Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Hubač Martin
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:37513:593ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Jan
Kubát Jan ml.
 
 
Pěnkava Luboš
Hořejší Radim
 
 
-1010-81063210
2.Juklík Tomáš
Bartošek Vít
 
 
Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
10-12-7-2 1311
3.Kubát Jan ml.Čížek Jiří510-7-9103221
4.Bartošek VítPěnkava Luboš-6-8-5  0322
5.Juklík TomášMiffek Daniel6-45-5-92323
6.Kuchař JanHořejší Radim984  3033
7.Bartošek VítČížek Jiří4-9-710-32334
8.Juklík TomášPěnkava Luboš-6-9-5  0335
9.Kuchař JanMiffek Daniel10-9-7-15 1336
10.Kubát Jan ml.Hořejší Radim-7887 3146
11.Juklík TomášČížek Jiří-5-5-9  0347
12.Kuchař JanPěnkava Luboš57-7-6-82348
13.Kubát Jan ml.Miffek Daniel-113-107103258
14.Bartošek VítHořejší RadimWO    0359
15.Kuchař JanČížek Jiří-5-10-7  03510
16.Kubát Jan ml.Pěnkava Luboš12-8-9  12  
17.Bartošek VítMiffek Daniel         
18.Juklík TomášHořejší Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubát Jan ml.30Čížek Jiří31
Bartošek Vít02Pěnkava Luboš30
Juklík Tomáš03Miffek Daniel21
Kuchař Jan13Hořejší Radim02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6381:247TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Tomáš
Šedivý Zdeněk
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
-88-12653210
2.Marat Petr
Průša David
 
 
Hüttl Michal
Novotný Petr
 
 
5-5411 3120
3.Průša DavidPetřík Aleš1075  3030
4.Marat PetrHüttl Michal73-89 3140
5.Šedivý ZdeněkŠulc Martin532  3050
6.Hlaváček TomášNovotný Petr466  3060
7.Marat PetrPetřík Aleš-8-591043270
8.Šedivý ZdeněkHüttl Michal5710  3080
9.Hlaváček Tomᚊulc Martin557  3090
10.Průša DavidNovotný Petr532  30100
11.Šedivý ZdeněkPetřík Aleš         
12.Hlaváček TomášHüttl Michal         
13.Průša DavidŠulc Martin         
14.Marat PetrNovotný Petr         
15.Hlaváček TomášPetřík Aleš         
16.Průša DavidHüttl Michal         
17.Marat PetrŠulc Martin         
18.Šedivý ZdeněkNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša David20Petřík Aleš02
Marat Petr20Hüttl Michal02
Šedivý Zdeněk20Šulc Martin02
Hlaváček Tomáš20Novotný Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Žák Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Sluka Čeněk
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33504:534TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
66-9-5-62301
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
6-1686 3111
3.Vilímek MiroslavVoňka Jakub-683-7-32312
4.Postelt TomášRýgl Vojtěch89-12-11-72313
5.Sedláček Jan ml.Štrobl Rudolf-8-9-6  0314
6.Macela PetrKalenský Jaroslav8-89-953224
7.Postelt TomášVoňka Jakub39-7-12-102325
8.Sedláček Jan ml.Rýgl Vojtěch-5-2-7  0326
9.Macela PetrŠtrobl Rudolf354  3036
10.Vilímek MiroslavKalenský Jaroslav155-2-4-82337
11.Sedláček Jan ml.Voňka Jakub-6-9-6  0338
12.Macela PetrRýgl Vojtěch5106  3048
13.Vilímek MiroslavŠtrobl Rudolf5-9-9-4 1349
14.Postelt TomášKalenský Jaroslav-12-7-3  03410
15.Macela PetrVoňka Jakub         
16.Vilímek MiroslavRýgl Vojtěch         
17.Postelt Tomᚊtrobl Rudolf         
18.Sedláček Jan ml.Kalenský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilímek Miroslav03Voňka Jakub30
Postelt Tomáš03Rýgl Vojtěch21
Sedláček Jan ml.03Štrobl Rudolf21
Macela Petr30Kalenský Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31692:651SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusík Stanislav
Vítovec Martin
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
75-78 3110
2.Šablatura Michal
Šálený David
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
7-8-89-92311
3.Šablatura MichalBelopotočan Roman16-8-56-82312
4.Vítovec MartinDráždil Roman-10-1044113222
5.Šálený DavidPour Pavel ml.-3810-7-102323
6.Dusík StanislavChvátal Martin45-116 3133
7.Vítovec MartinBelopotočan Roman-7-4-11  0334
8.Šálený DavidDráždil Roman38-67 3144
9.Dusík StanislavPour Pavel ml.11617  3054
10.Šablatura MichalChvátal Martin3513  3064
11.Šálený DavidBelopotočan Roman-8-5-6  0365
12.Dusík StanislavDráždil Roman-11967 3175
13.Šablatura MichalPour Pavel ml.-4-7-12  0376
14.Vítovec MartinChvátal Martin8712  3086
15.Dusík StanislavBelopotočan Roman97-68 3196
16.Šablatura MichalDráždil Roman97-8-9-62397
17.Vítovec MartinPour Pavel ml.-89-3-11 1398
18.Šálený DavidChvátal Martin366  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šablatura Michal13Belopotočan Roman31
Vítovec Martin22Dráždil Roman13
Šálený David22Pour Pavel ml.31
Dusík Stanislav40Chvátal Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:Lojka Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Duspiva Martin
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17477:363SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Heinzl Lukáš
Nitrianský Igor
 
 
1058  3010
2.Fausek Matěj
Kortus Pavel
 
 
Bauer Miroslav
Šimek Marek
 
 
-868-8-92311
3.Kortus FilipBauer Miroslav-989-363221
4.Kortus PavelŠimek Marek-8-6-8  0322
5.Fausek MatějHeinzl Lukáš535  3032
6.Kortus Pavel ml.Nitrianský Igor765  3042
7.Kortus PavelBauer Miroslav-10-10-9  0343
8.Fausek MatějŠimek Marek-6-3-4  0344
9.Kortus Pavel ml.Heinzl Lukáš571  3054
10.Kortus FilipNitrianský Igor311  3064
11.Fausek MatějBauer Miroslav3-6-8183274
12.Kortus Pavel ml.Šimek Marek96-63 3184
13.Kortus FilipHeinzl Lukáš374  3094
14.Kortus PavelNitrianský Igor1254  30104
15.Kortus Pavel ml.Bauer Miroslav-3    01  
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Filip30Bauer Miroslav12
Kortus Pavel12Šimek Marek21
Fausek Matěj21Heinzl Lukáš03
Kortus Pavel ml.30Nitrianský Igor03
Miroslav Bauer (Prachatice) - žlutá karta - skopnutí ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Smetana Josef
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33687:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Masák Jan
 
 
Borůvka Lukáš
Jahoda Martin
 
 
-37-9-9 1301
2.Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
Brožík Karel
Pařízek Martin
 
 
81-99 3111
3.Blinka MichalBorůvka Lukáš8811  3021
4.Masák JanJahoda Martin9-3-91183231
5.Šilhán PetrPařízek Martin-118-8-5 1332
6.Borůvka JakubBrožík Karel548  3042
7.Masák JanBorůvka Lukáš-109-8-6 1343
8.Šilhán PetrJahoda Martin-1610-9-92344
9.Borůvka JakubPařízek Martin-7-55-8 1345
10.Blinka MichalBrožík Karel6-8-9533255
11.Šilhán PetrBorůvka Lukáš-795-6-112356
12.Borůvka JakubJahoda Martin584  3066
13.Blinka MichalPařízek Martin888  3076
14.Masák JanBrožík Karel8911  3086
15.Borůvka JakubBorůvka Lukáš-7-910-10 1387
16.Blinka MichalJahoda Martin5-920 3197
17.Masák JanPařízek Martin-10-45-8 1398
18.Šilhán PetrBrožík Karel-8-987-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blinka Michal40Borůvka Lukáš31
Masák Jan22Jahoda Martin13
Šilhán Petr04Pařízek Martin31
Borůvka Jakub22Brožík Karel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS