Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Masák Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Žid Čeněk
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18524:429SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
Šablatura Michal
Šálený David
 
 
435  3010
2.Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
Vítovec Martin
Dusík Stanislav
 
 
99-87 3120
3.Gireth PavelDusík Stanislav-8-612-16 1321
4.Šilhán PetrVítovec Martin46-138 3131
5.Blinka MichalŠablatura Michal7-965 3141
6.Borůvka JakubŠálený David3411  3051
7.Šilhán PetrDusík Stanislav-7-8-6  0352
8.Blinka MichalVítovec Martin1027  3062
9.Borůvka JakubŠablatura Michal9-1197 3172
10.Gireth PavelŠálený David-7-971073282
11.Blinka MichalDusík Stanislav-10-6-9  0383
12.Borůvka JakubVítovec Martin348  3093
13.Gireth PavelŠablatura Michal-652-10-52394
14.Šilhán PetrŠálený David698  30104
15.Borůvka JakubDusík Stanislav         
16.Gireth PavelVítovec Martin         
17.Šilhán PetrŠablatura Michal         
18.Blinka MichalŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gireth Pavel12Dusík Stanislav30
Šilhán Petr21Vítovec Martin03
Blinka Michal21Šablatura Michal12
Borůvka Jakub30Šálený David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Perný Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Smetana Josef
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:943:35748:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda Martin
Borůvka Lukáš
 
 
Belopotočan Roman
Dráždil Roman
 
 
5-996 3110
2.Rakušan Ondřej
Pařízek Martin
 
 
Copák František
Pour Pavel ml.
 
 
-11765 3120
3.Jahoda MartinBelopotočan Roman7-4-78-12321
4.Rakušan OndřejCopák František-4-810-7 1322
5.Pařízek MartinDráždil Roman-885-9-92323
6.Borůvka LukášPour Pavel ml.137  3033
7.Rakušan OndřejBelopotočan Roman-7-665-92334
8.Pařízek MartinCopák František-4313-9-82335
9.Borůvka LukášDráždil Roman933  3045
10.Jahoda MartinPour Pavel ml.8-6-78-22346
11.Pařízek MartinBelopotočan Roman75-88 3156
12.Borůvka LukášCopák František54-9-983266
13.Jahoda MartinDráždil Roman-5-1185-142367
14.Rakušan OndřejPour Pavel ml.-6-7139-92368
15.Borůvka LukášBelopotočan Roman496  3078
16.Jahoda MartinCopák František-6-569103288
17.Rakušan OndřejDráždil Roman-1113-9-9 1389
18.Pařízek MartinPour Pavel ml.69-88 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jahoda Martin13Belopotočan Roman22
Rakušan Ondřej04Copák František22
Pařízek Martin22Dráždil Roman31
Borůvka Lukáš40Pour Pavel ml.22
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Lojka Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Prskavec Petr
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33390:481TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel
Čelikovský Jakub
 
 
Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
-66-3-5 1301
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Vilímek Miroslav
Sedláček Jan ml.
 
 
-697-6-92302
3.Kortus PavelMacela Petr-5-98-6 1303
4.Čelikovský JakubVilímek Miroslav-6-3-4  0304
5.Kortus FilipPostelt Tomáš-2-109-10 1305
6.Kortus Pavel ml.Sedláček Jan ml.476  3015
7.Čelikovský JakubMacela Petr-7-5-4  0316
8.Kortus FilipVilímek Miroslav-10-7-5  0317
9.Kortus Pavel ml.Postelt Tomáš65-97 3127
10.Kortus PavelSedláček Jan ml.6-5-9-10 1328
11.Kortus FilipMacela Petr-13-6-6  0329
12.Kortus Pavel ml.Vilímek Miroslav12-5-98103239
13.Kortus PavelPostelt Tomáš-7-5-9  03310
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kortus Pavel03Macela Petr30
Čelikovský Jakub02Vilímek Miroslav21
Kortus Filip03Postelt Tomáš21
Kortus Pavel ml.30Sedláček Jan ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeVrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Kaiml Petr
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Šimek Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:37518:588TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
-2-9-11  0301
2.Kunz Jaroslav
Šimek Marek
 
 
Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
-6889 3111
3.Kunz JaroslavVoňka Jakub-5-76-8 1312
4.Kaštánek PetrŠtrobl Rudolf-6-10-9  0313
5.Šimek MarekRýgl Vojtěch6-9-4-9 1314
6.Bauer MiroslavKalenský Jaroslav10-911-973224
7.Kaštánek PetrVoňka Jakub118-7-783234
8.Šimek MarekŠtrobl Rudolf-9748 3144
9.Bauer MiroslavRýgl Vojtěch-1276-10-122345
10.Kunz JaroslavKalenský Jaroslav-9-5-9  0346
11.Šimek MarekVoňka Jakub109-67 3156
12.Bauer MiroslavŠtrobl Rudolf-8-5-3  0357
13.Kunz JaroslavRýgl Vojtěch-4-9-11  0358
14.Kaštánek PetrKalenský Jaroslav-911-5-8 1359
15.Bauer MiroslavVoňka Jakub-9-17-3  03510
16.Kunz JaroslavŠtrobl Rudolf         
17.Kaštánek PetrRýgl Vojtěch         
18.Šimek MarekKalenský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kunz Jaroslav03Voňka Jakub22
Kaštánek Petr12Štrobl Rudolf21
Šimek Marek21Rýgl Vojtěch30
Bauer Miroslav13Kalenský Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Kubový Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Hubač Martin
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34428:527TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan ml.
Kuchař Jan
 
 
Hlaváček Tomáš
Marat Petr
 
 
-66-135-92301
2.Vajbar Michal
Juklík Tomáš
 
 
Hrnčiřík Jan
Thang Do Trong
 
 
-4-8-8  0302
3.Vajbar MichalMarat Petr-5-357-82303
4.Juklík TomášHrnčiřík Jan-7-8-3  0304
5.Kubát Jan ml.Hlaváček Tomáš-10-1112-1 1305
6.Kuchař JanThang Do Trong-579-9-32306
7.Juklík TomášMarat Petr79-9-533216
8.Kubát Jan ml.Hrnčiřík Jan10-88-4-82317
9.Kuchař JanHlaváček Tomáš895  3027
10.Vajbar MichalThang Do Trong-2-4-7  0328
11.Kubát Jan ml.Marat Petr9-8-81163238
12.Kuchař JanHrnčiřík Jan10-5-5-5 1339
13.Vajbar MichalHlaváček Tomáš-5-6-2  03310
14.Juklík TomášThang Do Trong         
15.Kuchař JanMarat Petr         
16.Vajbar MichalHrnčiřík Jan         
17.Juklík TomášHlaváček Tomáš         
18.Kubát Jan ml.Thang Do Trong         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vajbar Michal03Marat Petr12
Juklík Tomáš11Hrnčiřík Jan30
Kubát Jan ml.12Hlaváček Tomáš21
Kuchař Jan12Thang Do Trong20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kohoutek Karel
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7395:288ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
6108  3010
2.Pěnkava Luboš
Hořejší Radim
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
749  3020
3.Pěnkava LubošPetřík Aleš-1053-273230
4.Čamr FrantišekVaňásek Jiří97-510 3140
5.Miffek DanielHüttl Michal-10-115263250
6.Čížek JiříŠulc Martin877  3060
7.Hořejší RadimPetřík Aleš3-1568 3170
8.Miffek DanielVaňásek Jiří998  3080
9.Čížek JiříHüttl Michal4114  3090
10.Pěnkava LubošŠulc Martin48-87 31100
11.Miffek DanielPetřík Aleš         
12.Čížek JiříVaňásek Jiří         
13.Pěnkava LubošHüttl Michal         
14.Hořejší RadimŠulc Martin         
15.Čížek JiříPetřík Aleš         
16.Pěnkava LubošVaňásek Jiří         
17.Hořejší RadimHüttl Michal         
18.Miffek DanielŠulc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pěnkava Luboš20Petřík Aleš02
Čamr František10Vaňásek Jiří02
Miffek Daniel20Hüttl Michal02
Čížek Jiří20Šulc Martin02
Hořejší Radim10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Masák Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Smetana Josef
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18532:451SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
Copák František
Pour Pavel ml.
 
 
-8-49-6 1301
2.Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
Belopotočan Roman
Dráždil Roman
 
 
8-1165 3111
3.Gireth PavelCopák František-5-1069-72312
4.Šilhán PetrBelopotočan Roman-14-127-6 1313
5.Blinka MichalDráždil Roman565  3023
6.Borůvka JakubPour Pavel ml.79-84 3133
7.Šilhán PetrCopák František648  3043
8.Blinka MichalBelopotočan Roman-10-7-11  0344
9.Borůvka JakubDráždil Roman665  3054
10.Gireth PavelPour Pavel ml.9117  3064
11.Blinka MichalCopák František-93810 3174
12.Borůvka JakubBelopotočan Roman-88811 3184
13.Gireth PavelDráždil Roman9-6-9363294
14.Šilhán PetrPour Pavel ml.9115  30104
15.Borůvka JakubCopák František4-8   11  
16.Gireth PavelBelopotočan Roman         
17.Šilhán PetrDráždil Roman         
18.Blinka MichalPour Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gireth Pavel21Copák František12
Šilhán Petr21Belopotočan Roman21
Blinka Michal21Dráždil Roman03
Borůvka Jakub30Pour Pavel ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan St.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Žid Čeněk
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29651:590KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda Martin
Borůvka Lukáš
 
 
Dusík Stanislav
Vítovec Martin
 
 
67-13-10-82301
2.Rakušan Ondřej
Pařízek Martin
 
 
Šablatura Michal
Šálený David
 
 
-4-99363211
3.Pařízek MartinDusík Stanislav6-910-12-42312
4.Jahoda MartinŠablatura Michal79-9-9-62313
5.Rakušan OndřejŠálený David-10-6-11  0314
6.Borůvka LukášVítovec Martin6121  3024
7.Jahoda MartinDusík Stanislav11112  3034
8.Rakušan OndřejŠablatura Michal11-10106 3144
9.Borůvka Lukᚊálený David867  3054
10.Pařízek MartinVítovec Martin-3-29-9 1355
11.Rakušan OndřejDusík Stanislav-8-11-7  0356
12.Borůvka Lukᚊablatura Michal777  3066
13.Pařízek MartinŠálený David5-2-9-5 1367
14.Jahoda MartinVítovec Martin8-78-833277
15.Borůvka LukášDusík Stanislav751  3087
16.Pařízek MartinŠablatura Michal46-7-473297
17.Jahoda MartinŠálený David88-93 31107
18.Rakušan OndřejVítovec Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Martin13Dusík Stanislav22
Jahoda Martin31Šablatura Michal13
Rakušan Ondřej12Šálený David22
Borůvka Lukáš40Vítovec Martin12
Pařízek(KMST Liberec) žlutá karta - praštění do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Lojka Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Prskavec Petr
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:31257:379TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel ml.
Kortus Pavel
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
-7-6-7  0301
2.Kortus Filip
Čelikovský Jakub
 
 
Kalenský Jaroslav
Štrobl Rudolf
 
 
-7-2-8  0302
3.Kortus FilipVoňka Jakub-6-8-12  0303
4.Kortus PavelŠtrobl Rudolf-7-5-7  0304
5.Čelikovský JakubKalenský Jaroslav-5-3-7  0305
6.Kortus Pavel ml.Rýgl Vojtěch-7956 3115
7.Kortus PavelVoňka Jakub-6-9-7  0316
8.Čelikovský JakubŠtrobl Rudolf-9-9-4  0317
9.Kortus Pavel ml.Kalenský Jaroslav-810-11-5 1318
10.Kortus FilipRýgl Vojtěch-6-5-12  0319
11.Čelikovský JakubVoňka Jakub-4-8-5  03110
12.Kortus Pavel ml.Štrobl Rudolf-6    01  
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kortus Filip02Voňka Jakub30
Kortus Pavel02Štrobl Rudolf20
Čelikovský Jakub03Kalenský Jaroslav20
Kortus Pavel ml.11Rýgl Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeVrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Kaiml Petr
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Šimek Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36599:636TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
97-99 3110
2.Kunz Jaroslav
Šimek Marek
 
 
Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
946  3020
3.Šimek MarekMacela Petr-35-312-72321
4.Kunz JaroslavVilímek Miroslav98-610 3131
5.Kaštánek PetrPostelt Tomáš59-87 3141
6.Bauer MiroslavSedláček Jan ml.5-869 3151
7.Kunz JaroslavMacela Petr-3-312-5 1352
8.Kaštánek PetrVilímek Miroslav78-4-2-92353
9.Bauer MiroslavPostelt Tomáš-118-9-7 1354
10.Šimek MarekSedláček Jan ml.245  3064
11.Kaštánek PetrMacela Petr-68-17-122365
12.Bauer MiroslavVilímek Miroslav-4-58-4 1366
13.Šimek MarekPostelt Tomáš65-6-9-82367
14.Kunz JaroslavSedláček Jan ml.-11-7-4  0368
15.Bauer MiroslavMacela Petr-9-7-6  0369
16.Šimek MarekVilímek Miroslav78-11-773279
17.Kunz JaroslavPostelt Tomáš-9-9-8  03710
18.Kaštánek PetrSedláček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Marek22Macela Petr40
Kunz Jaroslav13Vilímek Miroslav22
Kaštánek Petr12Postelt Tomáš31
Bauer Miroslav13Sedláček Jan ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Šenk Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:37689:706Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juklík Tomáš
Lánský Jakub
 
 
Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
-12-97-6 1301
2.Kubát Jan ml.
Kuchař Jan
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
-7-68563211
3.Kubát Jan ml.Petřík Aleš-87-911-72312
4.Lánský JakubHüttl Michal9-1056 3122
5.Juklík TomášVaňásek Jiří-596-11-82323
6.Kuchař JanŠulc Martin385  3033
7.Lánský JakubPetřík Aleš-1-5-7  0334
8.Juklík TomášHüttl Michal-13109-3-72335
9.Kuchař JanVaňásek Jiří-712-109-32336
10.Kubát Jan ml.Šulc Martin596  3046
11.Juklík TomášPetřík Aleš-5-58-7 1347
12.Kuchař JanHüttl Michal9-108-953257
13.Kubát Jan ml.Vaňásek Jiří497  3067
14.Lánský JakubŠulc Martin3-7-6-3 1368
15.Kuchař JanPetřík Aleš858  3078
16.Kubát Jan ml.Hüttl Michal10-9-7593288
17.Lánský JakubVaňásek Jiří13-4-66-32389
18.Juklík Tomᚊulc Martin-969-3-223810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubát Jan ml.31Petřík Aleš31
Lánský Jakub13Hüttl Michal13
Juklík Tomáš04Vaňásek Jiří31
Kuchař Jan31Šulc Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kohoutek Karel
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32507:526TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
Hlaváček Tomáš
Marat Petr
 
 
648  3010
2.Pěnkava Luboš
Hořejší Radim
 
 
Thang Do Trong
Hrnčiřík Jan
 
 
-6-7-1  0311
3.Pěnkava LubošThang Do Trong79-8-8-72312
4.Miffek DanielHrnčiřík Jan-9-4-10  0313
5.Hořejší RadimMarat Petr4-8-7-8 1314
6.Čížek JiříHlaváček Tomáš9-6-8-9 1315
7.Miffek DanielThang Do Trong-9-8-7  0316
8.Hořejší RadimHrnčiřík Jan-10-77-6 1317
9.Čížek JiříMarat Petr9165  3027
10.Pěnkava LubošHlaváček Tomáš6-396 3137
11.Hořejší RadimThang Do Trong8-99-6-102338
12.Čížek JiříHrnčiřík Jan-11-1077-82339
13.Pěnkava LubošMarat Petr67-85 3149
14.Miffek DanielHlaváček Tomáš-9-874-1223410
15.Čížek JiříThang Do Trong         
16.Pěnkava LubošHrnčiřík Jan         
17.Miffek DanielMarat Petr         
18.Hořejší RadimHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pěnkava Luboš21Thang Do Trong30
Miffek Daniel03Hrnčiřík Jan30
Hořejší Radim03Marat Petr12
Čížek Jiří12Hlaváček Tomáš21
ŽK- Čížek nesportovní chování - kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37636:641SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčiřík Jan
Thang Do Trong
 
 
Gireth Pavel
Borůvka Jakub
 
 
-7579 3110
2.Novotný Petr
Průša David
 
 
Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
-8-848-82311
3.Novotný PetrBorůvka Jakub-2126-9-72312
4.Thang Do TrongŠilhán Petr6-10-5-9 1313
5.Hrnčiřík JanGireth Pavel10-11310 3123
6.Průša DavidBlinka Michal108-13-7-112324
7.Thang Do TrongBorůvka Jakub-7-10-9  0325
8.Hrnčiřík JanŠilhán Petr666  3035
9.Průša DavidGireth Pavel-10-129-4 1336
10.Novotný PetrBlinka Michal-12-7-4  0337
11.Hrnčiřík JanBorůvka Jakub-12877 3147
12.Průša DavidŠilhán Petr-1066-973257
13.Novotný PetrGireth Pavel-8-84973267
14.Thang Do TrongBlinka Michal-11-9513-82368
15.Průša DavidBorůvka Jakub-7-1-5  0369
16.Novotný PetrŠilhán Petr4-8-12-9 13610
17.Thang Do TrongGireth Pavel-8-99  12  
18.Hrnčiřík JanBlinka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr13Borůvka Jakub31
Thang Do Trong03Šilhán Petr22
Hrnčiřík Jan30Gireth Pavel12
Průša David13Blinka Michal30
ŽK - Thang Do Trong - kopnutí do stolu ŽK + ČK - Thang Do Trong - hození pálky do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:Dvořáková Anna
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Štěpánek Tomáš
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Žydel Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36526:563KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
Jahoda Martin
Borůvka Lukáš
 
 
-6-8-3  0301
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Pařízek Martin
Brožík Karel
 
 
843  3011
3.Vaňásek JiříJahoda Martin-77-104-112312
4.Hüttl MichalBorůvka Lukáš-2-5-7  0313
5.Šulc MartinPařízek Martin-9796 3123
6.Petřík AlešBrožík Karel6-106-463233
7.Hüttl MichalJahoda Martin-9-10-9  0334
8.Šulc MartinBorůvka Lukáš-4-5-13  0335
9.Petřík AlešPařízek Martin-910-99113245
10.Vaňásek JiříBrožík Karel3105  3055
11.Šulc MartinJahoda Martin9-9-6-6 1356
12.Petřík AlešBorůvka Lukáš9-11-11-8 1357
13.Vaňásek JiříPařízek Martin-8-4-6  0358
14.Hüttl MichalBrožík Karel5-1175 3168
15.Petřík AlešJahoda Martin-73-5-9 1369
16.Vaňásek JiříBorůvka Lukáš-9-4-5  03610
17.Hüttl MichalPařízek Martin-11-6   02  
18.Šulc MartinBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňásek Jiří13Jahoda Martin40
Hüttl Michal12Borůvka Lukáš40
Šulc Martin12Pařízek Martin12
Petřík Aleš22Brožík Karel03
ŽK - Petřík Aleš



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Čeřovský Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Jírovec Václav
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Žák Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20528:467TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
Kuchař Jan
Bartošek Vít
 
 
3-78-963210
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Juklík Tomáš
Kubát Jan ml.
 
 
94-77 3120
3.Vilímek MiroslavKuchař Jan-311-13593230
4.Postelt TomášKubát Jan ml.8-7-99-92331
5.Sedláček Jan ml.Bartošek Vít-1075-8103241
6.Macela PetrJuklík Tomáš858  3051
7.Postelt TomášKuchař Jan12-9-10-4 1352
8.Sedláček Jan ml.Kubát Jan ml.-10-9-1  0353
9.Macela PetrBartošek Vít845  3063
10.Vilímek MiroslavJuklík Tomáš787  3073
11.Sedláček Jan ml.Kuchař Jan67-610 3183
12.Macela PetrKubát Jan ml.-97107 3193
13.Vilímek MiroslavBartošek Vít-7-1058632103
14.Postelt TomášJuklík Tomáš125-14-8632  
15.Macela PetrKuchař Jan         
16.Vilímek MiroslavKubát Jan ml.         
17.Postelt TomášBartošek Vít         
18.Sedláček Jan ml.Juklík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilímek Miroslav30Kuchař Jan12
Postelt Tomáš02Kubát Jan ml.21
Sedláček Jan ml.21Bartošek Vít03
Macela Petr30Juklík Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Voňka Karel ml.
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35666:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
667  3010
2.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Pěnkava Luboš
Hořejší Radim
 
 
9-2-910-122311
3.Voňka JakubČížek Jiří-5-6-8  0312
4.Štrobl RudolfPěnkava Luboš-10-86-8 1313
5.Rýgl VojtěchMiffek Daniel5115  3023
6.Kalenský JaroslavHořejší Radim8-7-6783233
7.Štrobl RudolfČížek Jiří-7-7-7  0334
8.Rýgl VojtěchPěnkava Luboš-7-98-10 1335
9.Kalenský JaroslavMiffek Daniel-4436 3145
10.Voňka JakubHořejší Radim897  3055
11.Rýgl VojtěchČížek Jiří87-7-583265
12.Kalenský JaroslavPěnkava Luboš-5657 3175
13.Voňka JakubMiffek Daniel-10-85-6 1376
14.Štrobl RudolfHořejší Radim-101175 3186
15.Kalenský JaroslavČížek Jiří-98-8-7 1387
16.Voňka JakubPěnkava Luboš9-577 3197
17.Štrobl RudolfMiffek Daniel-84-1111-42398
18.Rýgl VojtěchHořejší Radim-937-6-22399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub22Čížek Jiří31
Štrobl Rudolf13Pěnkava Luboš22
Rýgl Vojtěch22Miffek Daniel22
Kalenský Jaroslav31Hořejší Radim13
BEZ PŘIPOMÍNEK



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Novotný Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Šrytr Petr
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35537:588SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Kortus Pavel ml.
Baron Michal
 
 
-1011-77-62301
2.Šálený David
Šablatura Michal
 
 
Kortus Filip
Fausek Matěj
 
 
76-64 3111
3.Šálený DavidBaron Michal-7-84-5 1312
4.Ezr VáclavKortus Pavel ml.6-9-9-7 1313
5.Stach MatějFausek Matěj-1196-9-152314
6.Šablatura MichalKortus Filip586  3024
7.Ezr VáclavBaron Michal-5-17-9 1325
8.Stach MatějKortus Pavel ml.-13-2-4  0326
9.Šablatura MichalFausek Matěj-158-811123236
10.Šálený DavidKortus Filip89-4-183246
11.Stach MatějBaron Michal-7-6-11  0347
12.Šablatura MichalKortus Pavel ml.-9-7-8  0348
13.Šálený DavidFausek Matěj786  3058
14.Ezr VáclavKortus Filip117-8-4-92359
15.Šablatura MichalBaron Michal-10-7-7  03510
16.Šálený DavidKortus Pavel ml.         
17.Ezr VáclavFausek Matěj         
18.Stach MatějKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šálený David21Baron Michal40
Ezr Václav03Kortus Pavel ml.30
Stach Matěj03Fausek Matěj12
Šablatura Michal22Kortus Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Vacík Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13456:349TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Nitrianský Igor
Bauer Jan st.
 
 
395  3010
2.Copák František
Chvátal Martin
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
-85-4-9 1311
3.Copák FrantišekBauer Miroslav-10948 3121
4.Dráždil RomanKaštánek Petr7-1011-553231
5.Pour Pavel ml.Bauer Jan st.533  3041
6.Belopotočan RomanNitrianský Igor5410  3051
7.Dráždil RomanBauer Miroslav-6-4-5  0352
8.Pour Pavel ml.Kaštánek Petr9-475 3162
9.Belopotočan RomanBauer Jan st.533  3072
10.Copák FrantišekNitrianský Igor268  3082
11.Pour Pavel ml.Bauer Miroslav-91111-8-32383
12.Belopotočan RomanKaštánek Petr835  3093
13.Chvátal MartinBauer Jan st.7510  30103
14.Dráždil RomanNitrianský Igor         
15.Belopotočan RomanBauer Miroslav         
16.Chvátal MartinKaštánek Petr         
17.Dráždil RomanBauer Jan st.         
18.Pour Pavel ml.Nitrianský Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Copák František20Bauer Miroslav21
Dráždil Roman11Kaštánek Petr03
Pour Pavel ml.21Bauer Jan st.03
Belopotočan Roman30Nitrianský Igor02
Chvátal Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13440:363TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčiřík Jan
Průša David
 
 
Smetana Josef
Huk Martin
 
 
846  3010
2.Novotný Petr
Marat Petr
 
 
Borůvka Lukáš
Pařízek Martin
 
 
-11-5-6  0311
3.Průša DavidBorůvka Lukáš73-86 3121
4.Marat PetrPařízek Martin-9597 3131
5.Hrnčiřík JanSmetana Josef5710  3041
6.Novotný PetrHuk Martin344  3051
7.Marat PetrBorůvka Lukáš-1108-6-92352
8.Hrnčiřík JanPařízek Martin-13-136783262
9.Novotný PetrSmetana Josef469  3072
10.Průša DavidHuk Martin9108  3082
11.Hrnčiřík JanBorůvka LukášWO    0383
12.Novotný PetrPařízek Martin1326  3093
13.Průša DavidSmetana Josef745  30103
14.Marat PetrHuk Martin         
15.Novotný PetrBorůvka Lukáš         
16.Průša DavidPařízek Martin         
17.Marat PetrSmetana Josef         
18.Hrnčiřík JanHuk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša David30Borůvka Lukáš11
Marat Petr11Pařízek Martin03
Hrnčiřík Jan20Smetana Josef03
Novotný Petr30Huk Martin02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:Štěpánek Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Dvořáková Anna
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32383:465SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
61010  3010
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
-7-8-8  0311
3.Vaňásek JiříŠilhán Petr8-5-5-3 1312
4.Šulc MartinBorůvka Jakub98-3-4-62313
5.Hüttl MichalGireth Pavel-8679 3123
6.Petřík AlešBlinka Michal-9-9-3  0324
7.Šulc MartinŠilhán Petr-5-8-8  0325
8.Hüttl MichalBorůvka Jakub-6-12-9  0326
9.Petřík AlešGireth Pavel-9478 3136
10.Vaňásek JiříBlinka Michal-6-67-4 1337
11.Hüttl MichalŠilhán Petr-6-5-7  0338
12.Petřík AlešBorůvka Jakub-5-9-8  0339
13.Vaňásek JiříGireth Pavel-12-762-623310
14.Šulc MartinBlinka Michal-6-9-5  03  
15.Petřík AlešŠilhán Petr         
16.Vaňásek JiříBorůvka Jakub         
17.Šulc MartinGireth Pavel         
18.Hüttl MichalBlinka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňásek Jiří03Šilhán Petr30
Šulc Martin02Borůvka Jakub30
Hüttl Michal12Gireth Pavel12
Petřík Aleš12Blinka Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Kouřil Lubomír
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Školník Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Žák Karel
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Černohorský Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35664:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Pěnkava Luboš
Hořejší Radim
 
 
596  3010
2.Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
-1169-10-72311
3.Vilímek MiroslavPěnkava Luboš9-8-97-82312
4.Postelt TomášČížek Jiří6-6-7-8 1313
5.Sedláček Jan ml.Miffek Daniel-8-9-4  0314
6.Macela PetrHořejší Radim8-3511 3124
7.Postelt TomášPěnkava Luboš-9-29-9 1325
8.Sedláček Jan ml.Čížek Jiří-710-7-8 1326
9.Macela PetrMiffek Daniel-6-10-5  0327
10.Vilímek MiroslavHořejší Radim11-107-763237
11.Sedláček Jan ml.Pěnkava Luboš-10-89-8 1338
12.Macela PetrČížek Jiří5-6-4773248
13.Vilímek MiroslavMiffek Daniel9-7-7773258
14.Postelt TomášHořejší Radim-9855 3168
15.Macela PetrPěnkava Luboš4811  3078
16.Vilímek MiroslavČížek Jiří-13-7-15  0379
17.Postelt TomášMiffek Daniel467  3089
18.Sedláček Jan ml.Hořejší Radim968  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilímek Miroslav22Pěnkava Luboš31
Postelt Tomáš22Čížek Jiří31
Sedláček Jan ml.13Miffek Daniel22
Macela Petr31Hořejší Radim04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Antoš Michal
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14484:385TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
Kuchař Jan
Bartošek Vít
 
 
-4-78693210
2.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Kubát Jan ml.
Juklík Tomáš
 
 
-8-108193220
3.Voňka JakubKuchař Jan948  3030
4.Štrobl RudolfKubát Jan ml.-6-746-82331
5.Rýgl VojtěchBartošek Vít1475  3041
6.Kalenský JaroslavJuklík Tomáš775  3051
7.Štrobl RudolfKuchař Jan-912-9-11 1352
8.Rýgl VojtěchKubát Jan ml.5-868 3162
9.Kalenský JaroslavBartošek Vít-6-83253272
10.Voňka JakubJuklík Tomáš7108  3082
11.Rýgl VojtěchKuchař Jan788  3092
12.Kalenský JaroslavKubát Jan ml.7-1176 31102
13.Voňka JakubBartošek Vít         
14.Štrobl RudolfJuklík Tomáš         
15.Kalenský JaroslavKuchař Jan         
16.Voňka JakubKubát Jan ml.         
17.Štrobl RudolfBartošek Vít         
18.Rýgl VojtěchJuklík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voňka Jakub20Kuchař Jan12
Štrobl Rudolf02Kubát Jan ml.12
Rýgl Vojtěch30Bartošek Vít02
Kalenský Jaroslav30Juklík Tomáš02
BEZ PŘIPOMÍNEK



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:Novotný Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Šrytr Petr
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20520:430SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šablatura Michal
Šálený David
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
18-95 3110
2.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Nitrianský Igor
Šimek Marek
 
 
509  3020
3.Šálený DavidŠimek Marek5-7-7-5 1321
4.Stach MatějBauer Miroslav-94-4523231
5.Ezr VáclavKaštánek Petr-9-9-6  0332
6.Šablatura MichalNitrianský Igor719  3042
7.Stach MatějŠimek Marek711-8-393252
8.Ezr VáclavBauer Miroslav-78-8-9 1353
9.Šablatura MichalKaštánek Petr97-56 3163
10.Šálený DavidNitrianský Igor-10694 3173
11.Ezr VáclavŠimek Marek7-879 3183
12.Šablatura MichalBauer Miroslav884  3093
13.Šálený DavidKaštánek Petr-8-792-62394
14.Stach MatějNitrianský Igor972  30104
15.Šablatura MichalŠimek Marek         
16.Šálený DavidBauer Miroslav         
17.Stach MatějKaštánek Petr         
18.Ezr VáclavNitrianský Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šálený David12Šimek Marek12
Stach Matěj30Bauer Miroslav12
Ezr Václav12Kaštánek Petr21
Šablatura Michal30Nitrianský Igor03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Vacík Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37667:682SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Chvátal Martin
 
 
Kortus Pavel ml.
Baron Michal
 
 
-87-5-9 1301
2.Pour Pavel ml.
Belopotočan Roman
 
 
Kortus Filip
Fausek Matěj
 
 
792  3011
3.Copák FrantišekBaron Michal-7-7-6  0312
4.Dráždil RomanKortus Pavel ml.7-7-9643222
5.Pour Pavel ml.Fausek Matěj14-7-10-7 1323
6.Belopotočan RomanKortus Filip566  3033
7.Dráždil RomanBaron Michal97-5-1-92334
8.Pour Pavel ml.Kortus Pavel ml.-8-411693244
9.Belopotočan RomanFausek Matěj1477  3054
10.Copák FrantišekKortus Filip-987-8-42355
11.Pour Pavel ml.Baron Michal-6-7-6  0356
12.Belopotočan RomanKortus Pavel ml.-85-11853266
13.Chvátal MartinFausek Matěj-7-510-10 1367
14.Dráždil RomanKortus Filip8-5711 3177
15.Belopotočan RomanBaron Michal6-7-16-6 1378
16.Chvátal MartinKortus Pavel ml.-6-64-7 1379
17.Dráždil RomanFausek Matěj958  3089
18.Pour Pavel ml.Kortus Filip911-4-9-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Copák František02Baron Michal40
Dráždil Roman31Kortus Pavel ml.13
Pour Pavel ml.13Fausek Matěj22
Belopotočan Roman31Kortus Filip22
Chvátal Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Hubač Martin
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:37513:593ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Jan
Kubát Jan ml.
 
 
Pěnkava Luboš
Hořejší Radim
 
 
-1010-81063210
2.Juklík Tomáš
Bartošek Vít
 
 
Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
10-12-7-2 1311
3.Kubát Jan ml.Čížek Jiří510-7-9103221
4.Bartošek VítPěnkava Luboš-6-8-5  0322
5.Juklík TomášMiffek Daniel6-45-5-92323
6.Kuchař JanHořejší Radim984  3033
7.Bartošek VítČížek Jiří4-9-710-32334
8.Juklík TomášPěnkava Luboš-6-9-5  0335
9.Kuchař JanMiffek Daniel10-9-7-15 1336
10.Kubát Jan ml.Hořejší Radim-7887 3146
11.Juklík TomášČížek Jiří-5-5-9  0347
12.Kuchař JanPěnkava Luboš57-7-6-82348
13.Kubát Jan ml.Miffek Daniel-113-107103258
14.Bartošek VítHořejší RadimWO    0359
15.Kuchař JanČížek Jiří-5-10-7  03510
16.Kubát Jan ml.Pěnkava Luboš12-8-9  12  
17.Bartošek VítMiffek Daniel         
18.Juklík TomášHořejší Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubát Jan ml.30Čížek Jiří31
Bartošek Vít02Pěnkava Luboš30
Juklík Tomáš03Miffek Daniel21
Kuchař Jan13Hořejší Radim02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6381:247TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Tomáš
Šedivý Zdeněk
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
-88-12653210
2.Marat Petr
Průša David
 
 
Hüttl Michal
Novotný Petr
 
 
5-5411 3120
3.Průša DavidPetřík Aleš1075  3030
4.Marat PetrHüttl Michal73-89 3140
5.Šedivý ZdeněkŠulc Martin532  3050
6.Hlaváček TomášNovotný Petr466  3060
7.Marat PetrPetřík Aleš-8-591043270
8.Šedivý ZdeněkHüttl Michal5710  3080
9.Hlaváček Tomᚊulc Martin557  3090
10.Průša DavidNovotný Petr532  30100
11.Šedivý ZdeněkPetřík Aleš         
12.Hlaváček TomášHüttl Michal         
13.Průša DavidŠulc Martin         
14.Marat PetrNovotný Petr         
15.Hlaváček TomášPetřík Aleš         
16.Průša DavidHüttl Michal         
17.Marat PetrŠulc Martin         
18.Šedivý ZdeněkNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša David20Petřík Aleš02
Marat Petr20Hüttl Michal02
Šedivý Zdeněk20Šulc Martin02
Hlaváček Tomáš20Novotný Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Žák Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Sluka Čeněk
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33504:534TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
66-9-5-62301
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
6-1686 3111
3.Vilímek MiroslavVoňka Jakub-683-7-32312
4.Postelt TomášRýgl Vojtěch89-12-11-72313
5.Sedláček Jan ml.Štrobl Rudolf-8-9-6  0314
6.Macela PetrKalenský Jaroslav8-89-953224
7.Postelt TomášVoňka Jakub39-7-12-102325
8.Sedláček Jan ml.Rýgl Vojtěch-5-2-7  0326
9.Macela PetrŠtrobl Rudolf354  3036
10.Vilímek MiroslavKalenský Jaroslav155-2-4-82337
11.Sedláček Jan ml.Voňka Jakub-6-9-6  0338
12.Macela PetrRýgl Vojtěch5106  3048
13.Vilímek MiroslavŠtrobl Rudolf5-9-9-4 1349
14.Postelt TomášKalenský Jaroslav-12-7-3  03410
15.Macela PetrVoňka Jakub         
16.Vilímek MiroslavRýgl Vojtěch         
17.Postelt Tomᚊtrobl Rudolf         
18.Sedláček Jan ml.Kalenský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilímek Miroslav03Voňka Jakub30
Postelt Tomáš03Rýgl Vojtěch21
Sedláček Jan ml.03Štrobl Rudolf21
Macela Petr30Kalenský Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31692:651SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusík Stanislav
Vítovec Martin
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
75-78 3110
2.Šablatura Michal
Šálený David
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
7-8-89-92311
3.Šablatura MichalBelopotočan Roman16-8-56-82312
4.Vítovec MartinDráždil Roman-10-1044113222
5.Šálený DavidPour Pavel ml.-3810-7-102323
6.Dusík StanislavChvátal Martin45-116 3133
7.Vítovec MartinBelopotočan Roman-7-4-11  0334
8.Šálený DavidDráždil Roman38-67 3144
9.Dusík StanislavPour Pavel ml.11617  3054
10.Šablatura MichalChvátal Martin3513  3064
11.Šálený DavidBelopotočan Roman-8-5-6  0365
12.Dusík StanislavDráždil Roman-11967 3175
13.Šablatura MichalPour Pavel ml.-4-7-12  0376
14.Vítovec MartinChvátal Martin8712  3086
15.Dusík StanislavBelopotočan Roman97-68 3196
16.Šablatura MichalDráždil Roman97-8-9-62397
17.Vítovec MartinPour Pavel ml.-89-3-11 1398
18.Šálený DavidChvátal Martin366  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šablatura Michal13Belopotočan Roman31
Vítovec Martin22Dráždil Roman13
Šálený David22Pour Pavel ml.31
Dusík Stanislav40Chvátal Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:Lojka Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Duspiva Martin
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17477:363SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Heinzl Lukáš
Nitrianský Igor
 
 
1058  3010
2.Fausek Matěj
Kortus Pavel
 
 
Bauer Miroslav
Šimek Marek
 
 
-868-8-92311
3.Kortus FilipBauer Miroslav-989-363221
4.Kortus PavelŠimek Marek-8-6-8  0322
5.Fausek MatějHeinzl Lukáš535  3032
6.Kortus Pavel ml.Nitrianský Igor765  3042
7.Kortus PavelBauer Miroslav-10-10-9  0343
8.Fausek MatějŠimek Marek-6-3-4  0344
9.Kortus Pavel ml.Heinzl Lukáš571  3054
10.Kortus FilipNitrianský Igor311  3064
11.Fausek MatějBauer Miroslav3-6-8183274
12.Kortus Pavel ml.Šimek Marek96-63 3184
13.Kortus FilipHeinzl Lukáš374  3094
14.Kortus PavelNitrianský Igor1254  30104
15.Kortus Pavel ml.Bauer Miroslav-3    01  
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Filip30Bauer Miroslav12
Kortus Pavel12Šimek Marek21
Fausek Matěj21Heinzl Lukáš03
Kortus Pavel ml.30Nitrianský Igor03
Miroslav Bauer (Prachatice) - žlutá karta - skopnutí ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Smetana Josef
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33687:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Masák Jan
 
 
Borůvka Lukáš
Jahoda Martin
 
 
-37-9-9 1301
2.Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
Brožík Karel
Pařízek Martin
 
 
81-99 3111
3.Blinka MichalBorůvka Lukáš8811  3021
4.Masák JanJahoda Martin9-3-91183231
5.Šilhán PetrPařízek Martin-118-8-5 1332
6.Borůvka JakubBrožík Karel548  3042
7.Masák JanBorůvka Lukáš-109-8-6 1343
8.Šilhán PetrJahoda Martin-1610-9-92344
9.Borůvka JakubPařízek Martin-7-55-8 1345
10.Blinka MichalBrožík Karel6-8-9533255
11.Šilhán PetrBorůvka Lukáš-795-6-112356
12.Borůvka JakubJahoda Martin584  3066
13.Blinka MichalPařízek Martin888  3076
14.Masák JanBrožík Karel8911  3086
15.Borůvka JakubBorůvka Lukáš-7-910-10 1387
16.Blinka MichalJahoda Martin5-920 3197
17.Masák JanPařízek Martin-10-45-8 1398
18.Šilhán PetrBrožík Karel-8-987-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blinka Michal40Borůvka Lukáš31
Masák Jan22Jahoda Martin13
Šilhán Petr04Pařízek Martin31
Borůvka Jakub22Brožík Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Žid Čeněk
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22551:472SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
Kortus Filip
Kortus Pavel ml.
 
 
997  3010
2.Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
Baron Michal
Cholínský Jan
 
 
6-6-6-7 1311
3.Gireth PavelBaron Michal-6-5-9  0312
4.Blinka MichalKortus Pavel ml.-88-93103222
5.Šilhán PetrCholínský Jan-8296 3132
6.Borůvka JakubKortus Filip869  3042
7.Blinka MichalBaron Michal-86-79-102343
8.Šilhán PetrKortus Pavel ml.9-9-10363253
9.Borůvka JakubCholínský Jan294  3063
10.Gireth PavelKortus Filip-839-663273
11.Šilhán PetrBaron Michal92-6-4-92374
12.Borůvka JakubKortus Pavel ml.96-103 3184
13.Gireth PavelCholínský Jan977  3094
14.Blinka MichalKortus Filip-946-5732104
15.Borůvka JakubBaron Michal         
16.Gireth PavelKortus Pavel ml.         
17.Blinka MichalCholínský Jan         
18.Šilhán PetrKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gireth Pavel21Baron Michal30
Blinka Michal21Kortus Pavel ml.03
Šilhán Petr21Cholínský Jan03
Borůvka Jakub30Kortus Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:Huk Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Lieskovský Daniel
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15478:369KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Jahoda Martin
 
 
Bauer Jan st.
Krotký Marek
 
 
568  3010
2.Pařízek Martin
Brožík Karel
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
797  3020
3.Pařízek MartinBauer Miroslav-7-4-7  0321
4.Jahoda MartinKrotký Marek435  3031
5.Brožík KarelKaštánek Petr6-9-68-72332
6.Borůvka LukášBauer Jan st.223  3042
7.Jahoda MartinBauer Miroslav58-6-11-92343
8.Brožík KarelKrotký Marek949  3053
9.Borůvka LukášKaštánek Petr956  3063
10.Pařízek MartinBauer Jan st.8-81010 3173
11.Brožík KarelBauer Miroslav-6-8-5  0374
12.Borůvka LukášKrotký Marek761  3084
13.Pařízek MartinKaštánek Petr5-37-613294
14.Jahoda MartinBauer Jan st.674  30104
15.Borůvka LukášBauer Miroslav         
16.Pařízek MartinKrotký Marek         
17.Jahoda MartinKaštánek Petr         
18.Brožík KarelBauer Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Martin21Bauer Miroslav30
Jahoda Martin21Krotký Marek03
Brožík Karel12Kaštánek Petr12
Borůvka Lukáš30Bauer Jan st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Havazík Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34686:678AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan ml.
Kuchař Jan
 
 
Vítovec Martin
Stach Matěj
 
 
8-6-88-92301
2.Juklík Tomáš
Lánský Jakub
 
 
Šálený David
Šablatura Michal
 
 
669  3011
3.Juklík TomášVítovec Martin10-8-210-92312
4.Lánský JakubStach Matěj-8-1067113222
5.Kuchař JanŠálený David288  3032
6.Kubát Jan ml.Šablatura Michal6-9-136-112333
7.Lánský JakubVítovec Martin5-5-5-3 1334
8.Kuchař JanStach Matěj856  3044
9.Kubát Jan ml.Šálený David877  3054
10.Juklík Tomᚊablatura Michal9-6-9-10 1355
11.Kuchař JanVítovec Martin-12-69953265
12.Kubát Jan ml.Stach Matěj3-9810 3175
13.Juklík Tomᚊálený David-8-5-6  0376
14.Lánský JakubŠablatura Michal-28-78-82377
15.Kubát Jan ml.Vítovec Martin-49-4473287
16.Juklík TomášStach Matěj511-7-873297
17.Lánský JakubŠálený David-4-7-6  0398
18.Kuchař JanŠablatura Michal6-599 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juklík Tomáš13Vítovec Martin22
Lánský Jakub13Stach Matěj04
Kuchař Jan40Šálený David22
Kubát Jan ml.31Šablatura Michal31
Přítomen p. Drozda jako komisař



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kohoutek Karel
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30684:633ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
756  3010
2.Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
7-10-97-92311
3.Pěnkava LubošBelopotočan Roman411-6-9-82312
4.Čamr FrantišekDráždil Roman-76-10-8 1313
5.Miffek DanielPour Pavel ml.10-3-910-32314
6.Čížek JiříChvátal Martin1096  3024
7.Hořejší RadimBelopotočan Roman-9-6-9  0325
8.Miffek DanielDráždil Roman-7-10-7  0326
9.Čížek JiříPour Pavel ml.78-94 3136
10.Pěnkava LubošChvátal Martin616  3046
11.Miffek DanielBelopotočan Roman-215-8-11 1347
12.Čížek JiříDráždil Roman8111  3057
13.Pěnkava LubošPour Pavel ml.-21187 3167
14.Hořejší RadimChvátal Martin6-9-94-62368
15.Čížek JiříBelopotočan Roman12-485 3178
16.Pěnkava LubošDráždil Roman66-89 3188
17.Hořejší RadimPour Pavel ml.-89-10883298
18.Miffek DanielChvátal Martin8710  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pěnkava Luboš31Belopotočan Roman31
Čamr František01Dráždil Roman22
Miffek Daniel13Pour Pavel ml.13
Čížek Jiří40Chvátal Martin13
Hořejší Radim12   
Žlutá karta Hořejší (Euromaster Kolín), hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8424:235TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Tomáš
Šedivý Zdeněk
 
 
Postelt Tomáš
Sedláček Jan ml.
 
 
75-53 3110
2.Marat Petr
Průša David
 
 

 
 
WO    3020
3.Šedivý ZdeněkPostelt Tomáš-9-799-72321
4.Marat PetrŠkolník Luboš348  3031
5.Průša DavidWO    3041
6.Hlaváček TomášSedláček Jan ml.3310  3051
7.Marat PetrPostelt Tomáš89-9-883261
8.Průša DavidŠkolník Luboš623  3071
9.Hlaváček TomášWO    3081
10.Šedivý ZdeněkSedláček Jan ml.494  3091
11.Průša DavidPostelt Tomáš5-108-121332101
12.Hlaváček Tomᚊkolník Luboš367  30  
13.Šedivý Zdeněk         
14.Marat PetrSedláček Jan ml.         
15.Hlaváček TomášPostelt Tomáš         
16.Šedivý ZdeněkŠkolník Luboš         
17.Marat Petr         
18.Průša DavidSedláček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šedivý Zdeněk11Postelt Tomáš12
Marat Petr20Školník Luboš02
Průša David20Sedláček Jan ml.02
Hlaváček Tomáš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Vojáček Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Štěpánek Tomáš
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:34405:505TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
-2-88-6 1301
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
8-85-9-72302
3.Vaňásek JiříŠtrobl Rudolf-37-89-82303
4.Hüttl MichalVoňka Jakub-811-6-9 1304
5.Šulc MartinRýgl Vojtěch-10-5-11  0305
6.Petřík AlešKalenský Jaroslav8-8-8-8 1306
7.Hüttl MichalŠtrobl Rudolf-128-5-1 1307
8.Šulc MartinVoňka Jakub-66-7793217
9.Petřík AlešRýgl Vojtěch-729-8-92318
10.Vaňásek JiříKalenský Jaroslav-7-1179103228
11.Šulc MartinŠtrobl Rudolf-4-8-9  0329
12.Petřík AlešVoňka JakubWO    03210
13.Vaňásek JiříRýgl Vojtěch         
14.Hüttl MichalKalenský Jaroslav         
15.Petřík AlešŠtrobl Rudolf         
16.Vaňásek JiříVoňka Jakub         
17.Hüttl MichalRýgl Vojtěch         
18.Šulc MartinKalenský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaňásek Jiří11Štrobl Rudolf30
Hüttl Michal02Voňka Jakub11
Šulc Martin12Rýgl Vojtěch20
Petřík Aleš02Kalenský Jaroslav11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5387:239SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
Kaštánek Petr
Krotký Marek
 
 
51110  3010
2.Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
Šimek Marek
Bauer Miroslav
 
 
-810917 3120
3.Gireth PavelBauer Miroslav-6512-893230
4.Borůvka JakubKrotký Marek553  3040
5.Šilhán PetrŠimek Marek495  3050
6.Blinka MichalKaštánek Petr666  3060
7.Borůvka JakubBauer Miroslav-8-9117103270
8.Šilhán PetrKrotký Marek649  3080
9.Blinka MichalŠimek MarekWO    3090
10.Gireth PavelKaštánek PetrWO    30100
11.Šilhán PetrBauer Miroslav         
12.Blinka MichalKrotký Marek         
13.Gireth PavelŠimek Marek         
14.Borůvka JakubKaštánek Petr         
15.Blinka MichalBauer Miroslav         
16.Gireth PavelKrotký Marek         
17.Borůvka JakubŠimek Marek         
18.Šilhán PetrKaštánek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gireth Pavel10Bauer Miroslav02
Borůvka Jakub20Krotký Marek02
Šilhán Petr20Šimek Marek01
Blinka Michal10Kaštánek Petr01
WO20WO02
1) Hráč ŠIMEK Marek (TTC Libín Prachatice) po zápase č. 5 odstoupil ze zdravotních důvodů z utkání. 2) Hráč KAŠTÁNEK Petr (TTC Libín Prachatice) v zápase č. 10 odstoupil ze zdravotních důvodů z utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21521:461KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Jahoda Martin
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
7-811-1283210
2.Pařízek Martin
Kodým Jiří
 
 
Baron Michal
Cholínský Jan
 
 
-8-7-7  0311
3.Pařízek MartinBaron Michal-7-6-6  0312
4.Jahoda MartinCholínský Jan719  3022
5.Kodým JiříKortus Pavel ml.8-99-1173232
6.Borůvka LukášKortus Filip411  3042
7.Jahoda MartinBaron Michal-2-11-8  0343
8.Kodým JiříCholínský Jan961  3053
9.Borůvka LukášKortus Pavel ml.-101194 3163
10.Pařízek MartinKortus Filip599  3073
11.Kodým JiříBaron Michal-7-749-62374
12.Borůvka LukášCholínský Jan-5687 3184
13.Pařízek MartinKortus Pavel ml.-7-881293294
14.Jahoda MartinKortus Filip-10778 31104
15.Borůvka LukášBaron Michal8    10  
16.Pařízek MartinCholínský Jan         
17.Jahoda MartinKortus Pavel ml.         
18.Kodým JiříKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Martin21Baron Michal30
Jahoda Martin21Cholínský Jan03
Kodým Jiří21Kortus Pavel ml.03
Borůvka Lukáš30Kortus Filip03
Žlutá karta - Kostus Pavel ml.(Sk Pedagog ČB) - kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Havazík Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33419:524TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan ml.
Kuchař Jan
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-5-51010103210
2.Juklík Tomáš
Adam Lukáš
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
-6-59-14 1311
3.Adam LukášPour Pavel ml.-39-2-9 1312
4.Juklík TomášDráždil Roman-810-5-6 1313
5.Kuchař JanBelopotočan Roman-1-65-7 1314
6.Kubát Jan ml.Chvátal Martin-727-8-62315
7.Juklík TomášPour Pavel ml.-119810 3125
8.Kuchař JanDráždil Roman-8-7-10  0326
9.Kubát Jan ml.Belopotočan Roman-6-3-6  0327
10.Adam LukášChvátal Martin-7-10-9  0328
11.Kuchař JanPour Pavel ml.-758-5-72329
12.Kubát Jan ml.Dráždil Roman9912  3039
13.Adam LukášBelopotočan Roman-210-5-6 13310
14.Juklík TomášChvátal Martin-98   11  
15.Kubát Jan ml.Pour Pavel ml.         
16.Adam LukášDráždil Roman         
17.Juklík TomášBelopotočan Roman         
18.Kuchař JanChvátal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Lukáš03Pour Pavel ml.21
Juklík Tomáš11Dráždil Roman21
Kuchař Jan03Belopotočan Roman30
Kubát Jan ml.12Chvátal Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kohoutek Karel
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18506:441ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkava Luboš
Hořejší Radim
 
 
Stach Matěj
Vítovec Martin
 
 
-8-77-9 1301
2.Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
Šablatura Michal
Šálený David
 
 
-91188 3111
3.Pěnkava LubošŠablatura Michal567  3021
4.Miffek DanielVítovec Martin5-7-6-4 1322
5.Hořejší RadimŠálený David-59-9873232
6.Čížek JiříStach Matěj798  3042
7.Miffek DanielŠablatura Michal365  3052
8.Hořejší RadimVítovec Martin-6-7-14  0353
9.Čížek JiříŠálený David686  3063
10.Pěnkava LubošStach Matěj54-77 3173
11.Hořejší RadimŠablatura Michal9-7-10-4 1374
12.Čížek JiříVítovec Martin7-894 3184
13.Pěnkava LubošŠálený David10-10105 3194
14.Čamr FrantišekStach Matěj8118  30104
15.Čížek JiříŠablatura Michal         
16.Pěnkava LubošVítovec Martin         
17.Čamr FrantišekŠálený David         
18.Hořejší RadimStach Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pěnkava Luboš30Šablatura Michal12
Miffek Daniel11Vítovec Martin21
Hořejší Radim12Šálený David03
Čížek Jiří30Stach Matěj03
Čamr František10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8408:282TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Hlaváček Tomáš
 
 
Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
862  3010
2.Hrnčiřík Jan
Průša David
 
 
Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
697  3020
3.Hlaváček TomášVoňka Jakub74-89 3130
4.Průša DavidKalenský Jaroslav4-1111-753240
5.Šedivý ZdeněkRýgl Vojtěch9-98-843250
6.Hrnčiřík JanŠtrobl Rudolf632  3060
7.Průša DavidVoňka Jakub366  3070
8.Šedivý ZdeněkKalenský Jaroslav566  3080
9.Hrnčiřík JanRýgl Vojtěch86-10-1093290
10.Hlaváček Tomᚊtrobl Rudolf57-913 31100
11.Šedivý ZdeněkVoňka Jakub         
12.Hrnčiřík JanKalenský Jaroslav         
13.Hlaváček TomášRýgl Vojtěch         
14.Průša DavidŠtrobl Rudolf         
15.Hrnčiřík JanVoňka Jakub         
16.Hlaváček TomášKalenský Jaroslav         
17.Průša DavidRýgl Vojtěch         
18.Šedivý ZdeněkŠtrobl Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlaváček Tomáš20Voňka Jakub02
Průša David20Kalenský Jaroslav02
Šedivý Zdeněk20Rýgl Vojtěch02
Hrnčiřík Jan20Štrobl Rudolf02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Žydel Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30262:397TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
-97-109-92301
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Vilímek Miroslav
Sedláček Jan ml.
 
 
-74-5-6 1302
3.Vaňásek JiříMacela Petr-7-6-5  0303
4.Hüttl MichalVilímek Miroslav-9-6-9  0304
5.Šulc MartinPostelt Tomáš-13-7-7  0305
6.Petřík AlešSedláček Jan ml.9-108-3-72306
7.Hüttl MichalMacela Petr-13710-3-82307
8.Šulc MartinVilímek Miroslav-8-12-5  0308
9.Petřík AlešPostelt TomášWO    0309
10.Vaňásek JiříSedláček Jan ml.WO    03010
11.Šulc MartinMacela Petr         
12.Petřík AlešVilímek Miroslav         
13.Vaňásek JiříPostelt Tomáš         
14.Hüttl MichalSedláček Jan ml.         
15.Petřík AlešMacela Petr         
16.Vaňásek JiříVilímek Miroslav         
17.Hüttl MichalPostelt Tomáš         
18.Šulc MartinSedláček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaňásek Jiří01Macela Petr20
Hüttl Michal02Vilímek Miroslav20
Šulc Martin02Postelt Tomáš10
Petřík Aleš01Sedláček Jan ml.10
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Kouřil Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:Čeřovský Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Jírovec Václav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37594:642SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
-1087-7123210
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
-37-9-10 1311
3.Vilímek MiroslavBorůvka Jakub-107-1211-72312
4.Sedláček Jan ml.Blinka Michal8-664 3122
5.Postelt Tomᚊilhán Petr7-9-910-112323
6.Macela PetrGireth Pavel1167  3033
7.Sedláček Jan ml.Borůvka Jakub-3-5-1  0334
8.Postelt TomášBlinka Michal-12-4-7  0335
9.Macela PetrŠilhán Petr-751-3-32336
10.Vilímek MiroslavGireth Pavel-4473 3146
11.Postelt TomášBorůvka Jakub-10-3-9  0347
12.Macela PetrBlinka Michal98-76 3157
13.Vilímek MiroslavŠilhán Petr-5-3-2  0358
14.Sedláček Jan ml.Gireth Pavel8911  3068
15.Macela PetrBorůvka Jakub-5-57-7 1369
16.Vilímek MiroslavBlinka Michal-7-743123279
17.Sedláček Jan ml.Šilhán Petr6-5-89-523710
18.Postelt TomášGireth Pavel-10    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilímek Miroslav22Borůvka Jakub40
Sedláček Jan ml.22Blinka Michal13
Postelt Tomáš03Šilhán Petr40
Macela Petr22Gireth Pavel03
Výměna VR po dohodě s domácím oddílem



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:Pilňáček Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Frynta Jiří
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9409:293TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Brožík Karel
Huk Martin
 
 
7510  3010
2.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Pařízek Martin
Borůvka Lukáš
 
 
-108-6693220
3.Voňka JakubBorůvka Lukáš-1111-6-2 1321
4.Rýgl VojtěchPařízek Martin-10668 3131
5.Kalenský JaroslavBrožík Karel661  3041
6.Šváb RichardHuk Martin636  3051
7.Rýgl VojtěchBorůvka Lukáš-5-5-10  0352
8.Kalenský JaroslavPařízek Martin671  3062
9.Šváb RichardBrožík Karel647  3072
10.Voňka JakubHuk Martin449  3082
11.Kalenský JaroslavBorůvka Lukáš868  3092
12.Šváb RichardPařízek Martin465  30102
13.Voňka JakubBrožík Karel         
14.Rýgl VojtěchHuk Martin         
15.Šváb RichardBorůvka Lukáš         
16.Voňka JakubPařízek Martin         
17.Rýgl VojtěchBrožík Karel         
18.Kalenský JaroslavHuk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voňka Jakub11Borůvka Lukáš21
Rýgl Vojtěch11Pařízek Martin03
Kalenský Jaroslav30Brožík Karel02
Šváb Richard30Huk Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:36412:525TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený David
Šablatura Michal
 
 
Hlaváček Tomáš
Šedivý Zdeněk
 
 
-7-9-8  0301
2.Dusík Stanislav
Vítovec Martin
 
 
Hrnčiřík Jan
Průša David
 
 
-8-7-7  0302
3.Šablatura MichalPrůša David-7-3-5  0303
4.Vítovec MartinMarat Petr5-99-1263213
5.Šálený DavidHrnčiřík Jan-4-49-4 1314
6.Dusík StanislavHlaváček Tomáš-11-7-7  0315
7.Vítovec MartinPrůša David119-6-893225
8.Šálený DavidMarat Petr4-410-9-72326
9.Dusík StanislavHrnčiřík Jan-49-6-8 1327
10.Šablatura MichalHlaváček Tomáš-6-106-5 1328
11.Šálený DavidPrůša David-4-9-7  0329
12.Dusík StanislavŠedivý Zdeněk98-4-1183239
13.Šablatura MichalHrnčiřík Jan-6-79-4 13310
14.Vítovec MartinHlaváček Tomáš         
15.Dusík StanislavPrůša David         
16.Šablatura MichalŠedivý Zdeněk         
17.Vítovec MartinHrnčiřík Jan         
18.Šálený DavidHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šablatura Michal03Průša David21
Vítovec Martin20Marat Petr11
Šálený David03Hrnčiřík Jan30
Dusík Stanislav12Hlaváček Tomáš20
   Šedivý Zdeněk01
Původně nominovaný 1.rozhodčí Hrdý Jiří omluven, Slavata Josef řídil jako 2 nominovaný. Střídání : zápas č.12 - Šedivý Zdeněk (Elizza) za Marata Petra. Žlutá karta : zápas č.12 - Dusík Stanislav(El Niňo)-hození pálky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13455:363TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
98-36 3110
2.Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
-7634 3120
3.Dráždil RomanPetřík Aleš9109  3030
4.Pour Pavel ml.Vaňásek Jiří-108-8-9 1331
5.Chvátal MartinHüttl Michal4-78-8103241
6.Belopotočan RomanŠulc Martin879  3051
7.Pour Pavel ml.Petřík Aleš954  3061
8.Chvátal MartinVaňásek Jiří-14-59-6 1362
9.Belopotočan RomanHüttl Michal-93-10283272
10.Dráždil RomanŠulc Martin496  3082
11.Chvátal MartinPetřík Aleš-21254 3192
12.Belopotočan RomanVaňásek Jiří456  30102
13.Dráždil RomanHüttl Michal         
14.Pour Pavel ml.Šulc Martin         
15.Belopotočan RomanPetřík Aleš         
16.Dráždil RomanVaňásek Jiří         
17.Pour Pavel ml.Hüttl Michal         
18.Chvátal MartinŠulc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dráždil Roman20Petřík Aleš03
Pour Pavel ml.11Vaňásek Jiří21
Chvátal Martin21Hüttl Michal02
Belopotočan Roman30Šulc Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:Lojka Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Duspiva Martin
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38634:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Juklík Tomáš
Lánský Jakub
 
 
610-10-953210
2.Kortus Pavel
Fausek Matěj
 
 
Bartošek Vít
Kubát Jan ml.
 
 
10-5-3573220
3.Kortus FilipKubát Jan ml.-2-87-11 1321
4.Kortus PavelBartošek Vít-4-6-5  0322
5.Fausek MatějJuklík Tomáš3-7-8-7 1323
6.Kortus Pavel ml.Lánský Jakub-7-9-5  0324
7.Kortus PavelKubát Jan ml.9-3-9-5 1325
8.Fausek MatějBartošek Vít9127  3035
9.Kortus Pavel ml.Juklík Tomáš-9676 3145
10.Kortus FilipLánský Jakub5-8-5363255
11.Fausek MatějKubát Jan ml.-6-87-9 1356
12.Kortus Pavel ml.Bartošek Vít95-67 3166
13.Kortus FilipJuklík Tomáš10-978 3176
14.Kortus PavelLánský Jakub-7-4-11  0377
15.Kortus Pavel ml.Kubát Jan ml.-10-96-8 1378
16.Kortus FilipBartošek Vít911-8-683288
17.Kortus PavelJuklík Tomáš8-3-5-8 1389
18.Fausek MatějLánský Jakub6104  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kortus Filip31Kubát Jan ml.40
Kortus Pavel04Bartošek Vít13
Fausek Matěj22Juklík Tomáš22
Kortus Pavel ml.22Lánský Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Šimek Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Bauer Jan st.
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36548:603ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Josef
Kaštánek Petr
 
 
Čížek Jiří
Pěnkava Luboš
 
 
-3-68-6 1301
2.Šimek Marek
Bauer Miroslav
 
 
Dolejší Stanislav
Čamr František
 
 
6-99-8-92302
3.Šimek MarekPěnkava Luboš5-88-11-72303
4.Kaštánek PetrČížek Jiří12-7-7173213
5.Gruber JosefČamr František-8-11-6  0314
6.Bauer MiroslavDolejší Stanislav768  3024
7.Kaštánek PetrPěnkava Luboš6-6-911-72325
8.Gruber JosefČížek Jiří-2-3-5  0326
9.Bauer MiroslavČamr František-39-91073236
10.Šimek MarekDolejší Stanislav1494  3046
11.Gruber JosefPěnkava Luboš-6-5-9  0347
12.Bauer MiroslavČížek Jiří-5-5-8  0348
13.Šimek MarekČamr František2107  3058
14.Kaštánek PetrDolejší Stanislav9-6-6583268
15.Bauer MiroslavPěnkava Luboš-713-10-10 1369
16.Šimek MarekČížek Jiří-5-8-6  03610
17.Kaštánek PetrČamr František         
18.Gruber JosefDolejší Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Marek22Pěnkava Luboš40
Kaštánek Petr21Čížek Jiří31
Gruber Josef03Čamr František12
Bauer Miroslav22Dolejší Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Školník Luboš
HOSTUJÍCÍ:KMST LiberecRozhodčí:Beneš Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Jírovec Václav
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26584:561TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
Borůvka Lukáš
Pařízek Martin
 
 
-58-9-5 1301
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Brožík Karel
Smetana Josef
 
 
937  3011
3.Vilímek MiroslavBorůvka Lukáš99-10-10-112312
4.Postelt TomášPařízek Martin5-957 3122
5.Sedláček Jan ml.Brožík Karel-8910-783232
6.Macela PetrSmetana Josef101012  3042
7.Postelt TomášBorůvka Lukáš-10-56-6 1343
8.Sedláček Jan ml.Pařízek Martin-49-8863253
9.Macela PetrBrožík Karel39-86 3163
10.Vilímek MiroslavSmetana Josef5-689 3173
11.Sedláček Jan ml.Borůvka LukášWO    0374
12.Macela PetrPařízek Martin768  3084
13.Vilímek MiroslavBrožík Karel-9-72-8 1385
14.Postelt TomášSmetana Josef87-89 3195
15.Macela PetrBorůvka Lukáš-5-554-82396
16.Vilímek MiroslavPařízek Martin897  30106
17.Postelt TomášBrožík Karel         
18.Sedláček Jan ml.Smetana Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilímek Miroslav22Borůvka Lukáš30
Postelt Tomáš21Pařízek Martin04
Sedláček Jan ml.20Brožík Karel12
Macela Petr31Smetana Josef03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Antoš Michal
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:Sixta Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38635:657SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
-10108-1143210
2.Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
Borůvka Jakub
Gireth Pavel
 
 
9-4-513-92311
3.Voňka JakubBorůvka Jakub310-3-8-72312
4.Rýgl VojtěchŠilhán Petr-4-5-9  0313
5.Štrobl RudolfBlinka Michal68-8-893223
6.Kalenský JaroslavGireth Pavel-8863 3133
7.Rýgl VojtěchBorůvka Jakub-9-7-7  0334
8.Štrobl RudolfŠilhán Petr-4-6-11  0335
9.Kalenský JaroslavBlinka Michal599  3045
10.Voňka JakubGireth Pavel-941111 3155
11.Štrobl RudolfBorůvka Jakub-8-7-6  0356
12.Kalenský JaroslavŠilhán Petr8101  3066
13.Voňka JakubBlinka Michal10-9-68-72367
14.Rýgl VojtěchGireth Pavel3-34-283277
15.Kalenský JaroslavBorůvka Jakub-6-953-52378
16.Voňka JakubŠilhán Petr610-6-5-72379
17.Rýgl VojtěchBlinka Michal-83-99-423710
18.Štrobl RudolfGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub13Borůvka Jakub40
Rýgl Vojtěch13Šilhán Petr31
Štrobl Rudolf12Blinka Michal22
Kalenský Jaroslav31Gireth Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21562:480SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusík Stanislav
Vítovec Martin
 
 
Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
-9-9-9  0301
2.Šablatura Michal
Šálený David
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
-4129-14-172302
3.Vítovec MartinVaňásek Jiří-8155-8-42303
4.Šablatura MichalPetřík Aleš7-3714 3113
5.Dusík StanislavHüttl Michal746  3023
6.Šálený DavidŠulc Martin735  3033
7.Šablatura MichalVaňásek Jiří379  3043
8.Dusík StanislavPetřík Aleš-345-293253
9.Šálený DavidHüttl Michal-88-4-11 1354
10.Vítovec MartinŠulc Martin9-963 3164
11.Dusík StanislavVaňásek Jiří7-66-963274
12.Šálený DavidPetřík Aleš5131  3084
13.Vítovec MartinHüttl Michal-2283 3194
14.Šablatura MichalŠulc Martin-1073-10732104
15.Šálený DavidVaňásek Jiří55   20  
16.Vítovec MartinPetřík Aleš         
17.Šablatura MichalHüttl Michal         
18.Dusík StanislavŠulc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vítovec Martin21Vaňásek Jiří12
Šablatura Michal30Petřík Aleš03
Dusík Stanislav30Hüttl Michal12
Šálený David21Šulc Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:40687:713nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
Hrnčiřík Jan
Marat Petr
 
 
911-1011 3110
2.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Hlaváček Tomáš
Novotný Petr
 
 
-9-74-9 1311
3.Dráždil RomanMarat Petr-83-8563221
4.Pour Pavel ml.Hlaváček Tomáš-9-11-9  0322
5.Chvátal MartinNovotný Petr-9-38-4 1323
6.Belopotočan RomanHrnčiřík Jan-7-99-6 1324
7.Pour Pavel ml.Marat Petr119-97 3134
8.Chvátal MartinHlaváček Tomáš-9610-6-82335
9.Belopotočan RomanNovotný Petr58-6-733245
10.Dráždil RomanHrnčiřík Jan-10-89-4 1346
11.Chvátal MartinMarat Petr9-5-8593256
12.Belopotočan RomanHlaváček Tomáš-89911 3166
13.Dráždil RomanNovotný Petr10-9-3863276
14.Pour Pavel ml.Hrnčiřík Jan-411-9-3 1377
15.Belopotočan RomanMarat Petr85-76 3187
16.Dráždil RomanHlaváček Tomáš6-1076 3197
17.Pour Pavel ml.Novotný Petr-9-86-12 1398
18.Chvátal MartinHrnčiřík Jan-2-3-5  0399