Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8396:251Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Fesl Martin
Fencl Tomáš
 
 
436  3010
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
422  3020
3.Klier JakubFiala Jakub4-94-893230
4.Sochor MiroslavKrahulec Petr-12-5-4  0331
5.Vaněček PetrFesl Martin-8366 3141
6.Kirchman OndřejFencl Tomáš4104  3051
7.Sochor MiroslavFiala Jakub1093  3061
8.Vaněček PetrKrahulec Petr67-75 3171
9.Kirchman OndřejFesl Martin43-101 3181
10.Klier JakubFencl Tomáš945  3091
11.Vaněček PetrFiala Jakub5710  30101
12.Kirchman OndřejKrahulec Petr         
13.Klier JakubFesl Martin         
14.Sochor MiroslavFencl Tomáš         
15.Kirchman OndřejFiala Jakub         
16.Klier JakubKrahulec Petr         
17.Sochor MiroslavFesl Martin         
18.Vaněček PetrFencl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klier Jakub20Fiala Jakub03
Sochor Miroslav11Krahulec Petr11
Vaněček Petr30Fesl Martin02
Kirchman Ondřej20Fencl Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Horek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Kubát Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35482:530TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
-8-109-7 1301
2.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
-5-16-12  0302
3.Šlehofer Stanislav ml.Janda Jan-11-8-7  0303
4.Korbel PetrHouška Michal-10-10-10  0304
5.Kubát JanBakalář Daniel-9-696-62305
6.Chodounský MartinFiala Otakar18-11-10-92306
7.Korbel PetrJanda Jan-10-7-8  0307
8.Kubát JanHouška Michal-8-9-2  0308
9.Chodounský MartinBakalář Daniel-8656 3118
10.Šlehofer Stanislav ml.Fiala Otakar6-105-10103228
11.Kubát JanJanda Jan-5-2-5  0329
12.Chodounský MartinHouška Michal9611  3039
13.Šlehofer Stanislav ml.Bakalář Daniel-48-8593249
14.Korbel PetrFiala Otakar-11-11-9  03410
15.Chodounský MartinJanda Jan         
16.Šlehofer Stanislav ml.Houška Michal         
17.Korbel PetrBakalář Daniel         
18.Kubát JanFiala Otakar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav ml.21Janda Jan30
Korbel Petr03Houška Michal21
Kubát Jan03Bakalář Daniel12
Chodounský Martin21Fiala Otakar21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Krameš Jan
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28628:576TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
766  3010
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan
 
 
Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
1011-4-1053220
3.Pospíšil MilanVorlíček Luboš-816-6-9 1321
4.Krameš JanPisár Petr-9-77-8 1322
5.Kuba JosefPřibík Jan7-7126 3132
6.Kolář VlastimilKettner Martin5118  3042
7.Krameš JanVorlíček Luboš-3-2-6  0343
8.Kuba JosefPisár Petr1079  3053
9.Kolář VlastimilPřibík Jan332  3063
10.Pospíšil MilanKettner Martin-11547 3173
11.Kuba JosefVorlíček Luboš3-6-12-4 1374
12.Kolář VlastimilPisár Petr-8666 3184
13.Pospíšil MilanPřibík Jan-8-899-72385
14.Krameš JanKettner Martin-6968 3195
15.Kolář VlastimilVorlíček Luboš-79-7-9 1396
16.Pospíšil MilanPisár Petr9-5-11-8 1397
17.Krameš JanPřibík Jan3-973 31107
18.Kuba JosefKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan13Vorlíček Luboš40
Krameš Jan22Pisár Petr22
Kuba Josef21Přibík Jan13
Kolář Vlastimil31Kettner Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25549:530TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
-55-7-12 1301
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
457  3011
3.Faktor RadovanHejda Václav-8998 3121
4.Kocura JiříVaculík Petr10-7-2543231
5.Drechsler DušanCafourek Tomáš-14-10-5  0332
6.Pejša Karel ml.Koděra Filip548  3042
7.Kocura JiříHejda Václav-6-5-5  0343
8.Drechsler DušanVaculík Petr-9-7-5  0344
9.Pejša Karel ml.Cafourek Tomáš-8957 3154
10.Faktor RadovanKoděra Filip-710410 3164
11.Drechsler DušanHejda Václav11-49-8-92365
12.Pejša Karel ml.Vaculík Petr-8118-393275
13.Faktor RadovanCafourek Tomáš-8978 3185
14.Kocura JiříVolák Martin-78911 3195
15.Pejša Karel ml.Hejda Václav8-864 31105
16.Faktor RadovanVaculík Petr         
17.Kocura JiříCafourek Tomáš         
18.Drechsler DušanVolák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan30Hejda Václav22
Kocura Jiří21Vaculík Petr12
Drechsler Dušan03Cafourek Tomáš12
Pejša Karel ml.40Koděra Filip02
   Volák Martin01
Kontrola komisaře 16:00 - 16:50



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Smutná Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37673:681TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Vladimír
Říšský Pavel
 
 
Fišar Martin
Urban Oto
 
 
6-7-6873210
2.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
-12-58-2 1311
3.Franc ŠtěpánDe Filippo Martin65-8-8103221
4.Říšský PavelKočvara Martin8-976 3131
5.Jakubec VladimírUrban Oto148  3041
6.Hoch JiříFišar Martin-578-783251
7.Říšský PavelDe Filippo Martin1058  3061
8.Jakubec VladimírKočvara Martin4-49-9-72362
9.Hoch JiříUrban Oto65-611 3172
10.Franc ŠtěpánFišar Martin-8-1081253282
11.Jakubec VladimírDe Filippo Martin108-5-783292
12.Hoch JiříKočvara Martin-98-9-10 1393
13.Franc ŠtěpánUrban Oto-7-8-11  0394
14.Říšský PavelFišar Martin-10-3-5  0395
15.Hoch JiříDe Filippo Martin-3-8-5  0396
16.Franc ŠtěpánKočvara Martin-87-47-62397
17.Říšský PavelUrban Oto5-10-5-10 1398
18.Jakubec VladimírFišar Martin-2966 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Franc Štěpán22De Filippo Martin13
Říšský Pavel22Kočvara Martin31
Jakubec Vladimír31Urban Oto22
Hoch Jiří22Fišar Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Minář Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 788, 357 35 Chodov, tělocvična 3. ZŠRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:32467:517TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Petr
Tišer Emil ml.
 
 
Šedivý Zdeněk
Slobodzian Adam
 
 
-3-6-4  0301
2.Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
Dvořák Petr
Marat Petr
 
 
129-105 3111
3.Kořínek JanMarat Petr666  3021
4.Noveský LeonSlobodzian Adam-10-9-8  0322
5.Tišer Emil ml.Dvořák Petr-7-9-8  0323
6.Huleš PetrŠedivý Zdeněk11-512-3-62324
7.Noveský LeonMarat Petr-10-6-10  0325
8.Tišer Emil ml.Slobodzian Adam-6-109-6 1326
9.Huleš PetrDvořák Petr-9565 3136
10.Kořínek JanŠedivý Zdeněk-6-6-3  0337
11.Tišer Emil ml.Marat Petr-8-12-7  0338
12.Huleš PetrSlobodzian Adam687  3048
13.Kořínek JanDvořák Petr858  3058
14.Noveský LeonŠedivý Zdeněk-5-5-8  0359
15.Huleš PetrMarat Petr-18-1157-523510
16.Kořínek JanSlobodzian Adam-71378 31  
17.Noveský LeonDvořák Petr         
18.Tišer Emil ml.Šedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kořínek Jan21Marat Petr31
Noveský Leon03Slobodzian Adam21
Tišer Emil ml.03Dvořák Petr12
Huleš Petr22Šedivý Zdeněk30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy