Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kirchman Ondřej st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Boháč Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10403:316Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klier Jakub
Kirchman Ondřej
 
 
Staněk Petr
Janda Jan
 
 
534  3010
2.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
-211-3-5 1311
3.Klier JakubJanda Jan5-9-6563221
4.Kirchman OndřejHouška Michal747  3031
5.Legát PetrBakalář Daniel8-693 3141
6.Vaněček PetrStaněk Petr-3979 3151
7.Kirchman OndřejJanda Jan-8586 3161
8.Legát PetrHouška Michal6-6-11863271
9.Vaněček PetrBakalář Daniel499  3081
10.Klier JakubStaněk Petr249  3091
11.Legát PetrJanda Jan9107  30101
12.Vaněček PetrHouška Michal         
13.Klier JakubBakalář Daniel         
14.Kirchman OndřejStaněk Petr         
15.Vaněček PetrJanda Jan         
16.Klier JakubHouška Michal         
17.Kirchman OndřejBakalář Daniel         
18.Legát PetrStaněk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klier Jakub20Janda Jan03
Kirchman Ondřej20Houška Michal02
Legát Petr30Bakalář Daniel02
Vaněček Petr20Staněk Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Horek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Kubát Jan
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34671:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Květon Ondřej
Slapnička Jakub
 
 
44-88 3110
2.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
879  3020
3.Šlehofer Stanislav ml.Květon Ondřej-6778 3130
4.Korbel PetrKrahulec Petr-659-10-52331
5.Kubát JanSlapnička Jakub7610  3041
6.Chodounský MartinFiala Jakub63-75 3151
7.Korbel PetrKvěton Ondřej-8-8-6  0352
8.Kubát JanKrahulec Petr-5-6-5  0353
9.Chodounský MartinSlapnička Jakub-6-12-6  0354
10.Šlehofer Stanislav ml.Fiala Jakub-67-65-92355
11.Kubát JanKvěton Ondřej12-83-5-52356
12.Chodounský MartinKrahulec Petr-977-7-62357
13.Šlehofer Stanislav ml.Slapnička Jakub5-9510 3167
14.Korbel PetrFiala Jakub10-7-57-52368
15.Chodounský MartinKvěton Ondřej-8945 3178
16.Šlehofer Stanislav ml.Krahulec Petr89-98 3188
17.Korbel PetrSlapnička Jakub610-138 3198
18.Kubát JanFiala Jakub-128-6-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlehofer Stanislav ml.31Květon Ondřej22
Korbel Petr13Krahulec Petr31
Kubát Jan13Slapnička Jakub13
Chodounský Martin22Fiala Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39638:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Mráz Jiří
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
-7-7-9  0301
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan
 
 
Koděra Filip
Volák Martin
 
 
538  3011
3.Pospíšil MilanHejda Václav-9-5-1  0312
4.Mráz JiříVaculík Petr-54-9-5 1313
5.Krameš JanKoděra Filip9-3-63-32314
6.Kuba JosefVolák Martin812-9-883224
7.Mráz JiříHejda Václav76-8-773234
8.Krameš JanVaculík Petr-6-2-5  0335
9.Kuba JosefKoděra Filip5-5-4943245
10.Pospíšil MilanVolák Martin648  3055
11.Krameš JanHejda Václav-7-6-9  0356
12.Kuba JosefVaculík Petr-7-9-7  0357
13.Pospíšil MilanKoděra Filip47-3-793267
14.Mráz JiříVolák Martin-106-97-52368
15.Kuba JosefHejda Václav6-51-1073278
16.Pospíšil MilanVaculík Petr-13912-8-42379
17.Mráz JiříKoděra Filip-42614 3189
18.Krameš JanVolák Martin-7886 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan22Hejda Václav22
Mráz Jiří22Vaculík Petr40
Krameš Jan13Koděra Filip13
Kuba Josef31Volák Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14470:381TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
-8-1399-62301
2.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
44-7-1293211
3.Faktor RadovanVorlíček Luboš26-610 3121
4.Kocura JiříPisár Petr81110  3031
5.Drechsler DušanPřibík Jan3-645 3141
6.Pejša Karel ml.Kettner Martin5611  3051
7.Kocura JiříVorlíček Luboš-64-7-1 1352
8.Drechsler DušanPisár Petr6-7-5563262
9.Pejša Karel ml.Přibík Jan868  3072
10.Faktor RadovanKettner Martin378  3082
11.Drechsler DušanVorlíček Luboš66-811 3192
12.Pejša Karel ml.Pisár Petr98-73 31102
13.Faktor RadovanPřibík Jan         
14.Kocura JiříKettner Martin         
15.Pejša Karel ml.Vorlíček Luboš         
16.Faktor RadovanPisár Petr         
17.Kocura JiříPřibík Jan         
18.Drechsler DušanKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan20Vorlíček Luboš12
Kocura Jiří11Pisár Petr03
Drechsler Dušan30Přibík Jan02
Pejša Karel ml.30Kettner Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Kasal Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Smutná Daniela
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14444:395TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Vladimír
Říšský Pavel
 
 
Šedivý Zdeněk
Slobodzian Adam
 
 
-269-163210
2.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Daníček Adam
Dvořák Petr
 
 
-5697 3120
3.Říšský PavelŠedivý Zdeněk-6-6-8  0321
4.Hoch JiříDvořák Petr8-746 3131
5.Franc ŠtěpánSlobodzian Adam-111018 3141
6.Jakubec VladimírDaníček Adam756  3051
7.Hoch JiříŠedivý Zdeněk10810  3061
8.Franc ŠtěpánDvořák Petr967  3071
9.Jakubec VladimírSlobodzian Adam77-109 3181
10.Říšský PavelDaníček Adam-89-9863291
11.Franc ŠtěpánŠedivý Zdeněk812-2-8-12392
12.Jakubec VladimírDvořák Petr10104  30102
13.Říšský PavelSlobodzian Adam         
14.Hoch JiříDaníček Adam         
15.Jakubec VladimírŠedivý Zdeněk         
16.Říšský PavelDvořák Petr         
17.Hoch JiříSlobodzian Adam         
18.Franc ŠtěpánDaníček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říšský Pavel11Šedivý Zdeněk21
Hoch Jiří20Dvořák Petr03
Franc Štěpán21Slobodzian Adam02
Jakubec Vladimír30Daníček Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czVrchní
rozhodčí:
Holeček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Tonhauser Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 788, 357 35 Chodov, tělocvična 3. ZŠRozhodčí:Minář Marek
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33386:468TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Petr
Tišer Emil ml.
 
 
Urban Oto
Fišar Martin
 
 
-11-8-8  0301
2.Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
-8-8107-92302
3.Noveský LeonDe Filippo Martin-7-72-7 1303
4.Huleš PetrKočvara Martin-6-456-62304
5.Tišer Emil ml.Urban Oto-6-8-8  0305
6.Kořínek JanFišar Martin10-48-253215
7.Huleš PetrDe Filippo Martin-8977 3125
8.Tišer Emil ml.Kočvara Martin-2-3-7  0326
9.Kořínek JanUrban Oto-8-6-5  0327
10.Noveský LeonFišar Martin-76-811-62328
11.Tišer Emil ml.De Filippo Martin4-11-6-3 1329
12.Kořínek JanKočvara Martin-9-11-11  03210
13.Noveský LeonUrban Oto-7-5-3  03  
14.Huleš PetrFišar Martin         
15.Kořínek JanDe Filippo Martin         
16.Noveský LeonKočvara Martin         
17.Huleš PetrUrban Oto         
18.Tišer Emil ml.Fišar Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Noveský Leon02De Filippo Martin21
Huleš Petr11Kočvara Martin30
Tišer Emil ml.03Urban Oto20
Kořínek Jan12Fišar Martin11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy