Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Běhal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32359:447TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Čenovský David
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
-47-68-82301
2.Juhasz Martin
Pašek Dominik
 
 
Krahulec Jiří ml.
Slapnička Jakub
 
 
-10-10-6  0302
3.Čenovský DavidKrahulec Petr-9-7-6  0303
4.Pašek DominikFiala Jakub-10-5-12  0304
5.Dvořák PetrSlapnička Jakub8-6-9883214
6.Juhasz MartinKrahulec Jiří ml.-5-3-3  0315
7.Pašek DominikKrahulec Petr8-5-97-102316
8.Dvořák PetrFiala Jakub-9-8-6  0317
9.Juhasz MartinSlapnička Jakub-4-95-4 1318
10.Čenovský DavidKrahulec Jiří ml.884  3028
11.Dvořák PetrKrahulec Petr-7-8-2  0329
12.Juhasz MartinFiala Jakub9-9-9-9 13210
13.Čenovský DavidSlapnička Jakub         
14.Pašek DominikKrahulec Jiří ml.         
15.Juhasz MartinKrahulec Petr         
16.Čenovský DavidFiala Jakub         
17.Pašek DominikSlapnička Jakub         
18.Dvořák PetrKrahulec Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čenovský David11Krahulec Petr30
Pašek Dominik02Fiala Jakub30
Dvořák Petr12Slapnička Jakub11
Juhasz Martin03Krahulec Jiří ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Doležal Karel
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:34579:621TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
Staněk Petr
Bakalář Daniel
 
 
10311  3010
2.Fišar Martin
Pour Tomáš
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
-1-11-6  0311
3.Kočvara MartinJanda Jan510-912 3121
4.Fišar MartinFiala Otakar-6-11-9  0322
5.Pour TomášBakalář Daniel9-9-5-4 1323
6.De Filippo MartinStaněk Petr787  3033
7.Fišar MartinJanda Jan-5-7-5  0334
8.Pour TomášFiala Otakar-7-5-6  0335
9.De Filippo MartinBakalář Daniel48-129 3145
10.Kočvara MartinStaněk Petr-3665 3155
11.Pour TomášJanda Jan-3-7-5  0356
12.De Filippo MartinFiala Otakar-3-6-5  0357
13.Kočvara MartinBakalář Daniel6812  3067
14.Fišar MartinStaněk Petr-88-91273277
15.De Filippo MartinJanda Jan7-8121 3187
16.Kočvara MartinFiala Otakar-10-3-7  0388
17.Fišar MartinBakalář Daniel9-54-673298
18.Pour TomášStaněk Petr-10-4611832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin31Janda Jan22
Fišar Martin22Fiala Otakar40
Pour Tomáš13Bakalář Daniel13
De Filippo Martin31Staněk Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Tonhauser Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 Chodov, tělocvična ZŠ J. A. Komenského, zadní vchodRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33384:491KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
57-810 3110
2.Minář Marek
Tišer Emil ml.
 
 
Kettner Martin
Pisár Jan
 
 
945  3020
3.Tišer Emil ml.Vorlíček Luboš-3-7-3  0321
4.Noveský LeonPisár Petr-3-9-4  0322
5.Minář MarekKettner Martin9-55-9-42323
6.Huleš PetrPisár Jan5-9-8-4 1324
7.Noveský LeonVorlíček Luboš-4-4-4  0325
8.Minář MarekPisár Petr-68-87103235
9.Huleš PetrKettner Martin-2-3-4  0336
10.Tišer Emil ml.Pisár Jan13-3-8-5 1337
11.Minář MarekVorlíček Luboš4-6-48-92338
12.Huleš PetrPisár Petr-11-8-6  0339
13.Tišer Emil ml.Kettner Martin-1016-9-5 13310
14.Noveský LeonPisár Jan         
15.Huleš PetrVorlíček Luboš         
16.Tišer Emil ml.Pisár Petr         
17.Noveský LeonKettner Martin         
18.Minář MarekPisár Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tišer Emil ml.03Vorlíček Luboš30
Noveský Leon02Pisár Petr21
Minář Marek12Kettner Martin30
Huleš Petr03Pisár Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Kasal Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Bartošková Marta
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:23604:527TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Hejda Václav
Volák Martin
 
 
211-86 3110
2.Jakubec Vladimír
Končal Adam
 
 
Cafourek Tomáš
Koděra Filip
 
 
62-75 3120
3.Končal AdamHejda Václav8104  3030
4.Hoch JiříVolák Martin8411  3040
5.Franc ŠtěpánKoděra Filip81111  3050
6.Jakubec VladimírCafourek Tomáš7-99-3-62351
7.Hoch JiříHejda Václav-4-92-5 1352
8.Franc ŠtěpánVolák Martin979  3062
9.Jakubec VladimírKoděra Filip4-8-3663272
10.Končal AdamCafourek Tomáš101110  3082
11.Franc ŠtěpánHejda Václav-10-79-5 1383
12.Jakubec VladimírVolák Martin711-5-5-82384
13.Končal AdamKoděra Filip49-9-3-52385
14.Hoch JiříCafourek TomášWO    3095
15.Jakubec VladimírHejda Václav-6-597-92396
16.Končal AdamVolák Martin66-107 31106
17.Hoch JiříKoděra Filip         
18.Franc ŠtěpánCafourek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Končal Adam31Hejda Václav31
Hoch Jiří11Volák Martin13
Franc Štěpán21Koděra Filip12
Jakubec Vladimír13Cafourek Tomáš11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17488:414TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
98-5-10-92301
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-9-86383211
3.Faktor RadovanKirchman Ondřej6910  3021
4.Kaucký RomanSochor Miroslav387  3031
5.Drechsler DušanVaněček Petr99-95 3141
6.Pejša Karel ml.Klier Jakub-797-1043251
7.Kaucký RomanKirchman Ondřej-7-9-8  0352
8.Drechsler DušanSochor Miroslav-6106-683262
9.Pejša Karel ml.Vaněček Petr8-105-7103272
10.Faktor RadovanKlier Jakub194  3082
11.Drechsler DušanKirchman Ondřej9-5-8973292
12.Pejša Karel ml.Sochor Miroslav369  30102
13.Faktor RadovanVaněček Petr         
14.Kaucký RomanKlier Jakub         
15.Pejša Karel ml.Kirchman Ondřej         
16.Faktor RadovanSochor Miroslav         
17.Kaucký RomanVaněček Petr         
18.Drechsler DušanKlier Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan20Kirchman Ondřej12
Kaucký Roman11Sochor Miroslav03
Drechsler Dušan30Vaněček Petr02
Pejša Karel ml.30Klier Jakub02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Fuček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10447:345TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
7113  3010
2.Mráz Jiří
Krameš Jan ml.
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
678  3020
3.Pospíšil MilanŠlehofer Stanislav ml.-68-6-9 1321
4.Mráz JiříChodounský Martin-915811 3131
5.Kuba JosefKubát Jan895  3041
6.Krameš Jan ml.Korbel Petr35-88 3151
7.Mráz JiříŠlehofer Stanislav ml.958  3061
8.Kuba JosefChodounský Martin168  3071
9.Krameš Jan ml.Kubát Jan11-13128 3181
10.Pospíšil MilanKorbel Petr12-9812 3191
11.Kuba JosefŠlehofer Stanislav ml.-9-7-9  0392
12.Krameš Jan ml.Chodounský Martin234  30102
13.Pospíšil MilanKubát Jan         
14.Mráz JiříKorbel Petr         
15.Krameš Jan ml.Šlehofer Stanislav ml.         
16.Pospíšil MilanChodounský Martin         
17.Mráz JiříKubát Jan         
18.Kuba JosefKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan11Šlehofer Stanislav ml.21
Mráz Jiří20Chodounský Martin03
Kuba Josef21Kubát Jan02
Krameš Jan ml.30Korbel Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy