Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Havlík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Hrazdira Patrik
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34635:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
8118  3010
2.Novotný Petr
Hložek Tomáš
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
9612  3020
3.Hložek TomášKlier Jakub-4-4-8  0321
4.Novotný PetrVaněček Petr-5-798-42322
5.Krahulec Jiří ml.Sochor Miroslav-88-97-52323
6.Krahulec PetrKirchman Ondřej-5-710-5 1324
7.Novotný PetrKlier Jakub8-69-893234
8.Krahulec Jiří ml.Vaněček Petr6-10-8983244
9.Krahulec PetrSochor Miroslav574  3054
10.Hložek TomášKirchman Ondřej-7-4-5  0355
11.Krahulec Jiří ml.Klier Jakub-8-6-8  0356
12.Krahulec PetrVaněček Petr844  3066
13.Fiala JakubSochor Miroslav9-789 3176
14.Novotný PetrKirchman Ondřej-6-78-7 1377
15.Krahulec PetrKlier Jakub5-8115 3187
16.Fiala JakubVaněček Petr5-3-710-72388
17.Novotný PetrLegát Petr84-88 3198
18.Krahulec Jiří ml.Kirchman Ondřej-979-6-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hložek Tomáš02Klier Jakub22
Novotný Petr22Vaněček Petr22
Krahulec Jiří ml.13Sochor Miroslav12
Krahulec Petr31Kirchman Ondřej40
Fiala Jakub11Legát Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Mazur Jiří
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19518:445TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
6-7-7-7 1301
2.Bakalář Daniel
Staněk Petr
 
 
Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
-8-210433211
3.Bakalář DanielChodounský Martin386  3021
4.Staněk PetrŠlehofer Stanislav ml.9910  3031
5.Fiala OtakarKubát Jan2-77-933241
6.Janda JanKorbel Petr647  3051
7.Staněk PetrChodounský Martin6-7-6-9 1352
8.Fiala OtakarŠlehofer Stanislav ml.8-108-643262
9.Janda JanKubát Jan-10-5105-42363
10.Bakalář DanielKorbel Petr1079  3073
11.Fiala OtakarChodounský Martin-1198-893283
12.Janda JanŠlehofer Stanislav ml.856  3093
13.Bakalář DanielKubát Jan-12210-4832103
14.Staněk PetrKorbel Petr7-4   11  
15.Janda JanChodounský Martin         
16.Bakalář DanielŠlehofer Stanislav ml.         
17.Staněk PetrKubát Jan         
18.Fiala OtakarKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bakalář Daniel30Chodounský Martin12
Staněk Petr11Šlehofer Stanislav ml.03
Fiala Otakar30Kubát Jan12
Janda Jan21Korbel Petr02
ŽK - KORBEL-HOZENÍ PÁLKOU



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Čech Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Přibík Jan
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14468:386KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
Kuba Josef
Pospíšil Milan
 
 
-9-10-8  0301
2.Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
Krameš Jan ml.
Mráz Jiří
 
 
76-7-7103211
3.Přibík JanKuba Josef7-1088 3121
4.Kettner MartinKrameš Jan ml.8-3-10-9 1322
5.Vorlíček LubošMráz Jiří1221  3032
6.Pisár PetrPospíšil Milan-83108 3142
7.Kettner MartinKuba Josef11-669 3152
8.Vorlíček LubošKrameš Jan ml.3-8610 3162
9.Pisár PetrMráz Jiří-812611 3172
10.Přibík JanPospíšil Milan71012  3082
11.Vorlíček LubošKuba Josef945  3092
12.Pisár PetrKrameš Jan ml.75-76 31102
13.Přibík JanMráz Jiří-47   11  
14.Kettner MartinPospíšil Milan         
15.Pisár PetrKuba Josef         
16.Přibík JanKrameš Jan ml.         
17.Kettner MartinMráz Jiří         
18.Vorlíček LubošPospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibík Jan20Kuba Josef03
Kettner Martin11Krameš Jan ml.12
Vorlíček Luboš30Mráz Jiří02
Pisár Petr30Pospíšil Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36649:637TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Volák Martin
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
-10675 3110
2.Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
Kocura Jiří
Kaucký Roman
 
 
-118-10-10 1311
3.Cafourek TomášPejša Karel ml.-9-7-10  0312
4.Koděra FilipKocura Jiří-5-8-7  0313
5.Volák MartinKaucký Roman-886-6-82314
6.Hejda VáclavDrechsler Dušan815-1310 3124
7.Koděra FilipPejša Karel ml.-3-12-6  0325
8.Volák MartinKocura Jiří666  3035
9.Hejda VáclavKaucký Roman49-84 3145
10.Cafourek TomášDrechsler Dušan1084  3055
11.Volák MartinPejša Karel ml.-88-11-9 1356
12.Hejda VáclavKocura Jiří35-911 3166
13.Cafourek TomášKaucký Roman789  3076
14.Koděra FilipDrechsler Dušan5-812-8-102377
15.Hejda VáclavPejša Karel ml.-106-8-8 1378
16.Cafourek TomášKocura Jiří-8-6-9  0379
17.Koděra FilipKaucký Roman-273-9103289
18.Volák MartinDrechsler Dušan-6-5-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cafourek Tomáš22Pejša Karel ml.40
Koděra Filip13Kocura Jiří22
Volák Martin13Kaucký Roman13
Hejda Václav31Drechsler Dušan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:Provazník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:18492:442TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
8-6811 3110
2.Urban Oto
Pych Luděk ml.
 
 
Jakubec Vladimír
Reichert Tomáš
 
 
9-12-9983220
3.Kočvara MartinJakubec Vladimír-7463 3130
4.Urban OtoFranc Štěpán-7-5-7  0331
5.Pych Luděk ml.Hoch Jiří8712  3041
6.De Filippo MartinReichert Tomáš115-9-893251
7.Urban OtoJakubec Vladimír65-910 3161
8.Pych Luděk ml.Franc Štěpán1075  3071
9.De Filippo MartinHoch Jiří884  3081
10.Kočvara MartinReichert Tomáš-811-6-2 1382
11.Pych Luděk ml.Jakubec Vladimír-10-5-11  0383
12.De Filippo MartinFranc Štěpán588  3093
13.Kočvara MartinHoch Jiří99-9-10632103
14.Urban OtoReichert Tomáš554  30  
15.De Filippo MartinJakubec Vladimír         
16.Kočvara MartinFranc Štěpán         
17.Urban OtoHoch Jiří         
18.Pych Luděk ml.Reichert Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočvara Martin21Jakubec Vladimír12
Urban Oto11Franc Štěpán12
Pych Luděk ml.21Hoch Jiří03
De Filippo Martin30Reichert Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vítek Josef
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Vohradský Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19541:451TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Slobodzian Adam
 
 
Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
915-117 3110
2.Marat Petr
Juhasz Martin
 
 
Huleš Petr
Tišer Emil ml.
 
 
4-978 3120
3.Čenovský DavidKořínek Jan-5104-0-82321
4.Slobodzian AdamNoveský Leon595  3031
5.Novotný PetrHuleš Petr-826-423241
6.Marat PetrTišer Emil ml.612-94 3151
7.Slobodzian AdamKořínek Jan-710-13-6 1352
8.Novotný PetrNoveský Leon355  3062
9.Marat PetrHuleš Petr10103  3072
10.Čenovský DavidTišer Emil ml.11-6-6-9 1373
11.Novotný PetrKořínek Jan562  3083
12.Juhasz MartinNoveský Leon-69-9-8 1384
13.Čenovský DavidHuleš Petr568  3094
14.Slobodzian AdamTišer Emil ml.-6-8471232104
15.Juhasz MartinKořínek Jan         
16.Čenovský DavidNoveský Leon         
17.Slobodzian AdamHuleš Petr         
18.Novotný PetrTišer Emil ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čenovský David12Kořínek Jan21
Slobodzian Adam21Noveský Leon12
Novotný Petr30Huleš Petr03
Marat Petr20Tišer Emil ml.12
Juhasz Martin01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy