Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Staněk Petr
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33411:477KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bakalář Daniel
Houška Michal
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
6-365 3110
2.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
5-9-5-5 1311
3.Fiala OtakarVorlíček Luboš-912-10-5 1312
4.Houška MichalPisár Petr9-10-5-4 1313
5.Bakalář DanielKettner Martin-5-8-10  0314
6.Janda JanPřibík Jan9-57-863224
7.Houška MichalVorlíček Luboš5-8-7-9 1325
8.Bakalář DanielPisár Petr-10102-7-52326
9.Janda JanKettner Martin-710-86-112327
10.Fiala OtakarPřibík Jan-87-9-6 1328
11.Bakalář DanielVorlíček Luboš-6-9-7  0329
12.Janda JanPisár Petr-5-6-12  03210
13.Fiala OtakarKettner Martin         
14.Houška MichalPřibík Jan         
15.Janda JanVorlíček Luboš         
16.Fiala OtakarPisár Petr         
17.Houška MichalKettner Martin         
18.Bakalář DanielPřibík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Otakar02Vorlíček Luboš30
Houška Michal02Pisár Petr30
Bakalář Daniel03Kettner Martin20
Janda Jan12Přibík Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Havlík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Vepřek Petr
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30315:402TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jakub
Krahulec Petr
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
-8-7-6  0301
2.Krejčí Ondřej
Hrazdira Patrik
 
 
Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
-6-3-9  0302
3.Hrazdira PatrikHejda Václav-4-9-7  0303
4.Krejčí OndřejVaculík Petr-67-1-8 1304
5.Fiala JakubKoděra Filip-9-8-8  0305
6.Krahulec PetrCafourek Tomáš-103-17-7 1306
7.Krejčí OndřejHejda Václav-7-8-9  0307
8.Fiala JakubVaculík Petr-7-47-8 1308
9.Krahulec PetrKoděra Filip5512  3018
10.Hrazdira PatrikCafourek Tomáš-1414-4-9 1319
11.Fiala JakubHejda Václav-113-2-3 13110
12.Krahulec PetrVaculík Petr         
13.Hrazdira PatrikKoděra Filip         
14.Krejčí OndřejCafourek Tomáš         
15.Krahulec PetrHejda Václav         
16.Hrazdira PatrikVaculík Petr         
17.Krejčí OndřejKoděra Filip         
18.Fiala JakubCafourek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrazdira Patrik02Hejda Václav30
Krejčí Ondřej02Vaculík Petr20
Fiala Jakub03Koděra Filip11
Krahulec Petr11Cafourek Tomáš20
K dnešnímu utkání se delegovaný rozhodčí nedostavil. Po dohodě obou družstev byl vrchním rozhodčím určen M. Krejčí z domácího oddílu.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33438:518Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Petr
Dvořák Petr
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
-5148-973210
2.Juhasz Martin
Slobodzian Adam
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-47-98-82311
3.Juhasz MartinKirchman Ondřej-5-5-12  0312
4.Dvořák PetrKlier Jakub12-9-12-11 1313
5.Marat PetrSochor Miroslav6-587 3123
6.Slobodzian AdamVaněček Petr-9-6-10  0324
7.Dvořák PetrKirchman Ondřej-510-2-6 1325
8.Marat PetrLegát Petr-5-8-5  0326
9.Slobodzian AdamSochor Miroslav4810  3036
10.Juhasz MartinVaněček Petr-104-58-52337
11.Marat PetrKirchman Ondřej-12-810-4 1338
12.Slobodzian AdamLegát Petr-14-12-8  0339
13.Juhasz MartinSochor Miroslav-6-12-5  03310
14.Dvořák PetrVaněček Petr         
15.Slobodzian AdamKirchman Ondřej         
16.Juhasz MartinLegát Petr         
17.Dvořák PetrSochor Miroslav         
18.Marat PetrVaněček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juhasz Martin03Kirchman Ondřej30
Dvořák Petr02Klier Jakub10
Marat Petr12Sochor Miroslav12
Slobodzian Adam12Vaněček Petr20
   Legát Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21556:511TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Oto
Milek Petr
 
 
Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
11812  3010
2.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
598  3020
3.Kočvara MartinChodounský Martin109-17-1593230
4.Urban OtoŠlehofer Stanislav ml.-11-107-9 1331
5.Milek PetrKubát Jan-5-77-7 1332
6.De Filippo MartinKorbel Petr157  3042
7.Urban OtoChodounský Martin-8-8-4  0343
8.Milek PetrŠlehofer Stanislav ml.108-12-7-52344
9.De Filippo MartinKubát Jan477  3054
10.Kočvara MartinKorbel Petr78-611 3164
11.Milek PetrChodounský Martin-7-9-7  0365
12.De Filippo MartinŠlehofer Stanislav ml.998  3075
13.Kočvara MartinKubát Jan3-788 3185
14.Urban OtoKorbel Petr-34811 3195
15.De Filippo MartinChodounský Martin8-786 31105
16.Kočvara MartinŠlehofer Stanislav ml.9    10  
17.Urban OtoKubát Jan         
18.Milek PetrKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočvara Martin30Chodounský Martin22
Urban Oto12Šlehofer Stanislav ml.21
Milek Petr03Kubát Jan12
De Filippo Martin40Korbel Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Tonhauser Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37531:589TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
11-9-6-8 1301
2.Minář Marek
Tišer Emil ml.
 
 
Mráz Jiří
Pospíšil Milan
 
 
-5-13-7  0302
3.Tišer Emil ml.Kolář Vlastimil-15-5-8  0303
4.Minář MarekKuba Josef-85-10773213
5.Noveský LeonMráz Jiří-10-8-7  0314
6.Huleš PetrPospíšil Milan-5-5-5  0315
7.Minář MarekKolář Vlastimil6-8-129133225
8.Noveský LeonKuba Josef911-6-7-92326
9.Huleš PetrMráz Jiří87-56 3136
10.Tišer Emil ml.Pospíšil Milan587  3046
11.Noveský LeonKolář Vlastimil-6-8-4  0347
12.Huleš PetrKuba Josef3-11-11-7 1348
13.Tišer Emil ml.Mráz Jiří-104-11-8 1349
14.Minář MarekPospíšil Milan-10107-683259
15.Huleš PetrKolář Vlastimil8-7-7-4 13510
16.Tišer Emil ml.Kuba Josef         
17.Minář MarekMráz Jiří         
18.Noveský LeonPospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tišer Emil ml.12Kolář Vlastimil31
Minář Marek30Kuba Josef21
Noveský Leon03Mráz Jiří21
Huleš Petr13Pospíšil Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Janoušová Pavla
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Janoušová Petra
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:15517:380TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Vladyka Jakub
 
 
Drechsler Dušan
Kocura Jiří
 
 
1210-89 3110
2.Jakubec Vladimír
Reichert Tomáš
 
 
Linhart František ml.
Šíp Martin
 
 
7311  3020
3.Vladyka JakubDrechsler Dušan4-7-78-82321
4.Reichert TomášKocura Jiří106-8-7-102322
5.Hoch JiříLinhart František ml.464  3032
6.Jakubec VladimírŠíp Martin133  3042
7.Reichert TomášDrechsler Dušan-6-2-10  0343
8.Hoch JiříKocura Jiří784  3053
9.Jakubec VladimírLinhart František ml.-9443 3163
10.Vladyka JakubŠíp Martin763  3073
11.Hoch JiříDrechsler Dušan559  3083
12.Jakubec VladimírKocura Jiří-753-8-102384
13.Vladyka JakubLinhart František ml.1157  3094
14.Reichert Tomᚊíp Martin5-555 31104
15.Jakubec VladimírDrechsler Dušan8-789 31  
16.Vladyka JakubKocura Jiří         
17.Reichert TomášLinhart František ml.         
18.Hoch JiříŠíp Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vladyka Jakub21Drechsler Dušan21
Reichert Tomáš12Kocura Jiří21
Hoch Jiří30Linhart František ml.03
Jakubec Vladimír21Šíp Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy