Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Panský Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Franc Štěpán
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25597:533TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Květon Ondřej
Slapnička Jakub
 
 
1065  3010
2.Jakubec Vladimír
Reichert Tomáš
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
-8-106-11 1311
3.Reichert TomášKvěton Ondřej-68-9-6 1312
4.Hoch JiříKrahulec Petr-8-17-8  0313
5.Franc ŠtěpánFiala Jakub10-9-9-5 1314
6.Jakubec VladimírSlapnička Jakub9-975 3124
7.Hoch JiříKvěton Ondřej-6-11-6  0325
8.Franc ŠtěpánKrahulec Petr-73312 3135
9.Jakubec VladimírFiala Jakub9-873 3145
10.Reichert TomášSlapnička Jakub674  3055
11.Franc ŠtěpánKvěton Ondřej-8856 3165
12.Jakubec VladimírKrahulec Petr6-477 3175
13.Reichert TomášFiala Jakub8811  3085
14.Hoch JiříSlapnička Jakub37-10-773295
15.Jakubec VladimírKvěton Ondřej5-5-99-72396
16.Reichert TomášKrahulec Petr10107  30106
17.Hoch JiříFiala Jakub85   20  
18.Franc ŠtěpánSlapnička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reichert Tomáš31Květon Ondřej31
Hoch Jiří12Krahulec Petr13
Franc Štěpán21Fiala Jakub12
Jakubec Vladimír31Slapnička Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Minář Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32332:425TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Petr
Tišer Emil ml.
 
 
Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
-7-102-6 1301
2.Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
-10-7-10  0302
3.Tišer Emil ml.Janda Jan-7-73-6 1303
4.Kořínek JanHouška Michal-9-3-4  0304
5.Noveský LeonFiala Otakar-7-79-7 1305
6.Huleš PetrBakalář Daniel693  3015
7.Minář MarekJanda Jan-848-973225
8.Noveský LeonHouška Michal-5-6-7  0326
9.Huleš PetrFiala Otakar-7-4-5  0327
10.Tišer Emil ml.Bakalář Daniel-668-3-62328
11.Noveský LeonJanda Jan-3-6-7  0329
12.Huleš PetrHouška Michal5-3-6-2 13210
13.Tišer Emil ml.Fiala Otakar-3-11-9  03  
14.Minář MarekBakalář Daniel         
15.Huleš PetrJanda Jan         
16.Tišer Emil ml.Houška Michal         
17.Minář MarekFiala Otakar         
18.Noveský LeonBakalář Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tišer Emil ml.02Janda Jan21
Kořínek Jan01Houška Michal30
Noveský Leon03Fiala Otakar20
Huleš Petr12Bakalář Daniel11
Minář Marek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Fuček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Veselý Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Bláhová Kateřina
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:03Konec
utkání
18:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:40729:728nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Pospíšil Milan
 
 
Urban Oto
Fišar Martin
 
 
8-58-943210
2.Krameš Jan ml.
Mráz Jiří
 
 
De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
5-8-6873220
3.Pospíšil MilanDe Filippo Martin-10-9710-82321
4.Mráz JiříKočvara Martin-8-5-4  0322
5.Krameš Jan ml.Urban Oto759  3032
6.Kuba JosefFišar Martin-10-75-9 1333
7.Mráz JiříDe Filippo Martin-9-1268-22334
8.Krameš Jan ml.Kočvara Martin89-811 3144
9.Kuba JosefUrban Oto-65-5983254
10.Pospíšil MilanFišar Martin-298-883264
11.Krameš Jan ml.De Filippo Martin7-91510 3174
12.Kuba JosefKočvara Martin-964-983284
13.Pospíšil MilanUrban Oto-6-37-8 1385
14.Mráz JiříFišar Martin-4-126-9 1386
15.Kuba JosefDe Filippo Martin-109-9-8 1387
16.Pospíšil MilanKočvara Martin-1410-75-132388
17.Mráz JiříUrban Oto-7-6-8  0389
18.Krameš Jan ml.Fišar Martin-10514 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan13De Filippo Martin31
Mráz Jiří04Kočvara Martin22
Krameš Jan ml.40Urban Oto22
Kuba Josef22Fišar Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14465:364TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Dvořák Petr
Fausek Matěj
 
 
-88-10513210
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Daníček Adam
Slobodzian Adam
 
 
-10673 3120
3.Kaucký RomanFausek Matěj695  3030
4.Kocura JiříDvořák Petr656  3040
5.Drechsler DušanSlobodzian Adam55-87 3150
6.Pejša Karel ml.Daníček Adam-9468 3160
7.Kocura JiříFausek Matěj-8-10-7  0361
8.Drechsler DušanDvořák Petr99-104 3171
9.Pejša Karel ml.Slobodzian Adam5811  3081
10.Kaucký RomanDaníček Adam-7875 3191
11.Drechsler DušanFausek Matěj-3-757-82392
12.Pejša Karel ml.Dvořák Petr8-4117 31102
13.Kaucký RomanSlobodzian Adam8    10  
14.Kocura JiříDaníček Adam         
15.Pejša Karel ml.Fausek Matěj         
16.Kaucký RomanDvořák Petr         
17.Kocura JiříSlobodzian Adam         
18.Drechsler DušanDaníček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaucký Roman20Fausek Matěj21
Kocura Jiří11Dvořák Petr03
Drechsler Dušan21Slobodzian Adam02
Pejša Karel ml.30Daníček Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Milan
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26568:528Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
1210-911 3110
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
-9764 3120
3.Kirchman OndřejVorlíček Luboš35-39 3130
4.Vaněček PetrPisár Petr8-53-8-22331
5.Sochor MiroslavPřibík Jan-44710 3141
6.Klier JakubKettner Martin95-9-953251
7.Vaněček PetrVorlíček Luboš-1-2-6  0352
8.Sochor MiroslavPisár Petr-6-3-5  0353
9.Klier JakubPřibík Jan633  3063
10.Kirchman OndřejKettner Martin3119  3073
11.Sochor MiroslavVorlíček Luboš8-8-8-9 1374
12.Klier JakubPisár Petr-10-99-9 1375
13.Kirchman OndřejPřibík Jan478  3085
14.Vaněček PetrKettner Martin8-883 3195
15.Klier JakubVorlíček Luboš8-9-2-13 1396
16.Kirchman OndřejPisár Petr-8867 31106
17.Vaněček PetrPřibík Jan         
18.Sochor MiroslavKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kirchman Ondřej40Vorlíček Luboš31
Vaněček Petr12Pisár Petr31
Sochor Miroslav12Přibík Jan03
Klier Jakub22Kettner Martin03
ŽK- Vaněček zahození pálky.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Horek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Kucendörfer Jan
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33418:495TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
-9-4-10  0301
2.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
-12873 3111
3.Šlehofer Stanislav ml.Vaculík Petr10-7-10-6 1312
4.Chodounský MartinKoděra Filip879  3022
5.Kubát JanCafourek Tomáš-6-9-7  0323
6.Korbel PetrHejda Václav-8-3-3  0324
7.Chodounský MartinVaculík Petr-1047-7-72325
8.Kubát JanKoděra Filip10-169 3135
9.Korbel PetrCafourek Tomáš-9-7-6  0336
10.Šlehofer Stanislav ml.Hejda Václav-9-7-7  0337
11.Kubát JanVaculík Petr-6-3-6  0338
12.Korbel PetrKoděra Filip9-5-37-72339
13.Šlehofer Stanislav ml.Cafourek Tomáš57-99 3149
14.Chodounský MartinHejda Václav-10-8-8  03410
15.Korbel PetrVaculík Petr         
16.Šlehofer Stanislav ml.Koděra Filip         
17.Chodounský MartinCafourek Tomáš         
18.Kubát JanHejda Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav ml.12Vaculík Petr30
Chodounský Martin12Koděra Filip12
Kubát Jan12Cafourek Tomáš21
Korbel Petr03Hejda Václav30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy