Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Masák Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Žid Čeněk
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18524:429SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
Šablatura Michal
Šálený David
 
 
435  3010
2.Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
Vítovec Martin
Dusík Stanislav
 
 
99-87 3120
3.Gireth PavelDusík Stanislav-8-612-16 1321
4.Šilhán PetrVítovec Martin46-138 3131
5.Blinka MichalŠablatura Michal7-965 3141
6.Borůvka JakubŠálený David3411  3051
7.Šilhán PetrDusík Stanislav-7-8-6  0352
8.Blinka MichalVítovec Martin1027  3062
9.Borůvka JakubŠablatura Michal9-1197 3172
10.Gireth PavelŠálený David-7-971073282
11.Blinka MichalDusík Stanislav-10-6-9  0383
12.Borůvka JakubVítovec Martin348  3093
13.Gireth PavelŠablatura Michal-652-10-52394
14.Šilhán PetrŠálený David698  30104
15.Borůvka JakubDusík Stanislav         
16.Gireth PavelVítovec Martin         
17.Šilhán PetrŠablatura Michal         
18.Blinka MichalŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gireth Pavel12Dusík Stanislav30
Šilhán Petr21Vítovec Martin03
Blinka Michal21Šablatura Michal12
Borůvka Jakub30Šálený David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Perný Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Smetana Josef
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:943:35748:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda Martin
Borůvka Lukáš
 
 
Belopotočan Roman
Dráždil Roman
 
 
5-996 3110
2.Rakušan Ondřej
Pařízek Martin
 
 
Copák František
Pour Pavel ml.
 
 
-11765 3120
3.Jahoda MartinBelopotočan Roman7-4-78-12321
4.Rakušan OndřejCopák František-4-810-7 1322
5.Pařízek MartinDráždil Roman-885-9-92323
6.Borůvka LukášPour Pavel ml.137  3033
7.Rakušan OndřejBelopotočan Roman-7-665-92334
8.Pařízek MartinCopák František-4313-9-82335
9.Borůvka LukášDráždil Roman933  3045
10.Jahoda MartinPour Pavel ml.8-6-78-22346
11.Pařízek MartinBelopotočan Roman75-88 3156
12.Borůvka LukášCopák František54-9-983266
13.Jahoda MartinDráždil Roman-5-1185-142367
14.Rakušan OndřejPour Pavel ml.-6-7139-92368
15.Borůvka LukášBelopotočan Roman496  3078
16.Jahoda MartinCopák František-6-569103288
17.Rakušan OndřejDráždil Roman-1113-9-9 1389
18.Pařízek MartinPour Pavel ml.69-88 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jahoda Martin13Belopotočan Roman22
Rakušan Ondřej04Copák František22
Pařízek Martin22Dráždil Roman31
Borůvka Lukáš40Pour Pavel ml.22
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Lojka Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Prskavec Petr
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33390:481TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel
Čelikovský Jakub
 
 
Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
-66-3-5 1301
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Vilímek Miroslav
Sedláček Jan ml.
 
 
-697-6-92302
3.Kortus PavelMacela Petr-5-98-6 1303
4.Čelikovský JakubVilímek Miroslav-6-3-4  0304
5.Kortus FilipPostelt Tomáš-2-109-10 1305
6.Kortus Pavel ml.Sedláček Jan ml.476  3015
7.Čelikovský JakubMacela Petr-7-5-4  0316
8.Kortus FilipVilímek Miroslav-10-7-5  0317
9.Kortus Pavel ml.Postelt Tomáš65-97 3127
10.Kortus PavelSedláček Jan ml.6-5-9-10 1328
11.Kortus FilipMacela Petr-13-6-6  0329
12.Kortus Pavel ml.Vilímek Miroslav12-5-98103239
13.Kortus PavelPostelt Tomáš-7-5-9  03310
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kortus Pavel03Macela Petr30
Čelikovský Jakub02Vilímek Miroslav21
Kortus Filip03Postelt Tomáš21
Kortus Pavel ml.30Sedláček Jan ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeVrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Kaiml Petr
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Šimek Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:37518:588TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
-2-9-11  0301
2.Kunz Jaroslav
Šimek Marek
 
 
Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
-6889 3111
3.Kunz JaroslavVoňka Jakub-5-76-8 1312
4.Kaštánek PetrŠtrobl Rudolf-6-10-9  0313
5.Šimek MarekRýgl Vojtěch6-9-4-9 1314
6.Bauer MiroslavKalenský Jaroslav10-911-973224
7.Kaštánek PetrVoňka Jakub118-7-783234
8.Šimek MarekŠtrobl Rudolf-9748 3144
9.Bauer MiroslavRýgl Vojtěch-1276-10-122345
10.Kunz JaroslavKalenský Jaroslav-9-5-9  0346
11.Šimek MarekVoňka Jakub109-67 3156
12.Bauer MiroslavŠtrobl Rudolf-8-5-3  0357
13.Kunz JaroslavRýgl Vojtěch-4-9-11  0358
14.Kaštánek PetrKalenský Jaroslav-911-5-8 1359
15.Bauer MiroslavVoňka Jakub-9-17-3  03510
16.Kunz JaroslavŠtrobl Rudolf         
17.Kaštánek PetrRýgl Vojtěch         
18.Šimek MarekKalenský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kunz Jaroslav03Voňka Jakub22
Kaštánek Petr12Štrobl Rudolf21
Šimek Marek21Rýgl Vojtěch30
Bauer Miroslav13Kalenský Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Kubový Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Hubač Martin
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34428:527TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan ml.
Kuchař Jan
 
 
Hlaváček Tomáš
Marat Petr
 
 
-66-135-92301
2.Vajbar Michal
Juklík Tomáš
 
 
Hrnčiřík Jan
Thang Do Trong
 
 
-4-8-8  0302
3.Vajbar MichalMarat Petr-5-357-82303
4.Juklík TomášHrnčiřík Jan-7-8-3  0304
5.Kubát Jan ml.Hlaváček Tomáš-10-1112-1 1305
6.Kuchař JanThang Do Trong-579-9-32306
7.Juklík TomášMarat Petr79-9-533216
8.Kubát Jan ml.Hrnčiřík Jan10-88-4-82317
9.Kuchař JanHlaváček Tomáš895  3027
10.Vajbar MichalThang Do Trong-2-4-7  0328
11.Kubát Jan ml.Marat Petr9-8-81163238
12.Kuchař JanHrnčiřík Jan10-5-5-5 1339
13.Vajbar MichalHlaváček Tomáš-5-6-2  03310
14.Juklík TomášThang Do Trong         
15.Kuchař JanMarat Petr         
16.Vajbar MichalHrnčiřík Jan         
17.Juklík TomášHlaváček Tomáš         
18.Kubát Jan ml.Thang Do Trong         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vajbar Michal03Marat Petr12
Juklík Tomáš11Hrnčiřík Jan30
Kubát Jan ml.12Hlaváček Tomáš21
Kuchař Jan12Thang Do Trong20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kohoutek Karel
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7395:288ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
6108  3010
2.Pěnkava Luboš
Hořejší Radim
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
749  3020
3.Pěnkava LubošPetřík Aleš-1053-273230
4.Čamr FrantišekVaňásek Jiří97-510 3140
5.Miffek DanielHüttl Michal-10-115263250
6.Čížek JiříŠulc Martin877  3060
7.Hořejší RadimPetřík Aleš3-1568 3170
8.Miffek DanielVaňásek Jiří998  3080
9.Čížek JiříHüttl Michal4114  3090
10.Pěnkava LubošŠulc Martin48-87 31100
11.Miffek DanielPetřík Aleš         
12.Čížek JiříVaňásek Jiří         
13.Pěnkava LubošHüttl Michal         
14.Hořejší RadimŠulc Martin         
15.Čížek JiříPetřík Aleš         
16.Pěnkava LubošVaňásek Jiří         
17.Hořejší RadimHüttl Michal         
18.Miffek DanielŠulc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pěnkava Luboš20Petřík Aleš02
Čamr František10Vaňásek Jiří02
Miffek Daniel20Hüttl Michal02
Čížek Jiří20Šulc Martin02
Hořejší Radim10   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline