Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Školník Luboš
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:Beneš Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Jírovec Václav
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26584:561TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
Borůvka Lukáš
Pařízek Martin
 
 
-58-9-5 1301
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Brožík Karel
Smetana Josef
 
 
937  3011
3.Vilímek MiroslavBorůvka Lukáš99-10-10-112312
4.Postelt TomášPařízek Martin5-957 3122
5.Sedláček Jan ml.Brožík Karel-8910-783232
6.Macela PetrSmetana Josef101012  3042
7.Postelt TomášBorůvka Lukáš-10-56-6 1343
8.Sedláček Jan ml.Pařízek Martin-49-8863253
9.Macela PetrBrožík Karel39-86 3163
10.Vilímek MiroslavSmetana Josef5-689 3173
11.Sedláček Jan ml.Borůvka LukášWO    0374
12.Macela PetrPařízek Martin768  3084
13.Vilímek MiroslavBrožík Karel-9-72-8 1385
14.Postelt TomášSmetana Josef87-89 3195
15.Macela PetrBorůvka Lukáš-5-554-82396
16.Vilímek MiroslavPařízek Martin897  30106
17.Postelt TomášBrožík Karel         
18.Sedláček Jan ml.Smetana Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilímek Miroslav22Borůvka Lukáš30
Postelt Tomáš21Pařízek Martin04
Sedláček Jan ml.20Brožík Karel12
Macela Petr31Smetana Josef03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Antoš Michal
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:Sixta Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38635:657SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
-10108-1143210
2.Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
9-4-513-92311
3.Voňka JakubBorůvka Jakub310-3-8-72312
4.Rýgl VojtěchŠilhán Petr-4-5-9  0313
5.Štrobl RudolfBlinka Michal68-8-893223
6.Kalenský JaroslavGireth Pavel-8863 3133
7.Rýgl VojtěchBorůvka Jakub-9-7-7  0334
8.Štrobl RudolfŠilhán Petr-4-6-11  0335
9.Kalenský JaroslavBlinka Michal599  3045
10.Voňka JakubGireth Pavel-941111 3155
11.Štrobl RudolfBorůvka Jakub-8-7-6  0356
12.Kalenský JaroslavŠilhán Petr8101  3066
13.Voňka JakubBlinka Michal10-9-68-72367
14.Rýgl VojtěchGireth Pavel3-34-283277
15.Kalenský JaroslavBorůvka Jakub-6-953-52378
16.Voňka JakubŠilhán Petr610-6-5-72379
17.Rýgl VojtěchBlinka Michal-83-99-423710
18.Štrobl RudolfGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub13Borůvka Jakub40
Rýgl Vojtěch13Šilhán Petr31
Štrobl Rudolf12Blinka Michal22
Kalenský Jaroslav31Gireth Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21562:480SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusík Stanislav
Vítovec Martin
 
 
Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
-9-9-9  0301
2.Šablatura Michal
Šálený David
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
-4129-14-172302
3.Vítovec MartinVaňásek Jiří-8155-8-42303
4.Šablatura MichalPetřík Aleš7-3714 3113
5.Dusík StanislavHüttl Michal746  3023
6.Šálený DavidŠulc Martin735  3033
7.Šablatura MichalVaňásek Jiří379  3043
8.Dusík StanislavPetřík Aleš-345-293253
9.Šálený DavidHüttl Michal-88-4-11 1354
10.Vítovec MartinŠulc Martin9-963 3164
11.Dusík StanislavVaňásek Jiří7-66-963274
12.Šálený DavidPetřík Aleš5131  3084
13.Vítovec MartinHüttl Michal-2283 3194
14.Šablatura MichalŠulc Martin-1073-10732104
15.Šálený DavidVaňásek Jiří55   20  
16.Vítovec MartinPetřík Aleš         
17.Šablatura MichalHüttl Michal         
18.Dusík StanislavŠulc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vítovec Martin21Vaňásek Jiří12
Šablatura Michal30Petřík Aleš03
Dusík Stanislav30Hüttl Michal12
Šálený David21Šulc Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:40687:713nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
Hrnčiřík Jan
Marat Petr
 
 
911-1011 3110
2.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Hlaváček Tomáš
Novotný Petr
 
 
-9-74-9 1311
3.Dráždil RomanMarat Petr-83-8563221
4.Pour Pavel ml.Hlaváček Tomáš-9-11-9  0322
5.Chvátal MartinNovotný Petr-9-38-4 1323
6.Belopotočan RomanHrnčiřík Jan-7-99-6 1324
7.Pour Pavel ml.Marat Petr119-97 3134
8.Chvátal MartinHlaváček Tomáš-9610-6-82335
9.Belopotočan RomanNovotný Petr58-6-733245
10.Dráždil RomanHrnčiřík Jan-10-89-4 1346
11.Chvátal MartinMarat Petr9-5-8593256
12.Belopotočan RomanHlaváček Tomáš-89911 3166
13.Dráždil RomanNovotný Petr10-9-3863276
14.Pour Pavel ml.Hrnčiřík Jan-411-9-3 1377
15.Belopotočan RomanMarat Petr85-76 3187
16.Dráždil RomanHlaváček Tomáš6-1076 3197
17.Pour Pavel ml.Novotný Petr-9-86-12 1398
18.Chvátal MartinHrnčiřík Jan-2-3-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman31Marat Petr04
Pour Pavel ml.13Hlaváček Tomáš22
Chvátal Martin13Novotný Petr22
Belopotočan Roman31Hrnčiřík Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Lojka Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Duspiva Martin
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:32494:539ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel
Fausek Matěj
 
 
Pěnkava Luboš
Čížek Jiří
 
 
5-7-8-5 1301
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Čamr František
Dolejší Stanislav
 
 
-4897 3111
3.Kortus FilipČamr František-7-24-8 1312
4.Kortus PavelDolejší Stanislav-10-5-9  0313
5.Fausek MatějPěnkava Luboš-95-8-14 1314
6.Kortus Pavel ml.Čížek Jiří1054  3024
7.Kortus PavelČamr František-9125-5-42325
8.Fausek MatějDolejší Stanislav5-8-109-102326
9.Kortus Pavel ml.Pěnkava Luboš8-697 3136
10.Kortus FilipČížek Jiří-2-6-2  0337
11.Fausek MatějČamr František1064  3047
12.Kortus Pavel ml.Dolejší Stanislav1089  3057
13.Kortus FilipPěnkava Luboš5-9-6-8 1358
14.Kortus PavelČížek Jiří-5-4-3  0359
15.Kortus Pavel ml.Čamr František78-3-8-923510
16.Kortus FilipDolejší Stanislav-9-612  12  
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Filip03Čamr František31
Kortus Pavel03Dolejší Stanislav21
Fausek Matěj12Pěnkava Luboš21
Kortus Pavel ml.31Čížek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Bauer Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Václav
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22525:484TTC Libín Prachatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
Juklík Tomáš
Lánský Jakub
 
 
768  3010
2.Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
Kubát Jan ml.
Bartošek Vít
 
 
611-7-1173220
3.Šimek MarekKubát Jan ml.7-10-41183230
4.Kaštánek PetrBartošek Vít7129  3040
5.Heinzl LukášJuklík Tomáš188  3050
6.Bauer MiroslavLánský Jakub-8829 3160
7.Kaštánek PetrKubát Jan ml.-410-97-72361
8.Heinzl LukášBartošek Vít-3-9-7  0362
9.Bauer MiroslavJuklík Tomáš107-72 3172
10.Šimek MarekLánský Jakub2-7-8853282
11.Heinzl LukášKubát Jan ml.7-4-2-5 1383
12.Bauer MiroslavBartošek Vít-10-8-6  0384
13.Šimek MarekJuklík Tomáš10-6-10743294
14.Kaštánek PetrLánský Jakub896  30104
15.Bauer MiroslavKubát Jan ml.         
16.Šimek MarekBartošek Vít         
17.Kaštánek PetrJuklík Tomáš         
18.Heinzl LukášLánský Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Marek30Kubát Jan ml.21
Kaštánek Petr21Bartošek Vít21
Heinzl Lukáš12Juklík Tomáš03
Bauer Miroslav21Lánský Jakub03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline