec Oliver         
18.Strejc Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štepka Miroslav11Rozínek Vojtěch12
Černota Filip02Boháč Jan12
Strejc Filip21Škopec Oliver21
Zlámal Jaromír20   
WO40WO04
Žlutá karta zápas č. 3 - Rozínek hození rakety po zápase



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23557:481SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
Karásek Karel
Liška Libor
 
 
7-5610 3110
2.Schwarzer Antonín
Dusík Stanislav
 
 
Klos Patrik
Holaň Pavel
 
 
-5-9-7  0311
3.Málek TomášLiška Libor79-46 3121
4.Dusík StanislavKlos Patrik-913-610-52322
5.Schwarzer AntonínHolaň Pavel-6-593-152323
6.Obešlo MarekKarásek KarelWO    3033
7.Dusík StanislavLiška Libor588  3043
8.Schwarzer AntonínKlos Patrik4-58-673253
9.Obešlo MarekHolaň Pavel1051  3063
10.Málek TomášKarásek KarelWO    3073
11.Schwarzer AntonínLiška Libor-9665 3183
12.Obešlo MarekKlos Patrik-13-12-6  0384
13.Málek TomášHolaň Pavel7-2-6-4 1385
14.Dusík StanislavKarásek Karel109-3-9153295
15.Obešlo MarekLiška Libor7-6104 31105
16.Málek TomášKlos Patrik         
17.Dusík StanislavHolaň Pavel         
18.Schwarzer AntonínKarásek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Málek Tomáš11Liška Libor04
Dusík Stanislav21Klos Patrik21
Schwarzer Antonín21Holaň Pavel21
Obešlo Marek21Karásek Karel01
WO20WO02
Holáň (ŽK) nevhodné výkřiky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorováVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:Myšková Klára
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Střítežský Vlastimil
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:22613:512TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Marek David
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
-9-778-102301
2.Kadlček Michal
Janča Miroslav
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
-855-9-92302
3.Kadlček MichalŠtrof Vojtěch-859-6-72303
4.Kanta FrantišekPřistál Tomáš-10-6-6  0304
5.Janča MiroslavČopián Ondřej9611  3014
6.Marek DavidBělohlávek Dominik557  3024
7.Kanta FrantišekŠtrof Vojtěch811-5-9113234
8.Janča MiroslavPřistál Tomáš-688-7-82335
9.Marek DavidČopián Ondřej315  3045
10.Kadlček MichalBělohlávek Dominik439  3055
11.Janča MiroslavŠtrof Vojtěch-49-107-52356
12.Marek DavidPřistál Tomáš48-98 3166
13.Kadlček MichalČopián Ondřej-66711 3176
14.Kanta FrantišekBělohlávek Dominik995  3086
15.Marek DavidŠtrof Vojtěch521  3096
16.Kadlček MichalPřistál Tomáš7610  30106
17.Kanta FrantišekČopián Ondřej         
18.Janča MiroslavBělohlávek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadlček Michal31Štrof Vojtěch22
Kanta František21Přistál Tomáš22
Janča Miroslav12Čopián Ondřej03
Marek David40Bělohlávek Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bednářová Lenka
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20570:481TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Šmerda Marek
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
-958-6-72301
2.Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
Bittner Michal
Lučan Martin
 
 
522  3011
3.Žoldoš PetrŠlapák Miloš89-5-10103221
4.Sigmund IvoFoff Lukáš8-4-6-8 1322
5.Šmerda MarekBittner Michal1176  3032
6.Handl PetrLučan Martin377  3042
7.Sigmund IvoŠlapák Miloš-145-11-8 1343
8.Šmerda MarekFoff Lukáš-8-77-9 1344
9.Handl PetrBittner Michal655  3054
10.Žoldoš PetrLučan Martin-78-65113264
11.Šmerda MarekŠlapák Miloš6-89-9-42365
12.Handl PetrFoff Lukáš766  3075
13.Žoldoš PetrBittner Michal1193  3085
14.Sigmund IvoLučan Martin7-8911 3195
15.Handl PetrŠlapák Miloš856  30105
16.Žoldoš PetrFoff Lukáš         
17.Sigmund IvoBittner Michal         
18.Šmerda MarekLučan Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žoldoš Petr30Šlapák Miloš22
Sigmund Ivo12Foff Lukáš21
Šmerda Marek12Bittner Michal03
Handl Petr40Lučan Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18537:353DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Michal
Lučan Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Šlapák Miloš
Foff Lukáš
 
 
Tymofieiev Oleksandr
Mikeska Jaroslav
 
 
-52-10-10 1311
3.Bittner MichalTymofieiev Oleksandr7-6-7-7 1312
4.Šlapák MilošRůžička Filip435  3022
5.Foff LukášMikeska Jaroslav468  3032
6.Lučan MartinWO    3042
7.Šlapák MilošTymofieiev Oleksandr7-7-108-102343
8.Foff LukášRůžička Filip957  3053
9.Lučan MartinMikeska Jaroslav6-6-9-7 1354
10.Bittner MichalWO    3064
11.Foff LukášTymofieiev Oleksandr-10-9710113274
12.Lučan MartinRůžička Filip-7-6-13  0375
13.Bittner MichalMikeska Jaroslav374  3085
14.Šlapák MilošWO    3095
15.Lučan MartinTymofieiev Oleksandr8-1077 31105
16.Bittner MichalRůžička Filip9-978 31  
17.Šlapák MilošMikeska Jaroslav         
18.Foff Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bittner Michal11Tymofieiev Oleksandr22
Šlapák Miloš11Růžička Filip12
Foff Lukáš30Mikeska Jaroslav12
Lučan Martin12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Slavík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Absolon Martin
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19520:404SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Pavlík Tibor
Korbel Richard
 
 
9-7-11623210
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Revay Radomír
Pisarczyk Tomek
 
 
-56-6383220
3.Štrof VojtěchKorbel Richard877  3030
4.Přistál TomášPavlík Tibor-1087-483240
5.Bělohlávek DominikPisarczyk Tomek-108109 3150
6.Čopián OndřejRevay Radomír-996-8-82351
7.Přistál TomášKorbel Richard553  3061
8.Bělohlávek DominikPavlík Tibor-5-4-9  0362
9.Čopián OndřejPisarczyk Tomek5145  3072
10.Štrof VojtěchRevay RadomírWO    3082
11.Bělohlávek DominikKorbel Richard-4-7-9  0383
12.Čopián OndřejPavlík Tibor-11-1199-22384
13.Štrof VojtěchPisarczyk Tomek182  3094
14.Přistál TomášRevay RadomírWO    30104
15.Čopián OndřejKorbel Richard         
16.Štrof VojtěchPavlík Tibor         
17.Přistál TomášPisarczyk Tomek         
18.Bělohlávek DominikRevay Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štrof Vojtěch20Korbel Richard12
Přistál Tomáš20Pavlík Tibor21
Bělohlávek Dominik12Pisarczyk Tomek03
Čopián Ondřej12Revay Radomír10
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Mazur Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31646:639TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Karel
Liška Libor
 
 
Janča Miroslav
Kadlček Michal
 
 
7-8-8953210
2.Holaň Pavel
Klos Patrik
 
 
Kanta František
Marek David
 
 
7-7-7-8 1311
3.Liška LiborMarek David899  3021
4.Klos PatrikKadlček Michal-7-1-10  0322
5.Holaň PavelKanta František5-4-2-12 1323
6.Karásek KarelJanča Miroslav-839-3-62324
7.Klos PatrikMarek David88-86 3134
8.Holaň PavelKadlček Michal11108  3044
9.Onderka FrantišekKanta František7-78-7-102345
10.Liška LiborJanča Miroslav10-10126 3155
11.Holaň PavelMarek David-8-8-4  0356
12.Onderka FrantišekKadlček Michal-4-711-4 1357
13.Liška LiborKanta František-71031 3167
14.Klos PatrikJanča Miroslav624  3077
15.Onderka FrantišekMarek David98-5-6103287
16.Liška LiborKadlček Michal89-7-6-42388
17.Klos PatrikKanta František10118  3098
18.Holaň PavelJanča Miroslav854  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Libor31Marek David13
Klos Patrik31Kadlček Michal31
Holaň Pavel22Kanta František22
Karásek Karel01Janča Miroslav13
Onderka František12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Karel Štrbík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Radek Siwiec
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:34Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25586:513SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lokaj Roman
Mikolašík Michal
 
 
Sigmund Ivo
Skála Radek
 
 
8-88-9-152301
2.Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
Štofka Filip
Handl Petr
 
 
8-105-493211
3.Mikolašík MichalHandl Petr-847-7-72312
4.Lokaj RomanSkála Radek-3-6-9  0313
5.Rozínek VojtěchSigmund Ivo-9979 3123
6.Karabec IvanŠtofka Filip558  3033
7.Lokaj RomanHandl Petr7-9-8-9 1334
8.Rozínek VojtěchSkála Radek-82-6963244
9.Karabec IvanSigmund Ivo776  3054
10.Mikolašík MichalŠtofka Filip-894-943264
11.Rozínek VojtěchHandl Petr-4-10-9  0365
12.Karabec IvanSkála Radek4-647 3175
13.Mikolašík MichalSigmund Ivo7-10109 3185
14.Lokaj RomanŠtofka Filip-5545 3195
15.Karabec IvanHandl Petr7113  30105
16.Mikolašík MichalSkála Radek         
17.Lokaj RomanSigmund Ivo         
18.Rozínek VojtěchŠtofka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikolašík Michal21Handl Petr31
Lokaj Roman12Skála Radek12
Rozínek Vojtěch21Sigmund Ivo03
Karabec Ivan40Štofka Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová 14, Cheb, vchod od parku na západní straně objektuRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34526:559AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Březovský Petr
 
 
Strejc Filip
Černota Filip
 
 
629  3010
2.Žaloudík Jan
Gavlas Petr
 
 
Zlámal Jaromír
Štepka Miroslav
 
 
-117-4-9 1311
3.Březovský PetrStrejc Filip-27-5-8 1312
4.Žaloudík JanČernota Filip-996-9-42313
5.Hobl LukášZlámal Jaromír73-127 3123
6.Gavlas PetrŠtepka Miroslav108-56 3133
7.Žaloudík JanStrejc Filip-55-91013243
8.Hobl LukášČernota Filip8113  3053
9.Gavlas PetrZlámal Jaromír-898-7-42354
10.Březovský PetrŠtepka Miroslav-7-7-11  0355
11.Hobl LukášStrejc Filip-5-10-11  0356
12.Gavlas PetrČernota Filip-10-10-11  0357
13.Březovský PetrZlámal Jaromír-4-6-6  0358
14.Žaloudík JanŠtepka Miroslav3-7-910-32359
15.Gavlas PetrStrejc Filip-9-588-423510
16.Březovský PetrČernota Filip-9-8-7  03  
17.Žaloudík JanZlámal Jaromír         
18.Hobl Lukᚊtepka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Březovský Petr03Strejc Filip31
Žaloudík Jan12Černota Filip21
Hobl Lukáš21Zlámal Jaromír21
Gavlas Petr13Štepka Miroslav21
hráč hostí Černota - žlutá karta hráč domácí Březovský - žlutá karta



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:39613:662SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
6-14-9-7 1301
2.Lev Lukáš
Hervert Josef
 
 
Schwarzer Antonín
Dusík Stanislav
 
 
-8-87583211
3.Lev LukášObešlo Marek-889-11-42312
4.Tschakert TomášSchwarzer Antonín-77-49-82313
5.Hervert JosefMálek Tomáš-8-6-8  0314
6.Pinka JanDusík Stanislav-6275 3124
7.Tschakert TomášObešlo Marek-11-6-3  0325
8.Hervert JosefSchwarzer Antonín-4879 3135
9.Pinka JanMálek Tomáš-4-98-8 1336
10.Lev LukášDusík Stanislav810-97 3146
11.Hervert JosefObešlo Marek-9-49-4 1347
12.Pinka JanSchwarzer Antonín8-6811 3157
13.Lev LukášMálek Tomáš-5-8-10  0358
14.Tschakert TomášDusík Stanislav410-85 3168
15.Pinka JanObešlo Marek58-10-10-52369
16.Lev LukášSchwarzer Antonín77-5-693279
17.Tschakert TomášMálek Tomáš-5-6-8  03710
18.Hervert JosefDusík Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lev Lukáš22Obešlo Marek40
Tschakert Tomáš13Schwarzer Antonín13
Hervert Josef12Málek Tomáš40
Pinka Jan22Dusík Stanislav03
ŽK Obešlo - odpálení míče po skončené výměně



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Foff Lukáš
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:41668:683TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
Pavlík Tibor
Korbel Richard
 
 
-8-8-5  0301
2.Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
Revay Radomír
Pisarczyk Tomek
 
 
6-9-9663211
3.Šlapák MilošKorbel Richard-99-83-32312
4.Lučan MartinPavlík Tibor-88-6-7 1313
5.Bittner MichalPisarczyk Tomek-8-87-3 1314
6.Foff LukášRevay Radomír2-6-5583224
7.Lučan MartinKorbel Richard-109-1-7 1325
8.Bittner MichalPavlík Tibor-11-9-9  0326
9.Foff LukášPisarczyk Tomek6710  3036
10.Šlapák MilošRevay Radomír7-4-7-5 1337
11.Bittner MichalKorbel Richard7-69-583247
12.Foff LukášPavlík Tibor-99-710-82348
13.Šlapák MilošPisarczyk Tomek59-111 3158
14.Lučan MartinRevay Radomír94-139 3168
15.Foff LukášKorbel Richard42-99 3178
16.Šlapák MilošPavlík Tibor-7-765-72379
17.Lučan MartinPisarczyk Tomek5-84-793289
18.Bittner MichalRevay Radomír-6-5-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapák Miloš13Korbel Richard22
Lučan Martin22Pavlík Tibor40
Bittner Michal13Pisarczyk Tomek13
Foff Lukáš31Revay Radomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová ChoceňVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Oliva Vladimír
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Slavík Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8411:246SK US Steinerová Choceň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Gregořica Radek
 
 

 
 
WO    3010
2.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Mikeska Jaroslav
Tymofieiev Oleksandr
 
 
-10-95-8 1311
3.Přistál TomášTymofieiev Oleksandr99-6-6103221
4.Štrof VojtěchRůžička Filip676  3031
5.Čopián OndřejMikeska Jaroslav-88-10393241
6.Gregořica RadekWO    3051
7.Štrof VojtěchTymofieiev Oleksandr-9669 3161
8.Čopián OndřejRůžička Filip495  3071
9.Gregořica RadekMikeska Jaroslav986  3081
10.Přistál TomášWO    3091
11.Čopián OndřejTymofieiev Oleksandr6124  30101
12.Gregořica RadekRůžička Filip5    10  
13.Přistál TomášMikeska Jaroslav         
14.Štrof Vojtěch         
15.Gregořica RadekTymofieiev Oleksandr         
16.Přistál TomášRůžička Filip         
17.Štrof VojtěchMikeska Jaroslav         
18.Čopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Přistál Tomáš10Tymofieiev Oleksandr03
Štrof Vojtěch20Růžička Filip02
Čopián Ondřej30Mikeska Jaroslav02
Gregořica Radek10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35745:737TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Martinko Tomáš
 
 
Sigmund Ivo
Skála Radek
 
 
777  3010
2.Liška Libor
Koldas Tomáš
 
 
Handl Petr
Štofka Filip
 
 
-497-6-92311
3.Martinko TomášHandl Petr-412-8-7 1312
4.Klos PatrikSigmund Ivo12-878 3122
5.Koldas TomášSkála Radek-9886 3132
6.Liška LiborŠtofka Filip688  3042
7.Klos PatrikHandl Petr8-1811-2-92343
8.Koldas TomášSigmund Ivo-10-7-3  0344
9.Liška LiborSkála Radek6-8109 3154
10.Martinko Tomᚊtofka Filip148-96 3164
11.Koldas TomášHandl Petr-56-710-102365
12.Liška LiborSigmund Ivo-105-8783275
13.Martinko TomášSkála Radek-4-118-2 1376
14.Klos PatrikŠtofka Filip-11477 3186
15.Liška LiborHandl Petr-7-914-5 1387
16.Martinko TomášSigmund Ivo6-13-10-11 1388
17.Klos PatrikSkála Radek-125-78103298
18.Koldas Tomᚊtofka Filip9-9-1181032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinko Tomáš13Handl Petr40
Klos Patrik31Sigmund Ivo22
Koldas Tomáš22Skála Radek13
Liška Libor31Štofka Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Radim Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Číž Rostislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1037:39695:717TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lokaj Roman
Mikolašík Michal
 
 
Kadlček Michal
Janča Miroslav
 
 
5-78-1043210
2.Karabec Ivan
Rozínek Vojtěch
 
 
Kanta František
Marek David
 
 
910-9-7103220
3.Mikolašík MichalKadlček Michal-3-10310-52321
4.Lokaj RomanMarek David-8-86-9 1322
5.Rozínek VojtěchKanta František-12-96793232
6.Karabec IvanJanča Miroslav867  3042
7.Lokaj RomanKadlček Michal-10-27-6 1343
8.Rozínek VojtěchMarek David-410-96-102344
9.Karabec IvanKanta František-9-579-112345
10.Mikolašík MichalJanča Miroslav-6938 3155
11.Rozínek VojtěchKadlček Michal4-39-5-22356
12.Karabec IvanMarek David8-686 3166
13.Mikolašík MichalKanta František62-3-10-72367
14.Lokaj RomanJanča Miroslav87-8-8-102368
15.Karabec IvanKadlček Michal-71098 3178
16.Mikolašík MichalMarek David159-7-3-72379
17.Lokaj RomanKanta František-10-6-6  03710
18.Rozínek VojtěchJanča Miroslav