Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34430:534SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklík Tomáš
Lánský Jakub
 
 
Protiva Luboš
Šilhán Petr
 
 
-2-3-9  0301
2.Bartošek Vít
Kuchař Jan
 
 
Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
-9-108-7 1302
3.Bartošek VítBorůvka Jakub-6-6-3  0303
4.Juklík Tomᚊilhán Petr86-78 3113
5.Lánský JakubGireth Pavel-411-2-7 1314
6.Kuchař JanProtiva Luboš-67810 3124
7.Juklík TomášBorůvka Jakub-7-6-3  0325
8.Lánský JakubŠilhán Petr10-6-109-92326
9.Kuchař JanGireth Pavel8-5-3-4 1327
10.Bartošek VítProtiva Luboš76-8-1063237
11.Lánský JakubBorůvka Jakub-6-5-7  0338
12.Kuchař JanŠilhán Petr956  3048
13.Bartošek VítGireth Pavel-11-1210-7 1349
14.Juklík TomášProtiva Luboš-5-710-3 13410
15.Kuchař JanBorůvka Jakub         
16.Bartošek VítŠilhán Petr         
17.Juklík TomášGireth Pavel         
18.Lánský JakubProtiva Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartošek Vít12Borůvka Jakub30
Juklík Tomáš12Šilhán Petr12
Lánský Jakub03Gireth Pavel30
Kuchař Jan21Protiva Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Jareš Libor
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kohoutek Karel
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:28581:457nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miffek Daniel
Čížek Jiří
 
 
Borůvka Lukáš
Pařízek Martin
 
 
84-77 3110
2.Dolejší Stanislav
Čamr František
 
 

 
 
WO    3020
3.Miffek DanielBorůvka Lukáš-69-9-8 1321
4.Čamr FrantišekPařízek Martin-777-4-62322
5.Dolejší StanislavJahoda Martin-12-67-6 1323
6.Čížek JiříWO    3033
7.Čamr FrantišekBorůvka Lukáš-7-6-10  0334
8.Dolejší StanislavPařízek Martin-4-86-5 1335
9.Čížek JiříJahoda Martin493  3045
10.Miffek DanielWO    3055
11.Dolejší StanislavBorůvka Lukáš-6-8-7  0356
12.Čížek JiříPařízek Martin8118  3066
13.Miffek DanielJahoda Martin11-9-8-5 1367
14.Čamr FrantišekWO    3077
15.Čížek JiříBorůvka Lukáš-48-8-6 1378
16.Miffek DanielPařízek Martin694  3088
17.Čamr FrantišekJahoda Martin-8-59-7 1389
18.Dolejší StanislavWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Miffek Daniel12Borůvka Lukáš40
Čamr František03Pařízek Martin22
Dolejší Stanislav03Jahoda Martin31
Čížek Jiří21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5383:251TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčiřík Jan
Průša David
 
 
Kortus Pavel
Škopek Pavel
 
 
886  3010
2.Šedivý Zdeněk
Hlaváček Tomáš
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
8106  3020
3.Šedivý ZdeněkKortus Pavel ml.552  3030
4.Průša DavidKortus Filip4311  3040
5.Marat PetrŠkopek Pavel688  3050
6.Hrnčiřík JanKortus Pavel4311  3060
7.Průša DavidKortus Pavel ml.-5-64-9 1361
8.Marat PetrKortus Filip8-6410 3171
9.Hrnčiřík JanŠkopek Pavel1063  3081
10.Šedivý ZdeněkKortus Pavel295  3091
11.Marat PetrKortus Pavel ml.49-96 31101
12.Hrnčiřík JanKortus Filip3811  30  
13.Šedivý ZdeněkŠkopek Pavel         
14.Průša DavidKortus Pavel         
15.Hrnčiřík JanKortus Pavel ml.         
16.Šedivý ZdeněkKortus Filip         
17.Průša DavidŠkopek Pavel         
18.Marat PetrKortus Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šedivý Zdeněk20Kortus Pavel ml.12
Průša David11Kortus Filip02
Marat Petr30Škopek Pavel02
Hrnčiřík Jan20Kortus Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:Vojáček Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Štěpánek Tomáš
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39660:663TTC Libín Prachatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
-711-9553210
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
-8-7-6  0311
3.Vaňásek JiříŠimek Marek-9669 3121
4.Hüttl MichalBauer Miroslav-8-5-7  0322
5.Šulc MartinKaštánek Petr6-4-10963232
6.Petřík AlešHeinzl Lukáš291  3042
7.Hüttl MichalŠimek Marek-69-91383252
8.Šulc MartinBauer Miroslav-7-8-10  0353
9.Petřík AlešKaštánek Petr9-76-12-102354
10.Vaňásek JiříHeinzl Lukáš11103  3064
11.Šulc MartinŠimek Marek-10-3-8  0365
12.Petřík AlešBauer Miroslav-7-996-102366
13.Vaňásek JiříKaštánek Petr-75-48-72367
14.Hüttl MichalHeinzl Lukáš5-957 3177
15.Petřík AlešŠimek Marek-9-88-6 1378
16.Vaňásek JiříBauer Miroslav-7958 3188
17.Hüttl MichalKaštánek Petr-6-7-9  0389
18.Šulc MartinHeinzl Lukáš7-8-8-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňásek Jiří31Šimek Marek22
Hüttl Michal22Bauer Miroslav31
Šulc Martin13Kaštánek Petr31
Petřík Aleš13Heinzl Lukáš13
ŽK Bauer (Prachatice) ŽK Šulc (Čakovice) ŽK+ČK Šulc (Čakovice)



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Školník Luboš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Žák Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Černohorský Oldřich
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15433:341TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
Šablatura Michal
Vítovec Martin
 
 
6-9-74103210
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Krejcar Vilém
Šálený David
 
 
-4468 3120
3.Vilímek MiroslavVítovec Martin1236  3030
4.Postelt Tomᚊálený David679  3040
5.Sedláček Jan ml.Krejcar Vilém-11-5-8  0341
6.Macela PetrŠablatura Michal756  3051
7.Postelt TomášVítovec Martin727  3061
8.Sedláček Jan ml.Šálený David-5-67-8 1362
9.Macela PetrKrejcar Vilém935  3072
10.Vilímek MiroslavŠablatura MichalWO    3082
11.Sedláček Jan ml.Vítovec MartinWO    0383
12.Macela PetrŠálený David88-94 3193
13.Vilímek MiroslavKrejcar Vilém-85-83732103
14.Postelt Tomᚊablatura Michal         
15.Macela PetrVítovec Martin         
16.Vilímek MiroslavŠálený David         
17.Postelt TomášKrejcar Vilém         
18.Sedláček Jan ml.Šablatura Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilímek Miroslav20Vítovec Martin02
Postelt Tomáš20Šálený David12
Sedláček Jan ml.02Krejcar Vilém12
Macela Petr30Šablatura Michal01
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Antoš Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Pilňáček Jiří
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Frynta Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:33678:652TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Pour Pavel ml.
Belopotočan Roman
 
 
-9-8-5  0301
2.Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
-10649 3111
3.Štrobl RudolfBelopotočan Roman6-8-6-5 1312
4.Rýgl VojtěchDráždil Roman-9-91310-52313
5.Kalenský JaroslavPour Pavel ml.3-118-1173223
6.Voňka JakubChvátal Martin-55-77113233
7.Rýgl VojtěchBelopotočan Roman-11-412-8 1334
8.Kalenský JaroslavDráždil Roman9-766 3144
9.Voňka JakubPour Pavel ml.-7998 3154
10.Štrobl RudolfChvátal Martin674  3064
11.Kalenský JaroslavBelopotočan Roman10-6-88-62365
12.Voňka JakubDráždil Roman-8479 3175
13.Štrobl RudolfPour Pavel ml.-10-6-8  0376
14.Rýgl VojtěchChvátal Martin7-8510 3186
15.Voňka JakubBelopotočan Roman-6-97-8 1387
16.Štrobl RudolfDráždil Roman-10-861283297
17.Rýgl VojtěchPour Pavel ml.68-107 31107
18.Kalenský JaroslavChvátal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štrobl Rudolf22Belopotočan Roman40
Rýgl Vojtěch22Dráždil Roman13
Kalenský Jaroslav21Pour Pavel ml.13
Voňka Jakub31Chvátal Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline