Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37636:641SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčiřík Jan
Thang Do Trong
 
 
Gireth Pavel
Borůvka Jakub
 
 
-7579 3110
2.Novotný Petr
Průša David
 
 
Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
-8-848-82311
3.Novotný PetrBorůvka Jakub-2126-9-72312
4.Thang Do TrongŠilhán Petr6-10-5-9 1313
5.Hrnčiřík JanGireth Pavel10-11310 3123
6.Průša DavidBlinka Michal108-13-7-112324
7.Thang Do TrongBorůvka Jakub-7-10-9  0325
8.Hrnčiřík JanŠilhán Petr666  3035
9.Průša DavidGireth Pavel-10-129-4 1336
10.Novotný PetrBlinka Michal-12-7-4  0337
11.Hrnčiřík JanBorůvka Jakub-12877 3147
12.Průša DavidŠilhán Petr-1066-973257
13.Novotný PetrGireth Pavel-8-84973267
14.Thang Do TrongBlinka Michal-11-9513-82368
15.Průša DavidBorůvka Jakub-7-1-5  0369
16.Novotný PetrŠilhán Petr4-8-12-9 13610
17.Thang Do TrongGireth Pavel-8-99  12  
18.Hrnčiřík JanBlinka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr13Borůvka Jakub31
Thang Do Trong03Šilhán Petr22
Hrnčiřík Jan30Gireth Pavel12
Průša David13Blinka Michal30
ŽK - Thang Do Trong - kopnutí do stolu ŽK + ČK - Thang Do Trong - hození pálky do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:Dvořáková Anna
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Štěpánek Tomáš
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Žydel Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36526:563KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
Jahoda Martin
Borůvka Lukáš
 
 
-6-8-3  0301
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Pařízek Martin
Brožík Karel
 
 
843  3011
3.Vaňásek JiříJahoda Martin-77-104-112312
4.Hüttl MichalBorůvka Lukáš-2-5-7  0313
5.Šulc MartinPařízek Martin-9796 3123
6.Petřík AlešBrožík Karel6-106-463233
7.Hüttl MichalJahoda Martin-9-10-9  0334
8.Šulc MartinBorůvka Lukáš-4-5-13  0335
9.Petřík AlešPařízek Martin-910-99113245
10.Vaňásek JiříBrožík Karel3105  3055
11.Šulc MartinJahoda Martin9-9-6-6 1356
12.Petřík AlešBorůvka Lukáš9-11-11-8 1357
13.Vaňásek JiříPařízek Martin-8-4-6  0358
14.Hüttl MichalBrožík Karel5-1175 3168
15.Petřík AlešJahoda Martin-73-5-9 1369
16.Vaňásek JiříBorůvka Lukáš-9-4-5  03610
17.Hüttl MichalPařízek Martin-11-6   02  
18.Šulc MartinBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňásek Jiří13Jahoda Martin40
Hüttl Michal12Borůvka Lukáš40
Šulc Martin12Pařízek Martin12
Petřík Aleš22Brožík Karel03
ŽK - Petřík Aleš



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Čeřovský Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Jírovec Václav
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Žák Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20528:467TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
Kuchař Jan
Bartošek Vít
 
 
3-78-963210
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Juklík Tomáš
Kubát Jan ml.
 
 
94-77 3120
3.Vilímek MiroslavKuchař Jan-311-13593230
4.Postelt TomášKubát Jan ml.8-7-99-92331
5.Sedláček Jan ml.Bartošek Vít-1075-8103241
6.Macela PetrJuklík Tomáš858  3051
7.Postelt TomášKuchař Jan12-9-10-4 1352
8.Sedláček Jan ml.Kubát Jan ml.-10-9-1  0353
9.Macela PetrBartošek Vít845  3063
10.Vilímek MiroslavJuklík Tomáš787  3073
11.Sedláček Jan ml.Kuchař Jan67-610 3183
12.Macela PetrKubát Jan ml.-97107 3193
13.Vilímek MiroslavBartošek Vít-7-1058632103
14.Postelt TomášJuklík Tomáš125-14-8632  
15.Macela PetrKuchař Jan         
16.Vilímek MiroslavKubát Jan ml.         
17.Postelt TomášBartošek Vít         
18.Sedláček Jan ml.Juklík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilímek Miroslav30Kuchař Jan12
Postelt Tomáš02Kubát Jan ml.21
Sedláček Jan ml.21Bartošek Vít03
Macela Petr30Juklík Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Voňka Karel ml.
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35666:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
667  3010
2.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Pěnkava Luboš
Hořejší Radim
 
 
9-2-910-122311
3.Voňka JakubČížek Jiří-5-6-8  0312
4.Štrobl RudolfPěnkava Luboš-10-86-8 1313
5.Rýgl VojtěchMiffek Daniel5115  3023
6.Kalenský JaroslavHořejší Radim8-7-6783233
7.Štrobl RudolfČížek Jiří-7-7-7  0334
8.Rýgl VojtěchPěnkava Luboš-7-98-10 1335
9.Kalenský JaroslavMiffek Daniel-4436 3145
10.Voňka JakubHořejší Radim897  3055
11.Rýgl VojtěchČížek Jiří87-7-583265
12.Kalenský JaroslavPěnkava Luboš-5657 3175
13.Voňka JakubMiffek Daniel-10-85-6 1376
14.Štrobl RudolfHořejší Radim-101175 3186
15.Kalenský JaroslavČížek Jiří-98-8-7 1387
16.Voňka JakubPěnkava Luboš9-577 3197
17.Štrobl RudolfMiffek Daniel-84-1111-42398
18.Rýgl VojtěchHořejší Radim-937-6-22399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub22Čížek Jiří31
Štrobl Rudolf13Pěnkava Luboš22
Rýgl Vojtěch22Miffek Daniel22
Kalenský Jaroslav31Hořejší Radim13
BEZ PŘIPOMÍNEK



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Novotný Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Šrytr Petr
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35537:588SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Kortus Pavel ml.
Baron Michal
 
 
-1011-77-62301
2.Šálený David
Šablatura Michal
 
 
Kortus Filip
Fausek Matěj
 
 
76-64 3111
3.Šálený DavidBaron Michal-7-84-5 1312
4.Ezr VáclavKortus Pavel ml.6-9-9-7 1313
5.Stach MatějFausek Matěj-1196-9-152314
6.Šablatura MichalKortus Filip586  3024
7.Ezr VáclavBaron Michal-5-17-9 1325
8.Stach MatějKortus Pavel ml.-13-2-4  0326
9.Šablatura MichalFausek Matěj-158-811123236
10.Šálený DavidKortus Filip89-4-183246
11.Stach MatějBaron Michal-7-6-11  0347
12.Šablatura MichalKortus Pavel ml.-9-7-8  0348
13.Šálený DavidFausek Matěj786  3058
14.Ezr VáclavKortus Filip117-8-4-92359
15.Šablatura MichalBaron Michal-10-7-7  03510
16.Šálený DavidKortus Pavel ml.         
17.Ezr VáclavFausek Matěj         
18.Stach MatějKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šálený David21Baron Michal40
Ezr Václav03Kortus Pavel ml.30
Stach Matěj03Fausek Matěj12
Šablatura Michal22Kortus Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Vacík Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13456:349TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Nitrianský Igor
Bauer Jan st.
 
 
395  3010
2.Copák František
Chvátal Martin
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
-85-4-9 1311
3.Copák FrantišekBauer Miroslav-10948 3121
4.Dráždil RomanKaštánek Petr7-1011-553231
5.Pour Pavel ml.Bauer Jan st.533  3041
6.Belopotočan RomanNitrianský Igor5410  3051
7.Dráždil RomanBauer Miroslav-6-4-5  0352
8.Pour Pavel ml.Kaštánek Petr9-475 3162
9.Belopotočan RomanBauer Jan st.533  3072
10.Copák FrantišekNitrianský Igor268  3082
11.Pour Pavel ml.Bauer Miroslav-91111-8-32383
12.Belopotočan RomanKaštánek Petr835  3093
13.Chvátal MartinBauer Jan st.7510  30103
14.Dráždil RomanNitrianský Igor         
15.Belopotočan RomanBauer Miroslav         
16.Chvátal MartinKaštánek Petr         
17.Dráždil RomanBauer Jan st.         
18.Pour Pavel ml.Nitrianský Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Copák František20Bauer Miroslav21
Dráždil Roman11Kaštánek Petr03
Pour Pavel ml.21Bauer Jan st.03
Belopotočan Roman30Nitrianský Igor02
Chvátal Martin10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline