Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Bakalář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czRozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17528:449TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květon Ondřej
Slapnička Jakub
 
 
Kořínek Jan
Noveský Leon
 
 
897  3010
2.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Tišer Emil ml.
Huleš Petr
 
 
1187  3020
3.Fiala JakubKořínek Jan55-710 3130
4.Květon OndřejNoveský Leon879  3040
5.Slapnička JakubHuleš Petr-109-74-72341
6.Krahulec PetrTišer Emil ml.635  3051
7.Květon OndřejKořínek Jan76-11-883261
8.Slapnička JakubNoveský Leon811-107 3171
9.Krahulec PetrHuleš Petr-12-4106-62372
10.Fiala JakubTišer Emil ml.865  3082
11.Slapnička JakubKořínek Jan-9-5-10  0383
12.Krahulec PetrNoveský Leon576  3093
13.Fiala JakubHuleš Petr7-8-5-8 1394
14.Květon OndřejTišer Emil ml.-99710 31104
15.Krahulec PetrKořínek Jan5    10  
16.Fiala JakubNoveský Leon         
17.Květon OndřejHuleš Petr         
18.Slapnička JakubTišer Emil ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jakub21Kořínek Jan12
Květon Ondřej30Noveský Leon03
Slapnička Jakub12Huleš Petr30
Krahulec Petr21Tišer Emil ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:Staněk Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Hučík Eduard
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22541:466TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-4-928103210
2.Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
Říšský Pavel
Vladyka Jakub
 
 
67-9-793220
3.Fiala OtakarFranc Štěpán278  3030
4.Bakalář DanielŘíšský Pavel8-889 3140
5.Houška MichalHoch Jiří349  3050
6.Janda JanVladyka Jakub-64-9533260
7.Bakalář DanielFranc Štěpán8-95-11-52361
8.Houška MichalŘíšský Pavel-7-9-9  0362
9.Janda JanHoch Jiří-148-2-4 1363
10.Fiala OtakarVladyka Jakub660  3073
11.Houška MichalFranc Štěpán-108-68-52374
12.Janda JanŘíšský Pavel959  3084
13.Fiala OtakarHoch Jiří-7-2-3  0385
14.Bakalář DanielVladyka Jakub854  3095
15.Janda JanFranc Štěpán456  30105
16.Fiala OtakarŘíšský Pavel-4-5   02  
17.Bakalář DanielHoch Jiří         
18.Houška MichalVladyka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Otakar21Franc Štěpán22
Bakalář Daniel21Říšský Pavel12
Houška Michal12Hoch Jiří21
Janda Jan31Vladyka Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Svobodová Nikola
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Doležal Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34522:570TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
498  3010
2.Fišar Martin
Milek Petr
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-9-11-6  0311
3.Kočvara MartinPejša Karel ml.-7-11-5  0312
4.Fišar MartinFaktor Radovan-975-9-62313
5.Milek PetrKocura Jiří-6-7-8  0314
6.De Filippo MartinDrechsler Dušan-8-57-3 1315
7.Fišar MartinPejša Karel ml.-811-8-9 1316
8.Milek PetrFaktor Radovan-78-68-42317
9.De Filippo MartinKocura Jiří676  3027
10.Kočvara MartinDrechsler Dušan1378  3037
11.Milek PetrPejša Karel ml.-3-7-8  0338
12.De Filippo MartinFaktor Radovan-7789 3148
13.Kočvara MartinKocura Jiří9-6511 3158
14.Fišar MartinDrechsler Dušan-710-5-3 1359
15.De Filippo MartinPejša Karel ml.-4-106633269
16.Kočvara MartinFaktor Radovan-8-12-6  03610
17.Fišar MartinKocura Jiří         
18.Milek PetrDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin22Pejša Karel ml.31
Fišar Martin03Faktor Radovan31
Milek Petr03Kocura Jiří12
De Filippo Martin31Drechsler Dušan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35645:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Daníček Adam
 
 
Pospíšil Milan
Mráz Jiří
 
 
-6-86-8 1301
2.Šedivý Zdeněk
Pašek Dominik
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
-11-77773211
3.Daníček AdamKolář Vlastimil7-9-9-7 1312
4.Pašek DominikKuba Josef9-9-8833222
5.Šedivý ZdeněkPospíšil Milan977  3032
6.Dvořák PetrMráz Jiří774  3042
7.Pašek DominikKolář Vlastimil-2-69-4 1343
8.Šedivý ZdeněkKuba Josef585  3053
9.Dvořák PetrPospíšil Milan61010  3063
10.Daníček AdamMráz Jiří-3-7-5  0364
11.Šedivý ZdeněkKolář Vlastimil-5-710993274
12.Dvořák PetrKuba Josef4-74-983284
13.Daníček AdamKrameš Jan ml.-97-3-5 1385
14.Pašek DominikMráz Jiří-49-98-122386
15.Dvořák PetrKolář Vlastimil-9-5-13  0387
16.Daníček AdamKuba Josef11-7-9-3 1388
17.Pašek DominikKrameš Jan ml.58-7-5-72389
18.Šedivý ZdeněkMráz Jiří723  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daníček Adam04Kolář Vlastimil31
Pašek Dominik13Kuba Josef13
Šedivý Zdeněk40Pospíšil Milan02
Dvořák Petr31Mráz Jiří22
   Krameš Jan ml.20
ŽK - Kuba Josef, ŽK - Kolář Vlastimil



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Cír Radek
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Mikeš Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27599:536KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
1038  3010
2.Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
9-91111 3120
3.Přibík JanChodounský Martin-79-6-4 1321
4.Vorlíček LubošŠlehofer Stanislav ml.4811  3031
5.Kettner MartinKorbel Petr46-9-973241
6.Pisár PetrKubát Jan785  3051
7.Vorlíček LubošChodounský Martin5-88-973261
8.Kettner MartinŠlehofer Stanislav ml.-6-10-1  0362
9.Pisár PetrKorbel Petr236  3072
10.Přibík JanKubát Jan-107-6-8 1373
11.Kettner MartinChodounský Martin-4-7-5  0374
12.Pisár PetrŠlehofer Stanislav ml.-87-71-92375
13.Přibík JanKorbel Petr374  3085
14.Vorlíček LubošKubát Jan-11647 3195
15.Pisár PetrChodounský Martin-117-10-16 1396
16.Přibík JanŠlehofer Stanislav ml.-7-9-1  0397
17.Vorlíček LubošKorbel Petr866  30107
18.Kettner MartinKubát Jan7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přibík Jan13Chodounský Martin31
Vorlíček Luboš40Šlehofer Stanislav ml.31
Kettner Martin12Korbel Petr04
Pisár Petr22Kubát Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Svoboda Miloš
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Jirásko Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1034:34613:622Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
889  3010
2.Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-10-483-82311
3.Koděra FilipKirchman Ondřej-7-77-10 1312
4.Cafourek TomášVaněček Petr10-8106 3122
5.Vaculík PetrKlier Jakub6-8-10-7 1323
6.Hejda VáclavLegát Petr4101  3033
7.Cafourek TomášKirchman Ondřej8-10-11-10 1334
8.Vaculík PetrVaněček Petr555  3044
9.Hejda VáclavKlier Jakub-9-3106-62345
10.Koděra FilipLegát Petr-910-2-8 1346
11.Vaculík PetrKirchman Ondřej7-97-1-82347
12.Hejda VáclavVaněček Petr-59410 3157
13.Koděra FilipKlier Jakub10-610-8-92358
14.Cafourek TomášLegát Petr-36-6653268
15.Hejda VáclavKirchman Ondřej9-2-37-62369
16.Koděra FilipVaněček Petr6-86-5-523610
17.Cafourek TomášKlier Jakub         
18.Vaculík PetrLegát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koděra Filip04Kirchman Ondřej40
Cafourek Tomáš21Vaněček Petr13
Vaculík Petr12Klier Jakub30
Hejda Václav22Legát Petr12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy