Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Tonhauser Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35500:545TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Marek
Tišer Emil ml.
 
 
Slapnička Jakub
Květon Ondřej
 
 
89-10-9-82301
2.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
-9-79-5 1302
3.Noveský LeonKrahulec Petr-8-5-4  0303
4.Tišer Emil ml.Květon Ondřej9-9-7-6 1304
5.Minář MarekFiala Jakub535  3014
6.Huleš PetrSlapnička Jakub6-9-73113224
7.Tišer Emil ml.Krahulec Petr94-7-11-52325
8.Minář MarekKvěton Ondřej9-878 3135
9.Huleš PetrFiala Jakub-38-7-4 1336
10.Noveský LeonSlapnička Jakub5-96-753246
11.Minář MarekKrahulec Petr-5-76-11 1347
12.Huleš PetrKvěton Ondřej-9-694-72348
13.Noveský LeonFiala Jakub-10-9-8  0349
14.Tišer Emil ml.Slapnička Jakub-1-66-2 13410
15.Huleš PetrKrahulec Petr         
16.Noveský LeonKvěton Ondřej         
17.Tišer Emil ml.Fiala Jakub         
18.Minář MarekSlapnička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Noveský Leon12Krahulec Petr30
Tišer Emil ml.03Květon Ondřej21
Minář Marek21Fiala Jakub21
Huleš Petr12Slapnička Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Franc Štěpán
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Kůs Michal
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:34591:563TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Bakalář Daniel
Houška Michal
 
 
-9-911-12 1301
2.Jakubec Vladimír
Mašek Petr
 
 
Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
-910-10-9 1302
3.Franc ŠtěpánJanda Jan889  3012
4.Mašek PetrHouška Michal-58-4-8 1313
5.Hoch JiříFiala Otakar-9-6-7  0314
6.Jakubec VladimírBakalář Daniel-96147 3124
7.Mašek PetrJanda Jan-89-3-10 1325
8.Hoch JiříHouška Michal3-89-5-92326
9.Jakubec VladimírFiala Otakar-11-6-5  0327
10.Franc ŠtěpánBakalář Daniel-11-2-4  0328
11.Hoch JiříJanda Jan493  3038
12.Jakubec VladimírHouška Michal4-5WO  3148
13.Franc ŠtěpánFiala Otakar-771010 3158
14.Mašek PetrBakalář Daniel-7-76-4 1359
15.Jakubec VladimírJanda Jan8-945 3169
16.Franc ŠtěpánHouška MichalWO    3079
17.Mašek PetrFiala Otakar-9-935-623710
18.Hoch JiříBakalář Daniel48   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Franc Štěpán21Janda Jan13
Mašek Petr04Houška Michal21
Hoch Jiří12Fiala Otakar31
Jakubec Vladimír31Bakalář Daniel21
WO10WO01
Ve 3. seti 12.zápasu se zranil Houška a v utkání dále nepokračoval.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20545:482TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Urban Oto
Fišar Martin
 
 
5-1266 3110
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
12-69-693220
3.Kocura JiříDe Filippo Martin-751310 3130
4.Kaucký RomanKočvara Martin-4-5-6  0331
5.Drechsler DušanUrban Oto68-5-583241
6.Pejša Karel ml.Fišar Martin676  3051
7.Kaucký RomanDe Filippo Martin7-9108 3161
8.Drechsler DušanKočvara Martin-8-1010-7 1362
9.Pejša Karel ml.Urban Oto9810  3072
10.Kocura JiříFišar Martin678  3082
11.Drechsler DušanDe Filippo Martin104-10-6-82383
12.Faktor RadovanKočvara Martin-986-7-92384
13.Kocura JiříUrban Oto482  3094
14.Kaucký RomanFišar Martin7-945 31104
15.Faktor RadovanDe Filippo Martin8-67  21  
16.Kocura JiříKočvara Martin         
17.Kaucký RomanUrban Oto         
18.Drechsler DušanFišar Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kocura Jiří30De Filippo Martin12
Kaucký Roman21Kočvara Martin30
Drechsler Dušan12Urban Oto03
Pejša Karel ml.20Fišar Martin03
Faktor Radovan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Fuček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:13526:438TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Pospíšil Milan
 
 
Fausek Matěj
Slobodzian Adam
 
 
-91487 3110
2.Mráz Jiří
Krameš Jan ml.
 
 
Dvořák Petr
Šimůnek Ondřej
 
 
109-99 3120
3.Pospíšil MilanFausek Matěj1-8-59-82321
4.Kuba JosefSlobodzian Adam910-911 3131
5.Mráz JiříŠimůnek Ondřej886  3041
6.Krameš Jan ml.Dvořák Petr8128  3051
7.Kuba JosefFausek Matěj838  3061
8.Mráz JiříSlobodzian Adam-28-138-92362
9.Krameš Jan ml.Šimůnek Ondřej-111116 3172
10.Pospíšil MilanDvořák Petr766  3082
11.Mráz JiříFausek Matěj-7-10515-92383
12.Krameš Jan ml.Slobodzian Adam997  3093
13.Pospíšil MilanŠimůnek Ondřej9510  30103
14.Kuba JosefDvořák Petr         
15.Krameš Jan ml.Fausek Matěj         
16.Pospíšil MilanSlobodzian Adam         
17.Kuba JosefŠimůnek Ondřej         
18.Mráz JiříDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan21Fausek Matěj21
Kuba Josef20Slobodzian Adam12
Mráz Jiří12Šimůnek Ondřej03
Krameš Jan ml.30Dvořák Petr02
ŽK - Slobodzian - sprosté slovo



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Horek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Kucendörfer Jan
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:38517:592KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
45-69 3110
2.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
7-14-9-11 1311
3.Šlehofer Stanislav ml.Vorlíček Luboš-3-4-11  0312
4.Korbel PetrPisár Petr-7-12-8  0313
5.Kubát JanKettner Martin-765-10-102314
6.Chodounský MartinPisár Jan68-6-1143224
7.Korbel PetrVorlíček Luboš-3-2-4  0325
8.Kubát JanPisár Petr-4-38-9 1326
9.Chodounský MartinKettner Martin869  3036
10.Šlehofer Stanislav ml.Pisár Jan-97-10753246
11.Kubát JanVorlíček Luboš-6-1-8  0347
12.Chodounský MartinPisár Petr-4995 3157
13.Šlehofer Stanislav ml.Kettner Martin6-7-57113267
14.Korbel PetrPisár Jan-6-7-9  0368
15.Chodounský MartinVorlíček Luboš-9-6-4  0369
16.Šlehofer Stanislav ml.Pisár Petr-46-4-9 13610
17.Korbel PetrKettner Martin         
18.Kubát JanPisár Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlehofer Stanislav ml.22Vorlíček Luboš40
Korbel Petr03Pisár Petr31
Kubát Jan03Kettner Martin12
Chodounský Martin31Pisár Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:30558:555Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Legát Petr
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
77-99 3110
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
-9974 3120
3.Klier JakubHejda Václav-6-19-4 1321
4.Legát PetrVaculík Petr9-1069 3131
5.Vaněček PetrCafourek Tomáš7-849 3141
6.Kirchman OndřejVolák Martin543  3051
7.Legát PetrHejda Václav-8-107-3 1352
8.Vaněček PetrVaculík Petr-4-7-6  0353
9.Kirchman OndřejCafourek Tomáš410-93 3163
10.Klier JakubVolák Martin-7-11-6  0364
11.Vaněček PetrHejda Václav-8-7-9  0365
12.Kirchman OndřejVaculík Petr91110  3075
13.Klier JakubCafourek Tomáš-7-3-3  0376
14.Legát PetrVolák Martin-6-56493286
15.Kirchman OndřejHejda Václav-6745 3196
16.Klier JakubVaculík Petr-6-9-8  0397
17.Legát PetrCafourek Tomáš9-6105 31107
18.Vaněček PetrVolák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klier Jakub04Hejda Václav31
Legát Petr31Vaculík Petr22
Vaněček Petr12Cafourek Tomáš13
Kirchman Ondřej40Volák Martin12
ŽK - Vaculík, za hození pálky do ohrádky.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy