Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Mikeš Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Cír Radek
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30305:409TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Pisár Petr
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
9-4-2-9 1301
2.Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
Koděra Filip
Volák Martin
 
 
996  3011
3.Přibík JanHejda Václav-2-8-1  0312
4.Vorlíček LubošVaculík Petr-9-99-9 1313
5.Kettner MartinVolák Martin-6-4-9  0314
6.Pisár PetrKoděra Filip79-9-4-72315
7.Vorlíček LubošHejda Václav-4-94-10 1316
8.Kettner MartinVaculík Petr-79-3-9 1317
9.Pisár PetrVolák Martin-96-9-3 1318
10.Přibík JanKoděra Filip-6-5-9  0319
11.Kettner MartinHejda Václav-6-10-4  03110
12.Pisár PetrVaculík Petr         
13.Přibík JanVolák Martin         
14.Vorlíček LubošKoděra Filip         
15.Pisár PetrHejda Václav         
16.Přibík JanVaculík Petr         
17.Vorlíček LubošVolák Martin         
18.Kettner MartinKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibík Jan02Hejda Václav30
Vorlíček Luboš02Vaculík Petr20
Kettner Martin03Volák Martin20
Pisár Petr02Koděra Filip20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16477:403Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
-6-719-102301
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
78-7-8103211
3.Kirchman OndřejChodounský Martin484  3021
4.Klier JakubŠlehofer Stanislav ml.911-54 3131
5.Vaněček PetrKubát Jan68-9-723241
6.Sochor MiroslavKorbel Petr779  3051
7.Klier JakubChodounský Martin498  3061
8.Vaněček PetrŠlehofer Stanislav ml.2-7510 3171
9.Sochor MiroslavKubát Jan988  3081
10.Kirchman OndřejKorbel Petr863  3091
11.Vaněček PetrChodounský Martin-7-5-5  0392
12.Sochor MiroslavŠlehofer Stanislav ml.-11-76-3 1393
13.Kirchman OndřejKubát Jan98-67 31103
14.Klier JakubKorbel Petr         
15.Sochor MiroslavChodounský Martin         
16.Kirchman OndřejŠlehofer Stanislav ml.         
17.Klier JakubKubát Jan         
18.Vaněček PetrKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kirchman Ondřej30Chodounský Martin12
Klier Jakub20Šlehofer Stanislav ml.12
Vaněček Petr21Kubát Jan03
Sochor Miroslav21Korbel Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32406:471TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Kolář Vlastimil
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
7-8-8-9 1301
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-5-113-7 1302
3.Kuba JosefPejša Karel ml.-713-71043212
4.Krameš JanFaktor Radovan-7-4-6  0313
5.Pospíšil MilanKocura Jiří4-75-1-102314
6.Kolář VlastimilDrechsler Dušan-778-8-102315
7.Krameš JanPejša Karel ml.-8-5-4  0316
8.Pospíšil MilanFaktor Radovan-58-11-9 1317
9.Kolář VlastimilKocura Jiří687  3027
10.Kuba JosefDrechsler Dušan-6-6-12  0328
11.Pospíšil MilanPejša Karel ml.-79-69-112329
12.Kolář VlastimilFaktor Radovan-8-7-9  03210
13.Kuba JosefKocura Jiří         
14.Krameš JanDrechsler Dušan         
15.Kolář VlastimilPejša Karel ml.         
16.Kuba JosefFaktor Radovan         
17.Krameš JanKocura Jiří         
18.Pospíšil MilanDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuba Josef11Pejša Karel ml.21
Krameš Jan02Faktor Radovan30
Pospíšil Milan03Kocura Jiří11
Kolář Vlastimil12Drechsler Dušan20
Kolář ŽK kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czRozhodčí:Janoušová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Frühauf Filip
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:20591:518TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
-7-886-82301
2.Mašek Petr
Říšský Pavel
 
 
Minář Marek
Huleš Petr
 
 
-983-773211
3.Říšský PavelHuleš Petr97-9-9-72312
4.Franc ŠtěpánNoveský Leon7710  3022
5.Hoch JiříKořínek Jan7-797 3132
6.Mašek PetrMinář Marek7910  3042
7.Franc ŠtěpánHuleš Petr10-6103 3152
8.Hoch JiříNoveský Leon3-968 3162
9.Mašek PetrKořínek Jan766  3072
10.Říšský PavelMinář Marek-101110-7-62373
11.Hoch JiříHuleš Petr929  3083
12.Mašek PetrNoveský Leon8107  3093
13.Říšský PavelKořínek Jan-8-69-5 1394
14.Franc ŠtěpánMinář Marek-689-10-92395
15.Mašek PetrHuleš Petr7710  30105
16.Říšský PavelNoveský Leon         
17.Franc ŠtěpánKořínek Jan         
18.Hoch JiříMinář Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říšský Pavel03Huleš Petr13
Franc Štěpán21Noveský Leon03
Hoch Jiří30Kořínek Jan12
Mašek Petr40Minář Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Provazník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Doležal Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:41712:763TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Lamr Martin
Novotný Petr
 
 
9-54-4-92301
2.Urban Oto
Pych Luděk ml.
 
 
Dvořák Petr
Marat Petr
 
 
-711-8-7 1302
3.Kočvara MartinLamr Martin875  3012
4.Urban OtoDvořák Petr68-8-1093222
5.Pych Luděk ml.Novotný Petr-2-4-7  0323
6.De Filippo MartinMarat Petr-11-96-7 1324
7.Urban OtoLamr Martin88-47 3134
8.Pych Luděk ml.Dvořák Petr-1031310 3144
9.De Filippo MartinNovotný Petr6-7-45-112345
10.Kočvara MartinMarat Petr5-911-8113255
11.Pych Luděk ml.Lamr Martin89-88 3165
12.De Filippo MartinŠedivý Zdeněk-611-48103275
13.Kočvara MartinNovotný Petr-10-7-7  0376
14.Urban OtoMarat Petr-1111-613-62377
15.De Filippo MartinLamr Martin-6912-653287
16.Kočvara MartinŠedivý Zdeněk-710-18-62388
17.Urban OtoNovotný Petr-84-3-3 1389
18.Pych Luděk ml.Marat Petr-79-98-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočvara Martin22Lamr Martin04
Urban Oto22Dvořák Petr02
Pych Luděk ml.22Novotný Petr40
De Filippo Martin22Marat Petr31
   Šedivý Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Bakalář pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27600:551TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jakub
Krahulec Petr
 
 
Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
-86-7443210
2.Slapnička Jakub
Květon Ondřej
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
-969-7-92311
3.Krahulec PetrJanda Jan-3-616-8 1312
4.Fiala JakubHouška Michal98-3-833222
5.Slapnička JakubBakalář Daniel1051  3032
6.Květon OndřejFiala Otakar4167  3042
7.Fiala JakubJanda Jan-2-9-9  0343
8.Slapnička JakubHouška Michal-75-3683253
9.Květon OndřejBakalář Daniel810-810 3163
10.Krahulec PetrFiala Otakar-10-886-62364
11.Slapnička JakubJanda Jan-9-96-4 1365
12.Květon OndřejHouška Michal4-99-993275
13.Krahulec PetrBakalář Daniel576  3085
14.Fiala JakubFiala Otakar-6-17253295
15.Květon OndřejJanda Jan79-107 31105
16.Krahulec PetrHouška Michal         
17.Fiala JakubBakalář Daniel         
18.Slapnička JakubFiala Otakar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krahulec Petr12Janda Jan31
Fiala Jakub21Houška Michal03
Slapnička Jakub21Bakalář Daniel03
Květon Ondřej40Fiala Otakar12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy