Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:Lojka Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Duspiva Martin
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:31340:435SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel
Čelikovský Jakub
 
 
Šilhán Petr
Gireth Pavel
 
 
-8-9-6  0301
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Borůvka Jakub
Blinka Michal
 
 
-81049 3111
3.Kortus FilipBorůvka Jakub78-4-4-72312
4.Kortus PavelŠilhán Petr-3-5-3  0313
5.Čelikovský JakubBlinka Michal-3-76-4 1314
6.Kortus Pavel ml.Gireth Pavel6115  3024
7.Kortus PavelBorůvka Jakub-9-13-4  0325
8.Čelikovský JakubŠilhán Petr-9-6-4  0326
9.Kortus Pavel ml.Blinka Michal-9-47-6 1327
10.Kortus FilipGireth Pavel1033  3037
11.Čelikovský JakubBorůvka Jakub-3-6-5  0338
12.Kortus Pavel ml.Šilhán Petr-8-10-7  0339
13.Kortus FilipBlinka Michal-5-7-7  03310
14.Kortus PavelGireth Pavel-8    01  
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Filip12Borůvka Jakub30
Kortus Pavel02Šilhán Petr30
Čelikovský Jakub03Blinka Michal30
Kortus Pavel ml.12Gireth Pavel02
Kontrola komisaře 15:55 - 16:15 (Panský)



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:Bauer Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Václav
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:36481:524KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
Jahoda Martin
Brožík Karel
 
 
6-791 3110
2.Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
Borůvka Lukáš
Pařízek Martin
 
 
-103-7-5 1311
3.Bauer MiroslavBorůvka Lukáš-8-5-8  0312
4.Kaštánek PetrPařízek Martin10-5-9-9 1313
5.Heinzl LukášJahoda Martin-8-4-8  0314
6.Šimek MarekBrožík Karel-11-98353224
7.Kaštánek PetrBorůvka Lukáš-5-5-7  0325
8.Heinzl LukášPařízek Martin-4-63-4 1326
9.Šimek MarekJahoda Martin-7-3-6  0327
10.Bauer MiroslavBrožík Karel873  3037
11.Heinzl LukášBorůvka Lukáš-6-10-6  0338
12.Šimek MarekPařízek Martin13-9-4643248
13.Bauer MiroslavJahoda Martin74-86 3158
14.Kaštánek PetrBrožík Karel1061  3068
15.Šimek MarekBorůvka Lukáš-9-8-10  0369
16.Bauer MiroslavPařízek Martin-5-3-6  03610
17.Kaštánek PetrJahoda Martin         
18.Heinzl LukášBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bauer Miroslav22Borůvka Lukáš40
Kaštánek Petr12Pařízek Martin31
Heinzl Lukáš03Jahoda Martin21
Šimek Marek22Brožík Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Vyvadil Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:22579:555SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusík Stanislav
Šálený David
 
 
Kubát Jan ml.
Šenk Jakub
 
 
8-66-9-132301
2.Vítovec Martin
Šablatura Michal
 
 
Kuchař Jan
Bartošek Vít
 
 
-84-5-11 1302
3.Vítovec MartinKubát Jan ml.-47-3663212
4.Šálený DavidBartošek Vít959  3022
5.Šablatura MichalKuchař Jan-11877 3132
6.Dusík StanislavŠenk Jakub8413  3042
7.Šálený DavidKubát Jan ml.-8847 3152
8.Šablatura MichalBartošek Vít81115  3062
9.Dusík StanislavKuchař Jan-6-118-0 1363
10.Vítovec MartinŠenk Jakub11148  3073
11.Šablatura MichalKubát Jan ml.-911-97-52374
12.Dusík StanislavBartošek Vít-4-58-5 1375
13.Vítovec MartinKuchař Jan9113  3085
14.Šálený DavidŠenk Jakub596  3095
15.Dusík StanislavKubát Jan ml.6-3WO  1396
16.Vítovec MartinBartošek Vít1287  30106
17.Šálený DavidKuchař Jan         
18.Šablatura MichalŠenk Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vítovec Martin40Kubát Jan ml.22
Šálený David30Bartošek Vít13
Šablatura Michal21Kuchař Jan12
Dusík Stanislav13Šenk Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26606:531TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
Trajhan Miroslav
Čížek Jiří
 
 
-13776 3110
2.Pour Pavel ml.
Belopotočan Roman
 
 
Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
155  3020
3.Pour Pavel ml.Čížek Jiří-9-8-7  0321
4.Chvátal MartinČamr František46-511 3131
5.Dráždil RomanPěnkava Luboš10-876 3141
6.Belopotočan RomanTrajhan Miroslav778  3051
7.Chvátal MartinČížek Jiří-8-7-3  0352
8.Dráždil RomanČamr František6-775 3162
9.Belopotočan RomanPěnkava Luboš-3-876-122363
10.Pour Pavel ml.Trajhan Miroslav5-465 3173
11.Dráždil RomanČížek Jiří-10-1546-72374
12.Belopotočan RomanČamr František66-99 3184
13.Pour Pavel ml.Pěnkava Luboš-8-99-6 1385
14.Chvátal MartinTrajhan Miroslav10-8-9793295
15.Belopotočan RomanČížek Jiří-5-93-8 1396
16.Pour Pavel ml.Čamr František3510  30106
17.Chvátal MartinPěnkava Luboš         
18.Dráždil RomanTrajhan Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pour Pavel ml.22Čížek Jiří40
Chvátal Martin21Čamr František04
Dráždil Roman21Pěnkava Luboš21
Belopotočan Roman22Trajhan Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Kouřil Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Švachová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Žák Karel
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Černohorský Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:33429:523TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postelt Tomáš
Macela Petr
 
 
Hrnčiřík Jan
Hlaváček Tomáš
 
 
-6-8-7  0301
2.Vilímek Miroslav
Sedláček Jan ml.
 
 
Merta David
Novotný Petr
 
 
5106  3011
3.Vilímek MiroslavMerta David-4-12-8  0312
4.Sedláček Jan ml.Hlaváček Tomáš-10-7-10  0313
5.Postelt TomášNovotný Petr-38911 3123
6.Macela PetrHrnčiřík Jan-5-6-5  0324
7.Sedláček Jan ml.Merta David-1-8-6  0325
8.Postelt TomášHlaváček Tomáš-9-710-4 1326
9.Macela PetrNovotný Petr9611  3036
10.Vilímek MiroslavHrnčiřík Jan-4-3-6  0337
11.Postelt TomášMerta David-12-8-9  0338
12.Macela PetrHlaváček Tomáš117-59 3148
13.Vilímek MiroslavNovotný Petr99-119 3158
14.Sedláček Jan ml.Hrnčiřík Jan-6-78-10 1359
15.Macela PetrMerta David-10-10-7  03510
16.Vilímek MiroslavHlaváček Tomáš         
17.Sedláček Jan ml.Novotný Petr         
18.Postelt TomášHrnčiřík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilímek Miroslav12Merta David40
Sedláček Jan ml.03Hlaváček Tomáš21
Postelt Tomáš12Novotný Petr03
Macela Petr22Hrnčiřík Jan30
žlutá karta - Macela - nadávky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Křížek Matěj
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Voňka Karel ml.
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11446:323TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
Charamza Ondřej ml.
Charamza Ondřej st.
 
 
534  3010
2.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Melichar Jiří
Šulc Martin
 
 
-787-10-102311
3.Kalenský JaroslavMelichar Jiří-937-983221
4.Rýgl VojtěchCharamza Ondřej st.65-56 3131
5.Voňka JakubCharamza Ondřej ml.8710  3041
6.Štrobl RudolfŠulc Martin-952-733251
7.Rýgl VojtěchMelichar Jiří1059  3061
8.Voňka JakubCharamza Ondřej st.911-94 3171
9.Štrobl RudolfCharamza Ondřej ml.8-919 3181
10.Kalenský JaroslavŠulc Martin8-667 3191
11.Voňka JakubMelichar Jiří862  30101
12.Štrobl RudolfCharamza Ondřej st.         
13.Kalenský JaroslavCharamza Ondřej ml.         
14.Rýgl VojtěchŠulc Martin         
15.Štrobl RudolfMelichar Jiří         
16.Kalenský JaroslavCharamza Ondřej st.         
17.Rýgl VojtěchCharamza Ondřej ml.         
18.Voňka JakubŠulc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalenský Jaroslav20Melichar Jiří03
Rýgl Vojtěch20Charamza Ondřej st.02
Voňka Jakub30Charamza Ondřej ml.02
Štrobl Rudolf20Šulc Martin02
Delegovaný rozhodčí, stejně tak jako delegovaný náhradník, se omluvili. Jiného rozhodčího s licencí \\\\\\\"B\\\\\\\" se nepodařilo zajistit. Po domluvě obou vedoucích družstev byl řízením utkání dle čl. 338.03 pověřen Matěj Křížek - licence \\\\\\\"C\\\\\\\"

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline