Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Žid Čeněk
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22551:472SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
Kortus Filip
Kortus Pavel ml.
 
 
997  3010
2.Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
Baron Michal
Cholínský Jan
 
 
6-6-6-7 1311
3.Gireth PavelBaron Michal-6-5-9  0312
4.Blinka MichalKortus Pavel ml.-88-93103222
5.Šilhán PetrCholínský Jan-8296 3132
6.Borůvka JakubKortus Filip869  3042
7.Blinka MichalBaron Michal-86-79-102343
8.Šilhán PetrKortus Pavel ml.9-9-10363253
9.Borůvka JakubCholínský Jan294  3063
10.Gireth PavelKortus Filip-839-663273
11.Šilhán PetrBaron Michal92-6-4-92374
12.Borůvka JakubKortus Pavel ml.96-103 3184
13.Gireth PavelCholínský Jan977  3094
14.Blinka MichalKortus Filip-946-5732104
15.Borůvka JakubBaron Michal         
16.Gireth PavelKortus Pavel ml.         
17.Blinka MichalCholínský Jan         
18.Šilhán PetrKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gireth Pavel21Baron Michal30
Blinka Michal21Kortus Pavel ml.03
Šilhán Petr21Cholínský Jan03
Borůvka Jakub30Kortus Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:Huk Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Lieskovský Daniel
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15478:369KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Jahoda Martin
 
 
Bauer Jan st.
Krotký Marek
 
 
568  3010
2.Pařízek Martin
Brožík Karel
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
797  3020
3.Pařízek MartinBauer Miroslav-7-4-7  0321
4.Jahoda MartinKrotký Marek435  3031
5.Brožík KarelKaštánek Petr6-9-68-72332
6.Borůvka LukášBauer Jan st.223  3042
7.Jahoda MartinBauer Miroslav58-6-11-92343
8.Brožík KarelKrotký Marek949  3053
9.Borůvka LukášKaštánek Petr956  3063
10.Pařízek MartinBauer Jan st.8-81010 3173
11.Brožík KarelBauer Miroslav-6-8-5  0374
12.Borůvka LukášKrotký Marek761  3084
13.Pařízek MartinKaštánek Petr5-37-613294
14.Jahoda MartinBauer Jan st.674  30104
15.Borůvka LukášBauer Miroslav         
16.Pařízek MartinKrotký Marek         
17.Jahoda MartinKaštánek Petr         
18.Brožík KarelBauer Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Martin21Bauer Miroslav30
Jahoda Martin21Krotký Marek03
Brožík Karel12Kaštánek Petr12
Borůvka Lukáš30Bauer Jan st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Havazík Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34686:678AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan ml.
Kuchař Jan
 
 
Vítovec Martin
Stach Matěj
 
 
8-6-88-92301
2.Juklík Tomáš
Lánský Jakub
 
 
Šálený David
Šablatura Michal
 
 
669  3011
3.Juklík TomášVítovec Martin10-8-210-92312
4.Lánský JakubStach Matěj-8-1067113222
5.Kuchař JanŠálený David288  3032
6.Kubát Jan ml.Šablatura Michal6-9-136-112333
7.Lánský JakubVítovec Martin5-5-5-3 1334
8.Kuchař JanStach Matěj856  3044
9.Kubát Jan ml.Šálený David877  3054
10.Juklík Tomᚊablatura Michal9-6-9-10 1355
11.Kuchař JanVítovec Martin-12-69953265
12.Kubát Jan ml.Stach Matěj3-9810 3175
13.Juklík Tomᚊálený David-8-5-6  0376
14.Lánský JakubŠablatura Michal-28-78-82377
15.Kubát Jan ml.Vítovec Martin-49-4473287
16.Juklík TomášStach Matěj511-7-873297
17.Lánský JakubŠálený David-4-7-6  0398
18.Kuchař JanŠablatura Michal6-599 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juklík Tomáš13Vítovec Martin22
Lánský Jakub13Stach Matěj04
Kuchař Jan40Šálený David22
Kubát Jan ml.31Šablatura Michal31
Přítomen p. Drozda jako komisař



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kohoutek Karel
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30684:633ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
756  3010
2.Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
7-10-97-92311
3.Pěnkava LubošBelopotočan Roman411-6-9-82312
4.Čamr FrantišekDráždil Roman-76-10-8 1313
5.Miffek DanielPour Pavel ml.10-3-910-32314
6.Čížek JiříChvátal Martin1096  3024
7.Hořejší RadimBelopotočan Roman-9-6-9  0325
8.Miffek DanielDráždil Roman-7-10-7  0326
9.Čížek JiříPour Pavel ml.78-94 3136
10.Pěnkava LubošChvátal Martin616  3046
11.Miffek DanielBelopotočan Roman-215-8-11 1347
12.Čížek JiříDráždil Roman8111  3057
13.Pěnkava LubošPour Pavel ml.-21187 3167
14.Hořejší RadimChvátal Martin6-9-94-62368
15.Čížek JiříBelopotočan Roman12-485 3178
16.Pěnkava LubošDráždil Roman66-89 3188
17.Hořejší RadimPour Pavel ml.-89-10883298
18.Miffek DanielChvátal Martin8710  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pěnkava Luboš31Belopotočan Roman31
Čamr František01Dráždil Roman22
Miffek Daniel13Pour Pavel ml.13
Čížek Jiří40Chvátal Martin13
Hořejší Radim12   
Žlutá karta Hořejší (Euromaster Kolín), hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8424:235TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Tomáš
Šedivý Zdeněk
 
 
Postelt Tomáš
Sedláček Jan ml.
 
 
75-53 3110
2.Marat Petr
Průša David
 
 

 
 
WO    3020
3.Šedivý ZdeněkPostelt Tomáš-9-799-72321
4.Marat PetrŠkolník Luboš348  3031
5.Průša DavidWO    3041
6.Hlaváček TomášSedláček Jan ml.3310  3051
7.Marat PetrPostelt Tomáš89-9-883261
8.Průša DavidŠkolník Luboš623  3071
9.Hlaváček TomášWO    3081
10.Šedivý ZdeněkSedláček Jan ml.494  3091
11.Průša DavidPostelt Tomáš5-108-121332101
12.Hlaváček Tomᚊkolník Luboš367  30  
13.Šedivý Zdeněk         
14.Marat PetrSedláček Jan ml.         
15.Hlaváček TomášPostelt Tomáš         
16.Šedivý ZdeněkŠkolník Luboš         
17.Marat Petr         
18.Průša DavidSedláček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šedivý Zdeněk11Postelt Tomáš12
Marat Petr20Školník Luboš02
Průša David20Sedláček Jan ml.02
Hlaváček Tomáš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Vojáček Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Štěpánek Tomáš
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:34405:505TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
-2-88-6 1301
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
8-85-9-72302
3.Vaňásek JiříŠtrobl Rudolf-37-89-82303
4.Hüttl MichalVoňka Jakub-811-6-9 1304
5.Šulc MartinRýgl Vojtěch-10-5-11  0305
6.Petřík AlešKalenský Jaroslav8-8-8-8 1306
7.Hüttl MichalŠtrobl Rudolf-128-5-1 1307
8.Šulc MartinVoňka Jakub-66-7793217
9.Petřík AlešRýgl Vojtěch-729-8-92318
10.Vaňásek JiříKalenský Jaroslav-7-1179103228
11.Šulc MartinŠtrobl Rudolf-4-8-9  0329
12.Petřík AlešVoňka JakubWO    03210
13.Vaňásek JiříRýgl Vojtěch         
14.Hüttl MichalKalenský Jaroslav         
15.Petřík AlešŠtrobl Rudolf         
16.Vaňásek JiříVoňka Jakub         
17.Hüttl MichalRýgl Vojtěch         
18.Šulc MartinKalenský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaňásek Jiří11Štrobl Rudolf30
Hüttl Michal02Voňka Jakub11
Šulc Martin12Rýgl Vojtěch20
Petřík Aleš02Kalenský Jaroslav11
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline