Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Doležal Karel
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:31670:632TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Krahulec Jiří ml.
Květon Ondřej
 
 
46-10-4-62301
2.Pych Luděk ml.
Fišar Martin
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
-56-3843211
3.Pych Luděk ml.Květon Ondřej7-975 3121
4.Kočvara MartinKrahulec Petr-8615-9-72322
5.Fišar MartinFiala Jakub135-1-353232
6.De Filippo MartinKrahulec Jiří ml.9910  3042
7.Kočvara MartinKvěton Ondřej-5-4-8  0343
8.Fišar MartinKrahulec Petr10-8-1011-92344
9.De Filippo MartinFiala Jakub-9126-533254
10.Pych Luděk ml.Krahulec Jiří ml.-879-7-72355
11.Fišar MartinKvěton Ondřej-10-15-12  0356
12.De Filippo MartinKrahulec Petr864  3066
13.Pych Luděk ml.Fiala Jakub-86116 3176
14.Kočvara MartinKrahulec Jiří ml.-7115-973286
15.De Filippo MartinKvěton Ondřej-106-7473296
16.Pych Luděk ml.Krahulec Petr-64511 31106
17.Kočvara MartinFiala Jakub9-8   11  
18.Fišar MartinKrahulec Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pych Luděk ml.31Květon Ondřej22
Kočvara Martin12Krahulec Petr22
Fišar Martin12Fiala Jakub03
De Filippo Martin40Krahulec Jiří ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Běhal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33664:631TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Marat Petr
 
 
Bakalář Daniel
Staněk Petr
 
 
9-10-14653210
2.Slobodzian Adam
Dvořák Petr
 
 
Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
6-813-3-102311
3.Slobodzian AdamJanda Jan-2-9-6  0312
4.Dvořák PetrFiala Otakar-3-713-3 1313
5.Marat PetrBakalář Daniel-1068-993223
6.Fausek MatějStaněk Petr584  3033
7.Dvořák PetrJanda Jan-5-5-9  0334
8.Marat PetrFiala Otakar3-10-8483244
9.Fausek MatějBakalář Daniel-115-97-72345
10.Slobodzian AdamStaněk Petr-8744 3155
11.Marat PetrJanda Jan398  3065
12.Fausek MatějFiala Otakar-94-910133275
13.Slobodzian AdamBakalář Daniel-6-7-8  0376
14.Dvořák PetrStaněk Petr76-96 3186
15.Fausek MatějJanda Jan-2778 3196
16.Slobodzian AdamFiala Otakar10-8-10-11 1397
17.Dvořák PetrBakalář Daniel6-988 31107
18.Marat PetrStaněk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slobodzian Adam13Janda Jan22
Dvořák Petr22Fiala Otakar22
Marat Petr30Bakalář Daniel22
Fausek Matěj31Staněk Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Milan
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Nováková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Bartošková Marta
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33471:537KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
-1012-7-7 1301
2.Jakubec Vladimír
Reichert Tomáš
 
 
Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
832  3011
3.Reichert TomášVorlíček Luboš10-5-11-8 1312
4.Franc ŠtěpánPisár Petr-45-6-4 1313
5.Hoch JiříPřibík Jan1087  3023
6.Jakubec VladimírKettner Martin994  3033
7.Franc ŠtěpánVorlíček Luboš-4-5-3  0334
8.Hoch JiříPisár Petr-5-148-2 1335
9.Jakubec VladimírPřibík Jan455  3045
10.Reichert TomášKettner Martin-8-8-6  0346
11.Hoch JiříVorlíček Luboš-6-6-5  0347
12.Jakubec VladimírPisár Petr-4-8-9  0348
13.Reichert TomášPřibík Jan59-5-9-22349
14.Franc ŠtěpánKettner Martin-812-12603259
15.Jakubec VladimírVorlíček Luboš-8796 3169
16.Reichert TomášPisár PetrWO    03610
17.Franc ŠtěpánPřibík Jan         
18.Hoch JiříKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reichert Tomáš03Vorlíček Luboš31
Franc Štěpán12Pisár Petr30
Hoch Jiří12Přibík Jan12
Jakubec Vladimír31Kettner Martin12
WO01WO10
Reichert ŽK



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Minář Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34449:558TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tišer Emil ml.
Huleš Petr
 
 
Hejda Václav
Volák Martin
 
 
-59-11-8 1301
2.Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
98-66 3111
3.Tišer Emil ml.Hejda Václav-6-5-8  0312
4.Huleš PetrVolák Martin1012-83 3122
5.Noveský LeonKoděra Filip-5-5-4  0323
6.Kořínek JanCafourek Tomáš12156  3033
7.Huleš PetrHejda Václav-9-67-10 1334
8.Noveský LeonVolák Martin-5-7-9  0335
9.Kořínek JanKoděra Filip9510  3045
10.Tišer Emil ml.Cafourek Tomáš-4911-5-42346
11.Noveský LeonHejda Václav-3-9-7  0347
12.Kořínek JanVolák Martin-3-7-3  0348
13.Tišer Emil ml.Koděra Filip-1212-9-9 1349
14.Huleš PetrCafourek Tomáš910-8-963259
15.Kořínek JanHejda VáclavWO    03510
16.Tišer Emil ml.Volák Martin         
17.Huleš PetrKoděra Filip         
18.Noveský LeonCafourek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tišer Emil ml.03Hejda Václav30
Huleš Petr21Volák Martin21
Noveský Leon03Koděra Filip21
Kořínek Jan21Cafourek Tomáš12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Fuček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Veselý Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Bláhová Kateřina
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36688:685TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
-611-10883210
2.Mráz Jiří
Krameš Jan ml.
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-568-843220
3.Pospíšil MilanKirchman Ondřej7-3-7-7 1321
4.Kuba JosefLegát Petr9-9813 3131
5.Mráz JiříKlier Jakub-73-10663241
6.Krameš Jan ml.Vaněček Petr7-10-67-112342
7.Kuba JosefKirchman Ondřej-10-7-5  0343
8.Mráz JiříLegát Petr-5-91-4 1344
9.Krameš Jan ml.Klier Jakub10-55-8-102345
10.Pospíšil MilanVaněček Petr-6577 3155
11.Mráz JiříKirchman Ondřej-9-6-7  0356
12.Krameš Jan ml.Legát Petr9911  3066
13.Pospíšil MilanSochor Miroslav9-6911 3176
14.Kuba JosefVaněček Petr10-899 3186
15.Krameš Jan ml.Kirchman Ondřej-9-6-9  0387
16.Pospíšil MilanLegát Petr7-13-6-6 1388
17.Kuba JosefSochor Miroslav4-76-983298
18.Mráz JiříVaněček Petr975  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan22Kirchman Ondřej40
Kuba Josef31Legát Petr22
Mráz Jiří22Klier Jakub11
Krameš Jan ml.13Vaněček Petr13
   Sochor Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8414:315TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
-8-9211103210
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
86-102 3120
3.Kocura JiříŠlehofer Stanislav ml.786  3030
4.Drechsler DušanChodounský Martin996  3040
5.Kaucký RomanKubát Jan-91058 3150
6.Faktor RadovanKorbel Petr848  3060
7.Drechsler DušanŠlehofer Stanislav ml.486  3070
8.Kaucký RomanChodounský Martin1011-68 3180
9.Faktor RadovanKubát Jan-11-95673290
10.Pejša Karel ml.Korbel Petr1410-98 31100
11.Kaucký RomanŠlehofer Stanislav ml.-108   11  
12.Faktor RadovanChodounský Martin         
13.Pejša Karel ml.Kubát Jan         
14.Drechsler DušanKorbel Petr         
15.Faktor RadovanŠlehofer Stanislav ml.         
16.Pejša Karel ml.Chodounský Martin         
17.Drechsler DušanKubát Jan         
18.Kaucký RomanKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kocura Jiří10Šlehofer Stanislav ml.02
Drechsler Dušan20Chodounský Martin02
Kaucký Roman20Kubát Jan02
Faktor Radovan20Korbel Petr02
Pejša Karel ml.10   
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy