Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5387:239SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
Kaštánek Petr
Krotký Marek
 
 
51110  3010
2.Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
Šimek Marek
Bauer Miroslav
 
 
-810917 3120
3.Gireth PavelBauer Miroslav-6512-893230
4.Borůvka JakubKrotký Marek553  3040
5.Šilhán PetrŠimek Marek495  3050
6.Blinka MichalKaštánek Petr666  3060
7.Borůvka JakubBauer Miroslav-8-9117103270
8.Šilhán PetrKrotký Marek649  3080
9.Blinka MichalŠimek MarekWO    3090
10.Gireth PavelKaštánek PetrWO    30100
11.Šilhán PetrBauer Miroslav         
12.Blinka MichalKrotký Marek         
13.Gireth PavelŠimek Marek         
14.Borůvka JakubKaštánek Petr         
15.Blinka MichalBauer Miroslav         
16.Gireth PavelKrotký Marek         
17.Borůvka JakubŠimek Marek         
18.Šilhán PetrKaštánek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gireth Pavel10Bauer Miroslav02
Borůvka Jakub20Krotký Marek02
Šilhán Petr20Šimek Marek01
Blinka Michal10Kaštánek Petr01
WO20WO02
1) Hráč ŠIMEK Marek (TTC Libín Prachatice) po zápase č. 5 odstoupil ze zdravotních důvodů z utkání. 2) Hráč KAŠTÁNEK Petr (TTC Libín Prachatice) v zápase č. 10 odstoupil ze zdravotních důvodů z utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21521:461KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Jahoda Martin
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
7-811-1283210
2.Pařízek Martin
Kodým Jiří
 
 
Baron Michal
Cholínský Jan
 
 
-8-7-7  0311
3.Pařízek MartinBaron Michal-7-6-6  0312
4.Jahoda MartinCholínský Jan719  3022
5.Kodým JiříKortus Pavel ml.8-99-1173232
6.Borůvka LukášKortus Filip411  3042
7.Jahoda MartinBaron Michal-2-11-8  0343
8.Kodým JiříCholínský Jan961  3053
9.Borůvka LukášKortus Pavel ml.-101194 3163
10.Pařízek MartinKortus Filip599  3073
11.Kodým JiříBaron Michal-7-749-62374
12.Borůvka LukášCholínský Jan-5687 3184
13.Pařízek MartinKortus Pavel ml.-7-881293294
14.Jahoda MartinKortus Filip-10778 31104
15.Borůvka LukášBaron Michal8    10  
16.Pařízek MartinCholínský Jan         
17.Jahoda MartinKortus Pavel ml.         
18.Kodým JiříKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Martin21Baron Michal30
Jahoda Martin21Cholínský Jan03
Kodým Jiří21Kortus Pavel ml.03
Borůvka Lukáš30Kortus Filip03
Žlutá karta - Kostus Pavel ml.(Sk Pedagog ČB) - kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Havazík Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33419:524TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan ml.
Kuchař Jan
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-5-51010103210
2.Juklík Tomáš
Adam Lukáš
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
-6-59-14 1311
3.Adam LukášPour Pavel ml.-39-2-9 1312
4.Juklík TomášDráždil Roman-810-5-6 1313
5.Kuchař JanBelopotočan Roman-1-65-7 1314
6.Kubát Jan ml.Chvátal Martin-727-8-62315
7.Juklík TomášPour Pavel ml.-119810 3125
8.Kuchař JanDráždil Roman-8-7-10  0326
9.Kubát Jan ml.Belopotočan Roman-6-3-6  0327
10.Adam LukášChvátal Martin-7-10-9  0328
11.Kuchař JanPour Pavel ml.-758-5-72329
12.Kubát Jan ml.Dráždil Roman9912  3039
13.Adam LukášBelopotočan Roman-210-5-6 13310
14.Juklík TomášChvátal Martin-98   11  
15.Kubát Jan ml.Pour Pavel ml.         
16.Adam LukášDráždil Roman         
17.Juklík TomášBelopotočan Roman         
18.Kuchař JanChvátal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Lukáš03Pour Pavel ml.21
Juklík Tomáš11Dráždil Roman21
Kuchař Jan03Belopotočan Roman30
Kubát Jan ml.12Chvátal Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kohoutek Karel
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18506:441ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkava Luboš
Hořejší Radim
 
 
Stach Matěj
Vítovec Martin
 
 
-8-77-9 1301
2.Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
Šablatura Michal
Šálený David
 
 
-91188 3111
3.Pěnkava LubošŠablatura Michal567  3021
4.Miffek DanielVítovec Martin5-7-6-4 1322
5.Hořejší RadimŠálený David-59-9873232
6.Čížek JiříStach Matěj798  3042
7.Miffek DanielŠablatura Michal365  3052
8.Hořejší RadimVítovec Martin-6-7-14  0353
9.Čížek JiříŠálený David686  3063
10.Pěnkava LubošStach Matěj54-77 3173
11.Hořejší RadimŠablatura Michal9-7-10-4 1374
12.Čížek JiříVítovec Martin7-894 3184
13.Pěnkava LubošŠálený David10-10105 3194
14.Čamr FrantišekStach Matěj8118  30104
15.Čížek JiříŠablatura Michal         
16.Pěnkava LubošVítovec Martin         
17.Čamr FrantišekŠálený David         
18.Hořejší RadimStach Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pěnkava Luboš30Šablatura Michal12
Miffek Daniel11Vítovec Martin21
Hořejší Radim12Šálený David03
Čížek Jiří30Stach Matěj03
Čamr František10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8408:282TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Hlaváček Tomáš
 
 
Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
862  3010
2.Hrnčiřík Jan
Průša David
 
 
Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
697  3020
3.Hlaváček TomášVoňka Jakub74-89 3130
4.Průša DavidKalenský Jaroslav4-1111-753240
5.Šedivý ZdeněkRýgl Vojtěch9-98-843250
6.Hrnčiřík JanŠtrobl Rudolf632  3060
7.Průša DavidVoňka Jakub366  3070
8.Šedivý ZdeněkKalenský Jaroslav566  3080
9.Hrnčiřík JanRýgl Vojtěch86-10-1093290
10.Hlaváček Tomᚊtrobl Rudolf57-913 31100
11.Šedivý ZdeněkVoňka Jakub         
12.Hrnčiřík JanKalenský Jaroslav         
13.Hlaváček TomášRýgl Vojtěch         
14.Průša DavidŠtrobl Rudolf         
15.Hrnčiřík JanVoňka Jakub         
16.Hlaváček TomášKalenský Jaroslav         
17.Průša DavidRýgl Vojtěch         
18.Šedivý ZdeněkŠtrobl Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Tomáš20Voňka Jakub02
Průša David20Kalenský Jaroslav02
Šedivý Zdeněk20Rýgl Vojtěch02
Hrnčiřík Jan20Štrobl Rudolf02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Žydel Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30262:397TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
-97-109-92301
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Vilímek Miroslav
Sedláček Jan ml.
 
 
-74-5-6 1302
3.Vaňásek JiříMacela Petr-7-6-5  0303
4.Hüttl MichalVilímek Miroslav-9-6-9  0304
5.Šulc MartinPostelt Tomáš-13-7-7  0305
6.Petřík AlešSedláček Jan ml.9-108-3-72306
7.Hüttl MichalMacela Petr-13710-3-82307
8.Šulc MartinVilímek Miroslav-8-12-5  0308
9.Petřík AlešPostelt TomášWO    0309
10.Vaňásek JiříSedláček Jan ml.WO    03010
11.Šulc MartinMacela Petr         
12.Petřík AlešVilímek Miroslav         
13.Vaňásek JiříPostelt Tomáš         
14.Hüttl MichalSedláček Jan ml.         
15.Petřík AlešMacela Petr         
16.Vaňásek JiříVilímek Miroslav         
17.Hüttl MichalPostelt Tomáš         
18.Šulc MartinSedláček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaňásek Jiří01Macela Petr20
Hüttl Michal02Vilímek Miroslav20
Šulc Martin02Postelt Tomáš10
Petřík Aleš01Sedláček Jan ml.10
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline